Skocz do zawartości
huta

Internet Aster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam 2 pytania

1. To pytanie do tych których dostawcą jest ASTER. Odkad moim dostawcą jest ASTER nie robiłem jeszcze formatu i właśnie pytanie jak po formacie zainstalowac ten internet ?? Bo żadnej płytki nie dostałem a przy pierwszej instalacji jak robił to gość z ASTERA mnie nie było.

2. Na papierze mam predkość 2mb/s. Jak to sprawdzić czy rzeczywiscie tak jest i ewentualnie co robić jeżeli po sprawdzeniu okaze się ze ten transfer jest niestety mniejszy.

 

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@1. Jeśli jesteś podłączony do modemu przez kabel ethernetowy, to nie potrzebujesz nic instalować, system sam pobierze odpowiednie dane.

@2. bandwidth+test&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

ad1) Nie zawsze. Ja muszę zmienić dopiero MAC karty sieciowej na taki, jaki kiedyś gdzieś przy POST wyczytałem na starym NF7-S. Bez tego coś nie halo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki "niby kreator połączenia" tak od nich heheh

wchodzisz na wilga.aster.pl i rejestrujesz sieciówke jesli nie bedziesz mial neta, zresztą powinno automatycznie Ci wejsc na tą strone. Podajesz tyllko hasło z umowy i dalej juz banal

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie jak osoba, która założyła ten temat, więc nie będę zakładać nowego :)

 

Mam neta z Aster... zrobiłam format mojego PC i teraz internet nie chce mi chodzić na tym PC... nie bardzo wiem co robić, jak zadzwoniłam na infolinie, to powiedzieli, żebym omówiła się z informatykiem, który przyjdzie i mi to zrobi. To trochę bez sensu bo strasznie dużo chcą za to by ten gość przylazł :/ poza tym to nie pierwszy raz kiedy po formacie ten internet nie chce działać. A żeby zaczął trzeba coś w jakiś ustawieniach zmienić. Tylko ja nie wiem co. :(

 

Ktoś pisał, że jeśli kabel jest podłączony to wszystko powinno "zrobić się samo" u mnie to niestety nie idzie, nie na PC. Na laptopie owszem, po podłączeniu kabla, udało się wejść na strone wilgi itd, i wszystko działa. A na PC nawet na tą stronke nie chce wejść. Pisze tylko, że połączenie jest ograniczone lub brak łączności.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio ktoś podpisywał umowę z Asterem w Warszawie?

 

Ceny mają kosmiczne, na stronie jest cennik z 2008 roku (niby aktualny). W porównaniu do konkurencji wypadają baaardzo słabo. Niestety w bloku w którym mieszkam nie mam alternatywy. Może ktoś wie, czy da się jakoś z nimi negocjować ceny (byłem ich abonentem jakieś pół roku temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio ktoś podpisywał umowę z Asterem w Warszawie?

 

Może ktoś wie, czy da się jakoś z nimi negocjować ceny (byłem ich abonentem jakieś pół roku temu)

 

 

Witaj,

 

Ja jestem przedstawicielem handlowym ASTER, u mnie promocje są zawsze lepsze od tych ze strony wwww :rolleyes:

 

np.Internet do 10 Mb 72 zł, do 20 Mb/s 82 zł a od 9 marca wchodzą nowe pakiety do 60 Mb/s 109 zł, do 120 Mb/s 169 zł. Ceny dla usługi solo,

 

 

zadzwoń ew. 0 604 949 566 lub napisz e-mail: jsobanski@o2.pl

Edytowane przez jss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...