Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniłem Q6600 do 3.0 i dalej wywala probki, wiec olalem to i zostawilem wcg ;)

Za to laptop liczy pieknie tylko 20h na probke :D

 

a nie wolałbyś zejść jeszcze trochę z taktowaniem, 3.0 znaczy podkrecenie o 600 mHz - sporo

ta aplikacja jest bardzo czuła, i błędy mogą być spowodowane np. niewydajnym chłodzeniem,

a WCG zawsze zdązysz policzyć - tam próbek jest na kilka lat, a wyscig tylko tu i teraz,

 

zwłaszcza, ze jak wynika ze statystyk zespół Siituradastra wprawdzie ostrożnie, ale

jednak zbliża się do nas, mamy jeszcze ok 1mln pkt przewagi, jednak ostatnie godziny

pokazują lekki zastój z naszej strony,

 

GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem MW(wc ledwo ciągnie przez gorący mostek) i zostawiłem tylko PG. Podłączyłem sie do projektu na nowo, czasem jakiś błąd wyskakiwał i próbki się rozsypały, zobacze jak to będzie do wieczora. Robię wszystko co mogę aby wam pomóc :) Faktycznie Sicituradastra się powoli zbliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem MW(wc ledwo ciągnie przez gorący mostek) i zostawiłem tylko PG. Podłączyłem sie do projektu na nowo, czasem jakiś błąd wyskakiwał i próbki się rozsypały, zobacze jak to będzie do wieczora. Robię wszystko co mogę aby wam pomóc :) Faktycznie Sicituradastra się powoli zbliża.

 

 

to dziwne, u mnie przy fabrycznych ustawieniach procesora i fabrycznym chłodzeniu miałem tylko jeden przypadek,

że nagle wszytskie próbki sie wywaliły po kilkunastu godzinach a nastepne po 10 s,

ale zrobiłem update i odtąd jet dobrze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak przestawiałem że tych 1GB nie ustawiłem (chyba nie nacisnąłem "ustaw" tylko samo OK) teraz na 100% pamięć wirtualna jest 1GB i żadnego błędu nie było do tego OCnołęm proca do 3.8 i wszystko bangla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej

 

Więcej jak 4 chyba nie da rady ściągnąć. To są dosyć długie próbki ( kilka godzin ) i serwer czasami już nic więcej nie wyśle, póki nie przerobisz jednej i nie odeślesz. Wtedy dopiero pobierze kolejną 1 sztukę. Ewentualnie możesz zobaczyć w opcjach Zaawansowane -> Preferencje lokalne -> Użycie sieci i tam masz Dodatkowy zapas na...

 

----------

 

Hehe, pośpiesznie przeczytałem i zamieszanie robię. Zobacz co pisze w wiadomościach w menedżerze na kompie który nie pobiera próbek.

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi komputer ma ustawione ilość próbek na dwa dni. Chodzi mi o to ,że jak jeden ściągnie dla siebie 4 próbki to drugi nie ściąga ani jednej.

 

Z tego co piszesz to raczej niemożliwem, zeby to była wina programu gpugrid,

bo ten nie rozróznia czy te kompy są Twoje czy nie, po prostu wysyła,

tak jak pisze toms83 - podaj komendy z zakładki wiadomości w programie boinc

dotyczace gpugrid.

 

ja mam np. czasem taką : Message from server : Your Nvidia Gpu has insufficient memory(need 254MB)

 

a tak z ciekawosci - udało się rozwiazac problem błędów próbek przy gtx295?

 

Grzegorz

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA godzinę 13:45 zajmujemy trzecie miejsce na świecie

Nasz dorobek punktowy pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość!!!

 

Na sukces aliansu składają się dorobki punktowe poszczególnych teamów.

A są to ( w kolejnosci alfabetycznej) :

 

Boinc@Poland

GPU Vision

OC-community.org

PClab.pl

purepc.pl

SaveTheWorld

TeamBenchIT.pl

TomaszPawelTeam

Users Vision

 

Dorobek indywidualny prezentuje się nie mniej zachęcająco!

W pierwszej 50 aż 5 osób reprezntuje barwy Połączonych Sił Polski Boinc Alliance

 

 

Naszym przeznaczeniem jest jednak walka do ostatniego tchu ( dnia :mur: )

tak żeby podium po raz drugi w drugim wspólnym występie znów było NASZE

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczylem sie do projektu jakies 4 godziny temu i PrimeGrid nie sciagna mi jeszcze zadnej probki. W ustawieniach mam zaznaczone "321 Prime Search (LLR)

The Earth Day Challenge project",

 

Ehhh. Juz nie wazne, ale sie zlatwilem. Okazalo sie, ze jakis czas temu wylaczylem w PrimeGrid projekty dla CPU. :lol2:

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze lapka zapuściłem T8100 - trudno będzie mi się na <200 miejscu utrzymać, widać , że ludzie zapuszczają co mogą...

 

P.S.

 

Grzegorz nie skreślaj tak od razu B@P - parę osób od nich jednak liczy... z Nami :)

 

Wiosna dla wszystkich! - Dzisiejsze zdjęcie:

Dołączona grafika

EDIT:

 

Tak to moje zdjęcie :) Przeskalowane do 800x600 z wysokiej rozdzielczości - tak na szybko pstryknąłem wczoraj w ogrodzie na wsi.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwną sytuację i nikt tu chyba nic nie pomoże:

 

procesor i7 3.33 8 wątków,

po 20 godzinach zero postępu, reset programu - to samo zero postępu,

odłączenie-dołączenie - zero postępu,

najdziwniejsze, że tylko w PG, wznowiłem resztę programów i

działają bez problemów,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwną sytuację i nikt tu chyba nic nie pomoże:

 

procesor i7 3.33 8 wątków,

po 20 godzinach zero postępu, reset programu - to samo zero postępu,

odłączenie-dołączenie - zero postępu,

najdziwniejsze, że tylko w PG, wznowiłem resztę programów i

działają bez problemów,

 

Jedyna myśl która się nasuwa - odinstalować mangera, usunąć pozostałe katalogi! Zainstalować rekomendowaną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TPT dołączyła do nowego projektu:

POEM@HOME



Wygląda ciekawie!

Ostatnio "polski projekt" DNETC@HOME wypuścił nową aplikację 1.21 dla ATI - i jak na razie liczenie ładnie idzie zarówno na HD5870 jak i na HD5970 - jeszcze nie trafiłem na niekończącą się WU - zobaczymy jak się zachowa aplikacja gdy trafię... Poprzednio było to całkowite zamulenie systemu. Ze wstępnych obliczeń wynika, iż 1 kredyt uzyskujemy w 0.18/9 sec., podczas gdy w MW w 0.23sec.

UPDATE:
Aplikacja nadal nie nadaje się do pracy na systemach z dwoma GPU:
1. 17:30 czasu WU - całkowite zamulenie systemu - problemy z płynnym przesuwaniem myszki;
2. 24:15 czasu WU - następuje błąd próbki (jej automatyczne przerwanie) - odmulenie systemu.
3. Konkluzja - normalny czas liczenia próbki to około 17:30. Po trafieniu na walniętą próbkę tracimy łącznie około 25 minut... co czyni projekt nie opłacalnym do liczenia na kartach dwurdzeniowych.
4. Na karcie jedno rdzeniowej nie uświadczyłem takich problemów.
5. Kur.. tak mi zawiesiło kompa że 99,9% zadanie PG się wysypało... Jeśli macie CrossFire nawet tego nie odpalajcie... Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z liczeniem w kwesti AMD versus Intel ?

 

Jak się mają 4 Ghz na jajku z Phenoma II do 4 Ghz na i5 750 ?

 

 

 

 

I czy pod w7 można ustawić całość tak by GPU z mobo np. 890 GX wyświetlało obraz , a nvidia tylko liczyła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy wydajności zegar w zegar między AMD a Intelem.Trzeba by to sprawdzić na projektach o stałych wielkościach WU, np. takie Fokker Planck ( zawsze dostajemy tą samą ilość punktów, zmienia się tylko minimalnie czas przeliczenia ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...