Skocz do zawartości
PolandMET

Przelotka Dla Węża 10mm Przez Blache !

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge znalezc takiej rzeczy.

Mam normalne weze 10mm wewnetrzna sr. i chce je przelozyc przez blache. Chcialbym taki patent ze sie go wkreca w dziure w blache i z obu stron sa choinki do ktorych wciskam weża. Widzialem take cus ale na jakies smieszne srednice 5 czy 8mm a ja bym potrzebowal takie z choinka na 10 lub 12mm

 

Ktos to ma ?

 

PS. Gdzie najtaniej kupie rozgalezniki Y na waż 10 do 12mm ? Plastikowe, te biale. W MCS sa po 7zl. Jakies szanse na tanszy zakup ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

rysunek by aerial.

 

przejsciowke z gwinta 1/4 na 1/2 (rysunek) kup z gwintami wewnetrznymi i masz to co chciales.

 

 

widzialem tez takie jak ma pmp w swoim wc w jakims sklepie ale nie wiem gdzie :mur:

 

 

sry ale z tym 7 zl to przesadziles .... w ogrodniczym poszukaj albo innym sklepie gdzie sa takie rzeczy.

 

 

btw.

 

szukaj u używaj mózgu bo temat lekko z [gluteus maximus]

Edytowane przez kądziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złączka od węża gazowego do palnika ma odpowiednie wymiary

Akcesoria spawacza :)

Nie za małe średnice?

Myślisz o tej przy reduktorze (zazwyczaj dwuczęściowa- króciec i nakrętka) czy o tej przy spawarce (w spawarce króciec na wężu szybkozłączka)? Zresztą- wszystko zależy od spawarki- kemppi np ma przy podajniku takie cóś:

Dołączona grafika

Są jeszcze złączki od uchwytu wodnego- ale tam średnice są równie małe.

 

Akcesoria serwisanta spawarek ;). (pozdro dla potencjalnego klienta).

 

UPDATE- heh- nie zauważyłem fotki- już wiem.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolandMET - a ja mam takie pytanie - po ch... Ci to?

Nie lepiej ladnie obrobic otwor w budzie i przelozyc przez to rurki, ewentualnie jakies gumowe ochronki porobic na blchy?

 

Ale jezeli koniecznie chcesz miec dodatkowe miejsce, gdzie zmniejsza Ci sie swiatlo przewodow i masz potencjalne miejsce dla przecieku to... to napewno cos znajdziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolandMET - a ja mam takie pytanie - po ch... Ci to?

Nie lepiej ladnie obrobic otwor w budzie i przelozyc przez to rurki, ewentualnie jakies gumowe ochronki porobic na blchy?

 

Ale jezeli koniecznie chcesz miec dodatkowe miejsce, gdzie zmniejsza Ci sie swiatlo przewodow i masz potencjalne miejsce dla przecieku to... to napewno cos znajdziesz :D

 

"A uj cie to obchodzi ?" - inteligentna odpowiedź na inteligentne pytanie ...

 

Masz dwie opcje.

 

Takie albo takie. Jedno ma swoje plusy grugie minusy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego:

http://img58.imageshack.us/my.php?image=wypro1vd9.jpg

http://img53.imageshack.us/my.php?image=wypro2ss5.jpg

Przy czym te łączówki z gwintami są aktualnie wspawane w śledzia.

Jest to dość długie, może nie wygląda mega wypaśnie, ale nic lepszego nie znalazłem komercyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat nie chce tego do budy bo ja w budzie mam tylko rurki miedziane i zero blachy :) Tylko do mojej piły tarczowej, prowadzenie chlodzenia i wlasnie zamiast robic dziure i wkladac w to rurke, wymarzylem sobie profesjonalne przejscie.

 

Co do krućców to moze sie komus przyda ten sklep jesli juz sie chwalimy kto gdzie kupuje. Choc ja tam jeszcze nie kupowalem, ale jest co ogladac na tej stronie. Moze ktos gdzies ma taniej rozne przelotki niklowane z gwintami 1/2" i choinka na 12mm

 

http://www.zorin.pl/?k=katalog&w=&...6606a2c8abd7721

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...