Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Też doszedłem do tego wniosku, w końcu może i ma mniej jednostek TA, ale ma wiecej szaderów :) i tak za 8 miesiecy będzie wymieniana ;)

Ok, dzieki za radę. do kupienia została tylko zasiłka w takim razie :D

O.0... Ehhh 8800GT może naskoczyc, nawet podkręcony GTX'owi a tu takie pytania. Głupota Polaków ciągle mnie zaskakuje ludzie pchają się drzwiami i oknami żeby kupic 8800gt a jak w takiej cenie szły GTX'y to nie było pospolitego ruszenia. Sam się zastanawiam czy nie kupic GTX'a bo w takiej cenie to najlepszy wybór (i nie trzeba się bawic w podkręcanie). Dostawy to i może będą ale co z tego skoro polak przepłacic potrafi to i obniżek GT nie będzie. Tak więc najbliższe miesiące to będzie ciężki okres, albo grac w najnowsze gry albo post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Newbie na forum, przegladam od dawna - ale pierwsza wypowiedz

 

Co do cen 8800GT, nie bylbym takim optymista, ze przed swietami stanieja. Na szkoleniu GALAXY gostek tez sie produkowal, ze cena endcustomer nie bedzie przekraczac 750,00 - a co mamy ?

 

Dealerzy, z ktorymi handlujemy wszyscy jak jeden maz podniesli ceny I tak, jak w Action kupowalem GIGABYTE'a za 730,00 netto, tak jutro dostajemy XFX'a za 864,00 netto.

 

Jakby kogos interesowalo, AB na stronie pisza, ze beda miec dostawe asusow (25.11) - ale nie wiedza jaka bedzie cena, a do PRX jutro wpada 15 sztuk rzeczonego XFX'a.

 

W Actionie poki co cisza

 

No i oczywiscie limit - 1 karta jedna osoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty graficznej, którą Pan zamawiał nie ma aktualnie u dostawcy i według ostatnich informacji będzie ona dostępna dopiero na początku przyszłego roku. Do wszystkich klientów wysyłałem informacje w tej sprawie wczoraj. W zaistniałej sytuacji proponuję anulowanie zamówienia. Proszę o potwierdzenie anulowania.

Ogarnia ktoś czy to prawda? 10 dni temu zamowilem asusa za 840 zl. Dostalem potwierdzenie i realizacja miala nastapic w ciagu 10 dni. Jezeli faktycznie nic sie z tym nie da zrobic to trudno, ale chcialbym sie upewnic, ze nie chca mnie zrobic w ch**a. Bo kilka dni temu mieli jeszcze te asusy w cenniku za 200 zl wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Myśle, że to wina sklepów. Sugerowali ceny pochodzące z dalekiego zachodu, a jak powszechnie wiadomo to niestety w Polsce rynek jest troche droższy:/... Jeśli już kupiłeś z potwierdzeniem e-mailowym faktury z cena 840 zł to tyle masz za nią dać... Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Myśle, że to wina sklepów. Sugerowali ceny pochodzące z dalekiego zachodu, a jak powszechnie wiadomo to niestety w Polsce rynek jest troche droższy:/... Jeśli już kupiłeś z potwierdzeniem e-mailowym faktury z cena 840 zł to tyle masz za nią dać... Pozdrawiam:)

Chodzi mi bardziej o dostepnosc u hurtownikow. Cos mi sie nie chce wierzyc, ze dopiero w styczniu beda mieli kolejna dostawe. Jezeli sprzedali kilka kart po 1000 zl to oczywistym jest, ze mi beda wciskali jakies sciemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ??

I cena pewnie też TOP jak za ten krap :lol2:

O.0... Ehhh 8800GT może naskoczyc, nawet podkręcony GTX'owi a tu takie pytania. Głupota Polaków ciągle mnie zaskakuje ludzie pchają się drzwiami i oknami żeby kupic 8800gt a jak w takiej cenie szły GTX'y to nie było pospolitego ruszenia. Sam się zastanawiam czy nie kupic GTX'a bo w takiej cenie to najlepszy wybór (i nie trzeba się bawic w podkręcanie). Dostawy to i może będą ale co z tego skoro polak przepłacic potrafi to i obniżek GT nie będzie. Tak więc najbliższe miesiące to będzie ciężki okres, albo grac w najnowsze gry albo post.

Keniger a Ty czasem nie miałeś gtx'a ? :P Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, mi się poszczęściło - w piątek zarezerwowałem Galaxy z dostawy która miała być tego samego dnia. Oczywiście okazało się że dostawa będzie w piątek ale nie wiadomo którego roku. W poniedziałek pan z Balty zadzwonił i powiedział że mają dla mnie EVGA 8800gt (zwykłe, nie ko czy sc) za 999zł. Chwilę się wahałem, ale wziąłem. Potem jeszcze trochę nerwówy- zadzwonili że inni klienci sa przede mną i mają jednak pierwszeństwo, jednak żaden z tych innych klientów (frajerzy :wink: ) nie odbierał telefonu w związku z czym karta leży już u mnie na półce (czeka na resztę rzeczy do kompa).

Cena w sumie szału nie robi, jednak jest niższa niż u większości sprzedawców w tej chwili a karta jest u mnie w domu :).

Aha, jak odbierałem to słyszałem że w kolejce "rezerwacyjnej" jest około pięćdziesięciu osób :blink: .

 

Wniosek jest taki, że trafiają się pojedyncze sztuki a całe (i tak skromne) dostawy zostają na razie na zachodzie. Ja już tez byłem gotów rezygnować i czekać na wyjaśnienie sytuacji jednak dzikim trafem udało mi się zanabyć to cudo (czy faktycznie cudo to wyjdzie w praniu)

Edytowane przez d_3vil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę kiedy skończą się te lamenty? :lol2: I teksty: złodzieje :D takie ceny to tylko w Polsce :mur: itp., itd. :? Pewnie nigdy, bo marudzenie mamy we krwi :wink:

 

Uświadomcie sobie jedno karta będzie warta tyle ile ludzie będą wstanie za nią zapłacić! I [ciach!]o obchodzi taki sklep, że ja chce kartę za X (bo nV OBIECAŁA, że tak będzie, to jest dopiero dobry tekst :wink: )skoro znajdzie się klient i weźmie ją za Y więcej :) Takie są prawa rynku, a jak się nie podoba to wypad do piaskownicy :-| pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trex11 czyli ten Corsair CORSAIR mógłby być (bo widzę , że ma tylko 18A na liniach 12V) czy lepiej już tego Mushkina MUSHKIN do SLI ???

 

 

Wracając do tematu to od momentu kiedy wyszły to po raz pierwszy widzę , że są dostępne a nie tylko , że ktoś ma je w cenniku .

BFG

 

GAINWARD

 

ale cena i tak mnie odstrasza , jedyne ...... 1200 zł :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko pisząc - dopóki GT nie będzie dostępny w cenie do 900zł w takiej ilości, że wchodzi się na stronę sklepu X, klika zamów - 3 dni i grafa w domu - dopóki topic będzie w 90% zawierał tego typu posty (czyt. lamenty) :E Bo w sumie nie ma o niczym innym pisać w związku z tą grafą - nowych modeli brak, wyników od user'ów mało w skali całego topicu...

Cóż za materiał do powieści sensacyjnej.... :E

 

 

Heh ja już jestem psychicznie nastawiony na "wesołą" wiadomość w poniedziałek od Bitshop, że znalazłem się w tej pechowej grupie zamawiających GT... i na spędzenie zimy (przynajmniej w tym roku) na jakimś 6600GT czy coś...

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, ten i ten powinny się sprawdzić ;)

Poleciłeś chyba najbardziej bezsensowne zasilacze, jakie tylko można wybrać, do tego U15... Litości :mur:

Tak, na Corsairach możecie sobie patrzeć, ile maja na jednej lini... Tylko że Corsair nie ma podzialu na linie, przynajmniej HX. Tzn ma tylko na naklejce :) Poza tym to tylko marketingowy bełkot... Tamte Chiefteci CFT z palcem w zadzie to pociągną, ten HX 520 też... Tagan niestety na obecne czasy nie ma nic ciekawego do zaoferowania, poza wyjącymi i bardzo drogimi U25, U35 i U95 i ich pochodnymi...

Polecam dział:

Zasilacze i obudowy.

Znajdziecie tam konkretne info i to potwierdzone, a nie wyssane z palca propozycje. Tylko wejdzcie tam i czytajcie, a nie zakladajcie odrazu nowe topicy, bo propozycje zasialczy do każdego konfigu mozna tam zlaleść spokojnie, wystarczy kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak posiadam w tej chwili dwie karty evga 8800gt wersja zwykła oraz wersja superclocked.

Tak na szybko wersja zwykla nie za bardzo chce sie podkręcac, nie udało sie osiągnąc przyzwoitego wyniku czyli 700mhz dla rdzenia i 1000 dla pamięci, przy takich taktach chwilka w 3d i zwis. Co innego z wersja superclocked, ta chodzi przy takich ustawieniach bez problemu ale juz przy 720 dla rdzenia potrafi zawiesic sie w 3d. Chyba jutro założe chawlone tu accelero s1 i zobaczymy co sie da z tej wersji wycisnąc.

 

To tak na szybko nawiązując do wypowiedzi pare postów wyżej że mało wyników i opinii userów :):)

 

Aha przy takich taktach karta robi 13,190pkt. w 3dmarku 06, na c2d 3,52ghz, a na default 12,596pkt

 

Wersja zwykła (non superclocked) na default ma 11,996pkt.

 

Max temperatura mierzona rivatunerem w 5 krotnej pętli 3dmarka to 93 stopnie dla wersji superclocked (zegary an default).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...