Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec co ty tak wysmarowałeś ten radiator, sam rdzeń wystarczy, oj za moding to ty sie lepiej nie bierz, zapodaj wyniki z kręcenia grafy, zanim ją uwalisz przez swoja nieudolność, acellero s1 zamontuj

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ta wtyczke rekoma sie zdejmuje lekko.... oj lamisz koszmarnie ;)

marudzisz ;] po co mam walczyc z materia ;)

 

Niemiec co ty tak wysmarowałeś ten radiator, sam rdzeń wystarczy, oj za moding to ty sie lepiej nie bierz, zapodaj wyniki z kręcenia grafy, zanim ją uwalisz przez swoja nieudolność, acellero s1 zamontuj

ptysiu zlotko jak nie wiesz o czym mowisz to nie mow :) mowisz o pascie na stockowym coolerze? jak tak to male zolte raczki tak fabrycznie zrobily a nie ja, tak samo jak tutaj misiu pluszowy http://forum.pclab.pl/t311450.html. a o nieudolnosci tez sie nie wypowiadaj, bo mnie nie znasz. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marudzisz ;] po co mam walczyc z materia ;)

Masz racje, nie zakladaj nawet std chlodzenia - odrazu niech leci pod parownik :D

 

a o nieudolnosci tez sie nie wypowiadaj, bo mnie nie znasz. :evil:

Ja cie znam i moge powiedziec, ze jest nieudolny z nakladaniem pasty i zdejmowaniem/zakladaniem coolerow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zamontowaniu TR HR-03 Plus na 8800GT temepratury wyglądają następująco:

Taktowania - 700/1750/2000 - idle 40, load 48 stopni

 

Na HR-03 kręci się S-Flex 12cm @ 800RPM więc względna cisza.

W obudowie reszta wentyli również na 800RPM (łącznie z zasilaczem 4 sztuki) także jestem bardzo zadowolony z temperatur i niższego poziomu dB :]

Pozdr.

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChrisG

za duzy rozrzut w wersjach sterownikow jesli chodzi o nV. ma to znaczenie szczegolnie w Bioshocku i WiC.

Jeśli ci chodzi o sterowniki 8800GTS 320MB i 8800GT to raptem jedne oficjalne.Pomijam BETY które były wykożystane do WIC te najnowsze i Crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi się wydaje, czy ten palit ma wybrakowaną sekcje zasilania- a takie szły info że ma mocniejszą sekcję niż referencyjne grafy :(

No chyba,zę to inna wersja...

masz wybrakowane informacje - to egz. referencyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty Niemiec ciepły czy jaki ?, myślałem że to ty wysmarowałeś przy ponownym zakładaniu radiator, miałem acellero i widzę że twój to dziewica fabrycznie wysmarowana, kurcze faktycznie żółtki przegięli z tą pastą, dobrze że chociaż z shima nie zrezygnowali, coś to zasilanie faktycznie biedne, czy to wersja sonic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty Niemiec ciepły czy jaki ?, myślałem że to ty wysmarowałeś przy ponownym zakładaniu radiator, miałem acellero i widzę że twój to dziewica fabrycznie wysmarowana, kurcze faktycznie żółtki przegięli z tą pastą, dobrze że chociaż z shima nie zrezygnowali, coś to zasilanie faktycznie biedne, czy to wersja sonic?

Przeca to zwykły referent - ehh <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, nie zakladaj nawet std chlodzenia - odrazu niech leci pod parownik :D

hmm ;) juz stock nakrecony :P

 

Ja cie znam i moge powiedziec, ze jest nieudolny z nakladaniem pasty i zdejmowaniem/zakladaniem coolerow :D

Ja wiem, ze Ty lubisz odkrecac ten cooler i sprawia Ci to wielka przyjemnosc wiec to Ci pozwalam to robic :lol:

 

ty Niemiec ciepły czy jaki ?, myślałem że to ty wysmarowałeś przy ponownym zakładaniu radiator, miałem acellero i widzę że twój to dziewica fabrycznie wysmarowana, kurcze faktycznie żółtki przegięli z tą pastą, dobrze że chociaż z shima nie zrezygnowali, coś to zasilanie faktycznie biedne, czy to wersja sonic?

nie tylko moj palit byl tak wysmarowany, wejdz w linka ktorego podalem ciutek wyzej i tam maz fotki evga.

karta to zwykly model referencyjny z naklejkami palita.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Racuch

 

Testowałem na 100% wentylatorka bo nie bawiłem się w półśrodki...

A co do Crysisa to przeprowadzę test jak będę miał gierkę w domku.

Co do stabilności ro widzę jedno - jest zależna od temperatury rdzenia.

Sam testowałem u siebie wyższe taktowania i miałem blokadę po uzyskaniu odpowiedniej temperatury na rdzeniu. Jak przekraczała pewien próg to się wykrzaczały arty na ekranie etc. Ale wiadomo (nic do końca nie jest pewne)

Co do tych ustawień co podałem to nie wiem na jakiej prędkości wentylatorka by były stbilne - nie testowałem i od razu dałem 100%

Jestem dobrej myśli i przy najbliższej wolnej chwili po testuję na 50% prędkości wentylatora.

Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem z racji tego że kończę świętowanie z mym Ojcem jego Andrzejek. A wiadomo co potrafi ojciec z synem :)

 

A właśnie jak możesz mnie oświecić to ile "C więcej potrafi wycisnąć Crysis z karty?

Pozdrawiam :D

Edytowane przez mato22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zamontowaniu TR HR-03 Plus na 8800GT temepratury wyglądają następująco:

Taktowania - 700/1750/2000 - idle 40, load 48 stopni

 

Na HR-03 kręci się S-Flex 12cm @ 800RPM więc względna cisza.

W obudowie reszta wentyli również na 800RPM (łącznie z zasilaczem 4 sztuki) także jestem bardzo zadowolony z temperatur i niższego poziomu dB :]

Pozdr.

Jak założyłeś HR03 PLUSA ? Mi też został ten cooler po 8800 GTS ale ma nie pasować do 8800 GT . Coś przerabiałeś ? Można prosić o fotki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założyłeś HR03 PLUSA ? Mi też został ten cooler po 8800 GTS ale ma nie pasować do 8800 GT . Coś przerabiałeś ? Można prosić o fotki ?

Chciałem pokazać moją prowizoryczną zapinkę pod 8800GT pasującą do Thermalright HR-03 Plus.

 

Dołączona grafika

 

Jutro dam znać jak to się sprawuje.

Pozdr.

:-P

EVGA 8800GT 256MB World Exclusive Review

http://www.gamepyre.com/reviewsd.html?aid=897&p=1

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P

EVGA 8800GT 256MB World Exclusive Review

http://www.gamepyre.com/reviewsd.html?aid=897&p=1

 

popaprane te wyniki testu...

 

http://www.gamepyre.com/reviewsd.html?aid=897&p=8

 

Wystarczy zobaczyc jak wyglada to w grach, raz karta szybsza o 40% od wersji 512MB a drugim razem 7 klatek w stalkerze w 1024 ? w tym samym tescie 2600XT w CF ma 650FPS ? WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to te 256vram'u da o sobie szybko znać...

 

Jak ktoś chętny to tutaj całkiem niezła cena

http://cgi.ebay.co.uk/XFX-GeForce-8800GT-2...1QQcmdZViewItem

 

Nie stety tylko dla mnieszkańców wysp :(

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko zauwazylem tendencje spadkowa cen. Juz na alledrogo chodza po 1030-1100 (z uwagi na fakt jakie wczesniej ceny osiagaly) to te juz sa w miare racjonalne. I mimo wszystko nabywcow tak szybko juz nie znajduja. No zdarzaja sie kwiatki oczywiscie linka nie podam ale cena 1440 PLN i w opisie jeszcze beszczelnie "zaoszczedz conajmniej 1000 PLN" - normalnie peklem ze smiechu ale ok, kazdy orze jak moze :)

 

Generalnie w czwartek mozliwe ze sie uda i wytargam Gigabyte'a za 950 PLN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstrzymuje mnie ten 8800gt, nie wiem czy jest sens kupować kompa bez grafy by leżał pewnie z miesiąc w oczekiwaniu na grafe, czy moze czekać aż grafa stanieje i kupować całego kompa :) jak myślicie? jeszcze jedno w tym bitshopie ten asus za 854zł bedzie dostępny w tym roku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstrzymuje mnie ten 8800gt, nie wiem czy jest sens kupować kompa bez grafy by leżał pewnie z miesiąc w oczekiwaniu na grafe, czy moze czekać aż grafa stanieje i kupować całego kompa :) jak myślicie? jeszcze jedno w tym bitshopie ten asus za 854zł bedzie dostępny w tym roku ? :)

Nie wiadomo :cry: . Ja i ok. 200 innych osób czekamy już od połowy listopada i jak na razie data dostawy tylko się zmienia :angry:.

Nie słyszałem, aby ktokolwiek otrzymał tą kartę z tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie dostawa była w proline - karty z grą Crysis po 1199 (czyli cena z [gluteus maximus]), w apollo są też Gainwardy i jeszcze INNO3D po nieco powyżej 1000pln. Czyli już coś zaczyna sie dziać w kwestii dostępności - teraz jeszcze cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym myślicie czy lepiej kupować całą bude teraz bez grafy i poczekać na dobrą cenę czy z grafą jak stanieje? czy ceny nie pójdą w górę np za miesiąc, bo jak tak to kupie juz wszystko prócz grafy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym myślicie czy lepiej kupować całą bude teraz bez grafy i poczekać na dobrą cenę czy z grafą jak stanieje? czy ceny nie pójdą w górę np za miesiąc, bo jak tak to kupie juz wszystko prócz grafy :)

Nie chciałbym ci źle doradzić, ale za miesiąc to ceny z pewnością polecą w dół, gdyż skończy się okres przedświąteczny.

Jak ktoś może czekać to niech czeka, ja jadę tylko na grafice zintegrowanej więc raczej do tej grupy się nie zaliczam :cry:.

Dlatego kupuje Radka HD3850 za 568 zł i to mi na dwa-trzy miesiące wystarczy. Może nawet do wakacji, a wtedy zobaczy się

co nowego zaoferują producenci.

W Crysisa na ustawieniach Very High i tak nie uda mi się pograć nawet z 8800GT a sama gierka nie jest aż taka niesamowita,

aby specjalnie dla niej kupować teraz kartę za 1000-1200 zł.

Nawet jak za pól roku sprzedam kartę za 400 zł to i tak majątku nie stracę w odróżnieniu od tych co kupują teraz 8800GT i GTS

za 1200-1400 zł :mur:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na asusa, sklep 2it.pl

 

 

ZAMÓWIENIE

 

ASU / EN8800GT/G/HTDP/512M / PCI-Express Nvidia GeForce 8800GT 512MB DDR3 256-bit HDTV/DVI/HDCP Clock Core-600MHz / Mem Core-1.8GHz / 640,89 zł / 1 szt. / 640,89 zł / 781,89 zł

 

 

i niedawno dostałem od nich info :(

 

 

Dostawa z 30.11 została już wysprzedana

Przewidywany termin realizacji: ok 28.12.2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie bawie 8800GT XFX 640/1900 (niestety nie moja) i jestem zaskoczony wydajnoscia tej karty w porownaniu do X1950pro ;) Temp tez nie takie zle, bo 45 w idle i 78 w max load przy budzie zamknietej. Marki 05 i 06 to odpowiednio 20557 i 12467 przy stock zegarach. W crysis 1280/high srednia w gpu_bench 41.26FPS :wow: Trzeba przyznac, ze karta ma powera i chyba sie skusze, bo za GTSa 100 euro wiecej to sie nie oplaca, zwlaszcza ze w 1280 roznica praktycznie zadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...