Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenia powyścigowe

 

Dołączona grafika

Panowie!

 

mamy 18 lutego 2010r.

 

Czas na małe podsumowanie naszej działalności!

 

Nasza pozycja w Polsce

Mamy 2 miejsce w Collatz Conjecture

Mamy 2 miejsce w MilkyWay@home

Mamy 3 miejsce w GPUGRID -1 :(

Mamy 3 miejsce w AQUA@home -1 :(

Mamy 4 miejsce w Rosetta@Home

Mamy 4 miejsce w PrimeGrid

Mamy 4 miejsce w FreeHAL

Mamy 7 miejsce w NQueens Project

Mamy 7 miejsce w IBERCIVIS

Mamy 7 miejsce w yoyo@home

Mamy 9 miejsce w Docking@Home

Mamy 11 miejsce w Cosmology@Home +5 :)

Mamy 12 miejsce w VTU@Home

Mamy 14 miejsce w Malariacontrol.net +4 :)

Mamy 15 miejsce w SHA-1 Collision Search Graz

Mamy 16 miejsce w QMC@Home -1 :(

Mamy 18 miejsce w Rectilinear Crossing No.

Mamy 18 miejsce w Leiden Classical

Mamy 19 miejsce w Enigma@Home

Mamy 24 miejsce w SIMAP

Mamy 25 miejsce w Spinhenge@home

Mamy 26 miejsce w SZTAKI Desktop Grid

Mamy 26 miejsce w ABC@home +1 :)

Mamy 28 miejsce w uFluids

Mamy 53 miejsce w Einstein@Home +16 :)

Mamy 60 miejsce w Climate Prediction -1 :(

Mamy 87 miejsce w SETI@Home +2 :)

Mamy 114 miejsce w World Community Grid +19 :)

 

 

Jesteśmy na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej RP.

:banana: :gitarzysta: :ploom: :gitarzysta: :banana:

W klasyfikacji ogólnoświatowej zajmujemy 99 miejsce i pniemy się w górę!

Jesteśmy na 53 miejscu w klasyfikacji generalnej tworzonej na podstawie RAC.

Mamy ponad 165 000 000 PUNKTÓW - od stycznia doszło nam: 60 000 000!!!

W wyścigu PrimeGrid 14-17.02.2010r. zajęliśmy 36 miejsce na 254 drużyn.

Drużyna liczy 70 członków, z czego aktywnych jest 33.

Niech Moc będzie z Nami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7-860 + Maximus III + 4GB Tridenty

 

Właśnie listonosz był niedawno i się podniecam pudełkami :lol2:

No to żeś zaszalał. Ładny nabytek. :razz:

 

A ja na razie nic, co więcej sprzedaje klamoty bo monita trzeba wymienić. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensacja: W tajemnicy przed pozostałymi członkami drużyny, część B@P postanowiła wesprzeć GPUF w wyścigu...

Miny pozostałych członków liczących dla B@P, którzy o tym nie wiedzieli - bezcenne... po ujawnianiu tej informacji przez boskiego "Mchl" na forum B@P - dwie godziny po rozpoczęciu wyścigu... :ploom:

Myślę, że dużo osób miało tego dnia "bezcenne" miny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano - dawno mnie nie było - mam zaje..sty niedoczas

 

Ale mniejsza o to - HD 4200 i inne słabsze grafiki ati to potrafią coś pociągnąć? Jakiś collatz?

 

EDIT: liczy collatza :-D

Edytowane przez majk3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś problem z aqua fp, ładnie się liczyły ale kilka godzin temu coś się chyba zepsuło. Liczy się strasznie powoli, aplikacja zużywa tylko 40-50% procesora, 20% ciągnie csrss.exe a reszta leży odłogiem. Próbowałem restartów kompa, aquy, kasowałem folder z aplikacją, nic nie pomogło...

Nie wiecie czy to bug czy tak ma być? Może coś z systemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś problem z aqua fp, ładnie się liczyły ale kilka godzin temu coś się chyba zepsuło. Liczy się strasznie powoli, aplikacja zużywa tylko 40-50% procesora, 20% ciągnie csrss.exe a reszta leży odłogiem. Próbowałem restartów kompa, aquy, kasowałem folder z aplikacją, nic nie pomogło...

Nie wiecie czy to bug czy tak ma być? Może coś z systemem?

anauluj próbki i zassij nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie który z projektów zrobi najlepszy użytek z mobilnego i5 i przyniesie jak najwięcej pkt dla drużyny. Na razie testuje milke i collatz. Czy dla collatza sa jakieś optymalizacje bo fabrycznie ściągnęła się aplikacja wykorzystująca jedynie see??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie który z projektów zrobi najlepszy użytek z mobilnego i5 i przyniesie jak najwięcej pkt dla drużyny. Na razie testuje milke i collatz. Czy dla collatza sa jakieś optymalizacje bo fabrycznie ściągnęła się aplikacja wykorzystująca jedynie see??

 

Cześć.

 

Najlepiej punktują Aqua, pod projekt Iquana ( rzadko są próbki ), Fokker Planck i Aqua. Co do FP, to co seria to inna punktacja, trzeba pilnować i sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fokker Plancki były ostatnio bardzo dobre. 305p za próbkę a liczyło się 45m na cienkim procku. Wyszedłem na tym lepiej niż na długiej próbce aqua. Teraz dają 150 za próbkę ale i tak jest nieźle. Warto też dać freehala 25 próbek, procesora mało jedzą, pamięci w sumie też (przez krótki okres czasu bierze 1GB, a tak to ok 250MB), a daje to ok 200p/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Fokkery są najlepiej płatne, tylko z każdą serią jest inna punktacja, ale ogólnie jest nieźle. Aqua@aqua wypada średnio, już lepiej Iquana, ale jak pisałem rzadko są próbki no i tylko dla 4 rdzeni.

 

FreeHal w ogóle nie używa procesora, tzn. realny czas użycia procesora to coś około 8-20 sekund rozłożone w 1h 50m. Ale punktuje świetnie, bo 12 za WU. Problemem jest to, że maksymalna ilość WU to 25 sztuk i żeby je dostać, trzeba mieć wolne 750 MB ( mimo że w trakcie obliczania nigdy taka ilość nie jest przez ten projekt zajęta ).

 

Reasumując, 300 pkt. za niecałe 2 godziny przy praktycznie zerowym obciążeniu procesora.

 

----------

 

Na X2 S.939 2200MHz 1 WU Fokkera liczy około 55 minut ( użyte 2 jajka ).

Na C2D 3600 MHz 1 WU około 20 minut ( użyte 2 jajka ).

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help needed to analyze promising quantum processor data

The AQUA project is getting promising data from D-Wave's quantum processors. The project is currently running a large number of simulations to help analyze this data. Anyone in the BOINC community with available CPU capacity would be very welcome to help out. The applications are now highly optimized and pay well. Please spread the word among your team members if you are interested in this scientific effort. 20 Feb 2010 2:07:59 UTC · Comment

 

Wiadomość od AQUA... Pytanie tylko o którą aplikację chodzi... AQUA? FOKKER_PLANCK? IQUANA? - stawiam na AQUA - czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua@Aqua, obczaimy zaraz co i jak. <_<

 

----------

 

Niestety brakuje mi jaj. :lol2:

 

AQUA's mt4 applications need at least 4 available cores.

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fokker Plancki za 300p skończyły się wczoraj, teraz tylko za 150p dostaje. A aqua nie chcą mi żadnej wysłać, choć mam włączone fp i aqua, więc chyba to nie jest dla nich pilne...

W tej chwili Aqua@aqua ma próbki tylko dla 4 jajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18feb10-16-6M-512-8-uh_35_20_0 D-Wave's Adiabatic QUantum Algorithms - Multi-Threaded v4.21 (mt4) (AQUA@AQUA) = 61,453s / 2,808.25c = 1c w 21.88s.

 

19feb10-bt-2-060-500-0.15-3715_2_10_0 D-Wave's Fokker-Planck Simulation : Multi-Threaded v1.22 (fp) = 1,931.25s / 150.05c = 1c w 12,87s.

 

Q9550@3570 - używany w czasie obliczeń do www, tv, filmów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o FP - że rzucają go wiecej - pisałem w tym temacie że FP ma za niskie pkt w stosunku do AQ żęby podnieśli ilość pkt za FP albo obniżyli za AQ bo troche nie fair jeżeli chodzi o 2/3 rdzeniowce które nie zassą AQ - było to w okresie kiedy za FP płacono 77pkt (chwilę wcześniej było 309 za FP) i napisali że AQ będzie mało a wiecej do liczenia FP - skoro takie ważne sa FP to niech lepiej pkt - no i dalej ruszyła lawina łącznie z newsem na pierwszej stronie że potrzebują każdego kompa do obliczeń i płaca dobrze ;)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...