Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

dolar miedzybankowy 2.51

 

pozatym to najgorszy przypadek , a gdzie ten po 260 ?

 

wiec przestan robic z siebie posmiewisko , jest dokladnie tak jak bylo z 7900GTO , malo towaru , duze zainteresowanie to i marza wieksza bo sklep i tak sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam GTX-a ale uwazam ze niestety te karty jak rowniez obecny GT byly dobre ale rok temu jak kupowalem swoja. Teraz jak wyszedl Crysis to niestety staly sie sektorem najnizszym. Bo co to za karta na ktorej nie mozna pograc 1680x1050 (lub wyżej) na full detalach. Wiem ze wiekszosc gra w 1024x768 ale w dzisiejszych czasach granie na tak malym monitorze to niestety nie jest to. Trzeba zaczekac niestety na super wydajna karte a nie na GT czy GTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam GTX-a ale uwazam ze niestety te karty jak rowniez obecny GT byly dobre ale rok temu jak kupowalem swoja. Teraz jak wyszedl Crysis to niestety staly sie sektorem najnizszym. Bo co to za karta na ktorej nie mozna pograc 1680x1050 (lub wyżej) na full detalach. Wiem ze wiekszosc gra w 1024x768 ale w dzisiejszych czasach granie na tak malym monitorze to niestety nie jest to. Trzeba zaczekac niestety na super wydajna karte a nie na GT czy GTS.

Tylko zauważ, że GT prawie dorównuje GTX'owi a to przecież midend xD, wszystko się wyjaśni jak wyjdą wszystkie karty g92, wtedy będzie można obiektywnie stwierdzić czy GTS nie będzie wystarczający do monitorów panoramicznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800GT rok temu byłoby medium endem a za 3 miesiace, wśród 65nm układów będzie low endem (takim troche mocniejszym).

 

Na karcie za 800zł w 2007roku w gre która jest TechBenchmarkiem na rok 2008 i 2009 należy grać raczej na medium detalach, ciupki moje koffane. ;]

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA sobie pofolgowała pół roczku, bo normalnie to teraz powinniśmy ujrzeć 9800GTX, GTS i 9600GT, GS, gdzie obecny 8800GT byłby takim 9600GS tyle, że z bajerami shaderami w postaci kolejnej półtonowej dokumentacji "new features".

 

Przypomnij sobie 7600GT (medium end) i 6800GT/Ultra (High end). :)

7600gt - 8800gt

6800ultra - 8800ultra

 

 

No ale my jak te wszystkie głupki myślimy, że 2 krotne przyśpieszenie 8 generacji jest tak proste jak szóstej. Z jednej strony pracują nad tym tysiące tegich mózgów, a z drugiej nie zdajemy sobie nawet sprawy jak trudne to jest.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pussik

 

tylko, że podałaś "8800GT rok temu byłoby medium endem" więc wyszedł by praktycznie w tym samym okresie co GTX :]

 

więc te porównanie nie jest na miejscu :

 

"Przypomnij sobie 7600GT (medium end) i 6800GT/Ultra (High end). icon_smile3.gif

 

 

7600gt - 8800gt

6800ultra - 8800ultra"

 

 

Z tym też trochę przesadziłaś :]

 

"Z jednej strony pracują nad tym tysiące tegich mózgów, a z drugiej nie zdajemy sobie nawet sprawy jak trudne to jest."

 

 

 

taki team pewnie nie przekracza "kilkadziesiąt" osób inaczej mogłaby zapanować anarchia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam GTX-a ale uwazam ze niestety te karty jak rowniez obecny GT byly dobre ale rok temu jak kupowalem swoja. Teraz jak wyszedl Crysis to niestety staly sie sektorem najnizszym. Bo co to za karta na ktorej nie mozna pograc 1680x1050 (lub wyżej) na full detalach. Wiem ze wiekszosc gra w 1024x768 ale w dzisiejszych czasach granie na tak malym monitorze to niestety nie jest to. Trzeba zaczekac niestety na super wydajna karte a nie na GT czy GTS.

popieram !

ale juz dzisiaj zamieniam sie łeb w łeb na GT :rolleyes:

a GTS bedzie za barszcz na wiosnę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie jak bylo z 7900GTO chyba niedlugo przed premiera 8800 gtx-a.

Ja tez poczekam na cos konkretnego bo teraz to tylko by mnie zadowolilo 2x 8800gt ale nie za bardzo chce sie pakowac w SLI

Przypomina tylko trochę :). GTO było w pl tylko od MSI (ogólnie jeszcze była evga) i to była chyba tylko jedna seria kart. Tutaj jest inaczej bo gt bedzie przez dłuższy czas produkowany plus oczywiście przez dużą liczbę producentów.

MAM DO WAS MALY APEL, nie kupujcie tych kart za wiecej niz 780pln bo taka jest realna cena na Polske modelow standardowych!!!! I nie kupujcie w komputroniku bo sa zalosni i chciwi a opis kart zasluguj na interwencje federacji konsumenta...

No ja chyba tak zrobię ;p. Najwyżej sie karte sprowadzi i tyle. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DO WAS MALY APEL, nie kupujcie tych kart za wiecej niz 780pln bo taka jest realna cena na Polske modelow standardowych!!!! I nie kupujcie w komputroniku bo sa zalosni i chciwi a opis kart zasluguj na interwencje federacji konsumenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 listopada ma być dostawa na hurtowni:

 

PALIT XpertVision GeForce 8800GT/512MB/DDR3/BOX - około 950 zł.

 

Gigabyte GeForce 8800GT/512MB/DDR3/BOX - około 970 zł.

 

I taka ciekawostka:

 

ZOTAC GF 8800GT/256MB/DDR3 (128 bit)/BOX - około 900 zł. (przewidywana dostawa 30 grudnia :huh: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się powoli sprawdza co pisałem. ATI opuszcza cenę RV670XT do 199$ .. Jeśli tylko zapewnią odpowiednią ilość na premierę i dostawy później (tu niestety może być różnie) to nawet jeśli będzie wolniejszy o te 10-15% to rynkowo zwycięży. To nie jest HighEnd w którym liczy się wyłącznie wydajność, tu liczy się stosunek cena/wydajność. 10-15% wolniejsza karta za 25-30% mniej (i to nie licząc wg aktualnych cen tylko po sugerowanych) to jest coś o czym warto pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DO WAS MALY APEL, nie kupujcie tych kart za wiecej niz 780pln bo taka jest realna cena na Polske modelow standardowych!!!! I nie kupujcie w komputroniku bo sa zalosni i chciwi a opis kart zasluguj na interwencje federacji konsumenta...

Wybacz ale to co piszesz jest smieszne. Przeciez sprzedawcy nie zawyzają celowo cen. Co my biedni ludzie mozemy poradzic na to ze karty sa po około 900 zł w hurtowniach i na dodatek wszystkie porezerwowane na 2 tygodnie do przodu? Na 10 kart które miały dzis dotrzeć do hurtowni było 160 zamówien... zreszta... nie ma na co czekać bo kart ma być tylko około 50 tyś więc cały czas będą problemy z dostępnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...