Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

E tam. Tyle właśnie ta karta powinna kosztować - 800zł. Radosław ma być zdecydowanie tańszy a podobno ciut wolniejszy/równy wiec ja czekam na premierę radka ;).

 

W googlach to co patrze to cena jest 239$ i taka imo powinna być. Na forach niektórych komentarze są ze cena bedzie w przedziale 200-250$ itp.

Trza czekać do premiery i patrzeć na sklepy zagraniczne bo w PL na 100% cena ostro bedzie zawyżona (jeszcze jak ma być mało sztuk to bedzie sytuacja jak przy 7900gto... gdzie ceny poszły w góre o 200-300 zł..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy wy jesteście płytcy ><

 

Zazwyczaj większe koncerny przeliczają cenę 250$ (USA) = 250E (Europa). Wiadomo było, że w Europie cena to będzie

250 Euro

Więc teraz się nie dziwcie. Jeżeli nVidia będzie chciała (a raczej nie będzie) to w Europie obniży cenę o te kilka Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta potrzebuje o ok 30W mniej papu od 8800GTS i pobiera pod obciążeniem ~110W(gdy pracuje każdy tranzystor) więc odpowiedź jest oczywista, że markowy zasilacz 350W(HK350) pociągnie tą kartę.

tzn chodzilo mi bardziej o te 26A niz waty ;) Dla przykladu Huntkey ktory podales ma odpowiednio:

+12 V2: 12 A

+12 V1: 15 A

Może i się da zamontować, nie wiem, nie znam dokładnych rozstawów otworów na zamontowanie chłodzenia. Jeśli chodzi o to czy coś trzeba chłodzić oprócz GPU to chyba tak, nvidia dla kaprysu chyba nie umieszczała chłodzenia na pamięciach i sekcji zasilania.

Co do chlodzenia pamieci bym sie zbytnio nie przejmowal, zapewne po prostu plastry termoprzewodzace przylepione do kawalka plastiku zastapili glutem ;p Bardziej jestem ciekawy pwm area ;) Orientuje sie ktos jak sprawa wygladala na 8800gts? Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy wy jesteście płytcy ><

 

Zazwyczaj większe koncerny przeliczają cenę 250$ (USA) = 250E (Europa). Wiadomo było, że w Europie cena to będzie

250 Euro

Więc teraz się nie dziwcie. Jeżeli nVidia będzie chciała (a raczej nie będzie) to w Europie obniży cenę o te kilka Euro.

Bezsensu bo wtedy dużo lepiej kupić grafe np na newegg.

za 800 biore za ok 1k nie i wtedy wybór padnie na Radosława albo przesyłkę z poza UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 49 zł radoena x600 też na Allegro.

 

P.S. Na forum Extreme System użytkownik podkręcił kartę na 700/1700/1960.

 

Hmm... Jak będzie 700/1700/2000 to będę się cieszył bo patrzę że więcej to już będzie selekt.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Obserwuje wątek od samego początku i dzieją się tu straszne rzeczy i każdy jest przerażony ceną jaka może nastąpić :mur: . Żeby uspokoić wszystkich podaje screna z szanującej się hurtowni z ceną 8800 Gigabyta 512Mb. Trzeba sobie doliczyć podatek 22% i marże sklepową i cena sama wam wyjdzie, czyli np jak dla mnie 750 zł :damage_wall:

post-140689-1193428590_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emm ktoś pytał o temperatury - 65oC po wyjściu z pętli 3D06. zdecydowanie chłodniejsze niż G80.

 

ATITOOL

30 MINUT I 90C NA REFERENCIE. Nic dziwnego że takie kijowe OC wychodzi. W sam raz kaloryferek na zimę.

:huh: to wkoncu grzeje sie to dziadostwo? czy nie...

ps. Keniger jak na osobe swiezo po formacie (no nie mow ze uzywasz smiesznego driverclean itp) masz strasznie nawalony pulpit;P no offence;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealnym byloby by karta wydajniejsza od 8800gts kosztowala zaraz po premierze 850zl. Wtedy z magazynow nie zeszlyby stare GTSy. Nalezy spodziewac sie ceny kolo tysiaka. Nie ma swietego mikolaja w tym roku. 8800gt bedzie dosc drogi i ludzie ze starymi 8800gts/gtx spokojnie sprzedaja swoje karciochy w rozsadnej cenie.

Edytowane przez wolfszary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipne?

a co mi z niego jak i tak na kazdej karcie mam wode :P (procz mojego biednego gx2 na ktorego blok kosztuje bajońsie sumy)

a z tego co widzialem to stare bloki pasuja na nia ..

wiec zaden problem ...

 

ludzie mowia ze WC drogie ...

ale za to raz kupisz i potem uzywasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealnym byloby by karta wydajniejsza od 8800gts kosztowala zaraz po premierze 850zl. Wtedy z magazynow nie zeszlyby stare GTSy. Nalezy spodziewac sie ceny kolo tysiaka. Nie ma swietego mikolaja w tym roku. 8800gt bedzie dosc drogi i ludzie ze starymi 8800gts/gtx spokojnie sprzedaja swoje karciochy w rozsadnej cenie.

@Wolfszary nie wiem ile jeszcze potrzebujesz dowodów na to że kartę będzie można kupić nawet za 750 zł. Pogodzić się z tym musisz , że za swoją nie wiele już dostaniesz, takie życie. :D Jak nie cena to chłodzenie hehehehe i kogo Ty chcesz odwieść od kupna karty, tańszej a i byc może wydajniejszej od Twojej. Typowe marketingowe podejście z Twojej strony. Pamiętaj, że w momencie zakupu sprzetu komputerowego licz się z tym, że już tracisz kiedy weźmiesz sprzęt i fakturę do ręki a że czasami to szybciej przychodzi- no cóż tak bywa!!! Karta 750zl chłodzenie 100 zł razem 850 zł=Wydajniejsza od 8800GTS, DOBRE OC-e Cisza. Więc Mikołaj w tym roku będzie wcześniej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...