Skocz do zawartości
Gość

Jak dlugo bez reinstalki?

Jak dlugo dziala Twoj komputer bez a:/>format c:  

  1. 1. Jak dlugo dziala Twoj komputer bez a:/>format c:

    • tydzien do miesiaca
      10
    • miesiac - pol roku
      31
    • pol roq- rok
      13
    • ponad rok
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jak dlugo wam wytrzymuje komp bez reinstalki systemu (czyt. Windy)

 

Bo mi...ROTFL 2,5 roku juz biega na W98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komputer wlaczasz raz na tydzien na godzine lub dwie zeby ogrzac mieszkanie ?

jezeli tak to uwierze w te 2,5 roku

 

tia i wlasnie jak wyglada ten windows ...?

 

jak juz ktos wspomnial 16 kolorow i 320 200 ???

 

heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh... komp mojej starszej chodzi na Melenium juz ponad rok.. i mnie to nie dziwi bo uzywa tylko Worda i Pasjansa...

ale przy uzytkowaniu kompa zeczywistym jest to niemozliwe do zrobienia... chyba ze poswiecac na konserwacje kompa kilkanascie godzin na miesiac.. a wtedy to ja wole zrobic reinstalke niez sie grzebac godzinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sobie nie trzepne formata raz na miecha to jestem chory :D Ja to uważa za nałóg, zawsze jak sobie pomyśle jak winda zajebiście biega po formacie to mam chęć na wpisanie komendy FORMAT C:/ :D:DD:D:

 

Pozdro maniacy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm win 98se teraz jakis miech temu instalowalem windowsa :> wczesniej we wrzesniu..... wiec tak jakos czesciej niz raz na pol roku :>

a linuxa to nie przeinstalowauje chyba ze zmieniam dystrybucje :P

akutalnie na mdk 9,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co jakies pol roku ...ale ostatnio 3 razy zmienialem MOBO i nie formatowalem ...Za leniwy jetsem ....Az dziwne ze wydajnosc mam nadal taka sama jak mam na czystym systemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja winda wytrzymala dwukrotna zmiane MOBO , dwa modemy i jedna grafe

 

winda XP of coz , siedzi na kompie juz od ok 1,5 roku!!!

 

wcale sie jakos nie staram o jej zadbanie , ogolnie mam burdel na dysku , a sam katalog windowsa mi wazy juz 2,9GB !!! ale jakos sie tym nie przejmuje ......winda bez update;ow , patchy (jedynie patch do gta3 :D) , caly czas cos grzebie w kompie , instaluje odinstalowywuje ...komp srednio na dobe zasuwa ok 15-17 h (wliczajac nocki , gdy ja spie a komp sciaga - wiadomo - modem mam :()

 

ogolnie jestem zaskoczony ze stabilnosci windy xp i sobie ja chwale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem taki okres w pewnym momencie ze znalem na pamiec seriala XP i win98 :D. I przeinstalowywalem...baaardzo czesto. Sam nie wiem czemu :lol: ale to dawno temu bylo....i czasu wiecej. To faktycznie troche uzaleznia...teraz mi wszystko ladnie biega....a i tak kusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było rok do zeszłego tygodnia :) w międzyczasie zmiana płyty głównej z abit na msi (ale obie na 815xx) bez reinstalacji.

Teraz reinstalka była z mojej winy (zainstalowałem na drugim dysku szkoleniową wersję Win 2000 Server, a to bardziewie pozamieniało mi jakieś pliki na pierwszym dysku - a podobno dotyka tylko boot.ini) no i musiałem zrobić reinstalkę w miejsce dotychczasowej windy (bez format - czyli to nie reinstalka a naprawa, czy jakoś tak :) )

Co ciekawe kiedyś reinstalowałem co trzy, cztery miesiące (win 2000) a tu XP miło mnie rozczarował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym z kompów 486 Dx2 66 (chodzi jako router) od 1996 do tej poty, ganiana nim linux 2.0.2. komp był wyłączany 2 razy :) raz przeprowadzka, dwa malwanie

Dystrybucja bodaj że RED hat 6.2 ale nie jestem pewien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przpadam za formatką, za dużo sprzętu do instalowania no i wszystkie programy od nowa, formatke robie dopiero kiedy system faktycznie zaczyna siadać i "przywracanie systemu" w XP już sobie nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przpadam za formatką, za dużo sprzętu do instalowania no i wszystkie programy od nowa, formatke robie dopiero kiedy system faktycznie zaczyna siadać i "przywracanie systemu" w XP już sobie nie daje rady.

to juz wiesz dlaczego mam W98 tak dlugo jak mam.

Jest w nim tyle przerobek, ze pewnie 2 kolejne latka by mi zajelo zrobienie jeszcze raz teog samego, co mam teraz.

 

Mutos ja tez kombinuje(nawet szablony *.htt mam nieco pozmieniane), ale u mnie wszystkie zmiany jeszcze dzialaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednio raz w miesiącu przywracanie systemu z ghosta.

tak dla świętego spokoju :lol:

Ale najdłużej chodził mi 2,5 miecha, a trzeba przyznać, że często grzebię w systemie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie prezentuje się to tak:

1.Win98 - od 1,5 tyg do 2 tyg

2.WinMe - jak wyżej

3.Win2k - od 1 miecha do 1,5 miecha

4.Win XP - od 2 tyg do 1 miecha

 

Raz mi się zdarzyło, że czymałem win 98 tylko niecałe 2h :) ale to należy do rzadkości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...