Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

A macie jakies inne info, niż z Pclaba o tym, że kart będzie mało?

Bo moze jedna wpadka nie świadczy o wszystkim, ale z tą temperaturą 90*C na radiatorze to... Dawno się tak nie uśmiałem. :lol: Nawet jakby twierdzili, że na nim było 80*C to i nadal byłoby to śmieszne!! Ale to Pclab, więc czego się spodziewać. :wink:

Sorry ale jak sie nie znasz to nie mow...

 

Przeciez bez problemu mozna miec 80*-90*C na radiatorze...

 

Przynajmniej ja moge miec i karta smiga bez problemu :), a wszystko to zasluga heatpipe'ow ktore bardzo sprawnie transportuja cieplo na radiatory. Tak samo jest na moim Accelero X1 i tak samo na mojej Ninji...

 

Przepraszam za OT.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem asusa w Komsadzie, bedzie w poniedziałek.

880 zł

Chyba ostatni, Gigabajtów, jak twierdził pan po drugiej stronie słuchawki było 10 sztuk w Polsce.

I Mial racje z gigabytem, tyle bylo w "normlanej cenie" pojawily sie tez w nienormlanych cenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was widzi taką sytuację w której Nvidia nie sprzedaje kart w segmencie najbardziej zyskownym i prosi Ati o wypełnienie rynku swoimi kartami. Ja w każdym razie czekam do końca listopada na unormowanie się sprawy w końcu do tego czasu będzie też GTS na rynku. Taki odwyk sobie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SECTOR19

Skoro ich rdzeń miał ~100 w stresie, to po wyłączeniu gry, windowsa ( i nawet powiedzmy, że tuż po tym jak tylko komp stanął, od razu by chwycił nie za kartę łapą, a przyłożył jakiś termometr... I On by miał wskazać ~90*C? Jakby sam spód tego radiatora w samym miejscu ze stykiem miałby te 90 to by był sukces. Ale oni zdąrzyli ją wyjąć/wyrzucić, chwycić miernik i zmierzyć. I do tego reg ponoć skopany, ale went się kręci jakkoliwek, więc zawsze chociaż trochę schłodzi. Albo inaczej, jeśli miałbym w to wierzyć, to czujnik temp całkowicie skopany i rdzeń miał duzo wyższą temperaturę.

 

Tak czy owak nie zmienia to postaci rzeczy, że ta temperatura jest stanowczo za duża. O ile faktycznie sprzedawane wersje będą poprawione, to dobrze, ale to się też okaże niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W recenzji na VR-Zone napisali, że nie działało SLI na nf680i, ale na Guru3d jakoś działało :)

 

Szkoda, że w World In Conflict SLI nie działa :? miałem nadzieję, że uda mi się wykorzystać moje 2 LCD.

 

EDIT:

 

Dobra, już wiem... na Guru3d był wykorzystany Windows XP Professional SP2, same problemy z tą Vistą.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo moze jedna wpadka nie świadczy o wszystkim, ale z tą temperaturą 90*C na radiatorze to... Dawno się tak nie uśmiałem. :lol: Nawet jakby twierdzili, że na nim było 80*C to i nadal byłoby to śmieszne!! Ale to Pclab, więc czego się spodziewać. :wink:

 

SECTOR19

Skoro ich rdzeń miał ~100 w stresie, to po wyłączeniu gry, windowsa ( i nawet powiedzmy, że tuż po tym jak tylko komp stanął, od razu by chwycił nie za kartę łapą, a przyłożył jakiś termometr... I On by miał wskazać ~90*C? Jakby sam spód tego radiatora w samym miejscu ze stykiem miałby te 90 to by był sukces. Ale oni zdąrzyli ją wyjąć/wyrzucić, chwycić miernik i zmierzyć. I do tego reg ponoć skopany, ale went się kręci jakkoliwek, więc zawsze chociaż trochę schłodzi. Albo inaczej, jeśli miałbym w to wierzyć, to czujnik temp całkowicie skopany i rdzeń miał duzo wyższą temperaturę.

Jak ja nie lubię teoretyków...

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I nie najeżdżaj na kogoś jeśli nie masz pojęcia o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wogóle te kłótnie jak komuś udało się sprzedać w dobrej cenie gtsa i kupi gt to co w tym złego?Nie widzę sensu dyskusji na ten temat to jest o 8800gt a nie sprzedaży gtsa.Jakbym nie sprzedał swojej karty to bym ją miał i tyle.

dokladnie, ja swoja karte upchne za conajmniej 1100 zl, kupie jakas karte na pci-e za 200 zl i poczekam az wejdzie nowy 8800gts i nowa karta od ati i dopiero zdecyduje sie na zakup, nie ma sie co spieszyc, a kewstia tego kto za ile sprzeda to problem sprzedajacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie RV670 to i cena będzie niższa. Sklepy obecnie zdzierają ile się da, ale do czasu :D.

Dokładnie. Trąci mnie cholernie na zakup tej kartu już teraz ale poczekam na radosława.

A dlaczego ?

- bo bedzie konkurencja i bedzie taniej

- może już bedą karty od galaxy (które na starcie są tańsze bo nie zawierają badziewnego krapu (gry itp)) wersje OCed z lepszym chłodzeniem ;p

- może radosław bedzie lepszy ? albo przynajmniej wyraźnie tańszy :).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co na to Ci ktorzy wytykali man ze jestesmy naiwni ze 8800GT pobije GTS :D

 

lol

dacie już spokój

-------------------------

przy okazji - 7900gs (z mojej sygnaturki) ma 215mm (+- 3mm - mierzone w obudowie przy włączonym kompie)

może się komuś przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trąci mnie cholernie na zakup tej kartu już teraz ale poczekam na radosława.

A dlaczego ?

- bo bedzie konkurencja i bedzie taniej

- może już bedą karty od galaxy (które na starcie są tańsze bo nie zawierają badziewnego krapu (gry itp)) wersje OCed z lepszym chłodzeniem ;p

- może radosław bedzie lepszy ? albo przynajmniej wyraźnie tańszy :).

Ja bym tak na galaxy nie liczyl.... nigdy nie byla najtansza propozycja... seria 7xxx rzeczywiscie byla strzalem w 10, ale karty z serii 8600GE bardzo czesto padaly :/

 

Radki... hmm niz sie pojawia w sklepach, to bedzie grudzien, a wtedy znow ceny pojda do gory... a jak ZNOW stery beda niedopracowane, to bedziemy musieli ZNOW pol roku czekac... Imo najlepszym(najbardziej oplacalnym) czasem na kupno nowej karty to wlasnie listopad... pozniej dopiero to przelom styczen/luty. Zreszta x2600 jakos nie miazdzy specjalnie 8600gt cena... wiec raczej nie liczylbym na jakis super krok ze strony AMD/ATI

 

 

Oczywiscie jak na teraz najlepsza propozycja jest karta Gigabyte'a (chyba nie ma gier w zestawie) i wlasnie ja zamowilem :wink: Jak dobrze pojdzie bedzie 5 listopada razem z 2 dostawa... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte daje NN2.

Na chwilę obecną może coś w Komsadzie zostało, BFG ma być w środę w gral.pl

 

 

Znak.pl napisał wesołą informację, że dopóki grafa nie będzie szerzej dostępna to pierwszeństwo mają osoby składające u nich kompa...

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak na galaxy nie liczyl.... nigdy nie byla najtansza propozycja... seria 7xxx rzeczywiscie byla strzalem w 10, ale karty z serii 8600GE bardzo czesto padaly :/

 

Radki... hmm niz sie pojawia w sklepach, to bedzie grudzien, a wtedy znow ceny pojda do gory... a jak ZNOW stery beda niedopracowane, to bedziemy musieli ZNOW pol roku czekac... Imo najlepszym(najbardziej oplacalnym) czasem na kupno nowej karty to wlasnie listopad... pozniej dopiero to przelom styczen/luty. Zreszta x2600 jakos nie miazdzy specjalnie 8600gt cena... wiec raczej nie liczylbym na jakis super krok ze strony AMD/ATI

Oczywiscie jak na teraz najlepsza propozycja jest karta Gigabyte'a (chyba nie ma gier w zestawie) i wlasnie ja zamowilem :wink: Jak dobrze pojdzie bedzie 5 listopada razem z 2 dostawa... ;]

Wiem ze bedą tańsze (r670) ale czy porównywalne jeżeli chodzi o wydajność to nie wiem :P.

Do gigabyte dodają NWN2 jeśli mnie pamięć nie myli....

Właśnie to mnie dobija... na co mi jakaś gra w kartach :| (w dodatku crapowany (imo) NWN2 którego szybko po kupnie opyliłem). Dlatego wole galaxy bez zbednych pierdół albo Sonica od palita ;p Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte daje NN2.

Na chwilę obecną może coś w Komsadzie zostało, BFG ma być w środę w gral.pl

 

 

Znak.pl napisał wesołą informację, że dopóki grafa nie będzie szerzej dostępna to pierwszeństwo mają osoby składające u nich kompa...

jak pisałem, w komsadzie mieli 4 sztuki Gigabyte, z 10 w Polsce. ORaz kilkanaście Asusów, w chwili gdy zamawiałem-anulować musiałem zamówienie na Gigabita, bo będą... za 3 tygodnie!!! Trudno, Asus miły memu funboyowskiemu sercu, więc wziałem jednego z 3 ostatnich asusów :lol2:

 

ps. na esc.pl dotąd się nie zawiodłem, sprzęt miewali w dniu premier europejskich, bądź jeszcze przed nimi. Niestety-

> Większość swoich komputerowych, poważnych zakupów, jak dotąd

> dokonywałem w państwa firmie. Interesuje mnie zatem zakup karty klasy

> 8800GT (nie GTS!). Kiedy spodziewają się państwo umieścić je w

> ofercie?

 

 

 

Witam!

 

Nie ma terminu dostawy

 

 

Michal Dombrowski

ESC computers

komputronik- sorry nie ma na stronie hurtowni, pan w słuchawce rzekł, że jadą do nich. Dwóch znajomych obdzwoniło hurtownie dla mnie, z których sprzęt ściągają, dodatkowo- ja większość łódzkich. Wtopa, papierowa premiera... Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...