Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie - post juz wyslalem [Miniblogi] Team BenchIT.pl BOINC - BenchIt.pl

strone Boinc Alliance uzupelnię a Tomasza poproszę o dodanie ww. zespołu

do opisu MPTA, w tym temacie mam również sugestię - myśle, że gdyby się udało loga

umieścić parami to efekt wizualny byłby ciekawszy,

 

dołączam baner zespołu benchit.pl

 

Pozdrawiam,

GG

 

edit : mam jeszcze prosbę - znalazłem zespół CALS technology CALS Technology

 

MarcinJK ( fouder ) uczestniczy aktualnie w dwoch projektach : AQUA oraz CC,

mogę się z Panem Marcinem skontaktować poprzez PM w Aqua, ale w Collatzu nie mam konta,

poproszę więc Tomasza lub kogoś z TPT aby zapodał również temat poprzez PM w CC,

 

edit : jest jeszcze drobna kwestia, może ktoś mógłby - zamiast logów poszczególnych zespołów - zaproponować

jakąś graficzną wizualizację loga całego sojuszu, bo się zaczyna tam robić trochę mało miejsca,

i grafikę sojuszu wkleilibyśmy zamiast logów zespołów, a zostały by tylko nazwy oraz loga na stronie

sojuszu,

ja mógłbym temat zapodać, ale dopiero we wtorek, stąd prosba

 

EDIT : mam juz loga zespolu MPTA - mnie sie to niebieskie bardziej podoba,

 

ps. cos tu ostatnio strasznie cicho sie zrobilo :wink:

post-180734-1270377169,57_thumb.jpg

post-180734-1270653275,8_thumb.png

post-180734-1270653287,17_thumb.png

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wklejamy ostatnie zaprponowane logo - zawsze ewentualnie bedziemy mogli je zmienic

w miejsce tych kilku tutaj Major Polish Teams Alliance

w miare dostepnosci czasu Tomasz, ktory jak poinformował jest w opałach...

 

a co z poinformowaniem Marcina JK z Cals Technology? moj pm w aqua nie doczekał się

odpowiedzi, poprosze kogos o zapodanie tematu poprzez priwmess rowniez w CC,

 

GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milka na cpu leżała już od dłuższego czasu a kilka dni temu coś (albo win7 albo vmware z ubuntu) położyło mi nowy dysk. Całe szczęście po kilku dniach odczyniania różnych czarów w dosie dysk uzdrowiłem ale systemy przepadły i nie było nic przyzwoicie punktującego do liczenia :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do liczenia z Wami, wcześniej liczyłem trochę SETi, ale widzę, że teraz Rosetta, jest bardziej rozwinięta więc podbije troszkę creditu :). Aktualnie 3 rdzenie, póki nie zaleje zestawu wodą.

 

Miałem problemy z połączeniem z serwerem dopiero dziś mi się udało, coś nie tak było z serwerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Akurat rosetta dużo kredytu nie daje, ale przynajmniej obliczają konkrety, jak wolicz białkowe to możesz jeszcze coś innego wybrać np wcg albo docking...

Btw rosetta coś ostatnio zabiera nawet 500mb ramu na jeden proces, więc przy puszczeniu na 4 rdzenie moze pamięci zabraknąć :D .

Nie wiem czy jesteś zorientowany w boincu poza seti ale możesz uruchomić też freehala 25próbek naraz, proca praktycznie nie pobiera a trochę punktów jest. Pozatym są jeszcze projekty na gpu do wyboru...

Jeszcze jedno, nie wiem czy już wiesz, nasza drużyna wchodzi w skład sojuszu w wyścigach primegrid, ostatnio nasz sojusz był 3, następny wyścig 22kwietnia, zapraszam w imieniu teamu, więcej info na kilku ostatnich stronach tego wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, nie wiem czy już wiesz, nasza drużyna wchodzi w skład sojuszu w wyścigach primegrid, ostatnio nasz sojusz był 3, następny wyścig 22kwietnia, zapraszam w imieniu teamu, więcej info na kilku ostatnich stronach tego wątku...

 

Próbki liczone tylko na CPU ? i wystarczy tylko dołaczyć do druzyny Major Polish Teams Alliance ? czy jeszcze coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra, 225 próbek MW invalid, bardzo dużo od 13 do 19. Więc 52 tysiące w plecy jak nie dojdzie więcej.... aaaach :angry: się wsciekłem normalnie no hehe!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rosetta ma mniejsze probki niż WCG ? 

 

I czy warto liczyć 2 próbki na raz przy Pentium IV z HT ? Bo tak patrze i ta druga praktycznie nie ma postepu w obliczeniach ?

 

 

 

 

PS. Jak XS skoncza ta zabawe w bicie rekordu obliczen rozproszonych to przerzuce sie do was na razie licze od 2 dni i wczoraj stuknalem 800 pkt WCG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra, 225 próbek MW invalid, bardzo dużo od 13 do 19. Więc 52 tysiące w plecy jak nie dojdzie więcej.... aaaach :angry: się wsciekłem normalnie no hehe!!

 

 

Jang po ostatniej aktualizacji aplikacji moderator MW zalecał odłączenie a nastepnie dołączenie do projektu ( nie mylić z resetem)

 

Może to pomoże,

 

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jang po ostatniej aktualizacji aplikacji moderator MW zalecał odłączenie a nastepnie dołączenie do projektu ( nie mylić z resetem)

Może to pomoże,

G

 

Ok dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolegów

 

Na tą chwilę nie wiadomo czy jeszcze jacyś użytkownicy z [GPU Vision] wejdą do MPTA niemniej jednak ja już dołączyłem (moja własna decyzja) - mam nadzieję że moje 71 core dołożą nieco do punktacji ;). Nasze logo podeśle później

Edytowane przez ArturObara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majkel

Możesz sprawdzić wydajność tych GTx 470/480 przy "naszych" specyficznych pracach? :wink:

 

tu jest ciekawy link do poczytania

IMPORTANT! Nvidia's 400 series crippled by Nvidia

 

 

 

zaktualizowane ( o GPU vision) logo zespołu do wklejenia... zamiast wszystkich tych z góry

 

ediy : uff poradziłem sobie z html - w sumie nie takie trudne było - kopiowałem poprzednie komendy

logo wklejone - druzyna o gpu Vision uzupełniona Major Polish Teams Alliance

informacyjnie - zespół GPU Vision potwierdził uczestnictwo, Polska bedzie reprezentowana w pełni

i wystąpimy razem silniejsi,

 

 

OGROMNA PROŚBA DO THORA!!! NA STRONIE BOINCALLIANCE.PL JEST POTRZEBA UMIESZCZENIA LOGA GPU Vision

http://www.boincathome.internetdsl.pl/malelogo.png

post-180734-1271434560,95_thumb.jpg

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej taka masakra, bardzo duzo próbek jest invalid. Juz nie wiem co robic, na plikach z MW i optymalizacji za stronki TPT to samo. Boinc 6.10.43 .

 

To jest wina walidatora. Jak milka nie blanga zapraszam do dnetc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacyjnie - zespół GPU Vision potwierdził uczestnictwo, Polska bedzie reprezentowana w pełni

i wystąpimy razem silniejsi,

 

 

 

 

czy w pelni oznacza ze cale drużyny przystapia pod wspólnym sztandarem

czy tylko nieliczne osoby , ktore sie wylamia ze swojego teamu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z GPU Vision są chyba wszystkie lub prawie wszystkie osoby. Z B@P tylko nieliczni.

 

----------

 

Panowie, łykać Fokkery, duża ilość i świetnie punktuje!!!

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig rozpoczyna się 22.04 o godz 20:00 a kończy po ośmiu dniach 30.04 o 20:00

 

 

W wyscigu będziemy szukać liczb pierwszych o co najmniej 1 milionie cyfr zapisanych jako 3·2n±1,

zadania trawją średnio ok. 16 godzin, systemy 32bit i 64bitowe przeliczają próbki w tym samym czasie

 

Tylko próbki pobrane po 20:00 22.04 i zaraportowane przed 20:00 30.04 bedą zaliczane do klasyfikacji,

 

Program pobiera pliki w wielkości ok. 11 MB - warto więc dołączyć wcześniej i przeliczyć jedno/kilka zadań,

następnie dać opcję 'nie pobieraj danych' i odpalić dopiero w wyscigu,

 

Żeby zmaksymalizować wynik można na te 8 dni wstrzymać resztę projektów CPU

_______________________________________________________________

 

Aplikacja, której będziemy używać podczas liczenia to 321 Prime Search(LLR), ustawienia powinny wyglądać następująco,

 

AP26 Search no

321 Prime Search (LLR) yes

Cullen Prime Search (LLR) no

Prime Sierpinski Problem (LLR) no

Proth Prime Search (LLR) no

Seventeen or Bust (LLR) no

The Riesel Problem (LLR) no

Sophie Germain Prime Search (LLR) no

Woodall Prime Search (LLR) no

321 Prime Search (Sieve) no

Cullen/Woodall Prime Search (Sieve) no

PSP/SoB (Sieve) no

The Riesel Problem (Sieve) no

 

Send work from any subproject if selected projects have no work no

________________________________________________________________

 

wszystkie informacje są dostępne na stronie The Earth Day Challenge ,

 

 

'Im bój dłuższy i wyczerpujacy, tym zwyciestwo słodsze i bardziej satysfakcjonujące'

 

 

Pozdrawiam,

GG

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...