Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

No ja za więcej jak 850 zł to nie kupie wiec trza czekać (na nowego gts'a, na nową dostawe, na nowego radzia, na karty od galaxy i palita).

 

A tak btw co do galaxy to jak narazie to znalazłem tylko coś takiego:

http://pccentre.pl/Article16695.htm

http://www.jet-pc.com/newsy,3793,1,Galaxy_...dia_8800GT.html

Czyli wszystko referencyjne (oprócz chyba pamięci). Oby szybko wydali też coś na kształ zalman edtion z 7900 (tylko z jeszcze lepszym coolerem) bo ta zwykła wersja biednie wygląda.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega yuucOm będzie wszystkich na forum rozliczał kto jest złodziejem a kto nie.

Chce ktoś kupic 8800GTS za 1000-1400zł jego sprawa.

To że ktoś wystawia kartę za taką cenę nie oznacza że jest złodziejem.

Nikt nie karze jej kupować.

Ja sam chciałbym sprzedac swoją kartę za 850zł i zmienić na 8800GT :wink:

 

Według twojej oceny ludzie z komputornika powinni już dawno siedziec w pudle za takie ceny.

Ja do niekogo nie mam pretensji że udaje mu się sprzedać dobrze kartę.

Sam swoją kupiłem kiedyś za 1300zł a teraz to ona jest gó@#$ warta.

Zazdrościsz i tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ yuucOm

 

Czlowieku, o czym ty bredzisz ?? Gosc sobie umie w zyciu poradzic, nie handluje prochami, nie sprzedaje kradzionych rzeczy itp. Zna sie na sprzecie komputerowym i wiedze ta wykorzystuje do zarobienia sobie paru zlotych na impreze, a ty gadasz, ze to kradziez ?? To ze ty nie masz na tyle odwagi, zeby wylozyc kase, aby z niej zrobic wiecej kasy, to juz twoja sprawa i do innych wątow nie miej. Bajki, ze to niezgodne z twoimi zasadami to sobie wciskaj komus innemu, zal dupe sciska, ze ktos sobie umie poradzic i tyle. Niestety, ale to typowo polskie, juz nie raz to widzialem...

 

EDIT:

 

Jest i wersja od Palita http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=2283 .

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w grudniu ma wyjsc 8800gt z 1gb ram w cenie tej ktorą dzisiaj ma 8800gt 512. Poczekamy zobaczymy ;].

Jezeli chca odswiezona wersje gtsa wypuscic to czym ona bedzie sie roznic od gt ?? Niby ma byc mocniejsza(na pewno drozsza). Bo wedlug mnie tylko iloscia pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to poco porownywac ? - po to zeby wiedziec czy warto wogole sprzedawac gts'a - w koncu cos za cos - 96 vs 112 , ale z 2 strony 256bit vs 320.

no ale ok.

tak czy inaczej - moim zdaniem warto poczekac na nowego gts'a, a nie pakowac sie teraz w gt

256bit vs. 320bit

To mi przypomina sprzeczki 256bit vs 128bit w "pojedynku" Radeon 9800 vs 6600 ;)

 

Karta miodzio wychodzi w testach, najważniejsze, że w grach dobrze wypada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie co się tak dziwić, czemu GT jest lepszy od "starego" GTS-a.

 

GTS ma już swoje lata, karta ma już rok i wiadomo, że nowa rewizja będzie wydajniejsza.

Trzeba się cieszyć, że świat idzie do przody i "każda" rewizja jest wydajniejsza od poprzedniej.

 

EDIT

 

Żartuje z tą sprzeczką ;)

 

Pozatym różnice w szerokości szyny niweluje trochę większe taktowanie pamięci w GT.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

Jest i wersja od Palita 2797129[/snapback]

Podobno w grudniu ma wyjsc 8800gt z 1gb ram w cenie tej ktorą dzisiaj ma 8800gt 512. Poczekamy zobaczymy ;].

Jezeli chca odswiezona wersje gtsa wypuscic to czym ona bedzie sie roznic od gt ?? Niby ma byc mocniejsza(na pewno drozsza). Bo wedlug mnie tylko iloscia pamieci.

Jakieś info na potwierdzenie ? :). Nawet Crysis nie cierpi aż tak ze na grafie jest "tylko" 512 mb wiec po co 1gb. No chyba że za tą samą cene dostane tak samo szybkie 1gb ddr3 jak w wersji 512mb w co wątpie (przykłady to 8600 i 8500 z 1gb ddr2 http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...8&Itemid=34 :lol2:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się NVIDII dziwię. Zamiast skorzystać z braku konkurencji i sprzedać jak najwięcej, to się spóźniają i dają czas ATI na wejście. Przecież NV na tych wzrostach cen nic nie zarobi, a jak wejdzie nowy radek i będzie porównywalny w wydajności i cenie albo np 10% słabszy i o tyle tańszy, to zagarnie część rynku który NV mogła by mieć już zajęty ...

Naprawdę nie rozumiem na co czekają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się NVIDII dziwię. Zamiast skorzystać z braku konkurencji i sprzedać jak najwięcej, to się spóźniają i dają czas ATI na wejście. Przecież NV na tych wzrostach cen nic nie zarobi, a jak wejdzie nowy radek i będzie porównywalny w wydajności i cenie albo np 10% słabszy i o tyle tańszy, to zagarnie część rynku który NV mogła by mieć już zajęty ...

Naprawdę nie rozumiem na co czekają....

 

Ja się dziwię tobie

NIE KUPIĘ KARTY 8800GT ZA CENĘ WYŻSZĄ NIŻ 850 ZŁ

łaskę robisz?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się NVIDII dziwię. Zamiast skorzystać z braku konkurencji i sprzedać jak najwięcej, to się spóźniają i dają czas ATI na wejście. Przecież NV na tych wzrostach cen nic nie zarobi, a jak wejdzie nowy radek i będzie porównywalny w wydajności i cenie albo np 10% słabszy i o tyle tańszy, to zagarnie część rynku który NV mogła by mieć już zajęty ...

Naprawdę nie rozumiem na co czekają....

Przecież wzrost cen nie jest spowodowany przez NV, tylko przez dystrybutorów i sklepy które dostały 'pierwszy rzut' kart do Polski. Było pewnie z 200 sztuk, a że popyt na karty jest ogromny to sklepy dając sobie marże nawet 20% i tak sprzedadzą taką karte, bo jest sporo osób ktore chcą JUŻ :] Osobiście wole poczekać ten tydzień - dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś patrzyłem zawsze na CENEO szukając najniższych cen i zawsze trafiałem na jedną stronę bardzo się wyróżniającą był to MASTERCOM. Z ciekawości zajrzałem i padaka 0_o... ceny jak w komputroniku po 1249zł. Ja tam nie mam nic przeciwko walce o jak największe zyski, teraz to nawet i lepiej bo ludzie którzy naprawdę znają się na rzeczy i im zależy, mogą sprzedać swoje GT-s i x'y, bez maijlowiczów z wyskokami w stylu "a nowy 8800GT jest szybszy i kosztuje 800zł" :|.

 

Nie chcę nasyłać PIS'off na nikogo ale pachnie mi tu jakimś UKŁADEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zamierzam kupic kilka sztuk 8800GT z zamiarem pozniejszego umieszczenia na allegro za okazyjna cene.

Jaki model wybrac, chcicalbym kupic wszystkie karty tego samego producenta, podobno gainward ma jakies plusy przy gwarancji.

Do wyboru;

512MB Asus 8800GT PCI-E 2.0 (x16), 1800 MHz, GDDR3, GPU 600 MHz, 2 x Dual Link DVI-I, Fan

512MB EVGA 8800GT PCI-E 2.0 (x16), 1800 MHz, GDDR3, GPU 600 MHz, 2 x Dual Link DVI-I, Fan

512MB Gainward 8800GT Bliss, PCI-E 2.0 (x16), 1800 MHz, GDDR3, GPU 600 MHz, 2 x Dual Link DVI-I, Fan

512MB Gigabyte 8800GT PCI-E 2.0 (x16), 1800 MHz, GDDR3, GPU 600 MHz, 2 x Dual Link DVI-I, Fan

512MB Leadtek 8800GT WinFast, PCI-E 2.0 (x16), 1800MHz, GDDR3, GPU 600 MHz, 2 x Dual Link DVI-I, Fan

512MB XFX 8800GT Alpha Dog, PCI-E (x16), 1800 MHz, GDDR3, GPU 600 MHz, 2 x Dual Link DVI-I, Fan

 

Wszystkie karty w tej samej cenie. Z okacji tego iz karty bede mial naprawde bardzo tanio, koncowa cena moze duzo nie odbiegac od kwoty w opisie Kenigera ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny :arrow: Masz jakiś problem ? Namawiam wszystkich żeby nie dawali zarabiać zdziercom a co niewolno mi ?

 

grzesiu :arrow: Problem w tym że to nie jest 20% marży. Po drugie przecież napisałem że NV nic z tego niema i dlatego właśnie dziwie się że zamiast sprzedać jak najwięcej i zarobić czeka aż wejdzie ATI i odbierze jej cześć rynku. Gdyby w tygodniu premiery zalali rynek to ATI zostali by już tylko najwierniejsi wielbiciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< niezle pojechal ktos po bandzie z ta "kradzieżą" sprzedalem za 850 okradlem kogos? koles dostal paragon 4 miechy karte mialem , dalem 1150 poscilem 300zl taniej i to ja jestem zlodziej? Mam sie czuc winny tego ze nie poinformowalem, ze NIE OPLACA SIE TERAZ KUPOWAC? :blink: Moge byc kłamca...ale nie zlodziejem :mur: Sprzedalem karte w pelni sprawna w cenie z allegro!!! Ktos tu sobie ubzdural ze 8800 gts powinien 650zl kosztowac, ok ale niech wtedy sprzedawcy 8600gts cene do 300zl zrzuca!

Sytuacja o ktorej mowimy bedzie miala miejsce za miesiac! moze troszke wczesniej, tuz po premierze ATi, i jak 8800gt zadomowi sie na allegro/rynku.

Pamietajcie my gdybamy bo sie znamy;P a niektorzy poprostu maja kase chca mocna karte, a nie siedza 4 miechy i analizuja rozwój wydarzen, wstrzymuja sie itd teraz ceny 8800gt zaporowe! 1400:D 1200:D i tak (miesiac?) a ludzie po 900 sprzedaja 8800gts 320 to jeszcze ich od zlodzieji wyzywaja...tiaaa moze za darmo mialem oddac :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robiac of topa ja tylko gratuluje temu komus co przed chwila zrobil cenowy zakup zycia chyba alledrogo 8800gtx

a wracajac do tematu ja za ta karte jestem zdolny dac max 800 zl nie wiecej przeczekac jeszcze te 2-3 tygodnie max i poczekam na rozwoj wydarzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku juz wszystkie polecialy w dol,chyba ktos ich ostro s[ciach!]lil

SIC!!!

 

co wy tak naskakujecie na wszystkei sklepy i sprzedawców ? Juz pisalem wczesniej to nie jest wina sklepów ani sprzedawców...

 

Tak naprawde karty pojawily sie w ofercie dostawcy juz 2 tygodnie temu i mozna bylo na nie skladac zamówienia

w cenie ponizej 240$ (przypominam ze oficjalna cena to 250 zielonych).

Ci zo zdozyli to zalapali sie na karty w dobrej cenie a bylo ich kilkanascie. Kazdy kto nie zdazyl to i tak wklepal do swojego sklepowego cennika karte w cenie takiej jaka byla ostatnio myslac ze pozniejsze odstawy beda w tej samej cenie. Pozniejsze dostawy dojechaly do polski ale juz nie kosztowaly 240$ tylko 260-300$ cena automatycznie podskoczyla w sklepach.

 

Czym sa podyktowane tak wysokie ceny aktualnie ciezko powiedziec, moze dostawcy zaczeli sciagac produkt z innych rynków europejskich gdzie przelicznik euro do dolara wynosi 1:1..

 

 

Zal du.. sciska jak czytam "przycinaja sklepy 20%".

 

Jezeli ktos nie ma pojecia w temacie to niech lepiej sie nie wypowiada bo pozniej chore filmy powstaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...