Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

1.) Które wersje kart mają zworki do realnego zwiększania Vcore, o ile w ogóle ktorakolwiek to oferuje? Czy tylko Palit daje stickery?

 

2.) Czy widział ktoś jakiś test na zasadzie 88gt 512MB na C2D@2500, 3000, 3500Mhz? Karta mogła być po OC lub na def, lub najlepiej przy jednych i drugich taktach dla danego ustawienia CPU. Aha, i te wyniki, to nie w markach mnie interesują, bo g. pokażą, tylko w grach! Nie musi ich być za dużo, kilka wystarczy, jakieś podstawowe, jakieś COD4 itd. Fajnie by bylo jeszcze do tego też widzieć przy tym wszystkim nie tylko średnie fps, ale i min, chodz to już by bylo szczytem szczęścia. Oczywiście najmilej było by podać linka, albo przynajmniej nazwę serwisu, gdzie tego szukać można.

 

3.) Może ktoś jest w stanie sam okreslić mniej więcej z doświadczenia własnego wpływ Mhz CPU na fps w grach.

 

4.) Czy już doszliście, ktore modele najczęściej osiągają najwyższe Mhz?

 

W zasadzie najwazniejsze dla mnie jest 2 i 3.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chłodzenie to jakaś porażka :| Jutro dzwonie do Apollo i wyjaśniam sprawę. Miało być chłodzenie CoolMaster HP ,a jest zmienione. Potwierdzam ,że to jest ta sama karta co ma Dziobak. Czyli 3 fazowe zasilanie i zworka. To jedyne pocieszenie.

 

Mam pewną teorię. Te karty z HP po jakimś czasie mogły padać i dlatego wsadzili tam stare chłodzenie. Wątpię aby Apollo coś w tym ingerowało.W każdym razie nie przepuszczę . Kartę jutro odsyłam i niech sami się martwią. Jak będzie problem to olewam ,bo i tak chłodzenie miałem zmieniać. Jutro porobię zdjęcia to sami się przekonacie ,ze to zupełnie inne PCB niż te wcześniejszy karty z tym chłodzeniem referencyjnym

 

 

BTW. Czemu mój CRT 17' teraz może obsłużyć tylko 85 hz przy rodziałce 1024x768 ? W x1950 PRO miałem do wyboru 100 hz. Próbowałem wymusić ale nici. Może to kwestia sterów. Na nowy LCD przyjdzie mi poczekać ,a do tego czasu wolałbym mieć te 100hz. Przynajmniej zwrok się tak nie męczy.

 

Ok idę robić testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek911 chyba wspominasz o tym biosie co ja dawalem, evga wprowadzilo w nim kilka zmian co do kontroli obrotow i ladnie zwieksza obroty z tych 29% jak karta jest obciazona. Bios bedzie pasowal na pewno na kazda referencyjna karte, na inne nie mam pojecia ale mozesz sprawdzic. Wczesniej zrob sobie awaryjna dyskietke z org biosem.

Jak już pisałem to niemam możliwości sprawdzić,bo kartę zakupiłem dla kolegi,który jest kilka(tyś) km odemnie i tyle samo lat za murzynami w technice ;) więc sam sobie nie sprawdzi też.

Wymieniać karty nie warto imo,bo poza generowanym hałasem nie przysparza problemów.Imo byłoby jednak dobrze dla ogółu, gdyby ktoś sprawdził ten bios jednak.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Ja na E2160 @ 3,15Ghz, 875Mhz 5-5-5-15 i grafa 700/1700/1840 mam raptem 300pkt. wiecej. WTF ?

Bawiłem sie trochę wpodkręcanie mojego Palita 8800 Super wyszły mi ciekawe rzeczy. Chodzi o to, że tak sobie myślę E2160 przy 3000MHz to jednak nie jest procek przy którym warto podkręcać 8800GT na maxa.

 

Podkręciłem najpierw do ustawień wersji Sonic czyli 650/1650/1900 i 3DMark2006 tylko 200-300 punktów wyżej od ustawień defaultowych czyli 600/1500/1800.

 

Następnie bez żadnych vmodów doszedłem do stabilnych 740/1836/1800 i tylko około 300 punktów więcej. Potem podkręciłem pamięć do 2016 ale tu juz prawie nie było różnicy tylko około 20 punktów.

 

Czyli:

 

600/1500/1800 = +/- 11200 pkt w 3DMark2006

650/1620/1900 = +/- 11500 pkt w 3DMark2006

740/1836/1800 = +/- 11800 pkt w 3DMark2006

740/1836/2016 = +/- 11820 pkt w 3DMark2006

 

Wnioski:

 

Fajnie się mój Palit 8800GT kręci chodzi na 756 na rdzeniu ale niezbyt stabilnie (żadnych artefaktów ale potrafi czasem się zaciąć w benchmarkach) myślę, że vmod lekki by załatwił sprawę.

 

Fajne chłodzenie różnice temperatur po kręceniu prawie żadne lub 1 C (48 idle 61 load a w pokoju 25 C czyli lato będzie niegroźne), wentylator nie więcej w load niż 55% czyli jakieś 1400 obrotów/min natomiast w idle 33% czyli około 750 obrotów. Dla mnie cicho.

 

Nie warto chyba podniecać się jak dana karta się kręci o ile nie mamy czterordzeniowca Intela i to na 4000MHz, lub może nowe procki z serii 8000 na min 4000MHz. I tak raczej nie odczujemy wielkiej różnicy na sprzęcie takim jak mój, a to chyba standard. Poniżej to już nie ma oczym mówić karta nawet nie rozwinie w pełni skrzydeł.

 

Chyba, że kręcenie jako sztuka dla sztuki lub chodzi o tą każdą klateczkę w Crysis.

 

Tylko nie piszcie, że 3DMarki to nie gry itd. lub macie lepsze wyniki bo nie oto chodzi, chodzi mi o to, że podkręcanie 8800GT ma sens przy prockach mocniejszych od E2160@3000MHz w górę inaczej zysk będzie raczej marny.

 

Edit: Ustawienia sterowników i systemu defaultowe (codzienny system) żadna niska jakość itd. nie chodzi o wyniki ale o zysk w podkręcaniu 8800GT przy procku E2160@3000 na "codziennym" systemie.

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie trochę wpodkręcanie mojego Palita 8800 Super wyszły mi ciekawe rzeczy. Chodzi o to, że tak sobie myślę E2160 przy 3000MHz to jednak nie jest procek przy którym warto podkręcać 8800GT na maxa.

 

Podkręciłem najpierw do ustawień wersji Sonic czyli 650/1650/1900 i 3DMark2006 tylko 200-300 punktów wyżej od ustawień defaultowych czyli 600/1500/1800.

 

Następnie bez żadnych vmodów doszedłem do stabilnych 740/1836/1800 i tylko około 300 punktów więcej. Potem podkręciłem pamięć do 2016 ale tu juz prawie nie było różnicy tylko około 20 punktów.

 

 

....

 

nie wiem jak testowales .. ale jezeli odpalales 3dmarka raz za razem to wynik za kazdym nastepnym razem spada.

podkrec ile miales max i odpal system na swiezo i pusc marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie sobie daruje O/C dopóki nie pozbędę się tej suszarki. Sam nie wiem czy odsyłać. Pewnie będą robić problemy. Muszę się rozejrzeć za S1 i tyle w tym temacie.

 

 

jak ktos sie czai na grafe to tu ziomek chce oddac za 700zl gtx-a ...

mozecie sie odezwac do niego .. ja juz mam zalatawiona 8800gt

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=304831556

 

Że dopiero teraz z tym wyszedłeś... Cena niezła.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Ja na E2160 @ 3,15Ghz, 875Mhz 5-5-5-15 i grafa 700/1700/1840 mam raptem 300pkt. wiecej. WTF ?

Pamietaj system systemowi nie rowny, daj najnizsza jakosc, skiluj procesy postaw swiezego XPka, i spokojnie wywalisz kilkaset pkt wiecej niz teraz masz;)

Wszystko zalezy od tego jak ktos puszcza 3dmarka, czy na ustawieniach codziennych...czy dopieszcza system aby wywalic jak najwiecej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak testowales .. ale jezeli odpalales 3dmarka raz za razem to wynik za kazdym nastepnym razem spada.

podkrec ile miales max i odpal system na swiezo i pusc marka

Za każdym razem po podkręceniu restartowałem na świeżo system aby warunki były podobne.

 

Może ta karta tak miała ale zrobiłem test na Gigabyte przy 740/1836/2000 około 11500 (kilka razy) a przy zmianie tylko na 756/1836/2000 już 11800 hmm... na fabrycznych 700/1684/920 11400 pkt (2006).

 

Tak jakby karty mają swoje słodkie punkty :wink: ale tak czy inaczej kręcąc tylko kartę na tym procku na 3000 mówimy nie o tysiącach tylko o setkach punktów różnicy.

 

Jakby nie było do 18000 to nie dojadę na tym procku na tych ustawieniach choćbym spalił kartę. :D Raczej to procek jest tu "wąskim gardłem".

 

Pytanie czy warto?

 

Wychodzi, że od 3000 MHz na C2D lepiej zająć się prockiem albo lepszy albo kręcić tego wyżej to da lepsze wyniki chyba niż katowanie samej 8800GT.

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ja tu pytałem kilka razy czemu to na takich samych oc zegarach szanowny pool80 miewał 1000 więcej pkt w 3d miarku (przed oc na deafultowych zaledwie 400pkt więcej) pool80 stwierdził że prawdopodobnie procesor i 4mb cashe a po za tym cisza - a tu proszę koledzy pokazali pkt na podobnych platformach i ja na moim C2D 2160@3GHz wyciągnełm MAX 12000 pkt to rzeczywiście proc blokuje i można kartę palić a to i tak nic nie da :-P

Ja jeszcze raz zapytam jak to jest do oc i wydajności ustawienia co lepiej 800MHz 4-4-4 czy 1000MHz 5-5-5 :unsure:

 

przy okazji Fenix007 - co dwie pipy to nie jedna -czyli Gigas rzeczywiście lepszy (szkoda że brakuje tych Hz na procu bo można by było polecieć z kartą) ja zaopatrzę się w Termalright'a HR 03 GT -co 6 pip to nie 2 a napewno nie 1 :D

i na to jakiś 12cm fan (papst albo noiseblocker) bo w grach to i tak proc niewiele daje... więc trzeba zadbać o kulturę pracy obecnego sprzęta B)

Edytowane przez abrasadera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ja tu pytałem kilka razy czemu to na takich samych oc zegarach szanowny pool80 miewał 1000 więcej pkt w 3d miarku (przed oc na deafultowych zaledwie 400pkt więcej) no i cisza - a tu proszę koledzy pokazali pkt na podobnych platformach i ja na moim C2D 2160@3GHz wyciągnełm MAX 12000 pkt to poprostu proc blokuje i można kartę palić a to i tak nic nie da :-P

Ja jeszcze raz zapytam jak to jest do oc i wydajności ustawienia co lepiej 800MHz 4-4-4 czy 1000MHz 5-5-5 :unsure:

 

przy okazji Fenix007 - co dwie pipy to nie jedna -czyli Gigas rzeczywiście lepszy (szkoda że brakuje tych Hz na procu bo można by było polecieć z kartą) ja zaopatrzę się w Termalright'a HR 03 GT -co 6 pip to nie 2 a napewno nie 1 :D

i na to jakiś 12cm fan (papst albo noiseblocker) bo w grach to i tak proc niewiele daje... więc trzeba zadbać o kulturę pracy obecnego sprzęta B)

Dzięki jednak nie głoszę jakichś herezji jak mi na PCLab wciskano.

 

Tu widać jak proc ma znaczenie, proszę zwrócić uwagę na wyniki Palita 8800GT na AMD i na Intelu:

 

Palit 8800GT

 

Czyli tak jakby C2D@3000 to jeszcze nie proc pozwalający 8800GT w pełni rozwinąć skrzydła.

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 650/1620/1900. Przy 700 na rdzeniu już niestety zaczyna sypać artami w teście 3DMark06 z tym latającym statkiem. Chłodzenie ,albo ew. jeszcze podbicie napięcia może coś da...

 

EDIT

 

Aha 11502 pkt

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmmm różne te wersje Galaxy

oto moja z zaznaczonymi JP3 i JP4 - ten pierwszy to tylko gołe dwa piny do ew. zwarcia a JP4 to niebieska zworka osadzona standartowo na 2 z 3 pinów

 

ciekawe te rev. PCB

post-109140-1202427262_thumb.jpg

post-109140-1202427285_thumb.jpg

post-109140-1202427323_thumb.jpg

post-109140-1202427339_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jednak nie głoszę jakichś herezji jak mi na PCLab wciskano.

 

Tu widać jak proc ma znaczenie, proszę zwrócić uwagę na wyniki Palita 8800GT na AMD i na Intelu:

 

Palit 8800GT

 

Czyli tak jakby C2D@3000 to jeszcze nie proc pozwalający 8800GT w pełni rozwinąć skrzydła.

Tak sobie czytam owiedzcie mi panowie gracie w 3dmarki ?? ,ja nie gram jedynie dla sportu krece sprzet i dla wiekszej wydajnosci no ale to oczywiste , chyba nie chcecie powiedziec ze krecenie karty nie ma sensu ?? Fakt do 3dmarka moze i nie jak to opisujecie w punktach , ale przetestujcie sobie w grach roznica bedzie ok 10 procent nawet a niech crysis tu bedzie niezbitym na to dowodem w innych grach tez zobaczymy roznice tylko co to wsumie za roznica 100 czy 110 fps Ale nie mowcie ze nie ma sensu krecic grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam owiedzcie mi panowie gracie w 3dmarki ?? ,ja nie gram jedynie dla sportu krece sprzet i dla wiekszej wydajnosci no ale to oczywiste , chyba nie chcecie powiedziec ze krecenie karty nie ma sensu ?? Fakt do 3dmarka moze i nie jak to opisujecie w punktach , ale przetestujcie sobie w grach roznica bedzie ok 10 procent nawet a niech crysis tu bedzie niezbitym na to dowodem w innych grach tez zobaczymy roznice tylko co to wsumie za roznica 100 czy 110 fps Ale nie mowcie ze nie ma sensu krecic grafy

Zgadzam się z tobą, że kręcenie karty ma sens, tylko o jakim systemie mówisz? Trochę nie na temat piszesz, całkiem o co innego chodziło. I o całkiem specyficzną sytuację a nie ogólnie czy warto podkręcać. Jasne, że zazwyczaj warto ale czasem też jest to tylko sztuka dla sztuki lub chodzi o tą jeszcze jedną klateczkę w Crysis. (powtarzam się wiem)

 

No to tłumaczę jeszcze raz - w pewnych okolicznościach kręcenie karty nie przyniesie opłacalnego zysku (no i plus większe rachunki za prąd) przeanalizuj testy z linka, który podałem wyżej a zobaczysz, że w grach się potwierdza to co w 3DMarku (mniej więcej ale idea ta sama).

 

Jeszcze prościej i co jest ogólnie wiadomo, chodzi o to że elementy wpływające na wydajność muszą być "zgrane". Chodziło mi o to, że nie ma sensu katować karty jeżeli nie "zrównamy" do tego wydajności procka. W pewnym punkcie zobaczymy, że następne 50MHz rdzeniu czy pamięciach na karcie nie przynosi takiej samej poprawy wydajności jak poprzednie 50MHz, mimo że karta ma jeszcze potencjał to procek zaczyna być "wąskim gardłem". Tak samo nie ma sensu kupowanie najlepszego procesora na rynku dla np. 8600GT. Jeżeli chodzi tylko o granie zaznaczam.

 

Najbardziej cieszy mnie jak ktoś mający jednojajowego AMD lub semprona czy celerona martwi się czy dana 8800GT dobrze się kręci. To było info dla nich, że bez wymiany również procka niech nie spodziewają się zbyt wiele, może się okazać, że nie będzie porażająco lepiej niż na o wiele słabszej karcie. To samo dla E2160@3000 - dla nie kręconej 8800Gt super koalicja, jak chcemy kręcić i coś wymiernego uzyskać to musimy tez kręcić procka lub kupić lepszy.

 

No i prosiłem aby nie wyjeżdżać, że 3DMarki to nie gry itd. Już to wiem. :D

 

Tak się składa, że współczesne gry korzystaja bardzo zarówno z procka jak i z karty i jeżeli w tym "zespole" jeden element jest za wolny w stosunku do drugiego to ogranicza wyniki całego zespołu. Podobnie z ilością pamięci, czasem ona może być wąskim gardłem.

 

Przy procku E2160@3000 odpowiedź na pytanie czy warto kręcić 8800GT i o ile nie jest już taka oczywista. I o to mi chodziło, czy się rzeczywiście jeszcze opłaca i jak bardzo? Czy może nie kręcona 8800GT i E2160@3000 to jest ten "punkt G" i dalej muszą "iść" razem bo jak sie rozejdą to już takie słodkie nie będzie i po "miodzie". ;-)

 

Jaśniej już nie mogę. :)

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Moje 3 grosze:

 

Zestaw:

8800GT + procek z rodziny C2D Exxxx < E4300 @ 3GHz

 

Wynik 3dmark:

jak na def masz ponad 11k, a po OC ponad 12k to możesz uznać to za sukces... a przynajmniej za normę.

 

Przy ww. procach C2D (Exxxx < E4300) ustawionych <3GHz wyższego wyniku w 3dmark06 nie będzie*

 

 

 

*-wiadomo-są wyjątki, ale reguła jest taka (powtarzana tu już dziesiątki razy):

CHCESZ LEPSZY WYNIK W 3DMARK06? - KRĘĆ PROCA DUUUŻO POWYŻEJ 3GHz (C2D Exxxx < E4300), ALBO ZMIEŃ PROCA - NAJLEPIEJ NA JAKIŚ 4-JAJOWY - wtedy zobaczysz, co to jest dobry wynik....

 

 

PS - wiem, bo sam robiłem nawet v-moda i po zmianie na 1,31V + ustawieniach ~800/2000/2100 wynik był podobny do tego z ustawień BEZ vmoda, czyli na 1,14V i ~756/1944/2100...(SIG) . Hamulec: procesor!

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prosiłem aby nie wyjeżdżać, że 3DMarki to nie gry itd. Już to wiem. :D

 

Tak się składa, że współczesne gry korzystaja bardzo zarówno z procka jak i z karty i jeżeli w tym "zespole" jeden element jest za wolny w stosunku do drugiego to ogranicza wyniki całego zespołu. Podobnie z ilością pamięci, czasem ona może być wąskim gardłem.

To może w temacie kart graficznych skupimy się na nich?Będziemy podawać wyniki syntetyków ,bo IMO na pytanie "jak się kręci" podawanie całego wyniku 3Dmarka przy tylu różnych CPU jest nieco chybione.Owszem -w grach wszystko się liczy.Ale jeżeli o samą grafę dla sportu chodzi....

@Devil -u mnie na CRT jest ok.100 Hz jak było bez żadnego kłopotu...jak zwykle :rolleyes: .To moje piąte Galaxy i nigdy nie było problemu.Dziś wreszcie bloczek wodny na nią zakładam(na spoko 96 stoni po OC niepełnym uzyskiwałem na CM).Ktoś wyżej pisał ,że to Galaxy niewiele ustępuję Gigabytowi :unsure: .Moim zdaniem to byłby pierwszy przypadek odkąd "nastało" 6600GE ,że Galaxy ustępuje Gigabytowi :wink: .To przecież Galaxy zasłynęło ostatnimi latami jako karty do rekordowego OC co już o czymś świadzczy.Tak -Gigabyte nieco tańsze i chłodzenie lepsze od CM ma ale....to przecież nie całość karty.PCB oczywiście jak piszesz jest inne niż poprzednie ,bo robi go Galaxy ,a nie NV czyli jest autorskie.U mnie tez w teście CANYON sypie artami przy wyższych taktach ale przy takiej temperaturze gdzieś musi coś pipać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym sprawdzane bo ja tez odebrałem swojego gigabajta i w idle 46 stress 70C ale na spowolnionym wentylatorze :)

 

temp sprawdzałem rivatunerem 2.0.6, everestem ultimate i gpuz 1.0.6 , mam też termometr elektroniczny wsadzony w 'ziobro" GPU i on pokazuje 35 idle 47 stress

 

temp w pokoju 23.5C

Ja mam podobne temperatury na skręconym wentylatorze :)

 

gmfriend czy u Ciebie RT i Everest pokazuje taką samą temperaturę, bo u mnie jest około 9-10C różnicy (w Everest pokazuje mniej niż w RT i Gamer HUD)? Sprawdzałeś temp. na pamięciach przy skręconym wiatraku, bo gdy chodzi na maxa to są chłodne. Wiesz może co to za temperatura "pamięć procesora graficznego" w Everest Ultimate? Oprócz tej temp. pokazuje jeszcze dwie inne, ale tamte są dla mnie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 650/1620/1900. Przy 700 na rdzeniu już niestety zaczyna sypać artami w teście 3DMark06 z tym latającym statkiem. Chłodzenie ,albo ew. jeszcze podbicie napięcia może coś da...

 

EDIT

 

Aha 11502 pkt

no bez przepinania zworki sie nieobejdzie do podbijania mhz na gpu

u mnie stabilnie 685

przy 700 marki moze i przeszły ale sypneło w crisisie

przepiąłem zworke i dobiłem 760 chyyyba ale temperatury....

moze jak zmienisz cm stabilnie 700 bez przepinania zworki ale mi to w stresie teraz 80 stopni

 

szlag mnie trafi jak cos nie załoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czym regulujecie obroty tego gigabyte z Vobisa proszę o odpowiedz :blink: ??

Ja reguluję zwykłym regulatorem obrotów, programowo nie da się, może po modyfikacji BIOS-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię rynek komputerowy. Parę dni temu wszyscy sie zachwycali 88GT za 650, i ich brakiem. Dziś już jest i ceny spadają z dnia na dzień: http://www.ceneo.pl/Karty_graficzne;0112-0...GT_P3-33682.htm

A w ogóle jaka różnica między Galaxy/Gigabyte/Asus? Czy czasem w Gigabyte nie płacimy dodatkowo za gierkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 650/1620/1900. Przy 700 na rdzeniu już niestety zaczyna sypać artami w teście 3DMark06 z tym latającym statkiem. Chłodzenie ,albo ew. jeszcze podbicie napięcia może coś da...

 

EDIT

 

Aha 11502 pkt

Było przejść na drugą stronę grunwaldu wejść do galerki na schody - kierunek vobis i kupic za 649 zika gigabyta ;) ( wyszarpałem ostatnią :P ). Mój leci na 780 gpu :P na 1.2V i w końcu są samsungi i 1050 na nich :). Jakby co moje msi leży i się marnuje ;). AAA i najważniejsze nastała cisza i nawet chłód. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no to jesli chodzi o to to pewnie zgadzam sie z toba slaby proc do jakiegos 8800 to nie ma kolorowego polaczenia ale to juz bylo wiadome wsumie , ale szczerze gdybym ja i tak mial jakiegosathlona nawet jednojajowego to chyba i tak bym cos krecil nie wiem chyba tak poprostu dla sportu dla wlasnego lepszego samopoczucia :)

Edytowane przez spoxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...