Skocz do zawartości
Maverik

Co Sądzicie O Asusach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie jestem w zamiarze zakupu laptopa mam na oku ten modelik : http://www.allegro.pl/item249862797_asus_f...bt_kamera_.html

 

Co o nim sadzicie czy warty jest uwagi ? Czy Asusy to dobra firma jesli chodzi o wybor laptopa ? Jak z parametrami.

Komputera tego mam zamiar uzywac raczej do serfowania po sieci, sluchania muzyki, od czasu do czasu jakis filmik no i oczywiscie moze jakas gierka.

 

Nie sugerujcie mi zakupu normalnego zestawu, taki juz posiadam :) Ten słuzyc ma wyłącznie rozrywce :)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Od niedawna (od niedzieli ;) ) mam Asusa z serii F3J i jestem jak na razie baaaardzo zadowolony,

 

jakość wykonania super, nic nie trzeszczy, matryca też bez zastrzeżeń, równomiernie podświetlona.

Bardzo dobry touchpad z możliwością przewijania. Jedyne co sie nie zgadza z danymi podanymi przez producenta to czas pracy na baterii, miały być 3 godziny, a są 2,5, ale w niczym mi to nie przeszkadza.

 

Co do parametrów podanego laptopa i jego przeznaczenia (Internet, filmy, muzyka) to w zupełności Ci to wystarczy, nawet w niektóre gierki dasz radę pograć.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powaznie myslisz, ze jestes pierwsza osoba na tym forum zadajaca takie pytanie?

Spodziewałem sie bardziej inteligentnej odpowiedzi, takie ironiczne sa na bardzo niskim poziomie...

 

Ale zapomnialem ze wiecej jest tych ekspertów och i ach, niz normalnych użytkoników. Szukałem w wyszukiwarce forum cos na ten temat, ale wolałem uzyskac odpowiedz bardziej skokretyzowaną np taką jak podał uzytkownik Wiliam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo.. w sumie na pewno cacuszko. Szkoda, że takie drogie. 7000, a ja za tyle samo chcę kupić dużo lepszego Della. :-( A naprawdę mi się bardzo podoba.

Delle to tez kombajny :) jesli w tej cenie masz cos na oku to tylko pozazdroscic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjecie mnie ale... Asusy są brzydkie!!! :D

o gustach sie tu nie rozmawia....dla mnie ibmy i delle sa brzydkie..a to przeciez jedne z najlepszych lapkow na swiecie. kazdy lubi co innego....jednym podobaja sie acery innym samsungi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak w opisie ... jednak nie jestem zadowolony co do visty :( Komp na tym systemie po dłuższym niekorzystaniu , przestaje reagować na czynniki zewnętrzne w postaci choćby ruszenia myszką ... Niestety ale póki co w necie jest dostępny service pack w wersji 1 BETA służacy głównie zarejestrownym testerom microsoftu. Wycieki jednak istnieją ...., a na oficialną wersję bedziemy musieli poczekać do pierwszej dekady roku 2008.

 

Więc póki co zastanawiam się nad zainstalowaniem systemu w wersji XP.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od 3tyg. Asusa F3F i również jestem bardzo zadowolony, jakość wykonania jest bardzo dobra nie mogę się do niczego doczepić, wszystko chodzi bez problemów i bardzo szybko przy procku C2D 2GHz i 1GB oczywiście na XP, jak na moje wymagania ideał, osobiście nie podobają mi się laptopy HP jeśli chodzi o design (z pominięciem nowej serii Pavilion, które są piękne ale jeszcze strasznie drogie w dobrej konfig.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak w opisie ... jednak nie jestem zadowolony co do visty :(

Hehe dazon, czy to przypadkiem nie ty tak broniłeś tej Visty w wątku o kadłubkach?

Co do Visty to mi wystarczyło jedno uruchomienie żeby się przekonać...

 

Ponieważ jestem zwolennikiem że zalety każdy może sobie sam wykoncypować, to trochę o tym co mnie irytuje w moim F3SV.

1) Brak wsparcia dla jakichkolwiek innych systemów poza Vistą.

2) Nietypowa karta sieciowa firmy Attansic, co stwarza problemy przy próbie korzystania z jakiegokolwiek alternatywnego OS. Linux: z oporami Slacka odpaliłem, Debiana po walce odpuściłem. Solaris - zapomnijcie.

3) Wykastrowana ponad potrzebę karta graficzna (już nawet nie chodzi o model, ale o warianty w ramach jednego modelu)

4) Nie wszystkich to odstraszy, ale brakuje wejścia line-in na karcie dźwiękowej (tylko mikrofon).

5) Właśnie, mikrofon. Potężnie zbiera zakłócenia z całej obudowy. Do Skype'a niemalże się nie nadaje. W A6jm był o niebo lepszy.

 

Ale poza tym to bardzo fajny laptop. Całkiem solidnie wykonany, dużo lepiej niż mój poprzedni A6jm. Plusem Asusów w stosunku do innych firm jest ich wyposażenie dodatkowe.

 

A tak w ogóle kupowanie laptopa w Polsce to nieporozumienie. Na nasz rynek trafiają odpady.

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...