Skocz do zawartości
BezbronnyPL

Riva Tuner 2.05

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja nie widze oddzielnych suwaków do shaderów .. co ciekawe u mnei zawsze sie podkrecały nic nei zmienialem .. jak daje core na 684 to shadery ida na 1566. Dajcie jakies screeny co i gdzie macie bo ja w power user tez tego nei widze :D:

post-139-1191051605_thumb.jpg

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co daje, to może lepiej nie tykaj. ;D

 

 

Sewer, no bo to jest tak jak z FSB. Kręcisz FSB to i pamiątki lecą wyżej... :f normalne.

Dlatego wprowadzili pojęcie mnożnika.

 

GTS ma 2,4, GTX 2,35, a Ultra 2,45.

 

Core clock * multiplier = shader clock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

...nie chce mi się wierzyć, że Riva nie daje takiej możliwości.

I słusznie, bo jest i to w kilku "kombinacjach". Należy skorzystać z przycisku o wszystkomówiącym napisie "Setup" na oknie monitora RT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do podkręcających ?

 

Posiadam kartę graficzna ASUS EN8800GTX 575/900

 

czy można i czy jest to nieszkodliwe dla karty żeby w zakładce Overlocking ustawić 2D ustawić kartę na 290/450 a w 3D 650/1100

 

chodzi mi o to że karta ze zmiejszonym zegarem rdzenia i pamięci podczas normalnej pracy mniej się grzeje o 10stopni.

 

TEMPERATURY:

 

Normalna praca na plikach,internet,muzyka

2D 575/900 - 65stopni

2D 290/450 - 55stopn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mógłby ktoś życzliwy opisać krok po kroku jak włączyć to podkręcanie shaderów? Bo za nic nie mogę tego rozkminić, a na forum strasznie ciężko to znaleźć :/ Sprzęt jak w podpisie, sterowniki 163.75 (niby najnowsze), Riva 2.06... Grafę mam od dziś więc nie mam żadnego doświadczenia z kręceniem shaderów... W ogóle w Rivie nie siedziałem, używałem AtiToola... Więc proszę o wyrozumiałość i napisanie małego tutka dla niekumatych :-)

 

Edit. Poradziłem już sobie, post nieważny ;)

Edytowane przez Kamilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...