Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

pojawiły się fokker-plancki w AQUA, niestety, jest problem z odesłaniem wu's bo nie mają miejsca na serwerze [sic]

 

e: naprawili :)

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie chcę oczywiście odwodzić Waszej uwagi od niezwykłego sukcesu, jakim jest 700 mln pkt, w zwiazku jednak z trwającym

wyscigiem PG chciałbym zaznaczyć, że przydałoby się jakieś wsparcie.

Po wczorajszej, dużej fali próbek, dzisiaj można liczyć na co najwyżej kilka, i to raczej za kilka-kilkanaście godzin

z mojej strony.

Zawsze mocni Zawoor i Thor tym razem coś nie dają znaku zycia. GPUVision jak rozumiem znowu startuje gdzie indziej,

nawet Krzysiak z PClabu, mimo iz drużyna tworzy sojusz, liczy w B@P. Do tej pory ( 11:11) zapunktowało ogółem 140 osób,

ale tylko trzy od nas.

 

Czas zacząć walczyć, bo czwarte miejsce jest w naszym zasiegu

 

Grzegorz Granowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W zwiazku ze zmianą teamu przez RAKU ( poz. 370) na BenchIT przed końcem wyscigu straciliśmy siódme miejsce na rzecz B@P.

Cała nasza aktualna nadzieja w Zawoorze albo Thorze.

Ja jeszcze odeśle 4 próbki.

 

Vhyba, ze RAKU powróci do sojuszu

 

GG

Edytowane przez GrzegorzGranowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały sukces:

2010-10-08 09:11:17 NVIDIA GPU 0: GeForce GTX 460 (driver version unknown, CUDA version 3010, compute capability 2.1, 739MB, 363 GFLOPS peak)

2010-10-08 09:11:17 NVIDIA GPU 1: GeForce GTX 460 (driver version unknown, CUDA version 3010, compute capability 2.1, 739MB, 363 GFLOPS peak)

2010-10-08 09:11:17 ATI GPU 0: ATI Radeon HD5800 series (Cypress) (CAL version 1.4.635, 1024MB, 2320 GFLOPS peak)

2010-10-08 09:11:17 ATI GPU 1: ATI Radeon HD5800 series (Cypress) (CAL version 1.4.635, 1024MB, 2320 GFLOPS peak)

 

Wszsytko w jednej maszynie, zasilane 2xPSU - 650W + 350W

Wszsytko z OC ;P

 

Tylko zawalilem jedna rzecz, podczas prób, zapomniałem zasilacz podłączyć i wentyle na jednej grafie dostały kopa na 100% i wyrwało 4 łopatki ze śmigła :(

Crunch or DIE!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8 października 2010r. z powodu przekładania kabla światłowodowego boinc.pl będzie nieczynne w godzinach 7:30-16:00, albo i dłużej..

Miarka się przebrała - serwer będzie 24h/dobę... szczegóły wkrótce - będzie zżuta...

 

Jak już przebrniemy przez chwilowe trudności na 2 lata będzie spokój :)

 

Także proszę o wyrozumiałość :)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W zwiazku ze zmianą teamu przez RAKU ( poz. 370) na BenchIT przed końcem wyscigu straciliśmy siódme miejsce na rzecz B@P.

Cała nasza aktualna nadzieja w Zawoorze albo Thorze.

Ja jeszcze odeśle 4 próbki.

 

Vhyba, ze RAKU powróci do sojuszu

 

GG

 

Raku juz wrocil do MPTA

czy jego punkty powroca do naszego teamu

i jednak skonczymy na 7 pozycji

 

w wyscigu braly udzial 4 polskie druzyny

oprocz MPTA i B@P

Poland

i

MGOKSiR@Trzebinia

 

wyslalem PW na konto PG do zalozycieli odnosnie kolejnego wyscigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Nadeszła wiekopomna chwila!

Uruchamiamy nasze forum i www na płatnym hostingu w systemie 24/h na dobę!

boinc.pl


W tym wątku na naszym nowym forum poruszyliśmy kwestię zbiórki funduszy na ten cel. Aktualnie konto jest w okresie 10 dniowego darmowego testowania. Jeśli nie zapłacimy w terminie przepadnie. Musimy zebrać 218,38 zł - aby mieć dobrej jakości hosting przez 2 lata. Miesięcznie koszt wychodzi jedynie 9,1zł.

Dlatego apeluję do każdego członka / sympatyka drużyny o wpłacenie przysłowiowej zł na ten cel - mogą oczywiście być większe kwoty. B-)

O szczegółach tego co zawiera ta oferta hostingowa w w/w wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz awatara :lol2:

 

Z rosettą to ostrożnie - bo ostatnio potrafi wysłać WU zajmujący prawi 1gb w ram!!!

 

Natomiast gpugrid jest jak najbardziej ok... pytanie tylko na jakiej karcie graficznej - czy zdążysz przed dedline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie ścigam bo nie mam czym. Po prostu chcę zobaczyć jak będzie wyglądać RAC po weekendzie (15h/doba) liczenia. RAMu raczej powinno mi starczyć - 2x2GB+2x1GB.

Może jak nie będę mieć wydatków sięgnę po GTX 460. 550W powinien starczyć na lekkie OC obecnego szrota z nową kartą.

 

Ad. avka - lepszy ten czy Parrot.jpg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi oczywiście :D

Mały sukces:

2010-10-08 09:11:17 NVIDIA GPU 0: GeForce GTX 460 (driver version unknown, CUDA version 3010, compute capability 2.1, 739MB, 363 GFLOPS peak)

2010-10-08 09:11:17 NVIDIA GPU 1: GeForce GTX 460 (driver version unknown, CUDA version 3010, compute capability 2.1, 739MB, 363 GFLOPS peak)

2010-10-08 09:11:17 ATI GPU 0: ATI Radeon HD5800 series (Cypress) (CAL version 1.4.635, 1024MB, 2320 GFLOPS peak)

2010-10-08 09:11:17 ATI GPU 1: ATI Radeon HD5800 series (Cypress) (CAL version 1.4.635, 1024MB, 2320 GFLOPS peak)

 

Wszsytko w jednej maszynie, zasilane 2xPSU - 650W + 350W

Wszsytko z OC ;P

 

Twój credit day jest powalający teraz! Niezłe liczydło!

 

Ja po urlopie wracam do liczenia, jakby kto pytał ;)

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :) Punkty z rosetty są bezcenne :) Ten projekt nie dotyka jak na razie inflacja punktowa. No i jednak liczymy w nim dla naprawdę wartościowych badań. Zawsze możesz sobie przecież liczyć coś obok niego na CPU. Ja robię tak, że przez tydzień liczę Rosettę a przez tydzień jakiś inny projekt i tak na zmianę. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze komp mi siadl dzis rano.

 

Na razie wyciagnalem grafike i odpialem dyski ale to jednak nie byla wina gtxa bo z integry tez nie mam obrazu.

 

Mam nadzieje , ze nie ujaralem plyty glownej ciagnac Phenomem te 150W zawsze jak byl wlaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Michaelius

No to czekamy na dalsze informacje, płytka wydaje się całkiem solidna, aż nie chce się wierzyć, żeby nie dała rady fenomkowi.

 

@ Orgiusz

Rosetka kiepsko płaci w porównaniu do innych projektów. Mój Q9650 z podpisu zrobi mniej więcej 2800-3000 na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze komp mi siadl dzis rano.

 

Na razie wyciagnalem grafike i odpialem dyski ale to jednak nie byla wina gtxa bo z integry tez nie mam obrazu.

 

Mam nadzieje , ze nie ujaralem plyty glownej ciagnac Phenomem te 150W zawsze jak byl wlaczony.

 

 

to chyba jest zarazliwe

moj e8400 tez dzis padl , zero obrazu

niestety komp jest za oceanem wiec z diagnoza musze poczekac

ale jesli to grafa to na gware do komputronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie , ze to bylo cos dziwnego na linii monitor komputer.

 

Najpierw cos rzezilo dyskami strasznie i zwiesila sie vista, wiec dalem reset po czym przywital mnie czarny ekran.

Wiec odpialem dyski - znowu czarny ekran (w sumie to bylo glupie bo przy uwalonych dyskach powinienem zobaczyc bios)

Wiec przelaczylem sie z gtxa na integre - znowu czarno.

 

Po powrocie do roboty zabralem sie za dalsze gmeranie - reset biosu czarny ekran.

No to przelaczylem drugi monitor pod integre i ciach jest obraz.

No to mysle sobie o k... zeby tylko moja Belinea nie padla.

No ale podpinam Belinee i ciach od tak sobie obraz sie normalnie pojawil :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka - też miałem motyw z hałasowaniem dysku wczoraj czy przedwczoraj - i to tak rzęził że aż zwątpiłem - nigdy nie miałęm takiego hałasu - ale system chodzi normalnie i nic mu się nie stało... Może to M$ coś miesza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...