Skocz do zawartości
Antares4

Jakie Kino Domowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy da rade kupić jakieś porządne kino domowe za około 2000zł? otóż udało mi się wreszcie uzbierać 2000zł na kino domowe.Mogę do niego dołożyc jeszcze z 200zł ale wiecej nie chce bo raz że szkoda mi wiecej kasy na to wydawać to dwa wiecej nie mam:) więc czy można kupić dobre kino domowe za 2000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem xt250 od jakichs dwoch tygodni. Przekonala go do mnie glownie cana, no i zestawienie cena jakosc, za srednio 1500zl trudno znalezc cos lepszego. Jestem raczej zadowolony, glosniki po wi-fi moge sobie dowolnie ustawiac w pokoju bez zwracania uwagi na kable (duzy bonus w moim i tak strasznie zagraconym pokoju) + zastepuje mi dvd i amplituner. Dzwiek, przywzwoity, bez rewelacji, ale zeby miec rewelacje to trzeba fortune wydac.

A, no i ma bardzo ladny design

 

pozdrawiam

login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle dało by się kupić jakiś ampli + kolumny. Sam mam zestaw 5.0 + ampli (koda av860 + yamaha rxv457) i jestem bardzo zadowolony (kupiłem za ~2k, 2 lata temu)

 

Co do DvD, to bierz choćby mante, czyta wszystko, nie ma problemów :P a i jest tanie. Mam dosc leciwy odtwarzacz many prince 010 w 2 pokoju i nie ma z nim najmniejszego problemu. Nie ma co się pchać w drogie odtwarzacze, trzeba poczekać na upowszechnienie się i normalne ceny HD-DVD/BD...

 

Zapewniam cię że kolumny z prawdziwego zdarzenia zjedzą te plastikowe grajki... nawet bez suba.

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...