Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, czy tylko ja tam widze brak dostępności w obydwu miastach?

 

To spuszczaj, poszukać Ci kupca?

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAaHAHAHA :lol2:

Nie załamuj mnie gościu! 1100 zł ??

Śmiech na sali!

 

Karta kosztuje wg ceny na stronie www, którą podałeś: " £223.12 inc vat "

Więc po przeliczeniu na PLN dałeś za nią 1184 PLN nie licząc kosztów przesyłki!!!

(223,12 x 5,3063-kurs £)

Więc nie mów mi, że to jest tanio

hahaahhahah

LOL

PS - ja już mam zarezerwowaną Gigabyte 8800GT 512MB DDR3 GV-NX88T512H-B za 827 PLN :)

ale podobno będa ją dla mnie mieć dopiero w 48 tyg. ;]

Ciekawe, czy jeszcze się załapię :>

A swoją drogą, to jak widzę jak jest z tą dostępnością, to jak dostanę ją w tej cenia nawet za 2 tyg to i tak będzie git ! :)

Przy obecnym kursie jest to dokladnie 1128zł(przesylka gratis)Ja nie kupuje funtow zeby kupic karte ,poniewaz w F zarabiam. Dla mnie to nie jest drogo:).Chcialem karte na teraz dlatego wzialem tan model bo byl dostepny.Tak pewnie bym wzial cos za okolo 170F.Jak juz pisalem +- 100zł nie robi roznicy,wiec jestem zadowolony z zakupu :wink:

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym kursie jest to dokladnie 1128zł(przesylka gratis)Ja nie kupuje funtow zeby kupic karte ,poniewaz w F zarabiam. Dla mnie to nie jest drogo:).Chcialem karte na teraz dlatego wzialem tan model bo byl dostepny.Tak pewnie bym wzial cos za okolo 170F.Jak juz pisalem +- 100zł nie robi roznicy,wiec jestem zadowolony z zakupu :wink:

 

heheh :)

aaaaaa to gratuluje pracy i wybacz, że zwątpiłem w Twój "rachunek ekonomiczny" :wink:

 

Mi pozostaje czekać, aż cena spadnie i będą dostępne, bo choć mam odłożone nawet i 200F, to co z tego, skoro to mi się po prostu nie opłaca B-)

 

Czekam cierpliwie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze chwile cierpliwie poczekam i jak tak dalej pojdzie to poje**l tego geforce'a i kupie sobie 2 radki 3870 w CF'a tylko poczekam na jakies testy.

 

Teraz w cenie jakiej srednio chodza 8800GT czyli 1150-1300 mozna niewiele wiecej dokladajac kupic 2x3870. Jak na razie koszt takiego radka to 760 PLN, wiec cena jest atrakcyjna.

A na Geforc'a mam $ ale nie bede placil tym ch**** tyle pieniedzy skoro mial kosztowac w przedziale 850-950 PLN.

 

dodatkowa piekna informacje http://www.benchmark.pl/aktualnosci/news1730.php

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctoc Cooling 5 rev. 3 pasuje idealnie. Jedynie 2 kości ramu są zakryte w 3/4, ale to nie robi. Są przecież autorskie karty Gigabyte, które w ogóle nie mają chłodzenia na ramie. W idlu temp spadła mi o ok. 20stopni. W stresie max miałem 62 stopnie. Wcześniej dochodziło pod 80. Zdjęcia robione telefonem;-)

post-16603-1195057877_thumb.jpg

post-16603-1195057897_thumb.jpg

post-16603-1195057920_thumb.jpg

post-16603-1195057932_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctoc Cooling 5 rev. 3 pasuje idealnie. Jedynie 2 kości ramu są zakryte w 3/4, ale to nie robi. Są przecież autorskie karty Gigabyte, które w ogóle nie mają chłodzenia na ramie. W idlu temp spadła mi o ok. 20stopni. W stresie max miałem 62 stopnie. Wcześniej dochodziło pod 80. Zdjęcia robione telefonem;-)

 

Burżuj :o

 

Daj jakies lepsiejsze foty;]

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy GeForce 8800 GTE - 2x6pin - duży minus jak dla mnie.

Na moje oko lepsza konstrukcja niż ten Galaxy z podniesionym chłodzeniem (podobnym do ref.).

 

 

btw pewnie po północy pojawią się testy 8800gt vs ATI 3870, chociaż wyniki zaprezentowane przez pmp nie są złe.

dodatkowo http://www.legionhardware.com/document.php?id=703&p=0

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce 8800 GTE

Nice, wysokie oc jakby sugerowane przez samą budowę karty. Jeno FV900 do tej generacji kart się nie nadaje, 2 piny zasilające a nie ma chłodzenia na mosfetach :). Galaxy widocznie wierzy w siłę swojego serwisu i stanów magazynowych (doświadczenie z 7300GT). Mi się marzy HR-03 na 8800 GT od Galaxy, taka współpraca wyszłaby obu firmom na dobre. Już to widzę jak tylko same Galaxy by się sprzedawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było w tym temacie, ale nie zaszkodzi jeśli napisze. Przypadkiem przeczytałem na pcgameshardware.de, że w kartach 8800gt możliwa jest zmiana napięcia z biosu.

 

Pozdrawiam

 

"Eigentlich ist es bei Grafikkarten von Nvidia der siebten und achten Generation nicht möglich, die Spannung mittels Softwaretools und BIOS-Updates zu erhöhen. Glücklicherweise gibt es immer wieder einige Karten, mit denen genau dies möglich ist.

 

Hierzu zählt auch die 8800 GT. Mit dem BIOS-Editor Nibitor lässt sich die Spannung von 1,03 Volt im Leerlauf und 1,07 Volt unter Last auf 1,084 bzw. 1,13 Volt zu erhöhen."

 

Default

Dołączona grafika

 

OC

Dołączona grafika

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie wkur....., dzis kurier dostarczył do domu 8800GT Asusa, karta kupiona w Agito.pl, mialem farta bo kupilem ją jak byla za 926 zł (dzis 1200 zł) ale czy rzeczywiscie fart?????

Szczesliwy przystapilem do rozpakowywania pudełka a tu ku mojemu zdziwieniu pudło w miejscach gdzie sie otwiera(za takie jezyki trzeba pociagnac) patrze porozrywane, wyciagam dalej i widac ze pudło bylo nieraz otwierane, w srodku 3 płyty, 2 ze sterownikami i jedna z gra CoH, a płyta z gra tez wymięta w dodatku rózni sie opakowaniem od pozostałych jakies inne, sama płyta troche porysowana, ale najgorsze jest to ze jak wyjąłem karte to na liniach PCI-E były ryski co swiadczy ze karta była przynajmniej raz dokowana w porcie PCI-e, dwa jak wziąlem ja w łapki to osłonka od chłodzenia dziwnie strzeliła tak jak by wróciła na swoje miejsce, karta jakas wymazana i pełno paluchów i jedno tylko wytłumaczenie przychodzi mi do głowy, ze ktos po pierwsze uzywał karty,

po drugie mozliwe ze dłubał z chłodzeniem i cos ogladał od srodka(sie wukr.....!!!!!!!!!!) zadzwonilem do sklepu i zapewniali mnie ze towar wysyłaja tak jak producent dostarcza czyli dziewiczy, No na dziewice ta karta nie wyglada ale chyba to oleję ze wzgledu na nikla dostępnosc karty no i jesli bedzie chodzic bez problemu to nie rekalmuje, ale jest to kurestwo, nie polecam Sklepu Agito, wala w chu..

Zaraz zabiore sie za karte i poinstaluje wsio,

Jeszcze złapałem paranojkę ze moze karta jest innego producenta a tylko chłodzenie zmienione i wgrany nowy bios(oczywiscie sie smieje ale tak prawde mówiac jest to mozliwe)

I wez tu człowieku komuś zaufaj.

To był mój pierwszy i ostatni eksperyment z kupowaniem czegokolwiek z innych zródeł jak Komputronik. Fakt jest troche drozej ale przynajmniej pewnosc towaru, Opakowania czy to z grafikami, płytami, dyskami, pamieciami zawsze orginalnie zapakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyjąłem karte to na liniach PCI-E były ryski co swiadczy ze karta była przynajmniej raz dokowana w porcie PCI-e

Nie bulwersuj się tak. A jakim sposobem sprzęt ma przejść kontrolę jakości jak jej producent nie włoży do slotu? KAŻDA karta, czy pamięć ma ślad na pinach. Nawet jak przyjdzie zaplombowana 10 pieczęciami i osobistym podpisem prezesa to ślady na pinach i tak będą :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzowałeś się przy okazji aukcji gt za złotówkę a teraz coś się zmieniło?

heh sobie prawa do negatywa nie odmówił ale Ciebie nazwał naciągaczem - jak widzisz moralizujący są bardzo elastyczni w swoich przekonaniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuj się tak. A jakim sposobem sprzęt ma przejść kontrolę jakości jak jej producent nie włoży do slotu? KAŻDA karta, czy pamięć ma ślad na pinach. Nawet jak przyjdzie zaplombowana 10 pieczęciami i osobistym podpisem prezesa to ślady na pinach i tak będą :-P

No tak, ale te paluchy to juz chyba nie z kontroli jakosci? I potasowane plytki z softem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuj się tak. A jakim sposobem sprzęt ma przejść kontrolę jakości jak jej producent nie włoży do slotu? KAŻDA karta, czy pamięć ma ślad na pinach. Nawet jak przyjdzie zaplombowana 10 pieczęciami i osobistym podpisem prezesa to ślady na pinach i tak będą :-P

Nie no az tak bardzo to mnie to nie boli, ale licza sie zasady, skoro mówia ze karta jest całkowicie nowa nigdy nie otwierana, to wypadało by gwoli przyzwoitosci zaby faktycznie tak było.

Co innego jak sklep mowi ze produkt jest uzywany ale w 100% sprawny, ale jak pisza w regulaminie ze wszystkie towary sa całkowicie nowe i fabrycznie zapakowane, to biore ich za słowo. Wazne zeby byc słownym, byc moze karty sa sparawdzane u producenta, wiem napewno ze procesory powinny nie posiadac w chwili zakupu jesli sa nowe ani jednego nakłucia od pinów, kazdy slad na procesorze daje oczywisty dowód uzywania.

 

Głownie to zdenerwowalłem sie bo pudełko jest porozdzierane a karta jak by pomazana pasta termoprzewodząca, jednak dam spokój i tak sie ciesze ze mam ta karte choc wiecej tam zakupów nie zrobię.

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Wazne zeby byc słownym, byc moze karty sa sparawdzane u producenta, wiem napewno ze procesory powinny nie posiadac w chwili zakupu jesli sa nowe ani jednego nakłucia od pinów, kazdy slad na procesorze daje oczywisty dowód uzywania.

Kompletna bzdura. Każdy procesor boxowy czy oem ma ukłucia od pinów. Muszą przecież przejść jakiś test zanim wyjdą z fabryki. Przerobiłem już kilka procesorów i każdy miał takie ślady (box fabrycznie zapakowany).

Poza tym czy to ma znaczenie przy grafice czy była używana czy nie? Sprzęt chodzi, jest kompletny i ma gwarancję...Poza tym może w sklepie jakiś klient wcześniej ją przeglądał (dlatego pudełko nie ma "plomb"), zrezygnował z zakupu.Sklep ma taką kartę wtedy wyrzucić do kosza czy jak?

Edytowane przez moulder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi to zrozumieć, bo nie kumam bazy,

tutaj gość ma 10 kart MSI po 1000zeta do sprzedania:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269835150

i jakoś ludzie się nie kwapią do zakupu,

natomiast tutaj:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=266889413

gość wystawił na licytację tą samą MSI

i cena doszła już do 1125zeta :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale te paluchy to juz chyba nie z kontroli jakosci? I potasowane plytki z softem :-)

Kiedyś jak kupiłem 6800gs z 4speeda to wiatrak był zakurzony (efekt miesięcznej pracy) - nawet do nich nie dzwoniłem.

Jednak po kilku miesiącach okazało się że brakowało jednego kabla niezbędnego do podłączenia TV, no cóż, już tam nie kupuje...w końcu towar ma być nowy, nie używany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...