Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

za kilka godzin wszyscy z właczonym HT powinni zacząć zwracać próbki,

będzie to fala porównywalna z tsunami - wtedy nic nas już nie powstrzyma,

 

No u mnie liczy 8h i 36m i 67% procent jedna jest na 82%. Kilka problemow miałem wieczorem(temperatura w budzie i w pokoju sie zrobiła więc musiałem bude otworzyć) i jeszcze blue screena złapał w nocy przez jakąś próbkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GG

 

A Ty śmigasz na podkręconych prockach czy wszystkie na fabrycznych nastawach?

 

 

tzn. jakimś fanem overlockingu to nie jestem, w dwóch komputerach zainstalowałem wodne

chłodzenie - tam się czasem bawię, ale jakichś szczególnych wyników nie osiągam,

pewnie też z braku cierpliwości i czsu ...

 

no cóż tak jak przewidywałem - nasze wyniki się aktualizują ( to ważne, żeby aktualizować w miarę często,

bo tylko wtedy próbki są zaliczane, jak tkwią jeszcze na dysku to nic z tego nie ma)

jesteśmy aktualnie na 5tym miejscu, różnice są niewielkie - jestem przekonany, że dobijemy do trzeciego,

chyba, ze ktos trafi liczbe pierwsza, Prime number list for participant "spinner@" dają nawet 10mln pkt!!!

wtedy i zwycięstwo byłoby w zasięgu ręki,

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze wyniki. Na razie idziemy trochę mało przekonująco, ale to ze wzgledu na duże rozpiętości

w czasach liczenia - mnie np. na razie odesłało tylko osiem próbek z xeona, za kilka godzin wszyscy

z właczonym HT powinni zacząć zwracać próbki,

będzie to fala porównywalna z tsunami - wtedy nic nas już nie powstrzyma,

 

Rzeczywiście - aktualizacje w statach idą na zasadzie fal tsunami... ze względu na długość liczenia próbek...

 

Aktualnie jesteśmy na... 7 miejscu...

 

Mój Q z obniżonymi taktami jak na razie przeliczył już 4 zadania po 50%. Czyli chyba był zbyt wysoko OC... no to mamy kolejnego króla testowania stabilności procków...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt jest bardzo ciężki, zabiera sporo ramu, jest niezwykle wybredny jeśli chodzi o OC i próbki rzędu kilkunastu godzin na obliczenie. Prawdziwy tester maszyn i cierpliwości użytkowników. :-P

 

----------

 

Kurde, Seti USA i GERMANY są jednak nie do przeskoczenia. <_<

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jang

Może daj 'nie pobieraj nowych danych' a potem wstrzymaj pojedyncze zadania, tak żeby zostały tylko te 85%, jak się włączą to odblokować reszte.

 

Btw jakim cudem Seti Germany tak wystrzeliło? Mają zbiornik z ciekłym helem czy jakieś względy u admina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mimo 1GB dalej się wywala! Wkurza mnie to! Mnóstwo ramu leży odłogiem, sprzęt na default i takie klocki.

 

Widać że drużyna Niemiec odrobiła lekcje, przyjrzeli się pewnie naszemu przedsięwzięciu i jadą z koksem. Polska to zbyt podzielony naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy aktualnie na 5tym miejscu, różnice są niewielkie - jestem przekonany, że dobijemy do trzeciego,

chyba, ze ktos trafi liczbe pierwsza, Prime number list for participant "spinner@" dają nawet 10mln pkt!!!

wtedy i zwycięstwo byłoby w zasięgu ręki,

 

Nie ma tak dobrze niestety - to jest 10 tysięcy, a nie milionów: 10,107.287

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś mieli, mam ponad 60% po przeliczane na każdej próbce, zobaczymy czy nie padnie. Ramu mam połówkę zajęta.

 

BTW, faktycznie Niemcy skumali akcję i sami zrobili coś na ten styl. A w Polsce, no cóż, zawsze wiedziałem że u nas jest "inaczej". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc u Niemców jest, tylko jak uzyskali pierwszą fale wzrostu jakieś 8h przed resztą a kilka godzin po starcie, albo skąd ja mam 13800p jak oddałem tylko dwie próbki w tym jedną "validation inconclusive". To chyba jakiś błąd bazy danych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafa odkręć proca albo daj mu więcej voltów

 

Tak jak pisałem sprzęt na default więc nie ma co woltować.

 

Macie jakieś wygodne stronki ze statystyką wyścigu?

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty w wyścigu są liczone jakoś inaczej niż normalnie, na stronie wyścigu było opisane. Ja u mnie miałem na początku problem z próbkami, zmniejszyłem takty i nic się już nie sypie. Jutro będę miał przerwy trochę, bo zmieniam platformę (z AM3 na s1366 i7), będzie 6h w plecy ale za to później do końca wyścigu 8 wątków.

 

EDIT: Szkoda, że BOINC@POLAND nie przyłączyło się do wspólnego startu, może nic więcej niż trzecie miejsce byśmy i tak nie zdobyli, ale pokazalibyśmy, że też potrafimy się zjednoczyć w międzynarodowym współzawodnictwie.

Edytowane przez kfazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo rano wysłałem 6 przeliczonych próbek i kurcze zero punktów dalej mam na stronie PrimeGrid. Wszystko ustawione w preferencjach jak pisaliście. Jedynie kilka error miałem na początku bo komputer z powodu temperatury się wysypał kilka razy, a próbki wszystkie pobrane o 19:30 UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki mają status ( na stronie projektu )? Może są invalid albo coś.

 

właśnie że nigdzie ich nie ma, ani pending czy error po prostu wsiąkły :/

 

Nic no, lece spać, rano zobacze co jest grane, najwyżej oleje ten wyścig cały.

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie że nigdzie ich nie ma, ani pending czy error po prostu wsiąkły :/

 

Nic no, lece spać, rano zobacze co jest grane, najwyżej oleje ten wyścig cały.

 

Spokojnie - wyścig trwa 8 dni, na teraz zostało jeszcze 6 dni 15 godzin - to ciągle

bardzo dużo czasu,

sytuacja o której mówisz wprawdzie u mnie nie wystąpiłą, ale zdarzyło się coś innego,

po 18 godzinach wywaliło mi wszystkie 8 próbek, mastępne ściągnięte po 10 s,

ale jadę dalej, na razie problemów nie ma,

 

GG

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie oddałem 4 WU ( liczę z przerwami niestety ) i żadnych błędów i innych niespodzianek nie uświadczyłem. Panowie XP 32B rock stable!! :lol2:

 

BTW, nawet z B@P nie dałoby rady wskoczyć na 2 miejsce. God damn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam parę zadań w pendingu... Zjechałem znowu z proca na 3485Mhz i jak na razie jest ok. Zasadniczo nie chcę go karmić zbyt wysokim V bo ma jeszcze parę lat pochodzić :) Z tego proca intela jestem naprawdę zadowolony :)

 

Gdyby chłopaki z B@P do Nas dołączyli - mogło by to wywołać swego rodzaju mobilizację w ich zespole i być może i 2 miejsce było by w zasięgu... Fakt faktem, że SETI G i USA po ostatnim wyścigu coś sobie dzięki MPTA uzmysłowiły - i teraz to widać...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...