Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnamy Real z LM :lol2:

Teraz tylko modlić sie aby Liverpool odpadł i bedzie pieknie :wink: Czyzby Schuster zwolniony? :lol2:

Chelsea pewnie z Olympiakosem.. 3-0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale beznadziejny mecz, liczylem na poprawe humoru po wczorajszym kiepskim graniu barcy, a tu real z roma odstawil to samo, kopanina, zapasy, kupa kartek, malo strzalow, jak tak ma wygladac Liga Mistrzow to ja wysiadam, nie lubie tych wloskich symulantow, ale bardzo spodobala mi sie gra bramkarza Romy, nie znalem go wczesniej, a to bardzo solidny zawodnik, zero bledow, wylapal wszystko, piekna gra

wedlug mnie w tym roku to Man U. siegnie po puchar

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie w tym roku to Man U. siegnie po puchar

Oby oby. Ale w sumie gra najrówniej, brak wpadek w LM, w lidze już by coś się znalazło (ehh ten mecz z WestHam'em... :? ) ale mają równą formę. Kryśka błyszczy, reszta odwala czarną robotę ale idą do przodu i to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście dawno Realu w akcji nie widziałem - po tym co zobaczyłem nie wiem jakim cudem oni prowadzą w La Liga - choć z drugiej strony patrząc na gre Barcy...

IMO: Cała drużyna NIC nie grała. 1:2 to naprawdę najmniejszy wymiar kary. Zawiódł mnie trochę sędzia, który w pierwszej połowie co chwile przerywał gre z powodu byle jakiego faulu. Z drugiej strony - widząc pajacującego (tak - według mnie to dobre słowo) Robinho - który co chwila chciał rzutu wolnego itp itd to mu się nie dziwię, że rozdał tyle żółtych kartek. Niektórzy zapomnieli poprostu, że mecz trzeba wygrać samemu, a nie zwalać wszystko na pana z gwizdkiem w ręku. Roma zagrała po profesorsku. Nie lubię Włochów ale wygrali w 100% zasłużenie. Gdyby jeszcze wpadła ta bramka Aquilaniego.... byłaby z pewnością ozdobą 1/8ej.

Coś chyba jest w tym, że drużyny Schustera słabo grają w drugiej części sezonu.

 

Właśnie Schalke wyeliminowało Porto w karnych - tego to się nie spodziewałem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real z Romą dobry mecz, cieszyło mnie, jak zobaczyłem drugą bramkę dla Romy, skrzydełka opadły Galaktycznym i mogłem w pełni wypowiedzieć magiczną sentencję - Adios Galacticos.

 

Schustera nie wyrzucą, bo w lidze Real gra stosunkowo dobrze, jednak nadal nie na jednym poziomie, ma wzloty i upadki, a taki zespół nie może sobie na to pozwolić. Zresztą drużyna jest dopiero budowana od 2 sezonów.

 

Kto wygra w tym roku? Barca. Mam tylko szczerą nadzieję, że odpadnie Arsenal i Chelsea, a na deser zostanie Manchester, który znowu będzie się męczył, bo to znowu angielska piłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy bedzie sie meczyl, bo to angielska pilka? obecnie liga angielska to najsilniejsza liga na swiecie, a arsenal i manchester graja galaktyczna pilke. w tym sezonie osiagneli poziom, o ktorym srarsa moze tylko pomarzyć. graja najladniejsza i najlepsza pilke na swiecie. radze ci sie modlic zeby messi ozdrowial szybko i jego uda wytrzymaly do konca sezonu, bo inaczej bedzie bardzo krucho z katalonczykami.

sedzia mnie w dzisiejszym meczu mnie takze denerwowal. niedosc ze gwizdal co popadnie to jeszcze przerywal swietnie zapowiadajace sie kontry.

Szaranowicz mnie dzisiaj niszczyl z Hułanem i Rołbenem :D

 

a wracajac do ligi szkockiej to jest to liga kelnerow z dwoma niezlymi druzynami (celtic i rangersi), ktore czerpia ogromne profity z udzialu w LM, do ktorej to droga dla nich jest niezwykle prosta i krotka

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielska piłka jest dobra, ale tylko w spotkaniach na szczycie i w sytuacji, kiedy nie gra w nich Liverpool, zespół z najsenniejszym trybem gry. Arsenal męczył i gra słabo, stawiam zdecydowanie na Manchester, tam piłka szybko lata od nogi do nogi, jednak nigdy nie przepadałem za Anglikami.

 

Najładniejszą piłkę zawsze grały kluby hiszpańskie, angielska to co najwyżej siłowa piłka jest. Barcelona to nie tylko Messi. Zresztą o czym my tu mówimy, wychodzić na mnie, jakbym ci coś zrobił (:-)), a my tylko kibicujemy swoim drużynom. Barcelona to klasa sama w sobie i przez ostatnie sezony udowadniała swoją wartość, chwile słabości mają większe europejskie kluby (Real, czy Milan), nie można ciągle grać na maksymalnych obrotach.

 

Co do Szaranowicza, nie zazdroszczę tym skazanym na TVP, oglądałem mecze na niemieckim Premiere. Swoją drogą, Robben przecież jest kontuzjowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Rołbenie mowil ze jest kontuzjowany :D a Huan gral i byl dosc aktywny :D

Liverpool i Banditez to jest calkowita antyreklama futbolu. Ale ty kolego nie widziales co w tym sezonie gra Arsenal. Choc za nimi nie przepadam, bo kibicuje Manchesterowi, ale to co tam graja to przechodzi momentami ludzkie pojecie. Tak kombinacyjnej i pieknej gry nawet Barcelona w pamietnym sezonie 2004/2005 nie grala. To ze najlepiekniejsza pilka to liga hiszpanska to dawno juz nieaktualny stereotyp. Realowi zdazaly sie w tym sezonie genialne mecze, ale ich forma jest niestabilna. Barcelona i jej galaktyczne trio Ronaldinho-Eto-Henry nie gra nic, a niesamowite trio z defensywy Valdes-Puyol-Milito gra na nielepszym poziomie niz defensywa Celticu. Nie wiem jak w tym sezonie gra Sevilla, ale w tamtym sezonie grala piekny futbol. I to by bylo na tyle "joga bonito" jezeli chodzi o hiszpanskie kluby. A co do chwili slabosci Realu, to ta slabosc trwa w LM juz chyba 4 sezon ;]

 

i ide o zaklad, ze jesli tylko losowanie pozwoli, to w polfinale beda manchester, arsenal i chelsea.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

I real odpadł :(. Jedyny plus, że Schalke przeszło, choć imo mieli najsłabszy skład ze wszystkich w 1/8. No i szkoda Sevili mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielska piłka jest dobra, ale tylko w spotkaniach na szczycie i w sytuacji, kiedy nie gra w nich Liverpool, zespół z najsenniejszym trybem gry. Arsenal męczył i gra słabo, stawiam zdecydowanie na Manchester, tam piłka szybko lata od nogi do nogi, jednak nigdy nie przepadałem za Anglikami.

buehehe...mało meczy 'średniaków' widać oglądałeś...

a najładniejszą piłkę na Wyspach gra Arsenal i basta...i mówię to jako wielki fan MU...chociaż myślę, że z czasem wszystko przyjdzie i United będzie prezentowało grę kombinacyjną jak za czasów Yorke'a&Cole'a :]

 

Co do Hiszpanii to się też zgodzę z dzej'em - Sevilla prezentowała najładniejszą piłkę, ciężko mi stwierdzić jak jest teraz bo przez studiowanie straciłem dostęp do regularnego oglądania Primera Division <_<. Szkoda tylko że to piękno nie przełożyło się na wyniki...

 

A w losowaniu par 1/4 życzyłbym sobie dla MU...Barcę...zdecydowanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligę angielską oglądam na bieżąco od 96 roku w C+, więc przepraszam bardzo. Mu to nie to same Mu, co kiedyś, wolałem zdecydowanie wymieniony przez ciebie duet Cole i Yorke.

Ligę Mistrzów śledzę od dawna, więc mam doświadczenie w tej materii i wyrażam swoje zdanie. Arsenal bez Henriego to już nieco inny zespół, pierwsze co widzę to nowy przywódca, Fabregas, ale on jest jeszcze za młody na taką rolę.

 

Sevilla gra ładnie, to młody zespół, bo grają o najwyższą stawkę od 2-3 lat, wcześniej grali poniżej średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze jak uslyszalem o odejsciu Henrego z Arsenalu myslalem, ze ta druzyna przestanie dobrze grac. Jak sie wielce mylilem :lol2:

 

Mam nadzieje, ze w 1/4 TVP pokaze jakis meczyk Arsenalu, bo tak chwalicie, a wstyd powiedziec, ze dawno ich grajacych nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa sawyer bez jaj.Chelsea nie masz szans na wygrana..Schalke wygrało tylko dzieki temu bramkarzowi..Koles niesamowity refleks ma. P.S Mourinho ustala warunki kontraktu z Realem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inter - Liverpool - cieniutki meczyk. Spodziewalem sie czegos bardziej emocjonujacego. Inter w przegranej sytuacji zamiast rzucic sie do ataku niemrawo probowal cos zdzialac. Gra Liverpool takze nie zachycala. jedynie gol Torresa nie pasuje do obrazu spotkania, bo... byl naprawde znakomity. Do konca jeszcze pare minut zostalo, ale nie mam ochoty jzu sie meczyc - bo tak tylko mozna nazwac siedzenie przed tym meczem. Noi mamy 4 angielskie druzyny w 1/4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool tym meczem nie zasłuzył żeby przejsc dalej,no ale cóż..

Stu procentowa okazja Zanettiego + akcja Ibrahimovica.To powinny być bramki..Szkoda,miałem nadzieje ze to Inter przejdzie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool tym meczem nie zasłuzył żeby przejsc dalej,no ale cóż..

Stu procentowa okazja Zanettiego + akcja Ibrahimovica.To powinny być bramki..Szkoda,miałem nadzieje ze to Inter przejdzie dalej..

mam rozumieć że inter bardziej zaslużył??

dobre żarty btw kiedy losowanko nastepnych par??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/4:

 

Arsenal Londyn - Liverpool FC

AS Roma - Manchester United

Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Barcelona

Fenrbahce Stambuł - Chelsea Londyn

 

1/2:

 

Arsenal Londyn/Liverpool FC - Fenrbahce Stambuł/Chelsea Londyn

Schalke 04 Gelsenkirchen/FC Barcelona - AS Roma/Manchester United

 

Mam nadzieję, że Arsenal rozwali w pył Liverpool

Mam nadzieję, że Roma sprawi MU więcej kłopotów niż rok temu

Mam nadzieję, że Barca wreszcie pokaże ciekawy futbol

Mam nadzieję, że mecz Chelsea nie będzie meczem do jednej bramki

 

Pozdro [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...