Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

jak widać to jest mój pierwszy posta na tym forum heh ale to rzeczy pmp mógł by podać jakieś rzeczywiste testy znaczy się na grach bo 3Dsmarki wiadomo jak pokazują wydajność kart i niech porobi foty bo nie chce mi się wierzyć żeby miał niecałe 2 tygodnie przed premierą tą kartę

 

PS: ja też chce :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać to jest mój pierwszy posta na tym forum heh ale to rzeczy pmp mógł by podać jakieś rzeczywiste testy znaczy się na grach bo 3Dsmarki wiadomo jak pokazują wydajność kart i niech porobi foty bo nie chce mi się wierzyć żeby miał niecałe 2 tygodnie przed premierą tą kartę

 

PS: ja też chce icon_cry.gif

No właśnie fotki by sie przydały i trochę testów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screen'ie pimpa, widzę 112sp :unsure: To w końcu ile tych sp ma mieć GT? :? pzdr

Dla przypomnienia G92 posiada 112 zunifikowanych jednostek shaderowych i 256/512MB pamięci komunikującej się z układem przy pomocy szyny o szerokości 256bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać to jest mój pierwszy posta na tym forum heh ale to rzeczy pmp mógł by podać jakieś rzeczywiste testy znaczy się na grach bo 3Dsmarki wiadomo jak pokazują wydajność kart i niech porobi foty bo nie chce mi się wierzyć żeby miał niecałe 2 tygodnie przed premierą tą kartę

 

PS: ja też chce :cry:

 

Zeby on sciemnial ? :lol:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby kolejne wcielenie hanibala lectera? :lol:

Chyba po drugiej stronie (M)(L)aski :D

 

Nvm - ale faktycznie skad pmp ma karty do testow?

Aha no i czy pod GT trzeba tez czekac na jakies super stery (ala 86GT) czy raczej wiecej juz z nije nie wycisna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po drugiej stronie (M)(L)aski :D

 

Nvm - ale faktycznie skad pmp ma karty do testow?

Aha no i czy pod GT trzeba tez czekac na jakies super stery (ala 86GT) czy raczej wiecej juz z nije nie wycisna?

A skad ma QX9650ES? Ma i juz. Duzo osob na swiecie ma sprzet przed premierami, a to, ze ktos pokaze cos na forum, bo nie ma NDA zadnego nad soba to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej martwi brak obsługi triple SLI ( teoretycznie bo przeciez nie kupię 3 takich) ale konkurent ATI 38050 i 38060 umozliwie spiecie 4 takich maluszkówco nawet biorac pod uwagę przypuszczalnie mniejsza wydajnosc w stosunku do 8800 GT i tak ma szanse zajac miejsce bardziej przyszłosciowego produktu, plus PCI-E 2.0 i i mniejszy proces-co oczywiscie niema az takiego znaczenia, sprawia ze z zakupem poczekam przynajmniej do połowy listopada lub poczatek grudnia juz wio bedzie jasne i wybenchmarkowane, a i płytki z 4xPCI-E juz moze beda? dlatego Panowie bez nerwów, chcecie sprzedajcie teraz karty ale z zakupem radze poczekac, oczywiscie ze jak kogo stac to jego sprawa ale lepiej wrzucic luz i poczekac troszke, ja nie spieszylem się z przejsciem na PCI-E i DDR2 i wychodzi na to ze wcale zle nie zrobilem bo praktycznie rzecz biorac to mam w budzie Radeona X1950 Pro AGP, 2 GB Ramu i E4400 i nie moge powiedziec zeby jakas najnowsza gra nie chodzila mi bardzo przyzwoicie na sprzecie, ale oczywiscie teraz uwazam ze nadszedł czas na zmiane za rozsadne pieniadze, natomiast wedle mojego osadu cała seria kart G8x moim zdaniem jest niewypałem w sensie cenowym, drogi byl proces produkcji, duza i sztucznie wywindowana cena oraz kiepskie faktyczne zapotrzebowanie rynkowe( oczywiscie amatorów nie brakowało) bodopiero teraz potrzeba tak wydajnych kart miedzy innymi za sprawa Crysisa i innych kartochłonnych gier w perspektywie nadchodzacego roku, a nawet jesli nie-to chociazby poto aby miec 2x wiecej FPS co w sumie jesli gra jest zrobiona jak trzeba tez specjalnie niema az takiego znaczenia bo wazne zeby miec o te 10-20 fps wiecej jak próg płynnosci( zgodze sie ze kiedys było inaczej i wiksza ilosc fps znaczaco wpływal na plynnosc rozgrywki, ale dzis- dam przykład, Call of Duty 4: Modern Warfare, tak prawde powiedziawszy czy mam 60 czy 170 fps efekt taki sam, ntomiast w Call of Duty UO grze starszej róznica miedzy 100 a 250 jest znaczaca ale to tez za sprawa tak zrobionej gry, od ilosc fpsów zalyzna jest długosc skoku i pare innych rzeczy) Ja dla tego sie zastanawiam nad zakupem ze po pierwsze chce kupic odpowiednia płyte pod nowe procesory intela choc i tak najnowsze wymagac beda innego socketu i co znowu bedzie zmiana platwormy? pewnie tak...

a po drugie chce kupic tak plyte zeby teoretycznie zapenic sobie w przyszłosci lepsza wydajnosc,

jak dla 8800 GT maximum to SLI a dla HD 38000 4x to wole chyba Radeona, ale jak znowu bedzie trzeba zmieniac potem plyte pod procesor to ja dziekuje wogóle i chyba pojade po kosztach, czyli najtansza plyta, najtansze ddr2, mój procek i 8800 GT i rok przeczekam a potem kupie jakiegos wypasa jak mnie bedzie stac, i tak chtba zrobię!!!!

a i jak bym miał 8800 GTS GTX lub Ultra to bym nie sprzedawal i nie zamieniał na 8800 GT bo własnie w GT tylko SLI natomiast w pozostałych 8800-kach mozna chyba wiecej ze soba, tylko czy plyt głowne w przyszlosci beda robione pod PCI 2.0 jesli tak to czy na takich płytach da sie zainstalowac strasze kart z innym gnazdem( wsensie nie PCI 2.0 tylko zwykłym x16) lepiej pomyslcie czy nie warto za jakis czas dokupic jedna lub dwie GTS i spiac ze soba 3 czy 4 naraz niz tylko dwie 8800 GT, a płyty nVidii z triple SLI ( czyli pełnym PCI-Ex16 x 3) juz niebawem sie pokaża ztem nic nie stoi na przeszkodzie zeby mozna było i 4 karty ze soba podpiac tyle tylko ze nie wszystkie beda miały PCIe x16 tylko 2 porty x8 i 2 porty x16 i tak wystarczy

Sory za wielkosc posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszłościowo to kupuje się grafę z mid/hi endu i czeka na następna generację zamiast zamrażać sporą kasę w elektronice :)

Piękna mamy jesień tego roku, mimo obiecujących testów poczekam na ati - trochę z sentymentu, trochę dla zasady. By ew. nie pluć sobie potem w brodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy GeForce 8800 GT

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Inno3D GeForce 8800 GT

QX6850

COSAIR CMS2X2048 8500

ASUS Striker Extreme

Silverstone OP1000

OS:XP WME

GT: unknow

 

GeForce 8800 GT SLI CARD

Dołączona grafika

 

GeForce 8800 GT SINGLE 600/1800

Dołączona grafika

 

GeForce 8800 GT SLI 600/1800

Dołączona grafika

 

więcej >>> http://www.coolaler.com/forum/showthread.php?t=164975

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...