Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

dobre bylo jak mowil ze "nie doszedl bo jest za maly" czy cos w ten desen :P

Glodnemu chleb na mysli :razz:

Jakos Szpakowskiego jeszcze trawie mimo tych pomylek, za to Iwanski (dobrze zapamietalem tego II z TVP?) blee.

 

Moim zdaniem final szykuje sie Liverpool vs MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obecnej formie Barcelona ma małe szanse na zwycięstwo z MU, a do półfinału dotarli tylko dlatego że po drodze mieli takie kluby jak Celtic czy Schalke(które awansowało fuksem w meczu z Porto) gdzie nawet wtedy problem był z wymęczeniem 1:0 .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrzow to nie byla, ale nie ma chyba co zakladac nowego tematu odnosnie pucharu uefa.

 

Czy slusznie sedzia dal w 6 minucie czerwien, bo nie mialem okazji ogladac poczatku.

 

No i niestety znow ci niemcy dali mi w kosc. Nie dosc, ze przegralem kase u buka (dalem czysta 2), to jeszcze wygrali. A fee :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, frajerstwo zwyciężyło, czerwo za faul w 6min mega wątpliwe, dalej to już schematyczny bayern i Getafe z zabójczymi kontrami.

szwaby HJ przyfarciły nieziemsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bayern nie grał do końca, mieli farta gdy bramkarz getafe wypościł piłkę z rąk (dało im to nadzieję), a tak wcześniej kopali bez namysłu tym samym schematem, z reszta ich taktyka to wrzucanie w pole karne.

w dodatku getafe grało całe spotkanie w 10 po niesłusznej czerwonej, a gdyby sędzia wyrzucił z boiska tego nadętego włoskiego bufona który o to kilkukrotnie się prosił, pewnie getafe by zwyciężyło na co zasługiwało w 200%

 

wielki bayern a nie potrafił wygrać w regulaminowym z 10tką gospodarzy i o mały włos nie wdupili awansu, cholerne szwaby w żadnym wypadku nie zasługiwały na półfinał.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo ;] Milan jak zwykle kupuje 'zużytych' graczy :lol2:

A Real jest gotów dać za Cristiano Ronaldo 125 mln ojro :wink:

Niestety... tyle o ile w Rivaldo mieli prawo pokładać nadzieje, to Ronaldo to nieporozumienie :blink:

Ronaldinho- dla mnie jedna wielka niewiadoma, myślę, że może się odbudować.

 

 

A bo Kryśka jest w cenie...

Zobaczymy po Euro2008 ile będzie wart :]

Może i jest w cenie, ale Zidanowi czy Rivaldo z najlepszych lat nie dorównuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile on ma lat ? Jeśli się nie wypali to szczyt formy będzie ok. 26 roku życia...zazwyczaj tak jest.

IMO za wcześnie zaczął, może z nim być jak z Ronaldinho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cris ma 23 lata, Ronaldinho 28. Ronaldinho gra zagrał ze cztery sezony takie na wyzszym poziomie,Ronaldo gra w Man U od 2003 i od tamtego czasu caly czas o nim słyszymy ;]

Na początku Ronaldo nie błyszczał jak teraz...

 

 

A Ronaldinho w PSG był największą gwiazdą ligi francuskiej, niekwestionowanym liderem (od 2001) czyli grał przez 6 sezonów na wysokim poziomie, nie wiem jak to było w Gremio, ale raczej też był ponad przeciętny ;). Więc za 2-3 lata zobaczymy co będzie z Ronaldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w przypadku Ronaldinho nie chodzi o wypalenie, ale raczej o niesportowy tryb życia (alkohol, imprezy, prostytutki) i wodę sodową. Znane są filmik z treningów Barcy, gdy wszyscy pracują, a R10 stoi i się obija, a nawet śmieje się z innych zawodników. Jeśli sam nie będzie chciał wrócić do pełni formy, to nikt mu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w przypadku Ronaldinho nie chodzi o wypalenie, ale raczej o niesportowy tryb życia (alkohol, imprezy, prostytutki) i wodę sodową. Znane są filmik z treningów Barcy, gdy wszyscy pracują, a R10 stoi i się obija, a nawet śmieje się z innych zawodników. Jeśli sam nie będzie chciał wrócić do pełni formy, to nikt mu nie pomoże.

Niesportowy tryb życia nie ma nic do tego, sorry. Poza tym co jest niesportowego w prostytutkach? Myślę, że ostatnią rzeczą jaka zaważa na formie jest to, czy codziennie sypiasz a z inną czy z tą samą, ja nie widzę różnicy w oddziaływaniu tego na formę piłkarza...

Picie i imprezy nie maja przełożenia na formę, po prostu to wyolbrzymianie i szukanie dziury w całym, jakby tak było to co drugi piłkarz grałby beznadziejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesportowy tryb życia nie ma nic do tego, sorry. Poza tym co jest niesportowego w prostytutkach? ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Wydaje mi się jednak, że picie poważnie wpływa na kondycje B-) Imprezy też, wyobraź sobie, że wracasz o 8 rano nawalony do domu a np. o 14 masz trening/mecz, chyba jednak nie dał byś z siebie wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, że "szalenie" z prostytutkami w nocy nie wpływa dobrze na zawodnika. Nie powiesz mi chyba, że chodzenie spać po pijaku o załóżmy 3 w nocy, a potem wstawanie na poranny trening nie wpływa na formę i zaangażowanie piłkarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Wydaje mi się jednak, że picie poważnie wpływa na kondycje B-) Imprezy też, wyobraź sobie, że wracasz o 8 rano nawalony do domu a np. o 14 masz trening/mecz, chyba jednak nie dał byś z siebie wszystkiego :)

No mój kolega rok temu robił 18 w sobotę, o 7 był w domu, o 10 na mecz (rezerw) na którym był trener pierwszej drużyny no i awansował... a całą noc się świetnie bawił, pił, etc. I robi to nadal, nie patrzy na mecz i źle mu nie idzie...

 

 

 

Bardziej chodziło mi o to, że "szalenie" z prostytutkami w nocy nie wpływa dobrze na zawodnika. Nie powiesz mi chyba, że chodzenie spać po pijaku o załóżmy 3 w nocy, a potem wstawanie na poranny trening nie wpływa na formę i zaangażowanie piłkarza?

Wiesz to wszystko zależy, na obozach byli ludzie, którzy czy li pili czy nie to ich zaangażowanie w trening było takie same, bez ubytków, a byli tacy, którzy się obijali i tyle, IMO to bardziej zależy od nastawienia ogólnego, a te czynniki wyżej wymienione mogą co najwyżej to spotęgować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój kolega rok temu robił 18 w sobotę, o 7 był w domu, o 10 na mecz (rezerw) na którym był trener pierwszej drużyny no i awansował... a całą noc się świetnie bawił, pił, etc. I robi to nadal, nie patrzy na mecz i źle mu nie idzie...

Ale co do czego Ty porównujesz :lol: :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Riise jest od wczoraj moim idolem :lol2: I tak dzisiaj pierwsza połowa finału :wink:

 

BTW. @Kaaban te Twoje ostatnie posty chyba pod wpływem czegoś, bo takich bzdur dawno nie czytałem :mur: Masz fajnego kolegę, ja też mam kilku takich (może dyscyplina inna, ale tryb życia podobny) i teraz pomyśl na jakim poziomie jest nasz sport jako całość :damage_wall: I to właśnie dzięki takim kolegom którzy to w pewnym momencie stają się "zawodowcami" z jak widać ciekawym podejściem :wink: Co Ronaldinho to niestety właśnie niesportowy tryb życia i podejście do treningów ma tu kluczowe znaczenie :-| pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czemu nie próbował wybić tej piłki nogą, bo wydaje mi się, że dałby radę sięgnąć.

Bo jest lewonożny i nie umie prawą kopać :lol2:

Oj jak się cieszę :twisted:

 

Blue is the colour, football is the game!! :gitarzysta: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...