Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

no co ty, meczu nie ma w TVP

w sumie to ta M jak Milosc i tak lepsza od gry Milanu :> :*

:lol: :lol: :lol:

 

Mam nadzieje na jakiś cud....i wygraną Celtów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe. jezeli milito, puyol i valdes zagraja na swoim normalnym poziomie to wszystko w tym meczu jest mozliwe ;]

 

ogladacie cos? ja ogladam manchester-lyon i meczyk ujdzie. nie jest szalenczo ciekawy, ale manchester sie stara i narazie po bramce krystyny 1:0

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchester wygrywa :D Bramki nie widziałem,spóźniłem sie do domciu na mecz..Na szczescie juz ogladam.

Jak wygraja bez starty bramki robie sobie dziare herbu klubu na piersi.. ;) Jak stracą..To i tak sobie zrobie. UNITED !

Juhuuu United gra dalej ! :) Szkoda tych kilku kontr,powinno byc z 3-0 a tak [gluteus maximus].Ogólnie Lyon trudny i wymagający rywal..Glory Glory Man United ;-)

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1st polowa niezla, choc zdoallem to uruchomic po 20minutach. Pod koniec Milanisci zostali troszke przycisnieci, ale 2nd polowa wsyzstko wyjasni. Milan przechodzi dalej...

"Niestety" nie :lol:

 

Ale Barca zagrala tragedie, miala byc rzez i byla rzez, tylko ze dla moich oczu. Jak tylko stracili Messiego to od razu zero pomyslu na gre, dobrze, ze mieli takiego przeciwnika, bo by stracili ta zaliczke z wyjazdu bardzo szybko

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan wreszcie zostal dojechany na san siro przez arsenal! nalezalo sie arsenalowi, po 15min ataku milanu otrzasneli sie i wreszcie zaczeli grac normalnie! super mecz emocje do konca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta..barcelona pokazała :lol:

Szkoda tylko strzału Nakamury w ostatnich minutach...

Remis powinien być ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk taki sobie, ale na milanie sie zemscil brak dobrych bramkarzy. Z taka kloda miedzy slupkami to krzyzyk na droge ;) Cos mi sie wydaje, ze bedziemy mieli angielski final, jutro zapewne losy milanu podzieli inter, barca z taka gra tez daleko nie zajdzie ;) ... a moze real? :)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee...imho tam ostatnio najwięcej Robinho pokazuje...chociaż ogólnie to forma Realu jest dla mnie zagadką...podobnie jak to komu kibicować w jutrzejszym (dzisiejszym ;p) meczu...

 

Milan wreszcie wyautowany, normalnie idę się napić z tej okazji :D...i to jeszcze przez Arsenal...pięknie :]

 

Fenerbache się pokusiło o niespodziankę, w sumie fajnie, taki powiew świeżości...

 

Meczu MU nie oglądałem więc wypowiadał się nie będę...powiem tylko, że dobrze mieć Kryśkę w zespole ;)...jak dobrze liczę jego 30 bramka w tym sezonie :]...rekord Besta do pobicia w ciągu 2-3 kolejnych meczach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po mojej myśli jest barca i chelse'a i co prezentuja najrówniejszą gre przez ostatnie lata ;]

co do meczu mil-ars to wykrakałem porażke mediolańczyków :oops:

No barcelona prezentuje tak równą gre, jak polskie drogi... :lol2: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z realem to nigdy nic nie wiadomo. z jednej strony moze byc jakies 5:0, a z drugiej strony moga przegrac i odpasc. jezeli robinho i guti zagraja dobrze to real zapewne zobaczymy w nastepnej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był wieczór niespodzianek, przede wszystkim Sevilla, która zagrała dobrze, jednak ostatecznie odpadła w karnych. Widać, że Turkom z Fenerbahce opłaca się ściągać zawodników z Brazylii.

 

Jestem ciekaw, co zrobi Boruc w ciągu kilku najbliższych tygodni, według mnie powinien uciekać z Celtiku, bo poziom ich gry jest porównywalny do polskiej piłki, tyle, że tam jest nieco więcej pieniędzy. Wczoraj dobrze bronił i chętnie widziałbym go w Barcelonie zamiast Valdeza, który broni strasznie niepewnie od wielu lat - aż dziw, że trener nadal na niego stawia.

 

Cieszy mnie również fakt, że odpadł Milan, powinni już w zeszłym sezonie pożegnać się ze starym zespołem, który jest już stary, trzeba postawić na młodych, im wcześniej tym lepiej, bo mogą się obudzić z ręką w nocniku.

 

Manchester, jak to Manchester, grał ofensywnie, ale strasznie nudną angielską piłkę, pojedynek wyrównany, ale zdecydował przypadek, ogólnie nie lubię angielskiego futbolu, bo nie stawia się tam na technikę, tylko na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, co zrobi Boruc w ciągu kilku najbliższych tygodni, według mnie powinien uciekać z Celtiku, bo poziom ich gry jest porównywalny do polskiej piłki, tyle, że tam jest nieco więcej pieniędzy.

Nie zgodzę się...

gdyby polska piłka tak wyglądała, byłoby baardzo fajnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznaj, że to Wisła kilka lat temu potrafiła ograć Barcelonę, w której grał wówczas między innymi Rivaldo i spółka.

Celtic ma wszystkie formacje bardzo słabe, wczorajszy mecz wyglądał, jak trening, Eto'o śmiał się nawet, jak wywalczyli rożny, bawili się z obroną Celticu, jak z dziećmi. Ofensywa Celticu kulała, jedynie Nakamura starał się coś zrobić, ale reszta nie ma pojęcia o grze międzynarodowej, jest słabo wyszkolona technicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spójrz gdzie są dziś polskie zespoły a gdzie Celtic...

 

Nie zaprzeczę temu że Celtic gra słabo-bo gra słabo i właśnie dlatego im kibicuje ;]

Drużyna która w zasadzie błyszczy tylko bramkarzem a mimo wszystko grają w LM (ciekawe czy dożyje czasu gdy w LM regularnie grać będzie któraś z polskich drużyn...).

 

A barca może się bawiła...tylko z jakimś miernym skutkiem :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie świadczy o pomyłce, Strachan, widząc, że jego zespół tak daleko doszedł powinien wzmacniać zespół już wcześniej, nie kupili nikogo znaczącego, a wyniki tego były widoczne wczoraj, zespół był bezsilny.

 

Nie pamiętam, jakie było posiadanie piłki, ale stawiam, że koło 80:20 dla Barcelony. To, że nie trafiali to tylko świadczy o poziomie Boruca, który według mnie jest bardzo dobrym zawodnikiem, ma świetne warunki fizyczne, spotykam się często z opiniami, że jest za gruby - według mnie wygląda odpowiednio, rusza się bardzo dobrze, gorzej wygląda jego gra na przedpolu.

 

Ja zadam retoryczne pytanie, czemu w Polsce nie osiągamy sukcesów piłkarskich - po prostu u nas jest inna mentalność, od dziecka uczymy się grać, potem przechodząc na zawodowstwo każdy patrzy na pieniądze i potem występują takie pomyłki, jak Matusiak, czy inne gwiazdeczki. To jest tylko dodatek, człowiek ambitny, ambitny piłkarz powinien dążyć do doskonałości i celować w występy w największych klubach, naszym piłkarzom wystarczy, by grali na Cyprze za średnie zarobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam oglądać częściej ligę szkocką. Tam poziom jest naprawdę bardzo niski, liczą się tylko dwa zespoły - Celtic i Rangersi, ale ich poziom na tle międzynarodowym jest nijaki, podobnie jak u nas w Polsce.

Celtic to kilka klas niżej od takich zespołów, jak Barcelona, czy Man Utd i tego nie zmieni się tak nagle, trzeba zainwestować duże pieniądze w zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można porównywać Celtic do polskich zespołów :|. Popatrz człowieku na występy szkockich i polskich drużyn w LM (a raczej tylko szkockich) i zobaczysz, że to nie sama liga ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...