Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Nvidia wogóle zacznie sprzedaż 88gt bo te karty nie mają 10.1 więc na starcie są przestarzałe - nie wiem kto to kupi :blink: Może zwlekają i wydadzą poprawioną wersję...

:lol2: :mur: No comme3nts po prostu, widac ze "siedzisz" w temacie albo lubisz tanie prowokacje.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... jak to było z tym pożałowaniem..? Przez to wszystko ludzie pozbyli się dobrych kart za grosze by wymienić bez straty na killer'a a dystrybutorzy cenę za gt dowalili wyższą niż to wróżki przepowiadały i faza. Bym wiedział, że ktoś pozbywa się gts'a za 600 złotych to bym łyknął. No ale... możecie sobie na razie popisać o tym jak to się fajnie gra na 8800gt w crysis'a. To o ile jest lepszy?

Dalej widzę to tak... siedzicie dalej na złomach i oblizujecie się tylko a jak ceny spadną i będzie większa dostępność rzut na sklep. A zza rogu wychylą się nowe modele. Podpicowane nowinkami, bardziej wydajne i w dobrej cenie... i..? ... ręka w nocniku.

:wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza - tak było, jest i pozostanie na wieki.

 

Ee tam, 10.1 - najpierw trzeba pograć w 10.0 :D A tak na poważniej choć też z przymrużeniem oka, to zerknąłem przed chwilą na komputronik i jeszcze wczoraj termin dostawy wszystkich GT był określony na 15-11 tak dzisiaj już zmienił się na 26-11 lub "termin bliżej nieokreślony"

Ciekawie się robi, nie powiem! Kto się załapał ten się cieszy kto nie ten ma marne szanse czuję.Czekam na swoją paczkę, choć sprzedający zapewniał mnie wczoraj że karty dotarły do hurtowni - to nie uwierzę jak nie dotknę.

Ale zamętu narobili, takiego numeru nie pamiętam jak żyje.

Niech im Neo wybaczy.

Edytowane przez vojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

a mi się udało kupić w zeszly piatek GF8800GT, ale ZOTAC'a z lekko podbitymi zegarami (660 core), ale chyba juz ktoś wczesniej go opisywał.

 

Procka mam Venica @2,6Ghz więc bardzo skromnie jak na te karte, ale ściągnałem troche wynikow z 3dmarka i Crysisa, bo wczoraj zamontowalem na szybko 4200 X2 i zdazylem jedynie puscic go tez na 2,6Ghz i sprawdzic wyniki w Crysisie, wiec w 1600x1050 wszystko High po takiej zamianie wzrost FPSow to jakies 17% tylko, ale za to minimalny FPS wzrosl chyba z 4 do 8 klatek, a srednio to 28klatek wypada..

 

może ktoś bedzie zainteresowany jak 8800GT sprawuje sie w polaczeniu z czyms innym niż Core Duo, wiec moge jeszcze wieczorem zamiescic porownawcze wyniki z 3dmarkow. (Tylko ze system mam zasyfiony, ale zawsze to jakies odniesienie dla kogos moze byc).

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Nvidia wogóle zacznie sprzedaż 88gt bo te karty nie mają 10.1 więc na starcie są przestarzałe - nie wiem kto to kupi :blink: Może zwlekają i wydadzą poprawioną wersję...

I tak ATI omamia ludzi :) :lol2:

A Ci łykają wszystko jak młody delfin wodę!!!

 

Xibi B-)

 

CD...

 

3D Smark 06

Roz. 1280 x 1024

Palit 8800GT 700/1750/2000Mem

E2140 - 3320Mhz

Win Xp

 

Smark6 13k 1280*1024

 

Xibi B-)

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zamówiłem Zotaca wczoraj , lepiej zobacz ile leci max GPU , SHADER i MEM :D

 

 

ee zasilke mam Huntkeya 400W, niby porzadna ale nie wiem czy podkrecenie mocne procka i grafy naraz go nie obciazy za bardzo..

narazie chce procka tak do 2,8 jak sie uda wykrecic, i jak bedzie stabilnie to polece jeszcze z Grafa, bo poki co to pewnie proc u mnie bardziej wąskim gardlem... ale kumpel mowil ze GPU na nim lecial bez problemu na 700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... jak to było z tym pożałowaniem..? Przez to wszystko ludzie pozbyli się dobrych kart za grosze by wymienić bez straty na killer'a a dystrybutorzy cenę za gt dowalili wyższą niż to wróżki przepowiadały i faza. Bym wiedział, że ktoś pozbywa się gts'a za 600 złotych to bym łyknął. No ale... możecie sobie na razie popisać o tym jak to się fajnie gra na 8800gt w crysis'a. To o ile jest lepszy?

Dalej widzę to tak... siedzicie dalej na złomach i oblizujecie się tylko a jak ceny spadną i będzie większa dostępność rzut na sklep. A zza rogu wychylą się nowe modele. Podpicowane nowinkami, bardziej wydajne i w dobrej cenie... i..? ... ręka w nocniku.

:wink:

 

Pozdrawiam.

Prawie sie zgadzam, ale nie wszyscy sprzedali za 600 i nie zaraz wyjda nowe karty! Nawet jesli to cena bedzie duzo drozsza nowych modeli!

Sprzedalem za 850, 3 tygodnie czekalem w czwartek ide po karte do sklepu i 10 zl musze dolozyc..

Przez 3 tygodnie jak nie pogram nic sie nie stanie! Imho troche zalujesz ze nie wyczules momentu. BO faktycznie zamiana teraz to imho glupota, bo strata $ spora.

Jesli ktos sprzedal w dobrym momencie i poczeka miesiac to sie nic nie stanie, a reki w nocniku wcale nie trzymam. Mnie na chwile obecna nie wkurza cena ani brak dostepu, jeno zabawa Nvidi z sterownikami znowu w crysisie...wrrr

Ps.przyznam ze NIEKTORZY co nie oznacza wszyscy, strasznie to przeżywaja. A przeciez tak bylo zawsze.

Ps2 cofam to co mowilem, Ty nie wykorzystales ze swoim CPU mocy gts, a co dopiero na GT przechodzic.

Sorki mialem Asrocka niedawno i a64 wrzucilem na to 8800gts to myslalem ze bede plakac;] no ale cóż niektorzy lubia byc ekonomiczni;p

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho troche zalujesz ze nie wyczules momentu. BO faktycznie zamiana teraz to imho glupota, bo strata $ spora.

Nie wyczuł momentu :lol2: .Popatrz teraz na ceny 8800GT-sa kosmiczne,dlatego spokojnie mozna teraz sprzedac 8800GTS za bardzo dobre pieniadze Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczuł momentu :lol2: .Popatrz teraz na ceny 8800GT-sa kosmiczne,dlatego spokojnie mozna teraz sprzedac 8800GTS za bardzo dobre pieniadze

Nie wiem czy udajesz czy ta emotka to ma byc ironia?

Teraz swoja karte bym sprzedal za 650?700 gora!

Wiec mialbym tydzien czekania i 200zl dolozyc gdybym sprzedal teraz

a ja czekalem 3 tygodnie i doloze 10 zl?

Juz wiesz o co chodzi z tym wyczuwaniem momentu;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy udajesz czy ta emotka to ma byc ironia?

Teraz swoja karte bym sprzedal za 650?700 gora!

Wiec mialbym tydzien czekania i 200zl dolozyc gdybym sprzedal teraz

a ja czekalem 3 tygodnie i doloze 10 zl?

Juz wiesz o co chodzi z tym wyczuwaniem momentu;]?

,patrz http://www.allegro.pl/item267628126_msi_nx...d_1zl_bcm_.html 810 zł za wersje 320MB a jeszcze 3 dni do konca,http://www.allegro.pl/item267827152_asus_8...selekt_bcm.html-tutaj 2 tygodnie gwary(widac słowo selekt dziala na ludzi :D ) oczywiscie mozna miec pecha i aukcja skonczy sie na 650zł-700zł

http://www.allegro.pl/item267827152_asus_8...selekt_bcm.html -650 ale 6 dni do konca

http://www.allegro.pl/item266983729_xfx_ge..._560_1700_.html -700zl-9 dni do kona aukcji

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,patrz http://www.allegro.pl/item267628126_msi_nx...d_1zl_bcm_.html 810 zł za wersje 320MB a jeszcze 3 dni do konca,http://www.allegro.pl/item267827152_asus_8...selekt_bcm.html-tutaj 2 tygodnie gwary(widac słowo selekt dziala na ludzi :D ) oczywiscie mozna miec pecha i aukcja skonczy sie na 650zł-700zł

http://www.allegro.pl/item267827152_asus_8...selekt_bcm.html -650 ale 6 dni do konca

http://www.allegro.pl/item266983729_xfx_ge..._560_1700_.html -700zl-9 dni do kona aukcji

i Co sprzeda za 850 (wiecej nie!)

Koles za 870 ja kupi ( 20 wysylka okolo) a sprzedawca 30 straci (prowizja i wystawienie aukcji)

Czyli sprzeda za 820 a kolo kupi za 870.

To ja od reki za 850 opchnalem

Pozatym to allegro, nie wierze ze nikt nigdy nie prosil qmpla o podbicie ceny;]

Ale masz racje troszke przesadzilem, myslalem ze ludzie sie zorientuja ze sie nie oplaca za 800zl kupwowac gts 320ki...;/

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ATI omamia ludzi :) :lol2:

A Ci łykają wszystko jak młody delfin wodę!!!

 

Xibi B-)

 

CD...

 

3D Smark 06

Roz. 1280 x 1024

Palit 8800GT 700/1750/2000Mem

E2140 - 3320Mhz

Win Xp

 

Smark6 13k 1280*1024

 

Xibi B-)

widze ze straszna roznica jest na smarkach w windzie xp , ja mam praktycznie takie same takty co ty, no moze ciut inne 695/1800/2006 , to wynik 11900 , na viscie ultimate 32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś bedzie zainteresowany jak 8800GT sprawuje sie w polaczeniu z czyms innym niż Core Duo, wiec moge jeszcze wieczorem zamiescic porownawcze wyniki z 3dmarkow. (Tylko ze system mam zasyfiony, ale zawsze to jakies odniesienie dla kogos moze byc).

pozdro

Jasne takie porównanie byłoby dla wielu z nas bardzo pomocne, więc jeśli możesz zamieść wyniki zrobione na X2 będę wdzięczny :wink: pozdro Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedzec czy czekac na ZATOC 8800GT (660 - 1800MHz) czy brac tego Palita (600-1800MHz) ? z gory dzieki za odp

moim zdaniem mozesz smialo brac palita ja za swojego dalem 969 zl , kreci sie tak jak 2 posty wyzej napisalem jak dla mnie ok jestem zadowolony nastepna wymiana karty pewnie za rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze radoslaw 38x0 troche sie do tego przyczyni. bo juz mnie po malu ch*** strzela :mur:

 

Wlasnie sprzedalem 7900GT i jestem bez kompa (no z laptotem tylko) niech sie te karty w koncu pojawia bo wstrzymuje sie rowniez z pozostalymi rzeczami do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Zotaca moge sobie podarować nie ma go a kolejka jest że hhohohoho :blink:

 

Co najgorsze dziś sprzedaje swojego ASUS 8600 GTS którego miałem z wymiany na GTS 640MB zatem zostane bez karty :lol2: , chyba trzeba jakś niskobudżetówke kupić i przeczekac do nowych GTS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne takie porównanie byłoby dla wielu z nas bardzo pomocne, więc jeśli możesz zamieść wyniki zrobione na X2 będę wdzięczny :wink: pozdro

poszukaj w temacie moich postów bi nie chce mi się drugi raz tego stukać. generalnie patrząc na wyniki XibalbaPL z podobnym zegarem proca i taktowaniami karty, X2 pokazuje że był wart swojej ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...