Skocz do zawartości
Peef

Laptop (hp?) Do 3500 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zastanawiam się nad zakupem laptopa w granicach 3500 zł.

 

Póki co zastanawiam się nad tymi dwoma modelami HP:

 

HP dv6000

 

HP PAVILION DV6510EW

 

Który z tych dwóch laptopów byście polecili? Który procek będzie lepszy, AMD czy może Intela?

 

I jak oceniacie karty grafiki w tych laptopach?

 

Generalnie laptop będzie głównie służył do przeglądania internetu, oglądania filmów, ale też i pogrania w gierki (np. Warcraft) :)

 

Laptop nie musi być super wydajny, ale dobrze by było by bez problemów radził sobie z takimi zadaniami.

 

Laptop może być bez systemu operacyjnego.

 

Może macie propozycje jakiś innych modeli? Niekoniecznie HP?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Peef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z tym pierwszym tam jest bodajze 7400go a ten drugi na turionie ma 8400m tylko nie pisza jaka jest wersja a sa trzy g,gs,gt w kolejnosci wydajnosci ja posiadam gs i jej generalny minus to 64bitowa szyna pamieci jesli chodzi o starsze tytuly jakos daje sobie rade z tymi nowszymi to juz tak mnie ciekawie np: colin mcrae dirt > 800x600medium jesli chodzi o procki tylko intel ale jest to opinia osoby ktora nie pracowala na mobilnym amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Zastanawiam się jeszcze, czy zamiast tego laptopa, o którym mówisz, nie lepiej wziąć tego laptopa: CALIFORNIA ACCESS M665SU-8400

 

Opłaca się kupić taki w porównaniu to tamtych laptopów co podałem? Co sądzicie o tej firmie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Peef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakichś 2 tyg mam HP PAVILION DV6510EW i powiem że jestem bardzo zadowolony. Z plusów to napewno grafika z tym prockiem. Może szału nie ma ale w gry nawet te nowsze da się pograć. Lapek cichy. W sumie jedyny minus to to że dość znacznie się grzeje, ale to podobno taki urok Turionów.. Ogólnie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...