Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Nie skreślajcie jeszcze Liverpoolu, IMO może wygrać z Arsenalem :) Shalke i Ferenbachce to raczej na pożarcie, chociaż kto wie... Roma też średnie szanse ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenerbache moze byc bardzo grozne u siebie

Dlatego są rozgrywane dwa mecze ;)

 

Mam dziwne wrażenie, że zwycięzca pary Arsenal-Liverpool wygra cała LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troszke strzału Carricka zabrakło centymetrów, w drugim meczu United musi grać z kontry [ na bank przyniesie to efekty :D ]

I gdyby ten strzal Crisa z 90 min wpadł do bramki..To byłby Gol tegorocznej LM. Ogólnie Ronaldo dzisiaj pobudzony,zdecydowanie najwiecej wnosił do gry,stracił od razu powrót i to mi sie podoba.GLORY GLORY MAN UNITED !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU ładnie pojechał, za to barca fart nieziemski xD ... strzelili gola, 30 minut gry i do końca bronili się rozpaczliwie, a Schalke; koślawe szkity oraz kwadratowe głowy zawodników

 

 

bramki: 0-1

strzały: 24-5

rzuty rożne: 6-5

spalone: 1-0

faule: 22-23

żółte kartki: 4-4

czerwone kartki: 0-0

posiadanie piłki: 41%-59%

 

a przecież to tylko Schalke ... po niemcach duża szansa że zagrają z anglikami, a wtedy będą baty

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna brameczka Ronaldo, wpadl tam tak... znienacka. W rewanzu posypie sie jeszcze wiecej brameczek dla ManU.

Mam nadzieje ze Schalke odrobi strate i pokaze Barcelonie gdzie jej miejsce ( napewno nie w LM ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niieeeeno nie mogę patrzeć jak gra ten Liverpööl - na połowie Arsenalu tylko Torres. Tożto antyfutbol jest. Choć niektórzy gracze the gunners też zapomnieli chyba której bramki mają strzec :) (odnośnie sytuacji z ok 70 min).

Toure też tych zawodów do udanych raczej zaliczyć nie może.

Mam nadzieję, że Arsenal awansuje.

 

ps.

'Rafa Benitez' by Szpaku. I wszystko jasne [;

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak mowil o obroncach arsenalu ze dzisiaj sa bezbledni. gdyby byli bezbledni to by arsenal wygral 1:0 ^^

a bendtner dzisiaj byl 12 zawodnikiem liverpoolu :D

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski z tego meczu:

-po co oni graja 90min jak ostatnie 5-10min turlaja sie po boisku

-taka gra nastawiona na destrukcje, na pilnowanie kluczowych zawodnikow jest dla widza nudna jak flaki z olejem. Rozumiem, ze tego wymaga nowoczesna mysl trenerska, ale bez przesady (mam tu glownie na mysli Liverpool)

-obawiam sie jednak o Arsenal :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wytrzymalosci fizycznej to jedyne co moge powiedziec, ze nasze wspaniale podowrkowe grajki wymieklyby po pierwszej polowie. i to nie majac w nogach 50 meczy w tym sezonie jak fabregas tylko okolo 35. w sumie szkoda mi chlopaka, bo moze marnie skonczyc. w tym sezonie peknie mu 70tka, tydzien lub dwa urlopu i ostre treningi przed nastepnym sezonem. jezeli fifa i uefa nie ogranicza lig, np. zmniejszenia liczby zespolow do 18 i wywalenie pucharu ligi to marnie widze zdrowie zawodnikow.

co do wyniku to 1:1 to lipny wynik dla arsenalu. a co do antyfutbolu w wykonaniu liverpoolu to ja juz sie przyzwyczailem. nie rozumiem czego wenger zostawil zupelnie niewidocznego hleba, a zmienil w miare grajacego eboue. juz lepiej wydaje mi sie byloby sciagnac senderosa, do srodka przesunac toure, eboue wrocilby na prawa obrone, a tego calego wallcota na skrzydlo. zreszta wogole lawka arsenalu to nieporozumienie. walcott nie widac zeby sie rozwijal, bendtner to trochu drewno. wypadl eduardo i rosicky i jak im nie idzie to nie maja zadnych opcji w ofensywie. w sumie to liverpool tez. co do dalszych losow tej LM to na 80% zwyciezca tej pary zagra z manchesterem w finale. obie opcje beda niesamowitym 'kaskiem' :D jednak wolalbym arsenal.

 

w skrocie na tvp2 komentator zachwycal sie stadionem fenerbache. to ten sam stadion, na ktorym dudzio prezentowal swoje nieprzecietne umiejetnosci taneczne? :D

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzej - tylko widzisz, oni zarabiaja na tym swoim biegiu tak KOLOSALNE pieniazki, ze powinni te 90min na reka biegac i grac. Ale ten temat jest na dluzsza dyskusje i pewnie w innym temacie, tak wiec, bez odioru :>

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP jest gupia <_< Pokarzą jutro, zapewne nudny mecz Roma ManU, bo dzisiejszego majstersztyku w postaci Liverpool vs Arsenal to nie mogli :angry: Zezłościłem się trochę, mieli już awans w kieszeni i 7 min do końca yhhhh Czekam na skrót i wtedy coś więcej napisze.

Przynajmniej Chelsea nie zawiodła :wink:

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troszki arsenalu,ale cóż.Liverpool wygrał zasłuzenie [chyba :P] Szkoda także Fenerbache,to byli wojownicy tegorocznej LM..A jutro bedzie ciekawie zobaczycie że Man U rozbije Rome jak rok temu.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był ładny :) Liverpool wygrał zasłużenie, gratulacje.

Czy tak zasluzenie? Ten nieslusznie podyktowany karny podcial skrzydla chlopakom. Czwarty gol dla liverpoolu padl dlatego, ze arsenal nie mial juz nic do stracenia i sie odslonil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP jest gupia <_< Pokarzą jutro, zapewne nudny mecz Roma ManU, bo dzisiejszego majstersztyku w postaci Liverpool vs Arsenal to nie mogli :angry:

jakby nie zauwazyl to tvp pokazuje tylko srodowe mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP jest gupia <_< Pokarzą jutro, zapewne nudny mecz Roma ManU, bo dzisiejszego majstersztyku w postaci Liverpool vs Arsenal to nie mogli ... :wink:

taki stan rzeczy będzie się utrzymywał do 2010r , bo do tego czasu prawa do LM posiada platforma "N"

TVP dostaje wybrane ochłapy, sytuacja ta jest wynikiem nieudolności poprzedniego szefa TVP

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak zasluzenie? Ten nieslusznie podyktowany karny podcial skrzydla chlopakom. Czwarty gol dla liverpoolu padl dlatego, ze arsenal nie mial juz nic do stracenia i sie odslonil...

Nie chodziło mi nawet o same sytuacje bramkowe, po prostu The Reds więcej grali, a na koniec młodzież kanonierska trochę się słaniała na nogach.

Jak by na to nie patrzeć, szkoda że tak wcześnie oba teamy się spotkały, to mógłby być finał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak Gmoch rządzi... jak zaczął rysować te swoje kółka i strzałki to myślałem że nie wytrzymam :lol:

Szpaku też dobry, np. po główce Browna przez minutę twierdził że uderzał Rio, nawet po 2 powtórkach i zbliżeniach realizatora na Browna...no cóż, czas na zmiany? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...