Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to z tym wielkim chłodzeniem. Oprócz chłodzenia różni się jeszcze rozstawieniem zworki do zmiany napięcia (JP4). Tak po za tym to chyba niczym. Co do samej karty to jestem bardzo zadowolony.Jak na razie nie mam z nią żadnych problemów. Oczywiście chłodzenie zmienione na te w podpisie.

 

Co do zamontowania tego bloczka to nie wiem jak jest z rozstawieniem otworów na 79GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumiec, ze chodzi caly czas wentylator na maxa i nie ma problemu tak ?

 

P.S. Z tego co widzialem, to jest tylko wentylatorek na CPU grafy, a pamięci są "gołe". Czy jesli krecilbym grafe, bylaby potrzeba kupna radiatorkow na pamieci karty?

Mam kartę z tym chłodziwem(CM-HP) i jest genialne - niesłyszalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik wysoki. Ja przy podobnych taktowaniach mam ledwie 12100. Różnica prawie 800 pkt. Wyłącz te czity co tam masz ;) A tak na poważnie to procek aż tyle daje czy co ? Jakie stery wgrałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł, posiadam kartę jak z opisu, z bloczkiem jak z opisu. Jeżeli wymienie na 8800GT bloczek dalej będzie pasował, czy rozstaw otworów się różni pomiędzy 7900GS a 8800GT ?

 

I drugie pytanie: czy za różnicę w cenie pomiędzy tym, a tym odpowiada tylko inne chłodzenie czy coś jeszcze? Bo chcę zostać przy WC, więc jakie tam firmowo zamontowali, różnicy mnie nie robi.

tak wejdzie Ci bloczek na 88gt

bloki na karty z seri 7xxx pasuja na 88gt i 88gts nie pasuja na gtx-a i stare gts (320 i 640)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Wynik wysoki. Ja przy podobnych taktowaniach mam ledwie 12100. Różnica prawie 800 pkt. Wyłącz te czity co tam masz ;) A tak na poważnie to procek aż tyle daje czy co ? Jakie stery wgrałeś ?

prosta sprawa - zrób sobie tez testa i porównaj orb. zauważysz od razu różnicę w wyniku CPU. CPU jest bardzo ważny w wyniku 06. No i pamiętamy, że dla lepszego wyniku najwżniejsze są shadery!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinFast 8800GT ZL ma tylko 1 tryb pracy - w przybliżeniu 648 / 16xx / 900 (nie pamiętam dokładnie shaderów), napięcie 1,1V.

Wygląda na to, że nie ma trybu 2D.

 

Regulacja wentylatora sprawdza się bdb, zakres 30% (co odpowiada 880 obr) ~~ 100% (tylko w 3D pod pełnym obciążeniem). Wygląda na to, że regulacja obrotów zależy od temperatury rdzenia, a nie trybu pracy (2D/3D). Temperatura rdzenia waha się od około 45 do 60 stopni, powyżej nie widziałem.

Brakuje radiatorków na pamięciach - zastanawiam się nad zakupem i przyklejeniem, tyle, że muszą być małe - za wiele miejsca pod radiatorem to tam nie ma.

 

Jutro zabieram się za o/c. Tylko nie wiem czym. WinFox2 dołączonym do karty, nTune czy też riva tuner ?? Riva wygląda na skomplikowaną. Kurcze, Ati miało prościej - ATT - 3 suwaki i po robocie. Może coś takiego jest dla GF ??

 

Acha

Jakie są domyślne ustawienia trybu 2D dla 8800GT ?? Skoro nie ma tego w biosie to może zrobię sobie profile z poziomu programu ...

I drugie pytanie - jaka jest dopuszczalna rozsądna temp. rdzenia.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dalej nie wiem. Jest / czy nie ma / czy się zastanawiać ??

 

W RT już się zagłębiam, znalazłem jakiś opis / poradnik, skromne 60 stron ......

Wiem, że są 3 suwaki, chodzi mi o to co jest oprócz tego. lubie proste rzeczy. Mały programik 3 suwaki i jazda. W RT można tyle namieszczać, że aż strach myśleć.

Przy okazji - lepiej używać ustawień z poziomu "low level" czy też "driver" ??

 

Ponowie też zapytanie o dopuszczalną rozsądną temperaturę "na co dzień".

Skoro RT umożliwia ustawienie własnych reguł dla kontroli obrotów to chcę maksymalnie skręcić wentyl.

A nie wiem do ilu będzie bezpiecznie. Czy np - na stałe 50* - 55*, a w 3D: 70* - 80* nie będzie za dużo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na gigabajcie zapodali tryb 2d , zgraj bios nibitorem i daj mi na pw zobaczymy czy na zwykłym referencie zadziała tryb 2d. Na GTS-ach niestety tryb 2d nie działa , nvidia spiepszyła sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa to nie oni ustalają -skoro identyczna to po co kolejna rewizja?!Wydali poprawioną ,bo poprzednie nie dawały rady więc ta jest lepsza ,a oni wydali Ci wbrew prawu gorszą.Gorsze pamięci itp.Kierowałeś się tym przy wyborze -czyli się różnią.Jasne jak...

 

Koniowi na Służewcu niech zameldują -od strony dyszla coby mu łba nie rozdęło.Według ustawy w skrócie -"taki sam ,nie gorszy" czyli taki sam bądź lepszy.Nie mają rev.B?Aaaa to i lepiej -pewnie 8800 GTS 512 jeszcze się znajdzie hehe...

 

Ależ oczywiście i wiem co mówię.Zacznij od napisania im dobrego pisma i zażądania pisemnej odpowiedzi(że nie przyjmujesz ,bo jest gorsza i żądasz, a jak nie -Rzecznik PK itd.Grzecznie ale stanowczo)..Jak daleko -polecony.Zero gadki na telefon i na gębę.Łatwo się zaprzeć.Zalecam udanie się do Rzecznika Praw Konsumentów(darmowe i się należy).Opisz co i jak, że rewizje się różnią...blebleble(zapisz sobie i wydrukuj ładnie).Dokładnie wypytaj co i jak -on Ci doradzi co zrobić.Masz prawa to z nich korzystaj.Najważniejsze -rewizja B powstała aby zastąpić gorszą, nieudaną rewizję A ,która jest awaryjna bardzo -nie kupujesz sprzętu tylko na okres gwarancji i nie zamierzasz ryzykować biorąc sprzęt sprzed poprawy.Jak rev,.A i rev.B mogą być identyczne?Ultra Durable...ech.

Rzecznik -od tego zacznij ,bo od tego jest.

Dzieki Miron72 za rzeczowa i wyczerpujaca podpowiedz. Sprobuje tak, jak doradzasz. Tylko czasu wciaz malo na takie uzeranie sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Dzieki Miron72 za rzeczowa i wyczerpujaca podpowiedz. Sprobuje tak, jak doradzasz. Tylko czasu wciaz malo na takie uzeranie sie.

Czas poświęcony na to, by nie dać się zrobić w bambuko imho czasme straconym nie jest.

Stracony czas to praca na gniocie, który powinni Ci wymienić bez łaski na lepszą rewizję/ GTS...

 

 

 

@Costi (thx :rolleyes:)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa to nie oni ustalają -skoro identyczna to po co kolejna rewizja?!Wydali poprawioną ,bo poprzednie nie dawały rady więc ta jest lepsza ,a oni wydali Ci wbrew prawu gorszą.Gorsze pamięci itp.Kierowałeś się tym przy wyborze -czyli się różnią.Jasne jak...

Tu jest maleńki problemik. Typ (nie rewizja) A i B są TYLKO na stronie internetowej. Zdjęcia są na stronie internetowej. Zdjęcia NIE stanowią oferty handlowej. Typ A/B NIE stanowi oferty handlowej jeżeli nie jest zaznaczony w nazwie / oznaczeniu produktu.

 

Problem w tym, że:

MSI przy lepszym chłodzeniu ma oznaczenie ZILENT

Leadtek ma oznaczenie ZL

Gigabyte - NIE MA różnic w oznaczeniu - ani na karcie, ani na pudełku, ani nigdzie gdzie byłoby to wiążące. Przynajmniej na tyle, na ile mogłem ustalić to przed zakupem tej karty. M.in. dlatego z niej zrezygnowałem.

 

Wybieg prawny ale NIC się z tym nie zrobi. Dostajesz produkt IDENTYCZNY z handlowego i prawnego punktu widzenia. A że inaczej wygląda, no cóż .....

Masz w wielu miejscach zaznaczone że "wygląd karty może różnić się od załączonego zdjęcia" oraz "zawartość pudełka może się różnić w zależności od chwili ...."

 

Jest to niestety fakt. Jeśli nie ma różnicy w bezpośrednim oznaczeniu (karta / opakowanie karty - strona internetowa się nie liczy), to jest to produkt identyczny. Oba typy mają chłodzenie Zalmana - gdyby chociaż było było tak, że miałeś kartę z Zalmanem a dostałeś bez - byłaby podstawa .....

Jeśli będziesz miał szczęście to ktoś Tobie przychylny pójdzie Ci na rękę i wymieni, pomoże wymienić .... I w zasadzie tylko na to możesz liczyć.

 

Ta sama sytuacja jest z wieloma rzeczami, chociażby matryce lcd w monitorach, kości pamięci montowane na kartach itd.

Sam takie coś przechodziłem z monitorem Fujitsu-Siemens P19-2.

Na szczęście dla mnie model z PVA miał w nazwie P19-2 oraz sn xxxxxx050.

Model z MVA ma P19-2P oraz sn xxxxxx150. TO było podstawą do niezgodności towaru.

Ale to, że jest inna matryca w monitorze, co widać było praktycznie od razu po włączeniu go NIE stanowi podstawy.

 

P.S.

Nie chcę Cię zniechęcać i życzę pomyślnego zakończenia sprawy. Jak już pisałem sam przez coś podobnego przechodziłem

Rozpisałem się tyle, żeby Cię zachęcić do DELIKATNEGO zajęcia się tym, bo z pozycji "siły" możesz nic nie wskórać.

Dokładnie sprawdź oznaczenia i symbole na karcie, na pudełku. Nazwę i numer modelu, s/n, co tylko możesz. To będzie podstawą, bo wygląd w przypadku elektroniki niestety nie jest podstawą.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest maleńki problemik. Typ (nie rewizja) A i B są TYLKO na stronie internetowej. Zdjęcia są na stronie internetowej. Zdjęcia NIE stanowią oferty handlowej. Typ A/B NIE stanowi oferty handlowej jeżeli nie jest zaznaczony w nazwie / oznaczeniu produktu.

Problemik....hmmmm.Kwestia co ma udokumentowane ,bo oczywiście oferty zawsze mają "dopiski" stosowne.Jeżeli ma potwierdzone na piśmie zakup rewizji czy typu(nie ważne czego -ważny jest fakt rozróżnienia obu wersji) lub chociażby maile w których się informuje i upewnia co to wersji to jasnym jest ,że taką konkretnie chciał nabyć.Nie chodzi o zdjęcia -chodzi o dane techniczne.Czy te rewizje nie różnią się przypadkiem chłodzeniem i pamięciami(w tym konkretnym przypadku -czym te karty się różnią -pytanie do szeryfo)?Gigabyte -czy od niego była karta kupowana czy w sklepie?Z kim została zawarta umowa kupna(faktura) i czy na niej jest typ/rewizja/wersja opisana czy nazwana?Czy były maile na temat -szukam rev.B i taką chcę kupić, nie inną?Sam to przerabiałem również i nie tylko w swoich sprawach(a w swoich choćby z Galaxy 7600 -miało być ze zworkami i tyle).Wszytko jest kwestią stwierdzenia właśnie potrzeby nabycia innej wersji produktu i nie wyrażenia zgody na zastąpienie jej inną(tutaj jawno dupną rev.A).Jak nie ma rozróżnienia w zamówieniu/zakupie/informowaniu się czy śladu iż inna poszła,a inna wróciła z serwisu to pipa i tyle.

Co do "wagi" zdjęć to zależy gdzie -regulamin Allegro choćby określa to wyraźnie ,a tam też kupujemy karty i to dużo.Od sklepów również.No i Conti -pozycja "siły"?Nie -to pozycja klienta ,którego ma obowiązek przyjąć i poinformować o możliwości/sposobie dalszego postępowania wspomniany Rzecznik.Dlatego doradziłem tę wizytę.Trudno mi odgadywać bowiem wszystkie elementy sprawy -wszak nie widziałem nawet "papierów".Założyłem ,że szeryfo nabył kartę w rewizji B świadomie i w sposób potwierdzający chęć jej nabycia(plus odnotowanie faktu ,że to właśnie B).Natomiast serwis przysłał A.Jeżeli serwis przyznał pisemnie ,że dla niego A i B(typ czy rewizja) są identyczne więc przysyłają A, a one się różnią(no to co jest z tym Gigabyte -różnią się czy nie?!Bo niedawno wrzało o "poprawionej i lepszej rewizji B" <_< ) to wystarczy wskazać różnice jakoby oczywiste jak dotąd czytałem(pamięci czy chłodzenie).To wszystko jednak jest pyłem jeżeli nie zna się szczegółów(gdzie i jak nabyto.Jak wyglądała oferta, co mamy na piśmie, co w mailach, jak bardzo się różnią rewizje ze wskazaniem na wydajność i eksploatację i inne takie).Ja nabyłem pamięci z sygnatury od "legal oficjal" dealera na Allegro.No i w OC kicha totalna więc i CPU zalegało.A on mi na to ,że te fotki z Orthosa i CPUz to przykładowe...ale tego nie zastrzegł.No i w mailach mi potwierdzał ,że "tak -to OC to ojejku jakie cudne, bo to selekty...".No i wymienił -te już warunki spełniają.Ale coś miałem na zaczepienie -aukcję i maile.Więc ogólnie to doradzam zebranie co się ma do kupy i wizytę u Rzecznika lub choćby maila mu wysłać z załącznikami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My możemy sobie gdybać i naprawdę życzę, każdemu pomyślnego zakończenia.

Zauważ co napisałem -> czy gdziekolwiek jest zawarta różnica pomiędzy tymi wersjami. Jeżeli nie ma tego na piśmie to sobie można "gębować".

 

Dodatkowo jeśli przedstawiciel Gigabyte nie uznaje różnicy + nie ma różnicy w nazwie / oznaczeniu to możesz jedynie mieć nadzieję na dogadanie się ze sklepem, gdzie kupiłeś. Bo "umowa" była zawarta ze sklepem a nie z Gigabyte. Gigabyte nie po raz pierwszy "nagina rzeczywistość".

 

Zdjęcie nie jest ofertą handlową. Regulamin allegro może twierdzić sobie co innego, ALE na allegro obie strony muszą zaznajomić się z regulaminem i zgodzić się na niego. W przypadku sklepów sprawa wygląda nieco inaczej.

 

Co więcej:

* Specyfikacja i zdjęcia mogą być przedmiotem zmian bez uprzedniego powiadomienia.

* Wszystkie użyte znaki towarowe i graficzne należą do ich właścicieli.

Jest to cytat tzw "drobnego druku" ze strony Gigabyte.

Jeszcze raz napiszę - wiążące jest oznaczenie i to co się ma na piśmie, a nie zdjęcie / wygląd / opinie z internetu / forum itd.

Jeśli w oznaczeniu jest ujęta różnica, sprawa jest prosta, jeśli nie - zaczynają się schody.

 

P.S.

miron72

W zasadzie piszemy to samo, ale od innej strony. Też jestem za walką o prawa, ALE najpierw trzeba mieć coś w kieszeni, królik nie wchodzi w grę.

Jeśli nie znajdzie żadnego dowodu / dokumentu na niezgodność, rzecznik nie pomoże.

A strona internetowa i zdjęcia nie stanowią żadnej podkładki, tym bardziej, że obie karty są wrzucone w jeden worek.

Co do "poprawionej rewizji" - nie wiem czyj to wymysł. Przeszukałem jakiś czas temu wszystkie oficjalne "stanowiska" Gigabyte i nie znalazłem nic na ten temat. Na forach internetowych zostało to tak nazwane, chyba też w jakimś teście redaktorzy tak to nazwali, ALE nie Gigabyte. Przynajmniej ja tego nie znalazłem.

 

Widzę też,że inaczej rozumiemy "pozycję siły". Kojarzy mi się to z meczami piłki nożnej, a raczej występami pseudokibiców i policji .....

Po prostu więcej można załatwić spokojną, aczkolwiek stanowczą i rzetelną rozmową niż nerwami i groźbami ....

 

Z jednej strony zrobiło się OT, ale z drugiej strony odnosi się to do nieładnego problemu z producentem jednej z najpopularniejszych kart na rynku .....

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w tym jest problem, ze oba modele tej karty nie roznia sie symbolami. I na dodatek nie mam nic na pismie :( Jak zamawialem ja w Vobisie, to dogadalem sie (ustnie niestety), ze jezeli przyjdzie rev.A, to jej nie wezme, bo zalezy mi tylko i wylacznie na "poprawionej" wersji. Zreszta, mialem wczesniej rev.A i faktycznie - kupa straszna!! Doszlo do tego, ze balem sie wlaczac kompa, bo nie wiedzialem, co tym razem sie stanie. Na moje nieszczescie padly pamieci (chyba?) - ogolne krzaki, kwadraciki i kropeczki juz w biosie. No i teraz Gigabyte twierdzi, ze to sa identyczne karty i tak dalej blebleble. Pracownicy Vobisu probuja jeszcze zdobyc dla mnie rev.B, ale nigdzie nie ma. Trwa to juz 2 miesiace!! S;pecjalnie nie odbieram rev.A ze sklepu, bo juz wtedy bedzie po ptakach. I znowu bede sie bal i czekal, kiedy znowu cos zacznie sie dziac!

Takze, przestrzegam przed Gigabyte. Coz, byly juz wczesniej rozne doniesienia co do rzetelnosci firmy i serwisu, ale jak czlowiek glupi, to musi sie uczyc na wlasnych bledach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My możemy sobie gdybać i naprawdę życzę, każdemu pomyślnego zakończenia.

Zauważ co napisałem -> czy gdziekolwiek jest zawarta różnica pomiędzy tymi wersjami. Jeżeli nie ma tego na piśmie to sobie można "gębować".

Za mało wiemy obaj o przypadku -dlatego doradzam Rzecznika

Gigabyte nie po raz pierwszy "nagina rzeczywistość".

I nie piąty nawet :rolleyes: .U mnie dwa mobaski Ultra Dup..rable pękły w walce moment.MSI

bez żadnych Ultra(ba -0bez High nawet hehe) do sprzedaży chodziło i to na wyższych nastawach.

Zdjęcie nie jest ofertą handlową.

Czasem nie jest czasem jest -najlepiej czytać regulamin i wszystkie dopiski oraz cennik szczegółowy(przygoda z Neostradą w Telepunkcie -dawne dzieje :razz: ).Zresztą nas tu konkretnie faktycznie nie obchodzi zdjęcie.

Regulamin allegro może twierdzić sobie co innego, ALE na allegro obie strony muszą zaznajomić się z regulaminem i zgodzić się na niego. W przypadku sklepów sprawa wygląda nieco inaczej.

Dopóki nie przeczytasz regulaminu ...nie kupuj.Zakup w zasadzie stawia nas przed faktem dokonanym -"tak wiem ,że macie regulamin i powinienem go przeczytać...przed faktem" :wink: .Obowiązek to jedno ,a rozsądek drugie...Piszę ogólnie ,bo jak czytałem nie kupiłeś Gigabyte właśnie przez spokojne i słuszne rozpatrzenie ich "opcji".Mnie już dawno "przekonali" do siebie.A Allegro podałem aby uświadomić tych co nie doczytali.Bo czasem można się na tym oprzeć.Na tym plus dobrze poprowadzonym postępowaniu(a więc i korespondencji ze sprzedawcą).

Jeszcze raz napiszę - wiążące jest oznaczenie i to co się ma na piśmie, a nie zdjęcie / wygląd / opinie z internetu / forum itd.

Jeśli w oznaczeniu jest ujęta różnica, sprawa jest prosta, jeśli nie - zaczynają się schody.

No właśnie -to jest cała kwintesencja.Niemniej zakładam ,że szeryfo wie czego się domaga.Wiadomo ,ze nikt nie da nam karty na jaką nie mamy "papierów" czy choćby maili(są nawet "słabym" dowodem sądowym).I tu wraca podstawa -Rzecznik.Dla nas ta instytucja jest i nic nie kosztuje zebrać materiały(do których my nie mamy dostępu) oraz udać się doń.Bo te praktyki nie tylko Giga są świństwem i należy powalczyć lub chociaż spytać czy można....

Uważam ,że dobrze iż takie dyskusje się wywiązują.Nawet jak tylko jednej osobie pomogą to warto.

EDIT -moja wczesna wypowiedź w "sprawie""

"Zacznij od napisania im dobrego pisma i zażądania pisemnej odpowiedzi(że nie przyjmujesz ,bo jest gorsza i żądasz, a jak nie -Rzecznik PK itd.Grzecznie ale stanowczo)"

Sam widzisz ,że też nie doradzam jakiś "meczowych" rozwiązań....

@szeryfo -coś mi się wydaje ,że serwis to może nawet nie wie o Twoim kłopocie, a Vobis...w bambuko leci.To prawdopodobne.Tyle czasu nie ma rev.B?Oj -czas chyba na wymianę z nimi pism konkretnych.Przecież nie możesz tego "na gębę" załatwiać.W ten sposób to zyskasz tylko rangę "stałej ekspozycji" w sklepie <_< .Określcie obaj(no Ty i przedstawiciel/właściciel) sklepu swoje stanowiska pisemnie.Potwierdźcie przyjęcie pism pieczątką(kto ma) i podpisem imiennym(koniecznie do pieczątki ,bo bezimienni nie odpowiadają :wink: ).I od tego zacznij....Tyle czasu...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie (a moze i panie) mam 8800GT od MSI (wersja fabrycnzie podkrecona na 660/1900) i zaczelem sie nia troche bawic. doszlem do zegarow 720/1825/2036, ale to dla mnie mało. chcialbym sie dowiedziec czy wersja MSI ma juz fabrycznie podkrecony BIOS do 1,1V czy standardowo na 1,05V. wie ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też o MSI Zilent, ale z innej beczki - jakim programem da się ustawić odgórnie kolorki dla trybu 3D? Właśnie gram w Assasina i czerni tam daleko jak stąd do Australii. Brak opcji zwiększenia kontrastu w grze. Jako że ostatnie pięć lat siedziałem na ATI nie miałem takich problemów - tam kolorki zawsze były super - dodatkowo była opcja włączenia profili barw i zmiany wartości poprzez hotkeye. W panelu Nvidii nie widzę nic poza regulacją barw dla Video, co już dawno zrobiłem... Czym sobie ułatwić życie? :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

witam panowie (a moze i panie) mam 8800GT od MSI (wersja fabrycnzie podkrecona na 660/1900) i zaczelem sie nia troche bawic. doszlem do zegarow 720/1825/2036, ale to dla mnie mało. chcialbym sie dowiedziec czy wersja MSI ma juz fabrycznie podkrecony BIOS do 1,1V czy standardowo na 1,05V. wie ktos??

chcesz mieć pewność sprawdź miernikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...