Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odebrałem Gainwarda BLISS 512, z takim samym chłodzeniem. Nie warto było chyba dopłacać do wersji golden sample ponad 100wke.. Kupiłem za 608zł.

Póki co super zadowolony jestem, jest cichutku, wygląda wszystko porządnie. Gainwardy mają 4 fazowe zasilanie, a myślałem że tylko Pality :)

Mam pytanko, czy ten Grunwald posiada plombę na chłodzeniu tak jak Palit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym [w koncu] dowiedziec sie ile mhz macie na core/shader w trybie 2d, pytanie do tych ktore owy tryb posiadaja. :P

Gigabyte ma fabrycznie tryb 2D i jest to 450/1200/700 (1400) rdzeń/shadery/pamięć. Z tym, że Gigabyte ma specjalny chip do zarządzania napięciami prądu (VTO) i dodatkowo obiniża napięcia w 2D co daje jeszcze lepsze oszczędności. Trzeba zastosować programik Gamer Hud, który dodatkowo pozwala też na podbijanie napięć przy OC.

 

W biosie to wygląda tak:

 

post-154682-1207216243_thumb.jpg

 

Mierzyłem pobory prądu kilku moich kart jest to tutaj.

 

Pomiary prądu.

 

EDIT: Te odsyłanie coś nie działa, chodzi o Post #4387 na poprzedniej stronie.

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła do mnie druga grafa do SLI (jeszcze płytka w piątek) od MSI NX8800GT 512M OC, przebudowali sekcję zasilania całkowicie i zmienili troszkę chłodzenie względem versji Zilent,pamięci hynixa 1ns

Dołączona grafika

tak Zilent jak widać jest różnica

Dołączona grafika

Sekcja zasilania

Dołączona grafika

Dołączona grafika

tu najwięcej zmian na plus

W sobotę napisze się rackę i więcej szczegółów

OC 729/1836/1010 bez ruszania napięcia,Temp tak jak na Galaxy z S1+120mm na podwyższonym napięciu.Wykonanie lepsze niż Galaxy CM.

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie lepsze niż Galaxy CM.

Osobiście oczekiwałbym tego -mam duży szacunek do MSI wyrobiony na tym co posiadałem(kilka mobasków) i niezależny od opinii wyczytanych.W pamięci mam też świetną 7900GTO kolegi -to była naprawdę fajna grafa.8600 też mieli z Dual Biosem(ach -fajna sprawa.Miałem na 7600...Galaxy hehe) i z niemal dual pricem hihi.Ale w OC chyba była the best.Musiała w tej cenie <_<

Ktoś napisał ,ze karta 88GT ma aż...16 ROPów.W zasadzie nie aż lecz tylko -tyle co takie 6800 GT czyli już dość stara konstrukcja.Ich wykorzystanie zresztą jest mocniejsze w starszych grach lub tych na starawym silniku graficznym.Oczywiście to duże uproszczenie gdyż nowe karty "nieco" inaczej działają i mają kompletnie przeorganizowaną strukturę rdzenia.Co by nie mówić SHADERY na 88 grają pierwszoplanową rolę i na nich należy skoncentrować wysiłki.ROPy mają drugie miejsce(a więc pierwsze przegrane :wink: ) natomiast pamięci "osłaniają tyły" -miejsce trzecie.Z moich doświadczeń wynika ,ze nie da sie niestety całkiem rozdzielić zależności US/ROP w sensie : dajemy szczątkowe ROP lecz kosmiczne US :cry: .A szkoda(marzenia o ponad 2k na US...).Ogólnie najczęściej chyba 88GT kończą z US na 1782-1836(wartości realne wynikające z natury shaderów i ich "przeskoku" co 54MHz), a ROPy na około 700.Tak mi sie wydaje przynajmniej ,że to będzie średnia.Owszem -trafiam w sigu(trafiałem raczej gdyż sporo znikło) kart o taktach 7xx/1944/xxxx ale jakoś nie sądzę ,by były do końca przetestowane.Te 88GT kręcone "na szybko" potrafią pokazać pa...zurki po jakimś czasie(a więc w grach na przykład).Nie widziałem dawno karty jak "z początków" ,a wiec np.około 800/1944 i "...na lepszym chłodzeniu pójdzie więcej" :wink:

Dodatkowe zasilanie -jak Koledzy wyżej pisali niektóre karty(a raczej płyty główne) wywalają komunikaty po jego odpięciu.Fakt -jest tak z Radeonami i ogólnie kartami na AGP ,które wymagają tego zasilania.Być może i z 88GT po wypięciu "jedynego słusznego" czyli narożnego zasilania.8600GTS/GE od Galaxy nie potrzebowała wtyki(ponad standardowej dla tej serii) i 88GT Galaxy też nie potrzebuje dodatkowej.Dla mnie -żenada i żałosne efekciarstwo ze strony firmy.Kolejny kretyński pomysł to połączenie GPU zasilanego 1.32V z 6cio warstwowym PCB i chłodzeniem z 8600(CM HP).Już o tym pisałem nie raz ale ciągle wraca pytanie -czy "inżynierowie" Galaxy spodziewali się ,że karta nie będzie gorąca?Jeżeli tak to...krowy doić :lol:

Ktoś może modował BIOS takiego Galaxy dla obniżenia "połera i pobora" w 2D?Jakieś wnioski?Może ja spróbuję -najwyżej reflasha na black screenie się z pamięci pojedzie(pomaga się nieco wypróżnić taka akcja :lol: )

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła do mnie druga grafa do SLI (jeszcze płytka w piątek) od MSI NX8800GT 512M OC, przebudowali sekcję zasilania całkowicie i zmienili troszkę chłodzenie względem versji Zilent,pamięci hynixa 1ns

to jaka jest dokładnie różnica w nazwie ??

MSI NX8800GT ZILENT

MSI NX8800GT OC ZILENT ??

jest jeszcze NX8800GT-T2D512E-OC -> wg. strony MSI chłodzenie 1-slotowe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ten Grunwald posiada plombę na chłodzeniu tak jak Palit?

Zadnej uniemożliwiającej zmianę chłodzenia plomby nie zauważyłem, ale jak będę przekładał graty do obudowy to zdejmę to czarną osłonkę i się przyjrzę.

Osobiście nie widzę sensu w wymianie chłodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie decyduje się na referenta i chłodzenie bo musze zacisnąć pasa i kupić coś innego nieistotnego. Skoro galaxy i 1 heatpipe i alumunium to za mało to może lepej 2 heat pipy i miedź(albo coś kolorowanego)

 

http://allegro.pl/item339967141_gigabyte_8...bo_edition.html

 

wysoko rdzeń co o nim myślicie??

 

Plus jakaś radiacja na memkach o ile wejdzie i na zasilanie

 

Dodany jest do tego program do ocowania podnoszący V do 1,2

 

Pros:

 

+ Vibrant and very life-like image rendering

+ 1.7GHz Shader clock speed

+ The shortest 8800 series card to date

+ 700MHz core clock

+ 1.84GHz memory clock

+ SLI™ certified

+ Utilizes an after-market Zalman GPU cooler, making it the coolest 8800 we've tested.

+ Factory supported overvolting utility included

+ The best overclocking 8800 series card we've tested to date

+ The quietest 8800 series card we've tested to date

+ Designed to save on power consumption

+ A quality product

+ A perfect player in the home theater arena

 

wyrok zapadł ;pppppppp

Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika ,ze nie da sie niestety całkiem rozdzielić zależności TMU/ROP w sensie : dajemy szczątkowe ROP lecz kosmiczne TMU :cry: .A szkoda(marzenia o ponad 2k na TMU...).Ogólnie najczęściej chyba 88GT kończą z TMU na 1782-1836(wartości realne wynikające z natury shaderów i ich "przeskoku" co 54MHz), a ROPy na około 700.

Pomyliłeś określenia - piszesz o TMU, myślisz o US :).

 

Ktoś może modował BIOS takiego Galaxy dla obniżenia "połera i pobora" w 2D?Jakieś wnioski?Może ja spróbuję -najwyżej reflasha na black screenie się z pamięci pojedzie(pomaga się nieco wypróżnić taka akcja :lol: )

Ehm... już od jakiegoś czasu zbieram się do podobnego "dłubnięcia" w BIOSie - na razie ustawiam po prostu niskie zegarki w RivaTuner i podnoszę wtedy, gdy potrzebuję 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zapytuje odnośnie kart od MSI. Która jest która? Zilent jest b. łatwo rozpoznawalny, ale ta z górnego zdiątka, to co, bo np TU mamy inną karte. Pozatym, czy jest lepsza od Zilenta i gdzie to kupić?

Edytowane przez adnet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przykładowy wyniczek na 8800GT Gigabyte z Accelero S1 + wentyl Xilence 120mm @ 12V

Stery 171.23 napięcie na GPU 1,2V (przy pomocy GamerHUD)

Stabilne w 3dmarkach 2001, 2003, 2005 i 2006, Video Card Stability Test, Fur Test, GPU Bench w Crysisie kilkanaście razy. Przy shaderach na 1998 zwiecha w Crysisie, 3dmarki 05 i 06 przechodzi bezproblemowo.

Zegary ustawione na oko, jak znajdę czas i ochotę sprawdzę ile na maxa wycisnę z ROPów, bo max US już znam. Pamięci przy 1000 MHz wywalają jakiegoś byka w ATIToolu, w pozostałych testach jest OK, ale skoro nie są do końca stabilne to zjechałem trochę z taktów.

 

post-20213-1207235211_thumb.jpg

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

[...]-najwyżej reflasha na black screenie się z pamięci pojedzie(pomaga się nieco wypróżnić taka akcja :lol: )

:lol2: poległem

 

No, ta zasada w 8600gt miala ogromne przelozenie na wydajnosc. Natomiast tutaj jest az 16 ropów, no i pojawilo sie kilka wypowiedzi, zeby kręcić przynajmniej synchronicznie, bo ropy są równie ważne, jak shadery. Ja zjechałem do 670 na rdzeniu zeby podbić do 1728 na shaderach i minimalnie na + w crysisie.

To imo cienko z tymi Twoimi SPU.

U mnie na referacie +S1 ida bez łaski na 1944. Gram duzo i w wiele gier, lacznie z nową wygrzewarką o nazwie AC... Co prawda ati tool przepuszcza test tylko na 1836 (na 1944 po 15 min pojawiaja sie krzaczki) ale moze to wina tego, ze karta ma mało papu =po bios modzie mam w stresie 1,14V (zmierzone).

 

Standardowo zeby wycisnac najwiecej fps w crysis gram na ustawieniach 729/1944/2000

Daje rade.

 

na 729/1836/2000 moze chodzic 24/7 i mucha nie siada;] - tylko pytanie PO CO - skoro tylko Crysis to jest w stanie zjeść ;) *

 

 

*-w moim przypadku max grafika 1280x1024 na szklanej kuli czarwnika. Wiem, że w wyższych rozdziałkach i z masakrycznym AAx8< mogłoby być i w innych grach gorąco... ;)

Na marginesie: polecam ściągnąc i uruchomic sobie taki fajny tool NVTray tools

zapodaj antyaliasing na 4xSS

i potem wlacz sobie np crysis...

B-)

post-149435-1207241894_thumb.jpg

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

czy na tego gigabajta

 

http://allegro.pl/item339967141_gigabyte_8...bo_edition.html

 

da się i czy się opyla założyć radiatory na pamiątki ??

a co ma się nie dać -jasne, że założysz.

a czy się "opyla" - zależy co przez to chciałeś powiedzieć - ale z pyleniem to nie ma związku (może pomoże Ci informacja, że spadnie temperatura pamięci).

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja podszlifowałem trochę mojego silencerka podsmarowałem CLP i max temp teraz w fur stability test to 58 st (otoczenie 23 żeby nie było że komp na zewnątrz) :D

 

przyszedł czas na sprawdzenie max oc tego sparkla :D

najlepszy programik do podkręcania jak rozumiem to riva tuner tak?

 

a powiedzmy że podkręciłem i chcę sprawdzić czy jest stabilne, to czym najlepiej potestować żeby było szybko i pewnie? (tak żeby testowanie było max 10 min) :lol2:

 

edyta:

 

no i odkryłem źródło skwierczenia na mojej karcie - to wcale nie cewki a ten głośniczek - bazer w rogu co wyje jak się nie podłączy zasilania do karty - wysatrczy go czymś szczelnie zatkać i jest cisza :-P

 

pierwszy test podkręcenia na crysisie: ust. high 1680x1050 takty 729/1836 pamięci deafault = 35 klatek i to bez biosovolto moda :D oj czuje że rekordzik pobije :lol:

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

a ja podszlifowałem trochę mojego silencerka podsmarowałem CLP i max temp teraz w fur stability test to 58 st (otoczenie 23 żeby nie było że komp na zewnątrz) :D

 

przyszedł czas na sprawdzenie max oc tego sparkla :D

najlepszy programik do podkręcania jak rozumiem to riva tuner tak?

 

a powiedzmy że podkręciłem i chcę sprawdzić czy jest stabilne, to czym najlepiej potestować żeby było szybko i pewnie? (tak żeby testowanie było max 10 min) :lol2:

No to temp gites! u mnie w FUR test max to 56C na wiatraku na 800 rpm (czyli cichooooooooooo)

 

Najlepszy do OC oczywiscie Riva Tuner, dostepna juz wersja 2.08

 

Do testowania grafy starczy:

FUR najlepiej minimum 1280x1024 i 32xAA i MINIMUM 20 minut

3dmark06 MINIMUM 2-3 razy -i to raz za razem, przy czym u mnie najbardziej newralginczny punkt to test ze światełkami latającymi w lesie. Jesli ten test przechodzi, zawsze caly mark przechodzi. Tylko na tym ww tescie mi sie mark06 wywalał, np przy za wysokich taktach gpu (powyżej 756) i spu (powyżej 1944).

Na koniec test w praniu-czyli POGRAJ W CRYSIS w miejscach, gdzie naprawdę dużo się dzieje, w dżungli... Im dłużej pograsz, tym test jest bardziej wiarygodny ;]

 

Acha - jeśli myslisz, ze mozesz wlaczyc jakis test na monitorku i w ciągu 10 min. zdobyc pewność, ze karta jest stabilna po OC , to niestety pomyliłeś kanały - to nie cartoon network ;P

Takiego testu jeszcze nie stworzono.

 

 

 

PS

AMERYKI NIE ODKRYŁEM, ale powiem:

dla bicia własnych rekordów w markach przy ustawionych najwyższych możliwych taktach najlepiej zwiększyć na maksa chłodzenie i otworzyć budę. Inaczej zapomnij o wysokich wynikach OC (w gorszym wypadku znajdz gwarancję...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc swoją drogą to nabyłem dziś drogą kupna urządzenie zwane potenjonometrem i podłączyłem toto pod silencerka coby obroty zredukować - po redukcji cichutko że kompa na noc można by zostawić - oczywiście pokrętło wyprowadzone na zewnątrz aby w razie potrzeby wiatraka popędzić :D

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

dzieki za pomoc swoją drogą to nabyłem dziś drogą kupna urządzenie zwane potenjonometrem i podłączyłem toto pod silencerka coby obroty zredukować - po redukcji cichutko że kompa na noc można by zostawić - oczywiście pokrętło wyprowadzone na zewnątrz aby w razie potrzeby wiatraka popędzić :D

Dobra robota! :)

 

A'propos testowania GPU. Wspominałem wcześniej o masakrowaniu karty przy pomocy NVTray Tools.

Dawłem już to gdzieś wcześniej, ale wrzucam znów:

OTO JAK ŁATWO MOŻNA ZMIAŻDŻYĆ I ZDUSIĆ DOSŁOWNIE DO ZERA WSZELKIE WYSIŁKI NASZEJ 88GT, ABY CRYSIS BYŁ PŁYNNY...

Wystarczy włączyć stary, poczciwy SUPER SAMPLING...!

na SSx2 jeszcze sobie pogram, zwłaszcza po OC,

ale ciekawi mnie ile wasze karty osiągną fps

przy SSx4 i grafice na HIGH oraz 1280x1024

 

 

 

PS dla chcących obejrzeć poniższą miniaturkę w powiekszeniu:

Jeśli nie widzisz różnicy między trzema zlepionymi poniżej screenami to lepiej szybko zamien swój komputer na drogie, wysokiej klasy okulary i zainwestuj w wizyty u profesjonalnego okulisty - może nie jest jeszcze za późno dla Twoich oczu!

post-149435-1207261171_thumb.jpg

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

[/u]Jeśli nie widzisz różnicy między trzema zlepionymi poniżej screenami to lepiej szybko zamien swój komputer na drogie, wysokiej klasy okulary i zainwestuj w wizyty u profesjonalnego okulisty - może nie jest jeszcze za późno dla Twoich oczu!

No jak dla mnie roznica kolosalna ... minimum dla mnie SSx2 (sądząc po tych screenach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w dylemacie "Którą karte 8800GT kupić"?

Jestem już nieco skołowany. Na początku chciałem (i dalej chce) MSI 8800GT Zilent, ale jest b. słabo dostępna, a jak już to cena oscyluje wokół 700,00zł. W tej cenie to wybór dość duży, nawet 8800GTS po małej dopłacie mozna dostać.

Obecnie waham się mocno między: Gainward 8800GT, 8800GT GS z taktami na poziomie GTS, Gainward 8800GTS i Gibabyte 8800GT Ultra Durable.

Gainward w wersji GS kusi taktami jak GTS, a chłodzenie wyglada na dobre, z drugiej strony Gigabyte ma ponoć bdb system chłodzenia i softem do zmiany napięć i taktowań w 2D/3D co jest dla mnie ważne, bo głównie na kompie leci AutoCAD, a gry od czasu do czasu (choć po zmianie grafy pewnie sie to nieco zmieni) i cicha grafa by się przydała. Może jednak <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> GTS od Gainwarda ~750zł?

Już sam nie wiem. Poradźcie coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem współczesnym odpowiednikiem tego super samplingu nie jest filtrowanie anizotropowe + wygładzanie (antyalising x16)? no bo czemu we współczesnych gierach nie ma opcji właczania ss tylko trza kombinować ze sterownikiem ?

 

jak na mój gust to ss jest rozwiązaniem przestarzałym - może i ładnie wygląda ale jest mało wydajne

 

zresztą te wszystkie antyalasingi to od de można potłuc wszystko i tak wygląda mniej wiecej tak samo :lol:

 

Prosze o pomoc w dylemacie "Którą karte 8800GT kupić"?

Jestem już nieco skołowany. Na początku chciałem (i dalej chce) MSI 8800GT Zilent, ale jest b. słabo dostępna, a jak już to cena oscyluje wokół 700,00zł. W tej cenie to wybór dość duży, nawet 8800GTS po małej dopłacie mozna dostać.

Obecnie waham się mocno między: Gainward 8800GT, 8800GT GS z taktami na poziomie GTS, Gainward 8800GTS i Gibabyte 8800GT Ultra Durable.

Gainward w wersji GS kusi taktami jak GTS, a chłodzenie wyglada na dobre, z drugiej strony Gigabyte ma ponoć bdb system chłodzenia i softem do zmiany napięć i taktowań w 2D/3D co jest dla mnie ważne, bo głównie na kompie leci AutoCAD, a gry od czasu do czasu (choć po zmianie grafy pewnie sie to nieco zmieni) i cicha grafa by się przydała. Może jednak <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> GTS od Gainwarda ~750zł?

Już sam nie wiem. Poradźcie coś...

skoro masz taki dylemat to znaczy że liczysz się z kasą a to znaczy że najlepszym dla ciebie rozwiązaniem będzie, kupno najtańszego dostępnego 8800 gt (lub gts) do tego AC silencer za 15 zł + potencjometr za ok 10 zł + dodatkowe radiatorki za ok 15 zł (+ siakaś pasta jeśli nie masz np zalman stg lub CLP) i masz tanio, zimno cicho i skutecznie : o montażu silencerka możesz poczytać tu : http://www.frazpc.pl/artykuly/570/8800GT/+...io/i/skutecznie

 

tu masz tanią kartę: http://www.arche.home.pl/osc/product_info....oducts_id=16341

sprawdź se jeszcze alledrogo - mogą być tam jeszcze tańsze

 

aha i sprawdź se jeszcze czy się długość zgadza, bo ostatnio producenci przescigają się w oszczędnościach i skracają nawet tekturki na których motowane są karty :D (na moją kartę silencer pasował idealnie)

 

z ostatniej chwili : tu masz okazję za 528 zł dorwać jakiegoś afla-psa http://allegro.pl/item338369869_xfx_gforce...og_edition.html

 

swoją drogą to nieźle potaniały te karcioszki ja swoją w zeszłym roku kupowałem za 900 zł ...

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Prosze o pomoc w dylemacie "Którą karte 8800GT kupić"?

[...] głównie na kompie leci AutoCAD, a gry od czasu do czasu (choć po zmianie grafy pewnie sie to nieco zmieni)

:lol2: LOL = 8800GT do AutoCAD <rotfl>

 

odpowiedz jak wyzej: kup najtańszego 88GT, najlepiej np Leadteka za 570 i zmien chlodzenie na silencera.

wydasz ok 600zł i masz rakiete do grania i do... AutoCAD... :lol2: :lol2:

 

 

a czy przypadkiem współczesnym odpowiednikiem tego super samplingu nie jest filtrowanie anizotropowe + wygładzanie (antyalising x16)? no bo czemu we współczesnych gierach nie ma opcji właczania ss tylko trza kombinować ze sterownikiem ?

To prawda, ze SS to stara technologia jeszcze z czaso V i 3dfx chyba... ale te inne wspomniane przez ciebie wygladzania jakos nie dają rownie powalającego efektu, jak SS :)

 

Poza tym chodziło mi głównie o udowodnienie, jak wiele papu jeszcze potrafi gra potrzebować od GPU,

i ze nie pomaga tu nawet kręcony 88GT :) A przecież na 8800GT nie łatwo w grach zobaczyć 1 fps bez SS.

hahaha

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam kartę ta co w sigu, nie kręcona.

Co jakis czas pojawia sie problem:

-moniek robi sie czarny, resetuje, sygnal dwa razy i nic, wyłączam z listwy, potem już jest okk, co to może być ??

Stery nV Drivers 171.23 WHQL by Czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: LOL = 8800GT do AutoCAD <rotfl>

odpowiedz jak wyzej: kup najtańszego 88GT, najlepiej np Leadteka za 570 i zmien chlodzenie na silencera.

wydasz ok 600zł i masz rakiete do grania i do... AutoCAD... :lol2: :lol2:

Szczerze, to nie chce mi sie kombinowac ze zmiana chlodzenia. Chyba wezme tego Gigabyte Ultra Durable, i tu pytanie. Glosne to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...