Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to accelero , czyli wydajniejsze i cichsze niż Nv5.

Teoretycznie. Wentylatory na obu(nv5 i x1/x2) wygladaja podobnie, wiec nv5 duzo głosniejsze nie musi byc. Za to nv5 ma ten plus, ze ciepłe powietrze wydmuciach!e na zewnatrz. Miałem takie cus na X1900XT i po 1h granie robiła sie sauna w obudowie. Takze do tego chłodzenia nie ma co podchodzic bez dobrze wentylowanej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam w koncu cisze. Zalozylem do wtorku starą 7600GS i na razie mam spokoj. Zamowilem tez tego Zalmana VF1000 http://www.allegro.pl/item311796355_zalman..._vf_krakow.html ale w innym sklepie u siebie w miescie i odbieram osobiscie we wtorek za 136zl.

Tutaj jest jego test jakby cos http://enthusiast.hardocp.com

 

Innych wentyli nie mieli ;] Cisza przede wszystkim !!! Komp ma byc cichy a nie masakratorem ciszy !

 

Szkoda ze S1 nigdzie nie ma do kupienia .... Jeszcze nie wyszly S1 rev2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie. Wentylatory na obu(nv5 i x1/x2) wygladaja podobnie, wiec nv5 duzo głosniejsze nie musi byc. Za to nv5 ma ten plus, ze ciepłe powietrze wydmuciach!e na zewnatrz. Miałem takie cus na X1900XT i po 1h granie robiła sie sauna w obudowie. Takze do tego chłodzenia nie ma co podchodzic bez dobrze wentylowanej obudowie.

Miałem X1 i nv5 także wiem o czym pisze , X1 jest dużo cichsze i wystarczy dodać wentyl wyciągający z boku budy by gorąca zupka znikneła z budy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe S1 bedzie pewnie kosztowac w okolicach 80-90zł. Do tego dolicz sobie ze jest duze, zajmuje wiecej miejsca i potrzebuje wentyla. Kupujac do niego jakas cicha 12cm to wydatek jakis 30-40zł. Dolicz sobie jeszcze radiatorki na pamieci (ktore z Zalmanem bede mial gratis) za ok. 20zl to naprawdę nie wiem czy sie tak bardziej opłaca S1 :)

A czemu nie Duorb ? Jest glosny na 12cm, nie pasuje na galaxy bo trzeba wyginac mu jedna część. Poza tym zeby go puscic na 5V lub 7V trzeba kombinowac z przejsciowkami ... ;] Naprawdę nie wiem czemu tak wam nie pasuje ten Zalman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem czemu tak wam nie pasuje ten Zalman.

Trochę muszę na ten temat napisać. Niekoniecznie o Zalmanie, tak ogólnie raczej. Niby oczywiste ale...

 

Siła plotki i owczy pęd oraz ilość fanboyów na różnych forum. Większość ludzi powtarza po innych i jak to w plotce i wśród fanboyów bywa więcej mówi się o negatywach innych a dobrze o swoim. :D

 

Gdzieś tam komuś jakiś Zalman nie pasował i...

 

Albo ktoś ma S1 po referencie i krzyczy jakie to super i ja mu wierzę, ale to go nie uprawnia do mówienia, że reszta to bani (a miał tylko referenta i S1)

 

Podobnie z kartami np. Gigabyte 8800GT gdzieś tam coś... a to jest super karta w testach i review i u mnie w budzie i u wielu może setek tysięcy innych, bo Gigabyte to popularna na całym świecie marka. I stara się dać dobry sprzęt (i niedrogo) jedyna dba o oszczędność prądu, ultra durable, lepsze chłodzenie, teraz jeszcze lepszy Zalman. Każdemu producentowi zdarzają sie wpadki, wadliwe sztuki. A policz ilu ludzi na internecie miało jakiś problem? Reszta tylko powtarza no i fanboye przede wszystkim używają to by wykazać wyższość tego co mają.

 

Albo weźmy taki Zotac, spójrzcie na chłodzenie itd, a ludzie zauważyłem się uparli. Były recenzje i raczej chodziło o 8800GT a nie konkretnie, że Zotac. Jednak opinia super karty i podkręconej została.

 

Albo Galaxy. Dla OCerów rozumiem, zworka. A OCerzy to aktywna grupa na forumach. :D No i w Polsce jest taki owczy pęd na nią, że ludzie (nie OCerzy) nawet "suszarkę" kupują, mimo że wszyscy mówią a także testy, że bardzo głośna jest, kupują dodatkowe chłodzenie bo musi być Galaxy. A na świecie? Jeszcze tylko w Indiach zdaje się jest popularna. To nie znaczy, że to zła karta po prostu nie jedyna. Jednak jedna z tańszych więc... (chociaż tu bym dyskutował mając Gigabyte najnowszą wersję za 649zł).

 

To już moja druga 8800GT po Palit 8800GT Super (niebieski) więc wiem co mówię i nie jestem jakoś zbytnio przywiązany do konkretnej marki czy modelu. Jednak Gigabyte ulepsza a Palit teraz jest złoty itd. sami wiecie. No i mam Zalmana VF830. :D no i on dobrze chłodzi, a na 5-7V bardzo cichy się robi i dalej dobrze chłodzi (różnica to raptem kilka stopni), poza tym normalnie to też nie jest suszarka. Chyba, że ktoś nie ma suszarki i każdy szum powietrza tak nazywa. Zresztą odbiór ciszy i hałasu to sprawa bardziej subiektywna niż gusta i smaki. :D

 

Nie ma to jak samemu sprawdzić lub słuchać mądrze z wielu źródeł. No i mnie bardziej przekonują testy, termometry i mikrofony niż opinie. Ludzie otwierają okna, mają w pokoju czasem i 15 C, to jak mam porównać? Albo i kłamią po prostu aby tylko błysnąć na sieci, zdarza się, że powtarzaja po innych nie mając wcale tego sprzętu. No i jest "cool" i "macho" w Polsce narzekać na wszystko, że jest shit i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe S1 bedzie pewnie kosztowac w okolicach 80-90zł. Do tego dolicz sobie ze jest duze, zajmuje wiecej miejsca i potrzebuje wentyla. Kupujac do niego jakas cicha 12cm to wydatek jakis 30-40zł. Dolicz sobie jeszcze radiatorki na pamieci (ktore z Zalmanem bede mial gratis) za ok. 20zl to naprawdę nie wiem czy sie tak bardziej opłaca S1 :)

Pierwsze primo: Acutake 120mm kosztuje ok. 15zl. Na 5V jest nieslyszalny.

Drugie primo: radiatorki na RAM sa w komplecie z S1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Feniks007

Na upartego(nawet niezbyt) to z Twojej wypowiedzi przebija to co sam...krytykujesz :rolleyes: .Chwalisz to co masz ,a to czego nie miałeś uznajesz za "owczy pęd" najwyraźniej samych omylnych ludzi.Oczywiście -zawsze trzeba odcedzać wiadomości z sieci ale nawet obiegowe opinie i plotki często mają swoje źródło.Zresztą -dla wielu osób(np.dla mnie) chłodzenie na karcie to ostatnia rzecz na którą się patrzy.Choćby WC jest tu czynnikiem wpływającym na to.Daleki jestem od polemiki tutaj Gigabyte vs Galaxy -o swojej już wystarczająco krytycznie sie tu(i gdzie indziej też) wypowiadałem.To zresztą moje ostatnie Galaxy...Gigabyta natomiast nie zamierzam kupować choć 88GT(ale w poprawionej rewizji -bo od kopa im nie wyszło jednak...) tej firmy jest akurat IMO udane w miarę.

Na testy pojedynczych sztuk to patrzą chyba tylko totalne lamy -przecież nawet w szambie można znaleźć złoty ząb i w stosie złota psi "batonik" :rolleyes: .Owszem -są firmy bardziej znane z OC i są mniej w tej materii wiarygodne...

Ale wiesz co -to ,że Gigabyte robi niedrogi sprzęt jak piszesz to już moim zdaniem przesada.Bez urazy ale karta 8800GT to nie jest ich jedyny produkt.Jak pamiętam to co mieli tańsze w grafikach -karty pasywne znane z forów ,zwłaszcza latem w wątkach z artefaktami w tytule.To ,ze fajną kartę zrobili i niedrogo ją wypuścili(ale też właśnie z poślizgiem) nie zmienia faktu ,że ich sprzęt nie jest wcale "niedrogi".No i znowu -"popularna na całym świecie".To nie jest owczy pęd :wink: ?Trochę żartuje ale chodzi mi głównie o to ,że negujesz czyjeś krytyczne uwagi(o kartach, o Zalmanie) ,a sam ich nie szczędzisz chwaląc jednocześnie to co masz sam -trochę to nieobiektywne prawda?

Co do metod sprawdzania temperatur to sie zgadzam na 100% -jak czytam tu i ówdzie ,ze karta 8800GT po mocnym OC ma po godzinie Crysis 54 stopnie na AC czy jakoś podobnie to pękam ze śmiechu.... :lol: .Osobiście jak testuję to staram zasymulować karcie...lato :wink: .Czyli ją dogrzewam ile mogę -przecież na wiosnę też chcę pograć....

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Feniks007

Na upartego(nawet niezbyt) to z Twojej wypowiedzi przebija to co sam...krytykujesz :rolleyes: .Chwalisz to co masz ,a to czego nie miałeś uznajesz za "owczy pęd" najwyraźniej samych omylnych ludzi.

Starałem się tego uniknąć ale jak i tak to widać to sorry, ale chyba nie da rady nic powiedzieć, żeby nie można sie było do czegoś przyczepić, no i nie dodawaj tego czego nie powiedziałem. :rolleyes: Na pewno nie o to mi chodziło, ale widocznie taki ze mnie mówca. :-P

 

Co do "owczego pędu" i "chwalenia" to chciałem pokazać, że kupiłem Gigabyte mimo, że miał złe opinie a okazał sie całkiem dobry, to niby jak miałem to powiedzieć? W tym przypadku owszem "owczy pęd" nie kupować Gigashit itd. okazał sie omylny, na szczęście dla mnie. :D

 

Daleki jestem od polemiki tutaj Gigabyte vs Galaxy -o swojej już wystarczająco krytycznie sie tu(i gdzie indziej też) wypowiadałem.To zresztą moje ostatnie Galaxy...Gigabyta natomiast nie zamierzam kupować choć 88GT(ale w poprawionej rewizji -bo od kopa im nie wyszło jednak...) tej firmy jest akurat IMO udane w miarę.

Jasne ja też jestem od tego jak najbardziej daleki, starałem sie jak mogłem a i tak się bałem, że zaraz fanboye Galaxy czy Zotac się odezwą mimo, że nie było tam żadnej krytyki sprzętu.

 

No i znowu -"popularna na całym świecie".To nie jest owczy pęd :wink: ?Trochę żartuje ale chodzi mi głównie o to ,że negujesz czyjeś krytyczne uwagi(o kartach, o Zalmanie) ,a sam ich nie szczędzisz chwaląc jednocześnie to co masz sam -trochę to nieobiektywne prawda?

Jasne, że w wiekszości to będzie owczy pęd to działa na całym świecie i oczywiście, że to nie świadczy o niczym. Przy owczym pędzie z Galaxy w Polsce zaznaczyłem, że to nie znaczy, że to jest zła karta.

 

Wybacz mi ale gdzie ty widzisz tą moją krytykę, której podobno nie szczędzę? Przeczytałem całego posta jeszcze raz i jedyne co krytykuję, to "owczy pęd" i fanboystwo oraz powielanie plotek. Co do mojego "chwalenia" to znowu mówię, że to jest tylko odpowiedź na te "krytyczne uwagi", że po prostu mi dla odmiany się podoba.

 

Na testy pojedynczych sztuk to patrzą chyba tylko totalne lamy -przecież nawet w szambie można znaleźć złoty ząb i w stosie złota psi "batonik" :rolleyes:

No i o to właśnie między innymi, tak w uproszczeniu mi chodziło. Nie chodziło konkretnie o jakieś uwagi na temat jakiegoś sprzętu, występowanie w moim poście Gigabyta, Galaxy, Zotac, Zalmana itd. było absolutnie przypadkowe i niezamierzone. :D

 

Ale wiesz co -to ,że Gigabyte robi niedrogi sprzęt jak piszesz to już moim zdaniem przesada.Bez urazy ale karta 8800GT to nie jest ich jedyny produkt.Jak pamiętam to co mieli tańsze w grafikach -karty pasywne znane z forów ,zwłaszcza latem w wątkach z artefaktami w tytule.To ,ze fajną kartę zrobili i niedrogo ją wypuścili(ale też właśnie z poślizgiem) nie zmienia faktu ,że ich sprzęt nie jest wcale "niedrogi".

Nie powiedziałem, że ogólnie tani tylko, że kupiłem za 649zł swoją. Znowu niestety dopowiadasz coś czego nie powiedziałem. Gdzieś już pisałem, że zawdzięczam taką cenę i jakość tej karty (lepszy Zalman, samsungi itp). złej opinii na sieci pierwszej rewizji tej karty. Myślę, że Gigabyte chciało odzyskać dobre imię, no i tym samym klientów, poprawiając tą kartę, dając super cenę, zmieniając pamięci na samsungi (to nieciekawa partia quimondów sprawiała Gigabyte problemy przy wysokim fabrycznym OC tej karty, po zejściu w dół problemy raczej znikały).

 

Czemu nie skorzystać? Jakbym kierował się opiniami "nie kupuj tej karty bo to shit", które dalej sa powielane to tej karty bym nie posiadał. :D To mieści się w tym o czym chciałem napisać.

 

Aby było jasne to nie kłótnia tylko polemika i taka ogólna rozmowa na temat psychiki ludzkiej, nie o sprzęcie chociaż takowy występuje tu i ówdzie. :wink:

 

Nie jest to rekomendacja czy antyrekomendacja jakiegoś sprzętu czy firmy, tą decyzję każdy musi przemyśleć i podjąć sam, nie ma lekko. No i nie ma "najlepszej" karty itd.

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nawet jesli. To podsumujmy:

 

S1=70 zł + przesyłka 15zł ( w esc.pl)

Wentyl 15zł + przesyłka 10zł (jakis z allegro)

Czyli w sumie 110zł. Do tego jeszcze kontroler obrotow (z Zalmanem jest w zestawie) i wychodzi jakies 125zł. Hmm ? Cos zle policzylem ? Slucham ?

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nawet jesli. To podsumujmy:

 

S1=70 zł + przesyłka 15zł ( w esc.pl)

Wentyl 15zł + przesyłka 10zł (jakis z allegro)

Czyli w sumie 110zł. Do tego jeszcze kontroler obrotow (z Zalmanem jest w zestawie) i wychodzi jakies 125zł. Hmm ? Cos zle policzylem ? Slucham ?

s1 zgoda co do wentyla to po co placic za allegro - idz do 1 z brzegu sklepu komputerowego i kup jakas 120-stke. Kontoler obrotów wg mnie jest niepotrzebny bo mialem juz dwa rozne wiatraki puszczone na 12v i jest naprawde cichutko. Jedyne co slychac to leciutki szum z zasilacza

 

A tu porównanko

http://www.silentpcreview.com/article793-page5.html

 

no i zapomnialem dodac ze w komplecie z accelero tez dostajesz radiatorki na pamieci

Edytowane przez sledziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, wiem ze dostaje dlatego nie policzylem przy S1 dodatkowo radiatorkow. Z reszta oba chlodzenia beda rownie wydajne w przypadku 8800GT poniewaz ten Radek z testu wydziela znacznie wiecej ciepła. A ze ja potrzebuje tego chlodzenia na wczoraj wiec nie moge sobie pozwolic na dodatkowe dni czekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o GF8800GT Leadteka z tym chłodzeniem Zalmana czarnym??

 

http://www.allegro.pl/item317038874_leadte...atpipe_gra.html

 

Chłodzenie wydaje mi się fajne tylko czy mógłby ktoś powiedziec czy jest to jakiś konkretny model Zalmana (np. tak jak Gigabyte stosowało Vf-700 itp)??

Zastanawiam się własnie nad tą kartą.... Którą lepiej brać tego Leadteka czy szukac Galaxy na CM z Heat-pajpami :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że to chłodziwo jest takie samo jak na kartach gigabyte = zalman vf-830 tylko pomalowany na szp@nerski kolor ;]

Aha - dzieki.... A wiadomo coś o problemach z ta kartą ala z pierwszymi wersjami Gigabyte:) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - dzieki.... A wiadomo coś o problemach z ta kartą ala z pierwszymi wersjami Gigabyte:) ??

Ten Leadtek ma pamięci Qimonda i jeżeli będziesz kręcił na 1900 MHz (jak u pierwszych Gigabyte, potem zeszli na 1840 MHz) to możesz osiągnąć "problemy ala pierwsze wersje Gigabyte". :D Jak trafisz na słabsze Qimondy, tak jak to się zdarzało Gigabyte. Po obniżeniu taktów na 1840 MHz problemy znikały.

 

W nowej wersji Gigabyte zmieniło całkowicie Qimonda na Samsungi. Ponadto podobne problemy miała na przykład eVGA w swoich kartach 8800GT, po styczniu również zmienili Qimonda na Samsungi. Zotac i VVIKOO kręcą karty i używają Samsunga, więc nie było słychać o problemach.

 

Ten Leadtek nie kręci pamięci, ma standard 1800 MHz. Poza tym pierwsze wersje Gigabyte miały Zalmana VF700, więc skąd to skojarzenie?

 

EDIT: Mała różnica poza kolorem z chłodzeniem Gigabyte, mianowicie Zalman VF830 na Leadtek ma czterokabelkowy regulowany wiatrak, który w 2D chodzi na 38% (podobno niesłyszalny) i w 3D przyśpiesza w zależności od temperatury. W Gigabyte jest cały czas 100% i pozostaje "regulacja" sprzętowa zmianą napięć np. Fanmate lub kabelki na 5-7 V.

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy, jak skrecic obroty w tym Galaxy z duzym chlodzeniem ? Riva tuner nie reaguje na kontrole obrotow a w Panelu Sterowania nVidia przesuwanie nic nie daje ;/ !! Boze jakie to glosne na 100% !

Przeciez przy tym nie idzie nawet wysiedziec !!

 

Ok wyczytalem ze z tym sie nic nie da zrobic niestety. Co polecacie do zmiany chlodzenia? Poza Silencerem ktory jest klopotliwy na galaxy , glosny i ciezko sie go potem zdejmuje ? S1 tez jeszcze nie ma nigdzie... Czyzby tylko Duorb zostal ?

Mialem ten sam problem, zainwestowalem w zalmana vf-700cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Leadtek ma pamięci Qimonda i jeżeli będziesz kręcił na 1900 MHz (jak u pierwszych Gigabyte, potem zeszli na 1840 MHz) to możesz osiągnąć "problemy ala pierwsze wersje Gigabyte". :D Jak trafisz na słabsze Qimondy, tak jak to się zdarzało Gigabyte. Po obniżeniu taktów na 1840 MHz problemy znikały.

 

W nowej wersji Gigabyte zmieniło całkowicie Qimonda na Samsungi. Ponadto podobne problemy miała na przykład eVGA w swoich kartach 8800GT, po styczniu również zmienili Qimonda na Samsungi. Zotac i VVIKOO kręcą karty i używają Samsunga, więc nie było słychać o problemach.

 

Ten Leadtek nie kręci pamięci, ma standard 1800 MHz. Poza tym pierwsze wersje Gigabyte miały Zalmana VF700, więc skąd to skojarzenie?

 

EDIT: Mała różnica poza kolorem z chłodzeniem Gigabyte, mianowicie Zalman VF830 na Leadtek ma czterokabelkowy regulowany wiatrak, który w 2D chodzi na 38% (podobno niesłyszalny) i w 3D przyśpiesza w zależności od temperatury. W Gigabyte jest cały czas 100% i pozostaje "regulacja" sprzętowa zmianą napięć np. Fanmate lub kabelki na 5-7 V.

Dzięki wielkie za info.... W takim razie Leadtek odpada.... Qrcze chciałem nabyc jakiegoś GF8800GT z niereferencyjnym chlodziwem.... Mial to byc Galaxy z CM ale tego nigdzie nie moge znaleźć.... Są tylko wersje z tym niebieskim głośnym chłodzeniem.... Szkoda że w Gigabyte nie ma regulatora prędkosci wiatraka :(

Szukałem jeszcze po necie i doszukaem się MSI GF8800GT w wersji z Zalmanem VF-1000 bodajże - takim dużym radiatorem (jakby przedłużanym VF-830 :))....

Czy w tej wersji jest regulator predkości wiatraka i jakie ma ona pamieci?? Szukałem jakiejś recki ale poza kiepską na Fudzilli i równiez niezadobra na Neoseeker nigdzie nic o tej karcie nie ma.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast galaxy 9600 gt z tym samym dwu slotowym chlodzeniem juz ma poprawiona wade

Wiem czytałem :) Mimo wszystko GF8800GT się lepiej opłaca chyba nabyć....

 

PS. Znalazlem jeszcze takie cudo od MSI

 

http://www.newegg.com/Product/ShowImage.as...M+OC+Video+Card

 

Wygląda jakwersja z Zalmanem VF-1000 tyle że z naklejką ale chyba radiator jest trochę większy i wiatrak też więc jest to raczej jeszcze inna wersja karty MSI.... Tyle że u nas w Polsce chyba tego nie ma jeszcze :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nic zrobić. Znaczy da sie je zdjąc i załozyc jak najpredzej inne chlodzenie. Ja we wtorek mam do odebrania Zalmana VF1000 wiec jak cos to napisze jak to sie sprawuje i wrzuce tutaj kilka fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dzisiaj wyrwałem na allegro prawie nowego 8800gt 512 mb za 539 zł (niestety ma referencyjne chłodzenie i 2 fazy zasilające)

 

w domu wala mi się HR-03 rev. A + Scythe S-Flex

 

czy ma ktos doświadczenie z montażem HR-03 rev. A na 8800gt ?

 

czym można schłodzić sekcje zasilanie tej karty ?

 

a i jeszcze jedno, czy palit w 8800gt z referencyjnym chłodzeniem też montuje te chamskie plomby na srubkach od montażu chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600/1500/900.

 

romek-o Możesz zrobić nawiew z boku karty tak by też strumień powietrza był skierowany na sekcje zasilania. To chłodzenie powinno wejść. Ktoś tu już je montował ,więc zajrzyj na poprzednie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie robil ktos z was jeszcze v-moda na tej karcie czy ktos wie czy oprocz tego punktu co jest podany na 1 stronie faq na obrazku jest inny punkt do ktorego mozna przylutowac potencjometr pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...