Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję lutki

hahah

ja też takim tałatajstwem się męczyłem

A co do kupowania najtańszych 88GT i zmiany chłodzenia na silencera

-czy nie czytacie tego forum czy już zapomnieliście, ze zajbi*cie trudno je potem zdjąć

ze głośne i nie tak wydajne jak to w testach podawali >>>

ja poczekałbym na s1 rev2, bo jak jeszcze sobie karty zwalicie przy zdejmowaniu silenszitera

 

pozdro

 

g... prawda ja go zdjąłem bez najmniejszego problemu, pozatym jest bardzo cichy i do tego bardzo wydajny - max temp po lekkim OC to 63 st

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem niezłego zonka?!?!?!?!

buszuję po necie i nagle..... czarny ekran? Tak jakby wyłączył się monitor ale jednak jego dioda świeciła.... myślałem zwiecha, nic nie widać no to reset!!!

Tylko, że zamiast resetu wcisnąłem power i... komp się sam powyłączał (przy czarnym ekranie) i teraz znów działa normalnie....???

 

a zainstalowałem co dopiero tego orthos'a a'la GPU może on cos przymieszał po chwili???? cóż to mogło być???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek911 są dwie możliwości, karta sie przegrzewa lub za niskie napięcie rdzenia

No widzisz i to mnie dziwi trochę,bo jak już pisałem karta "nabiera" stabilności jak się trochę podgrzeje, aczkolwiek to badziewny msi na którego ktoś tu jeszcze narzekał też (np: w TDU miałem 2x takie arty,że masakra,choć ustawienia fabryczne).

Co do niskiego napięcia to mam na niej ten bios SSC od EVGA (chyba) ,który działa jak/ma 1,1V na gpu.

pzd

 

Jeszcze co do benchmarka to C2D@3,2 dało ten wynik,a co do wydajności przy O/C to gorsza niż na def (w innych testach też), kolejny dowód na to że ta grafa to padlina.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sieje żadnej propagandy tak samo jak TY wypowiadam swoje zdanie, do czego mam prawo tak samo jak każdy na tym forum.

 

Takie są moje doświadczenia z coolerami typu "silencer" i chciałem się nimi podzielić, Twoje są inne i to wszystko. Po drugie nie porównywałem silencera do chłodzenia referencyjnego tylko do accelero. Jestem pewny że Twoje temperatury wzrosną i to znacznie po dwóch trzech miesiącach bez czyszczenia z kurzu silencera.

 

Co do głośności to Twoje zestawienie wentyli dla mnie jest nie do przyjęcia ze względu na hałas. Ja swojego kompa wyciszyłem ile tylko się dało. obecnie po uruchomieniu komputera słysze startujące dyski twarde które robią najwięcej hałasu, wentylatory mam poskręcane na min tak że słyszachać jedynie przepły powietrza.

ja mam silencera zamontowanego już 2,5 miesiąca i temperatua spadłą o 1 stopień (wygrzanie pasty?) i nie miałem z silencerkiem najmniejszych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trafił się wadliwy Gigabyte niestety. Grafa się wiesza w grach i nie przechodzi Video Card Stability Testu. Pomogło dopiero podniesienie napięcia na GPU do 1,2V poprzez Gamer HUDa. Chyba w tym tygodniu pójdzie do serwisu, już napisałem do Vobisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trafił się wadliwy Gigabyte niestety. Grafa się wiesza w grach i nie przechodzi Video Card Stability Testu. Pomogło dopiero podniesienie napięcia na GPU do 1,2V poprzez Gamer HUDa. Chyba w tym tygodniu pójdzie do serwisu, już napisałem do Vobisu.

A jak szybko wywala Ci błąd w VCST ? (i jaki masz komunikat oraz temperatury)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem ten GPU Orthos i coś mnie dręczą te tempy i wyniki....

 

600/900/shadery ustawiają się na 1750 - 448

650/900 - 475

650/950 - 493

650/999 - 509

670/950 - 494

680/1000 - 512

700/1000 - 512

725/1020 - 512

 

650/999/1800 - 513

 

jak sprawdzacie temp. w smarkach i ogólnie dla GPU???

druga dziwna rzecz to AtiTool jak dam "find max core" to leci do 820 i ma chwilowe zwieszki, chyba coś jest skopane???

do tego jeszcze max temp 42*C - chyba nie za bardzo, coś za niskie nawet jak na S1 + 120

post-109140-1202644356_thumb.jpg

post-109140-1202644435_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, że kręcenie karty ma sens, tylko o jakim systemie mówisz? Trochę nie na temat piszesz, całkiem o co innego chodziło. I o całkiem specyficzną sytuację a nie ogólnie czy warto podkręcać. Jasne, że zazwyczaj warto ale czasem też jest to tylko sztuka dla sztuki lub chodzi o tą jeszcze jedną klateczkę w Crysis. (powtarzam się wiem)

 

No to tłumaczę jeszcze raz - w pewnych okolicznościach kręcenie karty nie przyniesie opłacalnego zysku (no i plus większe rachunki za prąd) przeanalizuj testy z linka, który podałem wyżej a zobaczysz, że w grach się potwierdza to co w 3DMarku (mniej więcej ale idea ta sama).

 

Jeszcze prościej i co jest ogólnie wiadomo, chodzi o to że elementy wpływające na wydajność muszą być "zgrane". Chodziło mi o to, że nie ma sensu katować karty jeżeli nie "zrównamy" do tego wydajności procka. W pewnym punkcie zobaczymy, że następne 50MHz rdzeniu czy pamięciach na karcie nie przynosi takiej samej poprawy wydajności jak poprzednie 50MHz, mimo że karta ma jeszcze potencjał to procek zaczyna być "wąskim gardłem". Tak samo nie ma sensu kupowanie najlepszego procesora na rynku dla np. 8600GT. Jeżeli chodzi tylko o granie zaznaczam.

 

Najbardziej cieszy mnie jak ktoś mający jednojajowego AMD lub semprona czy celerona martwi się czy dana 8800GT dobrze się kręci. To było info dla nich, że bez wymiany również procka niech nie spodziewają się zbyt wiele, może się okazać, że nie będzie porażająco lepiej niż na o wiele słabszej karcie. To samo dla E2160@3000 - dla nie kręconej 8800Gt super koalicja, jak chcemy kręcić i coś wymiernego uzyskać to musimy tez kręcić procka lub kupić lepszy.

 

No i prosiłem aby nie wyjeżdżać, że 3DMarki to nie gry itd. Już to wiem. :D

 

Tak się składa, że współczesne gry korzystaja bardzo zarówno z procka jak i z karty i jeżeli w tym "zespole" jeden element jest za wolny w stosunku do drugiego to ogranicza wyniki całego zespołu. Podobnie z ilością pamięci, czasem ona może być wąskim gardłem.

 

Przy procku E2160@3000 odpowiedź na pytanie czy warto kręcić 8800GT i o ile nie jest już taka oczywista. I o to mi chodziło, czy się rzeczywiście jeszcze opłaca i jak bardzo? Czy może nie kręcona 8800GT i E2160@3000 to jest ten "punkt G" i dalej muszą "iść" razem bo jak sie rozejdą to już takie słodkie nie będzie i po "miodzie". ;-)

 

Jaśniej już nie mogę. :)

 

ciągle te smarki i smarki a ja miałem o ile dobrze pamiętam coś około 12600 pkt w 3d2006 na standardowych zegarach 8800 gt i E2160@2,9 ghz i co cud? nie rozdzielczość 1024x768 :lol: - sporo osób wogle nie podaje rozdzielczości przy jakiej puszcza smarka i się dziwią potem :lol:

 

a kiedyś robiłem test 1,8 ghz vs 2,9 ghz w crysisie i różnica jest olbrzymia tak więc proc ma baardzo duże znaczenie

ps: przydało by się porównanie E8xxx@3ghz vs E2xxx@3ghz to by było ciekawe jak te 6mb vs 1 mb L2 wpływa na wydajność (dla tej samej rozdzielczości i przy różnym podkręceniu grafy np) ja ze swojej strony mogę dostarczyć wyniki dla E2160@3ghz

 

a 3dmark 2006 mnie denerwuje bo na na tescie cpu skacze jak żaba :angry: i trzeba długo czekać zanim to przejdzie

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programik jest bardzo fajny - ja na innych markach, grach, atitool nie przekroczyłem temperatury 57 st C (choc najczesciej to tak ok 55 jest) - na tym programiku to juz 62-63 stopnie udaje sie osiagnac - widac musi dobrze obciazac GPU, niezaleznie od reszty systemu.

Podobnie miałem i bawiłem się wentylami chcąc zbić temperaturę. Najlepiej mi wyszło jak zdjąłem śledzie pod kartą i dałem Acutake 92mmm aby wyciągał, zrobił się ładny ciąg i tempy spadły o 5 C w stresie. Polecam.

 

No widzisz i to mnie dziwi trochę,bo jak już pisałem karta "nabiera" stabilności jak się trochę podgrzeje, aczkolwiek to badziewny msi na którego ktoś tu jeszcze narzekał też ...

Jeszcze co do benchmarka to C2D@3,2 dało ten wynik,a co do wydajności przy O/C to gorsza niż na def (w innych testach też), kolejny dowód na to że ta grafa to padlina.

pzd

Jeżeli masz automatyczna regulację wiatraka, to wygląda na to, że pierwsze razy wiatrak nie zdążył przyśpieszyć i nie chłodził dobrze karty wywalając w teście, a jak sie rozkręcił to już test szedł. Ustaw na 100% w Riva i zobacz czy też tak sie dzieje. Polecam poprawę chłodzenia jak wyżej i lepsze ustawienia wiatraka na karcie.

 

Benchmark na VCST to taki prościutki bajerek i raczej jednostronny (nie bada wszystkich możliwości karty). Nie on jest główną funkcją programu, nie sugerowałbym się zbytnio jego wynikami. Taka extra opcja jak i screensaver, główna funkcja programu to wygrzewanie i obciążanie karty graficznej, tak jak CPUBurn lub Orthos.

 

Mi trafił się wadliwy Gigabyte niestety. Grafa się wiesza w grach i nie przechodzi Video Card Stability Testu. Pomogło dopiero podniesienie napięcia na GPU do 1,2V poprzez Gamer HUDa. Chyba w tym tygodniu pójdzie do serwisu, już napisałem do Vobisu.

A jak temperatury? Spróbuj przy otwartej budzie lub np. z lepszym chłodzeniem budy jak pisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o testach w 3d miarku to oczywiście testujemy na ustawieniach defauld - defauld resolution is 1280-1024 więc żaden problem

testowałem Crysisa w 1680 x 1050 na hight detail , Galaxy na @700/940 (zworka na prawo), c2d 1260 @3GHz przez 4 godziny w miarę chlodnym pokoju (brak termo metera :D )

temp 70-73'C ( w 3dm 06 zestresowało się na zaledwie 65'C ) przy średnio 30 FPS (spadki tylko czasami do max 24), żadnych artów i problemów

AAS x 2 5-FPS grać się nie da

 

pool80@znalazłem, przeczytałem, poprawiłem B)

 

a odkryłem pisk z kompa jak odpalałem Crysisa -podczas gry nic nie słychać - jak przy budzie słucham -przy starcie i czasem w menu - buda jest tak wciśnięta w biurko że narazie jej nie otwieram - ale z bocznej wentylacji to nie dochdzi od karty graficznej tylko jakby z tyłu od zasilacza :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem ten GPU Orthos i coś mnie dręczą te tempy i wyniki....

 

jak sprawdzacie temp. w smarkach i ogólnie dla GPU???

druga dziwna rzecz to AtiTool jak dam "find max core" to leci do 820 i ma chwilowe zwieszki, chyba coś jest skopane???

do tego jeszcze max temp 42*C - chyba nie za bardzo, coś za niskie nawet jak na S1 + 120

Benchmarkirm sie nie przejmuj nie bada wszystkiego tak jak pisałem wczesniej.

 

Co do temperatur to Everest tylko najnowsze bety dobrze obsługują najnowsze karty. Widze że masz Speedfana, u mnie Everest 4.20.1245 beta i Speedfan 4.33 pokazuja te same temperatury.

 

W Speedfanie to ta "core" u ciebie jest 50 C i brzmi realnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odkryłem pisk z kompa jak odpalałem Crysisa -podczas gry nic nie słychać - jak przy budzie słucham -przy starcie i czasem w menu - buda jest tak wciśnięta w biurko że narazie jej nie otwieram - ale z bocznej wentylacji to nie dochdzi od karty graficznej tylko jakby z tyłu od zasilacza :unsure:

Ponoć to normalne a dzieje się tak z powodu bardzo wysokiej ilości FPSów które występują na logo EA i w menu. To nie moja teza więc jak by coś to nie na mnie :razz:. Mi zasilacz też troszkę popiskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak szybko wywala Ci błąd w VCST ? (i jaki masz komunikat oraz temperatury)

Komunikat wygląda następująco: 2908949[/snapback]

A jak temperatury? Spróbuj przy otwartej budzie lub np. z lepszym chłodzeniem budy jak pisałem wyżej.

Temperatury 62-65 stopni maksymalnie przy standardowych ustawieniach, przy 1,2 V na gpu było koło 70 stopni. Myślałem , że podniesienie vgpu na 1,2 V rozwiązało problem, ale niestety się myliłem. Test też się wywalił. Zauważyłem natomiast, że jeśli okienko Gamer HUDa jest otwarte to test chodzi i sie nie wywala, ale wystarczy że Gamer HUDa zrzucę do paska to test się wywala po jakimś czasie. I ta kula na dole kręci się z takimi dość krótkimi freezami- trwają tak maksymalnie do sekundy i zdarzają się co pare sekund. Dziwne to, nie doszedłem na razie do jakichś racjonalnych wniosków. Może warto by zajrzeć pod radiator, może coś nie tak jest z pastą termo, tylko nie bardzo mi się widzi ewentualna utrata gwarancji w razie jakby nie tu był problem. Nie wiem co mam robić, może to wina windowsa? Stery zmieniałem na 169.21, teraz latam na 167.58 od Sidebanda. System czyściłem ze sterów Driver cleanerem tak dla pewności. Napięcia na zasiłce mierzyłem mierniczkiem i są ok (12,25V). Może macie jakieś pomysły? :mur:

 

Edit: testowałem przy otwartej budzie również i test też się wywalał. Crysis i Lock On: Flamming Cliffs też potrafi się wywalić.

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A test wywala się różnie, czasem po minucie, czasem po 4 a czasem i po 8 minutach.

Temperatury 62-65 stopni maksymalnie przy standardowych ustawieniach, przy 1,2 V na gpu było koło 70 stopni. Myślałem , że podniesienie vgpu na 1,2 V rozwiązało problem, ale niestety się myliłem. Test też się wywalił. Zauważyłem natomiast, że jeśli okienko Gamer HUDa jest otwarte to test chodzi i sie nie wywala, ale wystarczy że Gamer HUDa zrzucę do paska to test się wywala po jakimś czasie. I ta kula na dole kręci się z takimi dość krótkimi freezami- trwają tak maksymalnie do sekundy i zdarzają się co pare sekund.

1. Najpierw wywal wszystko co jest w pasku zadań i lata w pamięci np. Gamer Hud itp. będziesz wiedział czy to nie konflikt z jakimś programem.

 

2. Jak nie pomoże to teraz otwórz budę, otwórz okno w pokoju (ja twoich temperatur nie osiągałem przy 27C w pokoju, a po polepszeniu wentylacji jak pisałem wczesniej to max 58 C) i daj jakis extra nawiew na kartę bezpośrednio. Będziesz wiedział czy to temperatura.

 

3. Jak nie pomoże to terz obniż wszystkie takty i jak nie pomoże no to mamy problem.

 

Sterowniki mam z linka poniżej (teraz XG 169.61 dla xp - uznane za lepsze od 171.16 i sa na bazie quadro) i nigdy żadnych problemów, polecam:

 

XG Extreme drivers

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Poszukałem troche po necie, i co znalazłem to że nie cewki piszczą tylko ten badziewny buzzer zaznaczony na czerwono.

 

Dołączona grafika

 

Przyłożyłem do niego palec i leciutko te dźwięki przycichły. Niektórym niby pomogło całkowite zaklejenie go, ale nie specjalnie wiem jak to zrobić. Niektórzy pisali też o wylutowaniu tego, ale wtedy trzeba jakoś te dwa piny co zostaną połączyć?

 

 

 

A może jak spiąć tą zworke to się wyłączy buzzer? Sam jednak nie zaryzykuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nadal nie wierzę aby przy GPU "orthosie" tempy przy taktach 700/1000 były rzędu nawet 50*C, niektórym to i do 80*C dochodzi!!!

 

Jak mierzycie tempy np. w smarkach...???? mozna to jakoś uruchomić w oknie???

 

te stery pod winde xp to te:

XTreme-G 169.61 XP 32bit lub niby nowsze ale ponoć gorsze:

XTreme-G 171.16 XP 32bit

 

czym kręcicie GF88GT Atitool czy riva???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Do tych co zamierzają kupić Galaxy 8800GT z Heatpipe przez internet.

 

Wczoraj znajomy był we Wrocławskim oddziale Apollo by kupić tego Galaxy 8800GT. Facet dał mu 3 pudełka i wszystkie były z tym referencyjnym chłodzeniem. Podobno w innych sklepach sytuacja jest identyczna. Głównie po ostatnich dostawach od dystrybutora można natrafić na tą właśnie rewizje. Także jak ktoś nie ma cichszego chłodzenia to niech lepiej nie bierze wysyłka tych kart ,bo na 90% dostanie tą z referencyjnym chłodzeniem. Nawet na Allegro znalazłem dwie aukcje z tymi kartami ,które zostały edytowane przez sprzedającego z informacją o tym ,że przez błąd dystrybutora mieli dostawę tych właśnie kart.

 

Jedyne co w tej karcie jest dobre to owa zworka ,3 fazowe zasilanie i IMO spora podatność OC pamięci. Dziś poszły na 2100 mhz bez freezow. Pozostaje teraz czekać na jakieś tanie wydajnie chłodzenie i będzie to naprawdę świetna karcioszka. Tylko mogłaby być nieco tańsza przez to chłodzenie.

 

 

EDIT:

 

3DMark06 12053 Zworka na prawo i rdzeń poszedł na 700 ,pamiątki jak ww. 2100mhz. Stery XG 171.16

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Najpierw wywal wszystko co jest w pasku zadań i lata w pamięci np. Gamer Hud itp. będziesz wiedział czy to nie konflikt z jakimś programem.

 

2. Jak nie pomoże to teraz otwórz budę, otwórz okno w pokoju (ja twoich temperatur nie osiągałem przy 27C w pokoju, a po polepszeniu wentylacji jak pisałem wczesniej to max 58 C) i daj jakis extra nawiew na kartę bezpośrednio. Będziesz wiedział czy to temperatura.

 

3. Jak nie pomoże to terz obniż wszystkie takty i jak nie pomoże no to mamy problem.

 

Sterowniki mam z linka poniżej (teraz XG 169.61 dla xp - uznane za lepsze od 171.16 i sa na bazie quadro) i nigdy żadnych problemów, polecam:

 

XG Extreme drivers

1. Pozamykałem - nie pomogło.

2. Pootwierałem okna w pokoju, otworzyłem budę i dałem nawiew na grafę Papstem 92mm na 12V - standardowe ustwienia grafy (702/1674/918) max. temp. GPU 50 stopni- test się wywalił.

3. Zjechałem z taktowaniem (przy otwartej budzie i z nawiewem na grafę) GPU do 450, pamięci do 750- max. temp GPU 38 stopni- test też się wywalił.

:mur:

Myślę, że to chyba nie wina sterowników niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil

 

Ta zworka na Galaxy to niby lepsze rozwiązanie niż np. Atitool i kręcenie??? U mnie suwak na 700 i 1050 (2100) shadery 1800 i nie ma problemu.

Ciekawi mnie tylko jak tą zworkę przestawie to co na korzyść będę miał zamiast Riva czy Ati???

 

ta zwora to JP4???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to JP4.

 

Na def napięciu też mogę wyciągnąć 2100, bo sprawdzałem . Gorzej jest z rdzeniem ,bo karta robi się niestabilna na 700. Stąd ta zmiana napięcia. Nie wiem czemu tak. IMO GPU powinno iść spokojnie na 700 bez podnoszenia napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperature mierzysz za pomoca NVTemp Logger. Włączasz program, odpalasz marka, jak sie skonczy mark, klikasz prawym na ikonke NVtemploggera w trayu i dajesz show graph. Tam bedziesz miał wykres temperatury jaka była i jaka jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znajomy był we Wrocławskim oddziale Apollo by kupić tego Galaxy 8800GT. Facet dał mu 3 pudełka i wszystkie były z tym referencyjnym chłodzeniem. Podobno w innych sklepach sytuacja jest identyczna. Głównie po ostatnich dostawach od dystrybutora można natrafić na tą właśnie rewizje. Także jak ktoś nie ma cichszego chłodzenia to niech lepiej nie bierze wysyłka tych kart ,bo na 90% dostanie tą z referencyjnym chłodzeniem. Nawet na Allegro znalazłem dwie aukcje z tymi kartami ,które zostały edytowane przez sprzedającego z informacją o tym ,że przez błąd dystrybutora mieli dostawę tych właśnie kart.

No to pięknie, Cooler Mastery giną. Kupował ktoś tutaj: KLIK? Jeżeli tak to jakie chłodzenie ma karta?

Edytowane przez unit1.cpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że 3dmark06 macie powyżej 12tyś u mnie max 1170 na taktach 700/1720/1840 a karta podkręcona 800/1920/2100 ale wtedy mam 1050 max 54stop. ale na wc

chyba zapomniałeś dodać jedno zero w swoim wyniku, bo jeśli nie to na prawdę masz coś nie tak z kartą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie jak konie pod górke i się usra.... na te galaxy ;). Gigabyte z vobisu to be ?? Na swojego nie mogę narzekać ;) do tego 50 zł drogą nie chodzi i z tego co widzę oc większe na standardzie jest 702 mhz na gpu full stable @ 1.1 V.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...