Skocz do zawartości
Bogdan92

Forumosik.com - Wielotematyczne Forum Dyskusyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pokazać Wam moje forum. Istnieje ono już całkiem spory kawałek czasu, ale za reklamowanie wziąłem się bardzo niedawno. Wyniki w google też ma chyba nie najgorsze ;)

Pod hasłem "forum wielotematyczne":

forum+wielotematyczne&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=RrL&start=10&sa=N

Pod hasłem "wielotematyczne":

wielotematyczne&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Pod hasłem forumosik chyba nie mam czym się chwalić ;P

Przywidywane PageRank, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, mam 5 :]

Szukam sposobu na to, żeby więcej ludzi pisało, ale chyba niezbyt mi to wychodzi...Coraz więcej ludzi przechodzi przez forum, ale nie zatrzymują się na dłużej nie wiem dlaczego. Może Wy pomogli byście mi?

W każdym razie zapraszam http://forumosik.com :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle rozkręcasz forum... 'Naczelny Spamer' - tak dla żartu... Pozycjonowanie masz nie najgorsze, ale niczym się nie wyróżniasz, to niby dlaczego ktoś miałby do Ciebie na forum zawitać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w tym dziale można pokazywać swoje strony/fora itp...

Wiem, że jakoś specjalnie to się nie wyróżnia...Nie mam chwilowo pomysłu co zrobić...na styl ok. 160zł. wydawał nie będę...Jak będzie więcej ludzi na forum pisać to na pewno będzie się wydawać atrakcyjniejsze, będę dodawał nowe kategorie, działy.

 

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

92 w twoim niku to pewnie rocznik.

A wiec jako 15 latek wpadasz na purepc.pl i liczysz ze ktos z nas pomoze ci rozkrecic twoje marne "forum"? :blink:

ps. masz racje tu mozna pokazywac swoje strony/fora, ale to co pokazales ty nie zasluguje na miano fora... moglbys wpasc z forum na ktorym masz 500 userow, wtedy sie mozesz chwalic, mozemy oceniac... a tak to hehe sam sie domyslasz;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pojmnę po co ludzie ciągle i ciągle robią takie fora. Nie masz pomysłu TO NIE RÓB! Pomysłu nie masz, na styl kasy nie wydasz. To po co Ci to? Mało takich for jest? No chyba że chodzi o podbudowaniesobie ego - bo na swoim się ma "władzę...".

 

Chyba że masz odmienne zdanie. Wtedy zapytam czemu miał bym się rejestrować na Twoim forum które nic sobą nie reprezentuje?

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie pojmnę po co ludzie ciągle i ciągle robią takie fora."

Takie fora to są na fora.pl albo na xad.pl

"Nie masz pomysłu TO NIE RÓB! Pomysłu nie masz, na styl kasy nie wydasz."

To forum miało mieć inne przeznaczenie, ale pomysł padł, forum zostało. Postanowiłem coś sobie na nim tam zrobić, forum zaczęło się rozwijać. A na styl to chyba jest na razie za wcześnie tyle kasy wydawać.

"Mało takich for jest?"

Nie, ale sztuką jest być na szczycie tej listy...

"No chyba że chodzi o podbudowaniesobie ego - bo na swoim się ma "władzę...". "

hahaha :lol: To nie jest jedyne forum na którym jestem adminem i nie rozumiem dlaczego tak bardzo ono Ci się nie podoba? :D Myślisz, że purepc w ciągu miesiąca się rozwinęło? I tylko to forum jest ładne i piękne, a wszystkie inne rozwijające się są be?

"Wtedy zapytam czemu miał bym się rejestrować na Twoim forum które nic sobą nie reprezentuje?"

A ktoś Ci każe? Jak Ci się nie podoba to nie wchodź tam, co za problem?

Edytowane przez Bogdan92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale sztuką jest być na szczycie tej listy...

Tak, bez jakiegokolwiek pomysłu pewnie będziesz się wzbijał na szczyt...

 

Pisałeś o PPC, a zauważyłeś że forum PPC ma jakąś konkretną tematykę? I uwaga, bo to ważne - ludzie którzy się nim zajmują WIEDZĄ CO ROBIĄ i kiedy się za to brali to też wiedzieli. A jak powstawał tweak to forum pewnie było DODATKIEM do portalu. Zazwyczaj właśnie tak jest...

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tak, bez jakiegokolwiek pomysłu pewnie będziesz się wzbijał na szczyt..."

Miałem na myśli wyniki w google? A to z kolei da mi więcej użytkowników. A więcej użytkowników = więcej postów, tematów = Więcej kategorii, działów. Myślałem, żeby forum rozwijać w kierunkach motoryzacja, komputery, rozrywka.

 

"Pisałeś o PPC, a zauważyłeś że forum PPC ma jakąś konkretną tematykę? I uwaga, bo to ważne - ludzie którzy się nim zajmują WIEDZĄ CO ROBIĄ i kiedy się za to brali to też wiedzieli."

Twierdzisz, że nie wiem co robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj rozkręcić takie forum to pogadamy.

No z tym rozkręcaniem to bym nie przesadzał :)

 

Nigdy nie pojmnę po co ludzie ciągle i ciągle robią takie fora. Nie masz pomysłu TO NIE RÓB! Pomysłu nie masz, na styl kasy nie wydasz. To po co Ci to? Mało takich for jest? No chyba że chodzi o podbudowaniesobie ego - bo na swoim się ma "władzę...".

o to właśnie chodzi.. każdy chce uszczknąć władzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pisałeś o PPC, a zauważyłeś że forum PPC ma jakąś konkretną tematykę? I uwaga, bo to ważne - ludzie którzy się nim zajmują WIEDZĄ CO ROBIĄ i kiedy się za to brali to też wiedzieli."

Twierdzisz, że nie wiem co robię?

Tak. Tak samo jak 99% osób które zakładają fora z na siłe wymyśloną tematyką, zazwyczaj jednak nic nie potrafią wymyślić i forum nazywają 'wielotematycznym'. Bo widzisz, forum zakłada się z konkretnych powodów, np. prowadzisz jakąś stronę, może być portal albo nawet blog tematyczny (tematyczny!) i forum może wtedy być na prawdę interesujące dla odwiedzających. Mogą dyskutować na tematy związane z tematyką portalu albo blogu (patrz http://antyweb.pl). Ale jak ktoś tworzy same forum, bez niczego, nawet bez grupy docelowej (!) to przynajmniej powinien się liczyć z miażdźącą krytyką i nie próbować udowadniać innym że wcale tak nie jest. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem to miałem pomysł, ale niedługo potem się forum rozleciało. A że było na początku (ciężko się przyznać) na czymś a la fora.pl tylko z dodatkiem przema (miał obcięte połowę funkcji) nie dało się tego usunąć to pomyślałem zrobić na tym coś innego. Potem przeniosłem na normalny serwer i poważnie się za to wziąłem, ale za reklamę dopiero niecałe 2 miesiące temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, trochę mi przypominasz oveclokerów, którzy kupują nowe procki tylko po to żeby je podkręcić... dla samych megaherców. Ty robisz jakieś forum i patrzysz na ranking stron.

 

Ja tam wolę używać komputera jako narzędzia, a stronę robię po to żeby była.. No ale co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była aktualizacja PageRank - moje forum ma 4! :rolleyes:

Dla porównania:

nedds.pl - 3

forumnasze.net - 3

ajo.pl - 3

m-forum.pl - 2

Widzę, że wysoko mierzysz... I co z tego, że twoje forum ma PageRank równy 4 ? I tak mało sobą reprezentuje. 44 osoby, które coś tam piszą. Z nich ok. 20, którzy piszą regularnej. Z nich 10, którzy zaglądają często. Na razie nie masz się czym chwalić, bo miarą dobrego forum nie jest jego PageRank, ale użytkownicy i to co piszą na tym forum.

 

Oj PelzaK mamy tutaj ciężkie życie... masz rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była aktualizacja PageRank - moje forum ma 4! :rolleyes:

Dla porównania:

nedds.pl - 3

forumnasze.net - 3

ajo.pl - 3

m-forum.pl - 2

Pagerank powoli przestaje cokolwiek znaczyć nie wiem czy wiesz... Obecnie celem google jest aby linki w katalogach były zupełnie ignorowane. W ogóle co ma pagerank do jakości strony?:| Dobre forum to takie gdzie jest dużo userów REGULARNIE udzielających się i trzymających poziom, a i to teraz już nei wystarcza bo jak ktoś jest przywiązany do jednego forum to nie ma żadnego interesu w przejściu na inne tym bardziej że forum to też społeczność, gdzie ma się znajomych i rozpoznaje się wiele osób. Nikt bez jakiegoś nadzwyczajnego powodu nie będzie tego rzucał żeby iść na jakieś nowe forum.

 

Że forum to użytkownicy było świetnie widać podczas 'upadku' tweaka, kiedy to każdy normalny user usunął adres tweak.pl z zakładek i zastąpił go purepc.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była aktualizacja PageRank - moje forum ma 4! :rolleyes:

Dla porównania:

nedds.pl - 3

forumnasze.net - 3

ajo.pl - 3

m-forum.pl - 2

Wyjdz dziecko bo na jaja lecisz :damage_wall:

Nudzi ci sie? Zacznij zbierac pokemony!

Caly temat niepotrzebny, w pierwszych 2 postach napisali userzy co mysla o twoim "forum" idz sobie zasmiecaj swoje forum, a nie purepc.pl obciazasz zbednymi postami:]

Takie trolle powinny odrazu dostac kule w leb, ile razy czytam temat w tym stylu mam ochote rozwalic monitor..

1...

2...

3...

spokojnie...

4....

Widzisz co robisz? Tylko sie osmieszasz, a userom z słabszymi nerwami psujesz humor ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była aktualizacja PageRank - moje forum ma 4! :rolleyes:

Dzisiaj byla aktualizacja jakas? co Ty za bzdury piszesz.

Poza tym nie ma forumosik.com zadnego PR WCALE.

Prawdopodobnie dostales bana od google za dodawanie za duzo linkow w krotkim czasie. Google cie nie lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy za to mają fajne :lol:

 

http://forumosik.com/viewtopic.php?t=217&start=0

http://forumosik.com/viewtopic.php?t=187&start=0

http://forumosik.com/viewtopic.php?t=198

 

Patrzcie jak się zwie subforum i jakie są tematy :D

 

http://forumosik.com/viewforum.php?f=152

 

Zresztą wystarczy zobaczyć, że aktywni userzy to modzi/admini. Forum kiepskie, mało userów, tematy niskich lotów (no, dobra, dla 12-13 latków są fajne)

 

Ale takie fora będą powstawać i będą tutaj reklamowane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byla aktualizacja jakas? co Ty za bzdury piszesz.

Poza tym nie ma forumosik.com zadnego PR WCALE.

Prawdopodobnie dostales bana od google za dodawanie za duzo linkow w krotkim czasie. Google cie nie lubi.

Ja widze ze te 4 tam jednak jest i ze w ostatnich dniach jakas aktualizacja była bo u mnie tez sie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...