Skocz do zawartości
MAGIC

Subiekt Gt Nowy System Problem Z Odzyskaniem Danych

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi bo już opadają mi ręce :(

 

Z powodu tego że dysk zaczął się sypać musiałem zakupić nowy dysk zainstalować na nowo system (WinXP Pro SP2)

archiwizator zrobił 2 pliki sklep.i01 i sklep.iar skopiowałem te dwa pliki na CD po zainstalowaniu nowego systemu

i Subiekta GT uruchomiłem "Archiwizator" wykonałem dearchiwizację tych plików i tu zaczeły się problemy :(

 

po włączeniu Subiekta nie mogę włączyć opcji ( po kliknięciu na ikonkę nic się nie dzieje [nie pokazuje się lista faktur] )

"Faktury sprzedaży" , "Sprzedaż detaliczna" , "Faktury zakupu"

na których była dosyć sporą bazę faktur

 

 

"Lista towarów" i "Kontrahentów" działa normalnie.

 

Co się stało ? ? ?

Jak to naprawić ? ? ?

 

Bardzo proszę o pomoc

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do InsERTu zgłaszałeś?

 

archiwizacja/derchiwizacja w gruncie rzeczy oparta jest na mechanizmie backapowania MSSQLa i raczej nie może nie działać - to jest po prostu kopia bazy danych.

 

Natomiast jeśli chodzi o listę faktur, to upewnij się że masz dobrze zaznaczone filtry do tego grida - być może po reinstalce wybrały się inne domyślne ustawienia filtra i nie widać faktur.

 

Jeśli natomiast nie uruchamiają sie w ogóle moduły związane z fakturami do zapewne nie zarejestrowały się dllki w windowsie podczas instalacji SGT - które? tego nie wiem

 

Zresztą SGT to nie moja działka :) akurat, więc szczegółów nie znam.

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nieważne

 

nie mam pojęcia dlaczego ale jak instalowałem subiekta na takiej samej ścieżce co na starym dysku

to się właśnie robił ten błąd

 

wczoraj wieczorem znalazłem właśnie jakieś wspomnienie że to może być przez to

 

dziś zainstalowałem po prostu w innym katalogu subiekta i jest już dobrze

 

temat można nawet skasować

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...