Skocz do zawartości
Corey

Jaki mnożnik co Celeron 1000Mhz @ 1159Mhz

Rekomendowane odpowiedzi

Mnoznikow w celeronach nie da sie zmienic. Nie pamietam na jakiej szynie chodza koperki ale chyba 100 ?? Wiec jezeli to jest celinka 1GHz wiec wniosek ze mnoznik jest 10x wiec jezeli ktos podaje ze ma podkrecona do 1150 MHZ znaczy ze szyne podniosl do 115 MHz.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnoznik jest STAŁY!!!!!! a coperki poczawszy od 800 dzialaja nominalnie na 100 podobnie tulipany no ale krecic zawsze mozna :-)

 

AA i dziwne to podkrecanie cos:P magistrala 115.9 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na to:

dawaj 133 MHz FSB ! będzie 1330 MHz i ma chodzić !

kumpel celinkę 1000 pogonił na 133 FSB i dawało mu to (podobno) lepsze wyniki niż P4 1.5 GHz !

bez podnoszenia napięcia powinien ale nie musi pójść jako 1330 ale podniesienie o jakieś 0.1-0.2 V powinno dać efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na to:

dawaj 133 MHz FSB ! będzie 1330 MHz i ma chodzić !

kumpel celinkę 1000 pogonił na 133 FSB i dawało mu to (podobno) lepsze wyniki niż P4 1.5 GHz !

bez podnoszenia napięcia powinien ale nie musi pójść jako 1330 ale podniesienie o jakieś 0.1-0.2 V powinno dać efekt.

Jesli to COPEREK to z cala pewnoscia nie pójdzie na fsb133MHz ;)

Mi MAX stabilnie chodzil na fsb125MHz na 130 juz nie wstał :(

A co do tego P4 1,5GHz to całkiem mozliwe, chodz napewno nie we wszytkich zastosowaniach :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego po overclokingu procka na szynę 115/38 ze 100/33 system nie czyta mojej karty muzycznej, dopiero jak przywrócę starą szynkę to zaczyna ją wykrywać. Nie kumam tego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za karta?

 

AC'97, ale już wiem dlaczego ni czyta. Po prostu karta jest za słaba na tą magistralę bo jak ją trochę zmniejsze to jest ok. Ale jak mógłbyś to pomóż mi w innej sprawie a mianowicie:

 

 

Sprzedaj tego proca z płyta i pamięciami i jak masz kasę to dołóż i bierz athlona xp 1700 (B0) do tego mobo epoxa 8RDA lub 8Rda+ jak ci starczy no i 1x128 ramu np infineon lub elixir 333 mhz no oczywiscie jak masz kasy więcej to bierz 2x256

pozdro

 

A o to jest moja odp.

 

No i trzeba będzie tak zrobić, dobry pomysł a nawet bardzo dobry tylko za ile mogę sprzedać to:

Celek 1 Ghz

Płyta główna: KOB 815ep FSX (MERCURY) z Chipsetem Intel 815ep i ze zintegrowaną Ac'97

256 Ram

A ile by mnie kosztowało dołożenie do tego co powiedziałeś?? (ostatnio nie jestem nabieżąco z cenami przez zakichaną szkółkę :(

 

Ale ta osoba nie odpowiada na moje pytanie, może ty albo ktoś zna na nie odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...