Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chłodzenia do 8800GT, które będzie zajmowało dodatkowy slot i wyrzucało gorące powietrze na zewnątrz obudowy - tak jak w GTX np. Jakieś propozycje? Które będzie pasować?

No wlasnie przylaczam sie do pytania, czy to moze 2810387[/snapback]

Ktoś wie czy to chłodzenie będzie pasować?

Będzie pasować.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, karta z trójfazowym PCB może mieć znacząco wyższy pobór mocy?

Zasilanie nie ma nic do rzeczy przy poborze prądu...

BTW to chodziło Ci chyba o zasilanie, bo PCB to ilość warstw raczej w każdym egzemplarzu ma taką samą ;)

Tak czy inaczej pobór prądu się nie zmieni ;)

IMO to już bardziej chbya czekam na radzia i jak się CF uruchomi na Nf650i sli to jedizemy z dwoma 3850 w sli, bo przy tych cenach za 8800gt to już nie jest taka atrakcyjna oferta.

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho to glupota stosowac to chlodzenie, przyjzyjcie sie dokladnie, obszary pamieci na ktore naklejono tasme termoprzewodzaca nie sa wogole CHLODZONE a i nie ma szans (tak wyglada) przykleic na nie radiatora...Przeciez to pasuje jak piesc do nosa

 

http://www.geforce9.pl/gallery/oct07/AC_3.jpg

http://www.geforce9.pl/gallery/oct07/AC_0.jpg

Chyba ze cos mi sie przewidzialo...

post-119177-1194852774_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie chłodzenia:

G92/8800GT Waterblock

"Aquagrafx G92"

...piękne to maleństwo...(cena:79,90 euro =~290zł.)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zotac GeForce 8800GT - test karty

Edytowane przez vojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.aac.com.pl/arctic-cooling-accelero-x1-p-48.html

A czy takie chlodzenie bedzieprzeznacz pasowac???Niby przeznaczone dla takich samych kart jak to w poprzednim poscie <_<

No właśnie w X1 jest mały problem (otwory mocujace) których jest 9 nie będą pasowały... - tzn 4 wokół socketu będą pasowały, ale nie przykręci sie chłodzenia na pamięci... Podejrzewam, że po lekkich modyfikacjach X1 wejdzie... i przy najbliższej okazji sprobuje to udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 320 MB to bylaby w miare powiedzmy uczciwa cena ale za 640 MB to juz nie bardzo. Przy obecnej cenie GT czyli ok. 950-1000 PLN to za 640 MB co najmniej 850-900 a 750 PLN to juz rozboj w bialy dzien.

Popieram swoja za 850 sprzedalem.

2 tygodnie temu, ale nie wyobrazam sobie dokladania do insteresu... Bartek zastanow sie czy 8800gts640 ci nie wystarcza i chcesz do insteresu z 150zl dolozyc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec crysis ujrzal swiatlo dzienne :).Na xfx 8800gt 660/1674/1950 detale wszystko very high tylko cienie na high bez aa w 1280x1024 chodzi jak burza zero przycinki.Tak wiec najpierw odpalcie na swoich 8800gts 640mb crysisa a potem wymieniajcie na 8800gt mam monitor 19 stad taka rozdzialka.Ciekawe czy duzy spadek mialbym w rozdzialce 1650 przymierzam sie do kupna 22 cali panorama ale wtedy zeby grac na takich ustawieniach pewnie bym potrzebowal 2 takie karty w sli :).reszta to c2de6750@3,2 i 2gb ramu cienie na very high zabijaja ta gre jak przestawilem na high bylem w szoku jakiego gra kopa dostala a roznica pewnie nie wielka w jakosci.System to vista 64 w dx10.AA tez widac wyrazne zwolnienie.Tak wiec czy 8800GT jest takim hitem trudno powiedziec wsumie jak crysis na 8800gts 640mb bedzie wam dobrze chodzil to po co wymieniac jest to jedyna gra z taka grafika ktora wyjdzie w najblizyszym czasie reszta gier i tak na 8800gts bedzie zasuwac z detalami na maksa.Ja upgrade zrobilem z 7900GTO(za 610zl sprzedalem to ja myslalem ze malo dostalem hehe ;) ) zeby grac w tym calym dx10 i tez mieszane mam uczucia ja jakis porazajacych roznic to nie widze :) czysty marketing i tyle :).A i duzo lepiej chodzi niz demo :).

Edytowane przez Rintin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem poskładany.

Dzwoniłem właśnie do Bitshopu i dowiedziałem się od sprzedawcy:

 

Kolejka na MSI za 915 zł - ok 60 osób.

Przewidywana dostawa dziś: 3-5 kart.

Następna dosata: 19-11-2007 - też tylko kilka sztuk!

:mur:

podobno w hurtowniach nie ma

ceny dają z kosmosu hurtownie

 

 

 

panowie - porażka maksymalna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie nie ma nic do rzeczy przy poborze prądu...

BTW to chodziło Ci chyba o zasilanie, bo PCB to ilość warstw raczej w każdym egzemplarzu ma taką samą ;)

Tak czy inaczej pobór prądu się nie zmieni ;)

może wyraziłem się mało precyzyjnie - chodziło mi o PCB z zamontowanym trójfazowym układem zasilania. nie pytałem o ilość warstw ;) w każdym razie najważniejsze że się zrozumieliśmy. czyli pobór bez zmian - dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem poskładany.

Dzwoniłem właśnie do Bitshopu i dowiedziałem się od sprzedawcy:

 

Kolejka na MSI za 915 zł - ok 60 osób.

Przewidywana dostawa dziś: 3-5 kart.

Następna dosata: 19-11-2007 - też tylko kilka sztuk!

:mur:

podobno w hurtowniach nie ma

ceny dają z kosmosu hurtownie

 

 

 

panowie - porażka maksymalna :(

tylko naprawdę duże sklepy ciągną jakieś dostawy, typu komputronik. Reszta hurtowni (nawet nie sklepów) liczy karty na sztuki. Ot, cała historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol tez zamawialem z bit szopu MSI i chyba tez odwolam:D, wyjdzie na to ze albo doloze i kupie jakiegos tanszego gtx'a albo poczekam do premiery hd3870 radeona... bo za ponad 1k 8800gt napewno nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sie ktos posmiac ?

zapraszam do czytania :

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...51&Itemid=1

:lol2:

 

Dodatkowo większą partia ma być dopiero pod koniec miesiaca ale nie wiem czy tylko dla CZ :blink:. Nawet w GER mają mniej kart ? ;o W takim tempie to sie nie doczekam do gt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko naprawdę duże sklepy ciągną jakieś dostawy, typu komputronik. Reszta hurtowni (nawet nie sklepów) liczy karty na sztuki. Ot, cała historia...

tzn? jak to rozumieć? skąd takie informacje? jakieś potwierdzone źródło czy kolejne gdybanie?

 

eee tam niby tak tanio mialbyc 8800GTS 320/640.... a za 320 ceny sa od 800-1000 zł

kilka postów wyżej ktoś puścił 320 za 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho to glupota stosowac to chlodzenie, przyjzyjcie sie dokladnie, obszary pamieci na ktore naklejono tasme termoprzewodzaca nie sa wogole CHLODZONE a i nie ma szans (tak wyglada) przykleic na nie radiatora...Przeciez to pasuje jak piesc do nosa

 

http://www.geforce9.pl/gallery/oct07/AC_3.jpg

http://www.geforce9.pl/gallery/oct07/AC_0.jpg

Chyba ze cos mi sie przewidzialo...

Ale właściwie to o co chodzi? Mi tam wszystko pasuje.

 

 

 

Mam prośbę.

Czy któryś z posiadaczy 8800GT mógłby dla mnie zmierzyć otwory montażowe na karcie 8800GT wokół rdzenia GPU?

 

Jest ich tam 12. Przekątna i bok, dla każdego kwartetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...