Skocz do zawartości
GRANDMASTER

Acer Al2216w 22"

Rekomendowane odpowiedzi

witam, planuję zakup AL2216W 22". monitora będę używał jako tv. podłączony będzie do starego pc z grafą GF 2MX. jak wyczytałem w grafie tej nie można ustawić takiej rozdziałki jaką acer obsługuje, można albo 1600x900 albo 1600x1200 (lub znacznie większe). będą z tym jakieś problemy? monitor będę niekiedy podłączał też do lapa. w lapie mam też wyjście na rozdziałki jak 1600x900 lub 1600x1200 (lub znacznie większe). mogę się domyśleć że będę mial czarne pasy po bokach i na górze? czy jakoś samo się to wyrówna?

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, planuję zakup AL2216W 22". monitora będę używał jako tv. podłączony będzie do starego pc z grafą GF 2MX. jak wyczytałem w grafie tej nie można ustawić takiej rozdziałki jaką acer obsługuje, można albo 1600x900 albo 1600x1200 (lub znacznie większe). będą z tym jakieś problemy? monitor będę niekiedy podłączał też do lapa. w lapie mam też wyjście na rozdziałki jak 1600x900 lub 1600x1200 (lub znacznie większe). mogę się domyśleć że będę mial czarne pasy po bokach i na górze? czy jakoś samo się to wyrówna?

JA na Riva TNT2 ustawiałem dowolne rozdzielczości i problemu nie miałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm czyli u mnie chyba też będzie oki. jutro wezmę lapa do sklepu i sprawdzę. muszę jeszcze kupić klawe pod usb i lapka schowam :]

mam nadzieję że tv będzie wyglądać dobrze.

 

jak obraz będzie wyglądał na AverMedia AVerTV Go 007 Plus? czy to cos obsługuje panorame w takiej rozdziałce jak monitor?

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to w końcu jest. ktoś z allegro napisał mi że karta musi obsługiwac te rozdziałki i zapewniał mnie że każde lepsze karty takie mają. ja takich nie widzę, a przejżałem już wiele stron. monitor będe kupował po za miastem i nie chcę żeby w domu okazało się że mam czarne pasu góra/dół. ktoś podłączał 22" do laptopa przed dsub do z integrowanej grafy która obsługuje znacznie wyższe rozdziałki niż preferowana? w gf2mx także takiej nie ma :( nie wiem już co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gf2mx także takiej nie ma :( nie wiem już co mam robić

bo taką rozdzielczość uzyskuje się :

-dodając ręcznie w sterownikach

-za pomocą powerstrip

-przez zainstalowanie sterowników monitora ...

 

wtedy będzie na liście do wyboru...

 

Pisałem to wiele razy: nawet mając CRT można dodać i używać rozdzielczości 1440x900 lub 1680x1050...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo taką rozdzielczość uzyskuje się :

-dodając ręcznie w sterownikach

-za pomocą powerstrip

-przez zainstalowanie sterowników monitora ...

 

wtedy będzie na liście do wyboru...

Pisałem to wiele razy: nawet mając CRT można dodać i używać rozdzielczości 1440x900 lub 1680x1050...

o taką odpowiedz mi chodziło. dz bardzo. może ktoś używał takiego monitora do tv? podłączał do aver media?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...