Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

teraz oceniajac mecze neutralnie to:

 

barca w sumie grala lepiej w drugiej polowie, mogli strzelic wiecej gdyby nie boruc pewnie by tak bylo bo obrona to smiech na sali :| nie wiem czemu oni graja w pierwszym skladzie, ten 3 gol messiego to ewidentny blad obroncy smiech.

 

co do arsenalu to gol im sie nalezal, cisneli rowno, ale nie udalos sie. w prawdzie milan tez mial okazje ale mniej ich bylo. zobaczymy jak to bedzie wygladalo w milanie. jestem kibicem arsenalu i w sumie boje sie ze wlosi ich dojada :) ale zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktorego obroncy, tego co dostal pilka w leb, czy tego ktory w leb trafil :)

takiej dominacji w Lidze Mistrzow jeszcze nie widzialem, po prostu Barca robila co chciala, a prawdziwa kara bedzie u siebie :twisted:

nie ta liga panie Boruc, nie ta liga :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff,ciezko sie grało diabłom z Lyonem..Sir Alex tez za defensywnie ich poustawiał,dopiero po zmianie taktyki zaczelo sie cos dziac i bramka..Dobrze ze drugi mecz u siebie spodziewam sie wysokiej wygranej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celtic w 2nd polwie zgasnął totalnie. Liczylem na ich wygrana, bylo ladnie, a wyszlo jak zwykle. Druga polowa pokazala ze to nie ta klasa co barca. R10 dzisiaj niczego sobie, brudny pies tez niezle.

 

Jednak bardziej mi zal remisu Milanu i tego ze nie moglem ich ogladac. Tak czy inaczej pokaza co potrafia w drugim meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Szkoda troche Celitcu ale ta obrona to śmiech na sali, gdyby nie Boruc to pogrom byłby niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor - Milanu zawsze sie nie da ogladac :lol:

hahaha leze :D:D:D

mysle ze w milanie tez szalu nie bedzie, ale zobaczymy :) nie ma co gdybac.

 

xpektor - moze i zal milanu ale nic nie grali :/ bramkaz ratowal im skore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na logike nie ma co brac tego meczu jak go nawet nie obstawiam :wink:

może sie wydarzyć wszytko nawet ktoś moze zarobic w klate jak w finale MS

 

w sumie ciekawi mnie postawa barcy i chelse'a w rewanżach bo co jak co w tej edycji też musza na siebie trafić :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Arsenal na San Siro nie da rady wygrać, ewentualnie ratuje go bramkowy remis, ale w to też poważnie wątpię.

no ciekawy bedzie mecz, jeszcze nigdy nie udalo sie zadnej angielskiej druzynie wygrac w milanie ;) zobczymy czy baby gunners beda pierwsi \o/ ja mysle ze raczej remis bedzie, ale moge sie mylic. okaze sie czy mlodosc czy doswiadcze zwycieza ;)

 

dawaj cos xpektor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż ja moge powiedziec...

FORZA MILAN!

 

A poza tym palec w oko TVP. Znow bedzie trzeba Boruca ogladac.

no co ty, meczu nie ma w TVP

 

na tvp we wtorek to mozna sobie conajwyzej zlookac m jak milosc ;)

w sumie to ta M jak Milosc i tak lepsza od gry Milanu :> :*

 

Mam nadzieje, ze Barcelona zrobi dzisiaj jesien sredniowiecza, nie przyjmuje do wiadomosci jakis remisow z takim przeciwnikiem, ma byc rzeznia i tyle!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...