Skocz do zawartości
Nick126

Problem Z Internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam Livebox'a i jest z nim trochę problemów... dziś pojawił mi się taki komunikat

post-102322-1191070699_thumb.jpg

jest to już któryś raz. Nie wiem dlaczego. Po tym robie restart livebox'a i zanim sie odpali i będzie działał troche mija...

Jest on podłączony na dwa komputery - wifi i usb. I przy okazji - jak go rozłączyć? Chciałbym móc go rozłączyć i połączyć w każdym momencie, a sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś czasu mam Livebox'a i jest z nim trochę problemów... dziś pojawił mi się taki komunikat

post-102322-1191070699_thumb.jpg

jest to już któryś raz. Nie wiem dlaczego. Po tym robie restart livebox'a i zanim sie odpali i będzie działał troche mija...

Jest on podłączony na dwa komputery - wifi i usb. I przy okazji - jak go rozłączyć? Chciałbym móc go rozłączyć i połączyć w każdym momencie, a sie nie da.

Nie możesz przypisać na każdym komputerze IP na sztywno? Pula adresów dla liveboxa jest dość duża i zaczyna się od 192.168.1.2

Adres 192.168.1.1 jest adresem Lbx i taką bramę i DNS powinieneś wpisać dla swojej sieciówki. Oczywiście przypisz adresy każdemu inne (ostatnia liczba), ale bramy i DNS te same. Ale to powinieneś już wiedzieć.

 

EDIT: btw.. sprawdź jeszcze, czy inna karta nie ma włączonego udostępniania i nie ma tego samego adresu co livebox, lub karta WiFi podłączona do niego.

A tak swoją drogą czemu korzystasz ze złącza USB nie lepiej z RJ-ki? Na początku też wpiąłem sobie net przez to złącze, ale ogólnie to była porażka, nie dość że problemy to jeszcze ślamazarnie to wszystko chodziło :/

Edytowane przez Evil One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...