Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

spoxxx - primegrid na NV na dzien dzisiejszy

 

Moze glupie pytanie ale nigdzie nie doszukalem sie 100% odpowiedzi, w World Community Grid da sie liczyc za pomoca gpu?

 

nie

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na obu komputerach licze WCG.

 

Przyklady:

c4cw_ target03_ 024254342_ 0--  	linux 	Valid 	11-01-18 23:38:34 	11-01-19 10:38:16 	4.13 	115.9 / 86.0c4cw_ target03_ 024139766_ 0--  	win  	  Valid   	11-01-18 19:19:48  	11-01-19 07:27:49  	3.12  	67.3 / 78.6

I tutaj nie rozumiem, probka na obu komputerach byla okolo 11-12 godzin. Ale jak widac liczba punktow ktora powinna zostac dopisana w przypadku linuxa jest mniejsza niz zadana a w przypadku windowsa jest wieksza. Mam tak za kazdym razem. To normalne?

 

Musze jeszcze na linuxie wgrac najnowszego boinca, bo mam 6.2 a najnowszy to 6.10 - no ale nie wydaje mi sie aby byla az taka roznica wydajnosciowa pomiedzy wersjami.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak to piękny widok te 5ghz... wygląda na to że będzie to mój proc :). Zastanawiam się nad i2600k

 

Jakbyś mógł przeliczyć parę próbek rosetty i podać czasy oraz przyznane punkty - było by interesująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami na maszynie na windowsie mam problem taki ze mam np 4 zadania, policzone sa 3 i komputer liczy tylko 1, zamiast dociagnac wiecej zadan. Albo co lepsze policzy wszystkie i czeka nie wiem na co. :(

 

Da sie to jakos przestawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam nastepny jakis dziwny problem tym razem z BOINC Manager.

Po kilkudniowym liczeniu patrze do menedzera zadan a tam proces boincmgr zzera sobie np 1.5gb albo 2gb ramu?! Nie za bardzo wiem po co mu tyle pamieci skoro to jest samo GUI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto wypowiedź OxyOne:

We wtorek tj. 6 kwietnia 2011r w godz. 16-17 przyszli panowie z policji kryminalnej i przykleił im się serwer dnetc@home przy okazji inne komputery. Wg. paragrafów z protokołu chodzi o... lewe oprogramowanie, prawa autorskie i wszystko co koło tego się kręci.

Wiec rzucili się na Debian 5, MySQL, Apache, BOINC Server oraz na noteboku był LMDE - Linux Mint Debian Edition. Teraz jest skierowane postępowanie karne wiec o denacie mozecie dłuuugo zapomniec. To jest juz nie pierwszy atak na denata i dziekuje temu co sie do sprawy przyczynił. Tym razem oprócz mojego zaangazowania musze angazowac swoja rodzine i prywatne srodki pieniezne które nikt mi nie zwróci. Dlatego jak wróci serwer a moze to trwac bardzo dlugo to sie zastanowie z Sesefem czy chcemy dalej w to sie bawic bo mamy same klopoty. Sa jeszcze 2 opcje sprzedac denata albo przekazac np SETI Germany czy CNT.

AndrzejSirko zapraszam naszą stronę boinc.pl, forum, oraz na kanał IRC, aha widzę że jeszcze liczysz dla TPT ten zespół zmienił nazwę i powstało Polish National Team także możesz zmienić team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z DNETC. Od ponad tygodnia przerobione próbki nie mogą być przekazane. Tak jak by serwer był zablokowany.

Czy to możliwe? Collatz chodzi.

 

DNETC serwer siedzi od ponad tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...