Skocz do zawartości
fipa

VW Klub

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=125...asc&start=0

....Zorientowałem się że po wyjęciu bagnetu zawsze skapną z niego ze 2 krople oleju. Czy to normalne? Bo mi się wydaje że ma złą lepkość, nie powinien kapać ani kropelki!!!

 

....Tak mi mówił znajomy mechanior i mówił mi że skoro kapie to na 99% jest to olej Lotos City w co nie chce mi sie wierzyć bo zalał ten olej jakiś Niemiec a oni tam chyba nie mają tego oleju co???

 

...Ponadto sprawdziłęm u matki w samochodzie gdzie jest Castrol Magnatec i u ojca gdzie jest Shell i tam jakoś nie kapie!

 

...Kto ma kilka litrów oleju gatunku 10W40 lub 15W40 (tylko żeby był jeszcze miodowy kolor) i jakiś słabo zabrudzony filtr oleju do mk3 1,4 bo mój to już czarność nad czarnością to proszę o kontakt tomasz_mikolajczyk_1@gazeta.pl...

 

...Mój dziadek zawsze mówił grunt to dobry olej i odpowiednia jego ilość w silniku, to ile w nim jeździ to sprawa drugorzędna. Dlatego wolę jeździć przez 40 000 na używanym Castrolu niż 10 000 na Lotosie....

 

...A mój silnik ma się dobrze, tylko zaczął tak rzęzić cykać i myślę że to przez to że już jest za stary olej, dlatego też jestem zmuszony go wymienić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...