Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myśle że bede miał tego gt za jakieś 7stów i sie zobaczy czym to sie je. myśle ze po dobrym 0c w dx9 bedzie dobijał do gtx

już za 700zł :blink: a karty jeszcze nawet na pólkach nie ma,widze ze bedzie ogromny popyt na te karty a bardzo mala podaz na poczatek,wniosek-ceny szybko powedruja w góre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://images.tweaktown.com/imagebank/msi88gt_g_11.gif więcej od GTS`a

 

Expreview zmierzył 20W mniej, a tne inny chiński serwis 30W mniej.

Tylko że "tu" karta była po OC (z 600/1500/1800@ 680/XXXX/2010 o ile mnie pamięć nie myli) a "tam" na standardowych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie te podnieta odnoścnie "wspaniałej" ceny za mid-end. Dla mnie 800 zł za kartę ze średniej półki to naprawdę duzo....

:) ale w sigu masz napisane ze posiadasz 8800 GTS 640 Mb

tez ze sredniej polki za ktora dales duza wieksze pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie te podnieta odnoścnie "wspaniałej" ceny za mid-end. Dla mnie 800 zł za kartę ze średniej półki to naprawdę duzo....

Widać, że nie wiesz co to za segment. 800zł, to praktycznie idealnie mid-end. Niektorzy własciciele 8800 GTS nie mogą przeboleć nowego GT, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego :) we wszystkich rozdziałkach jest tylko 1-2 FPS'y za GTX'em :blurp: Cholera najchętniej brałbym tą zabaweczkę zaraz po tym jak się ukaże, hmmm...tylko czy to dobry pomysł? Co Wy planujecie panowie? Bierzecie referenta zaraz po premierze, czy czekacie na wersje OC z wypaśniejszym chłodzeniem? :rolleyes:

Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cholera ja też, ale chyba jednak się wstrzymam ten ~miesiąc do czasu aż wyjdzie coś ciekawszego od Palita/Galaxy... :?

Pewnie ze poczekaj,napalency rzuca sie na referenty, a po miesiacu ukaza sie wersje mocno podkrecone wersje Palit/Galaxay po nizszej cenie :) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze oc , czyli wyższe napięcie na gpu i mem. Galaxy i Palit nigdy nie kombinował z podnoszeniem napięcia na refencyjnych pcb. Na refencyjnych pcb to chyba tylko XFX podnosi napięcia.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie gdzies kupic cooper shimy pod grafe? :| Bo podobno latwo mozna ukruszyc rdzen, a ja rezerwuar mam minimalnie pod bloczkiem :|

 

Mi tam wystarczy, żeby wyszła jakaś tania wersja, z obojętnie jakim chłodzeniem. I tak karta pod WC pójdzie ;)

Bedziesz chlodzil pwm area, czy samo gpu styknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego :) we wszystkich rozdziałkach jest tylko 1-2 FPS'y za GTX'em :blurp: Cholera najchętniej brałbym tą zabaweczkę zaraz po tym jak się ukaże, hmmm...tylko czy to dobry pomysł? Co Wy planujecie panowie? Bierzecie referenta zaraz po premierze, czy czekacie na wersje OC z wypaśniejszym chłodzeniem? :rolleyes:

Ale gdzie napisano ze beda wypasniejsze wersje? albo z innym PCB?

Daje sobie uciac lewe jajko, ze bedzie jak z gts WSZYSTKO TO SAMO:) (poza obudowa jak w wersjach KO:P)

Co do 8800gts/gtx/ultra dla mnie cala rodzina to HIEND w momencie premier, zawsze mialem cos w stylu ti4200,6600, 7600, teraz to co widac i roznica jest odczuwalna i w portfelu i w fps;) owszem moze to byc dolny HIEND ale nadal karta pozwalajaca sie cieszyc 30fps:P a nie 13;P

Co do pierniczenia ze 8800gts funboye nie moga przebolec premiery gt...ja sie tam ciesze:) sprzedam zamienie i bede mial niby gtx;P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...