Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

w icomp nie ma szans na zakup niby dostepne a nawet duza dostepnosc ale pracownik przez telefon nieprzyjemny zlewajacy do tego twierdzi ze nie moze zagwarantowac dostepnosci i wlasciwie nie mam szans na zakup lol karty sa wirtulanie albo sprzedaly sie dawno a szukaja jeleni na nastepna dostawe nie wiadomo kiedy

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze widze, iz jestem jedynym (przynajmniej ujawnionym posiadaczem) karty ZOTAC, podaje ostateczne informacje odnosnie o/c dla przyszlych wlascicieli.

Max dla karty to 740/1820/2080. Jak widac, rdzen idzie ladnie, mem tez, ale shadery juz nie.

Na pytanie co to za firma ZOTAC, wyczytalem taka informacje, ze to ponoc nic innego jak Sapphire od ATI, czy to prawda? nie wiem, taka opinia chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOTACa chciałem kupić 2 tyg temu ale nie udało mi sie bo musiałbym kupić w pakiecie razem z 3x8500gt wiec odpadało, może to jest powodem tak małej ilości grafik tej firmy, ale udało mi sie kupić dzisiaj za bardzo dobrą cenę Palita i jutro wstepne testy jak znajde czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z USA, z Chin...i czekac na przesylke 5 tygodni hehe.. ludzie a jak padnie? to sama gwarancja i przesylka bedzie rozpatrywana z 2 miechy (miesiac podroz, i miesiac gwara...) imho szkoda zachodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w icomp nie ma szans na zakup niby dostepne a nawet duza dostepnosc ale pracownik przez telefon nieprzyjemny zlewajacy do tego twierdzi ze nie moze zagwarantowac dostepnosci i wlasciwie nie mam szans na zakup lol karty sa wirtulanie albo sprzedaly sie dawno a szukaja jeleni na nastepna dostawe nie wiadomo kiedy

Tzn ze jak zlozylem zamowienie (jak byly jeszcze dostepne okolo 11 przed poludniem - mowie o asusach) i dostalem potwierdzenie z informacja ze towar zostanie wyslany NATYCHMIAST po otrzymaniu wplaty to robia mnie w jajo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@99tomcat:

bachcomp.pl - 999zł + przesyłka...

Ale nie dostałem moich kołków za 2 zł :E...

 

Grafa w idle nawet cicha (Akasa AK-965 auto na ~650rpm, + Acutake 92 i 120 (12V - brakło kabla/auto na 1200rpm), ale się trochę grzeje...

Zaraz instaluje resztę sterów, progsów itd. to zobaczę co i jak dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jestem po probie zamontowania Accelero X1 na 8800GT, niestety proby zakonczyly sie fiaskiem, bo obudowa wentylatora opiera sie i zaslania gniazdo zasilania wentylatora. Pewnie po jakiejs ingerencji chirurgicznej by sie udalo, ale nie walczylem z materia. Dodatkowo obudowa opierała sie o jeden z radiatorkow BGA zalmana, ktory byl przyczepiony do elementow seksji zasilania.

 

A teraz pare fotek:

...

 

I tu foto jak by to moglo wygladac:

...

Inno3D 8800GT iChill version jakoś "zmusiło" B-) X1 do współpracy z 8800GT:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

ASUS 8800GT 1GB may have non-reference PCB design

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Using a same set of heatsink fan and heat sink do not mean the actual design is the same.ASUS 8800GT 512MB using a 2 phase power module and 1GB version using 3 phase. And it is clear that the heatsink of the power module moved back compare to 512M version.

 

Also the power connector of the HSF move down, and the memory chip change its facing. From all this I guess it is a non-reference PCB design 8800GT with 1GB memory.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze jak zlozylem zamowienie (jak byly jeszcze dostepne okolo 11 przed poludniem - mowie o asusach) i dostalem potwierdzenie z informacja ze towar zostanie wyslany NATYCHMIAST po otrzymaniu wplaty to robia mnie w jajo...?

wtedy widocznie jeszcze byla bardziej chodzilo mi o to ze towaru wedlug strony bylo ciagle duzo i nadal jest a naprawde juz nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie za 850 3870 lyknac? czekanie na 8800gt mnie dobija..

czy (tu sa raczej zwolennicy 8800gt) radzicie jednak czekac..?

Ja bym radzil poczekac wkoncu 8800 Gt jest te kilka % wydajniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestem szczesliwym posiadaczem 88gt od inno3d :D do chwili w ktorej wzialem paczke od kuriera nie wierzylem ze w koncu ja mam.. dalem 993zl. polecam sklep yalu.pl, sklep niby dosyc swiezy, ale obsluga bardzo mila i konkretna, gwarancja realizowana przez ntt system, towar byl dostepny na stronie, nastepnego dnia tel ze wysylaja, kolejnego dnia kurier. wzorowo. niestety bachcomp sie nie sprawdzil do konca. dzis dostalem tel, ze czekaja na przelew, choc wybralem wysylke za pobraniem uwazajac, ze bedzie szybciej. zostalem wowczas zjechany, ze z przelewem jest szybciej, po czym dowiedzialem sie ze wysylka wyniesie mnie 25 zl (choc wybralem 16 PP).. ech.. podziekowalem. chcialem wziac tego drugiego GF i sprzedac na forum komus, ale w podobnej cenie (ok 1050) mozna dostac na allegro od reki, bez potrzeby ponoszenia kosztow dodatkowej przesylki, wiec pewnie nie byloby chetnych..

 

wracajac do tematu, karta kreci sie tak jak wiekszosc modeli, jestem przed zmiana chlodzenia i podbiciem napiec. w 3d05 17892, w 3d06 12149 na starym systemie, wiec chyba w normie. temp przy 50% obrotow nieco ponad 60 stopni w czasie markow, wiec tez niezle.pozdrawiam i zycze wszystkim by kazdy dostal swoj egzemplarz w niezbyt wywindowanej cenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

@ Buu

- ładnie ci poleciała... Na jakich zegarach to wykręciłeś? Widzę też, że procek mocno podciągnął Ci punkty, bo u mnie na e4300 c2d @3GHz to tylko 2647 :rolleyes:

 

 

 

Męczę nadal mojego Palita.

Dziś już po BIOS-MOD (now @ 1,1V): (zadanie wykonane sheeneek ;) )

 

Pierwsze testy:

 

3dmark06

STOCK

11386

 

OC @ core: 750 / shader: 1855 / mem: 2006 KLIK!

12376

 

 

Crysis\Bin32\Benchmark_GPU.bat XP, DX9, 1280x1024, HIGH, AAx2

STOCK KLIK!

min: 18,25 / max: 36,44 / avg: 31,20

 

OC @ core: 750 / shader: 1855 / mem: 2006 KLIK!

min: 23,99 / max: 43,94 / avg: 37,20

 

 

Ww zegary dla OC są stabilne, testowane kilka razy 3dmark i Crysis. Temp w stresie pół godziny non-stop = max odnotowany 55C. Dziś już nie mam czasu, ale jeszcze ją przyduszę... :lol:

Póki co i tak kręci się nieźle :)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś postępy w sprawie problemów po przekroczeniu 2000MHz na pamięciach? Swoją drogą może wiąże się to z nieco obciętym układem zasilania? Nowy GTS będzie miał bodajże jedną faję więcej, jeden z palitów 8800gt też ma mieć jedną fazę więcej, ciekawe czy jego OC będzie "ponad przeciętne".

 

Dołączona grafika

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dia8el

 

Wszystko jest w orbie ;)

 

88GT@ 735 core, 1836 shaders, 1998 mem.

Troche podciagnał ale to jeszcze nie koniec :) wczoraj 3dmark przeszedł 70% testu przy taktach 756 mhz gpu :) ale się zawiesił, może zwiększenie napięcia coś da. Jeszcze się nie interesowałem podnoszeniem napięcia na 88GT ale chyba da sie biosem zmienic, w sensie ze nie ma jakis blokad.

Procek dzisiaj będzie smigał na ponad 3.5 ghz także jeszcze podciagnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

@dia8el

 

Wszystko jest w orbie ;)

 

88GT@ 735 core, 1836 shaders, 1998 mem.

Troche podciagnał ale to jeszcze nie koniec :) wczoraj 3dmark przeszedł 70% testu przy taktach 756 mhz gpu :) ale się zawiesił, może zwiększenie napięcia coś da. Jeszcze się nie interesowałem podnoszeniem napięcia na 88GT ale chyba da sie biosem zmienic, w sensie ze nie ma jakis blokad.

Procek dzisiaj będzie smigał na ponad 3.5 ghz także jeszcze podciagnie :)

Ja chciałem skatować ją wczoraj na taktach 800/1875/2006 i odziwo przeszło prawie cały test 3dm06. niestety freeza zalapała na przedostatnim teście.

Czy jest jakaś granica z core, ktorej nie należy przekraczać kręcąc Rivą? Np jak ustawię 850 na core (obserwując temp widzę tylko temp rdzenia) to nie spalę czegoś przy tescie? Radiatory mam wszczedzie, wieje 120 Fander na cale pcb, ale nie chcialbym zobaczyć dymku :D Czy też zawsze powodować to będzie np. zawiechę... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak w koncu jest z tym Palitem 8800GT? Mozna z niego zdjac chlodzenie i wjechac tam z czyms innym czy nawet na swoim referencyjnym ma plombe i dup@ blada? BO sie zastanawiam czy go kupowac, bo jak na razie jest najtanszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak w koncu jest z tym Palitem 8800GT? Mozna z niego zdjac chlodzenie i wjechac tam z czyms innym czy nawet na swoim referencyjnym ma plombe i dup@ blada? BO sie zastanawiam czy go kupowac, bo jak na razie jest najtanszy.

czytaj wczesniejsze posty a nie zadajesz durne pytania. dla ulatwienia dodam, ze sa fotki w moim poscie na poprzedniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj wczesniejsze posty a nie zadajesz durne pytania. dla ulatwienia dodam, ze sa fotki w moim poscie na poprzedniej stronie.

nie ma durnych pytan, sa tylko durne odpowiedzi. Ale dzieki poszukam. Sledze ten temat od poczatku i nie zanotowalem tej informacji ale poszukam raz jeszcze.

 

@dia8el,

 

dzieki :D za info wlasnie mialem do Ciebie uderzyc na priva bo widzialem w sigu ze masz Palita (refa) i wrzucales na niego S1.

Niemca tez znalazlem walke z X1 tylko zero tam bylo info ze to palit. Czyli palita refa mozna kupic. Dzieki

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niemca tez znalazlem walke z X1 tylko zero tam bylo info ze to palit. Czyli palita refa mozna kupic. Dzieki"

 

jak to zero :P na karcie jest naklejka palit :P

 

@Niemiec myślisz że ten Inno3D 8800GT iChill ma przeprojektowane PCB?

na pewno nie wrzucili radiatorkow na mosy a jeden sprawial problem, moze tez jakos inaczej rozwiazali sprawe zasilania wentyla - inna wtyczka w coolerze i inne gniazdo na grafie albo cos jeszcze innego, tego nei widac na fotak pokazanych wyzej.

 

wiem tyle, ze out of box nie bedzie pasowal i trzeba kombinowac z zasilaniem i jednym radiatorem, mi sie nie chcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...