Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam dwie karty w SLI i chcialbym osobno dla kazcdej ustawic taktowanie i obroty wentyla - niestety w RT nie idzie - jest jakas aplikacja umożliwiająca taka operacje? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

BTW wczoraj zamieszczone w sieci demo GRID świetnie się nadaje do testowania karty.Nagrzało mi sekcję(zwłaszcza drift -dużo dymu :wink: ) zasilania lepiej niż Crysis.To tego jest świetne.Polecam

WIELKIE DZIĘKI MIRON72 :razz:

przeoczyłem to demo, a po sciągnięciu i odpaleniu tego wczoraj wieczorem zasiedziałęm się do drugiej w nocy :lol2:

dali nawet multi-które właśnie sprawiło, że się nie wyspałem :)

Ale sama gra-cudo.

I kończąc OT:

Wszystko co się da ustawiłem na ultra, 1280x1024 i co - i nawet bez kręcenia nasza 88GT daje sobie radę DOSKONALE!!!

Tu link do screenow z frapsika (ok 4,5MB)

http://www.mediafire.com/?1otvt21m0z0

 

Polecam wszystkim GRID :)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyrzutow sumienia, podejrzewam, ze w upalne dni stock tak czy inaczej by sobie nie radził... tak mam oklejona sekcję, chłodny rdzeń i bez obaw będę giercował w wymagające tytuły.

Też tak uważam.To ma dawać przyjemność ,a nie wywoływać "zadumę" -zwiśnie czy nie?gotuje się czy nie?Spokój nie ma ceny :wink:

 

@dia8el -jak podłączyłem pada.... :wink: .Postarali się z GRID co widać natychmiast.Po wyścigu Mustangiem w gardle zasycha :razz: .A na Vista?Te same ustawienia i nie czuję zbytnio braku FPSów.Dla takich gier kupuje się 88GT :razz: .Ach jak te gumy się pięknie żalą palone :rolleyes:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o odpowiedz ponieważ zależy mi na tej sprawie. A mianowicie przymierzam sie do zmiany wysłużonej 7900gs na GF 8800GT . I teraz mam pytanie którą z tych kart polecacie (którego producenta) nie zależy mi na jakimś EXTREMALNYM OC. ale jakiś by sie przydał . :rolleyes:

 

http://www.allegro.pl/item359525514_gigaby...512mb_wawa.html

http://www.allegro.pl/item356710391_zotac_...0_gw_od_ss.html

http://www.allegro.pl/item357274123_galaxy...nowe_sklep.html

http://www.allegro.pl/item355449128_galaxy...ns_samsung.html

 

nie sugerujcie sie cenami bo wziąłem pierwsze lepsze chodzi mi tylko o wybór.

jak dla mnie ten zotac konkretnie wyglda no ale niewiem zobaczcie :) .

 

I ostanie pytanie czy mój CHIEFTEC 400W., pociągnie tą karte czy będą jakieś problemy ???

z góry dzieki i prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chieftec to i z 8800gt sli + o/c sobie da radę, więc tym się nie martw.

 

Ucz się na błędach poprzedników (np moich :lol: ) i bierz najtansza dostepna 8800gt + accelero s1 rev 2 (pozniej bios mod na 1.1v).

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewny że ten chieftec 400w da rade?:) nie wierzyłem w ten zasilacz tak. Hmm powiem ci że zmiana chłodzenia nie wchodzi w gre tak samo wgrywanie biosu. Więc co polecasz/polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym dzięki ci za odpowiedz. A masz na ten temat jakieś zdanie bo słyszałem że gigabyte jest awaryjny no i po lekkim oc smarzą mu sie pamieci , w sumie to na pamieciach to ja tam nie widze żadnych radiatorów. Ale reszte konstrukcji wyglada solidnie. A słuchaj mógłbym jeszcze tego gigabyte troche podkręcić czy to już raczej jego max??

 

ps. A co powiesz na temat zotaca ?? (link wyżej)>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim 8800GT od Galaxy. W grach takich jak Assassin's Creed lub Call of Juarez cienie są strasznie postrzępione i dziwnie skaczą/migają. Na przykład w Call of Juarez cienie na rękach i broni ciągle skaczą i są postrzępione, to samo dzieje się np. z cieniem pod mieczem który Altair nosi na plecach. Dowiedziałem się że te gry korzystają z dynamicznych cieni i tylko one działają niepoprawnie. Czy wy też macie taki problem?

Wracając jeszcze do mojego problemu: zauważyłem również że krawędzie są po ząbkowane mimo że AA mam ustawione na 4x. Widać to szczególnie w GRIDzie kiedy patrze na boczną barierkę w oddali lub na górną krawędź samochodu. Wcześniej, w Rainbow Six 2 też miałem duży problem z AA ponieważ kiedy go włączyłem w grafice pełno było takich artefaktów jakby. Przeinstalowałem stery i wszystko gra więc to była na pewno wina sterów. Co do cieni to np. na zderzaku od samochodu widać ciemne paski. Proszę poradźcie coś bo nie mogę już z tym wytrzymać. Co ciekawe kiedy próbuję instalować inne sterowniki wyskakuje okno informujące że sterownik nie zgadza się ze sprzętem(czy coś w tym stylu), tyle tylko że ja instaluje stery z płytki dołączonej do karty więc powinno pasować. W sumie mogę zainstalować tylko dwie wersje seterów tj. 169, 174. Próbowałem też tej opcji "Disable LOD bias" i nie pomaga. Proszę poradźcie coś :?

Edytowane przez unit1.cpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o odpowiedz ponieważ zależy mi na tej sprawie. A mianowicie przymierzam sie do zmiany wysłużonej 7900gs na GF 8800GT . I teraz mam pytanie którą z tych kart polecacie (którego producenta) nie zależy mi na jakimś EXTREMALNYM OC. ale jakiś by sie przydał . :rolleyes:

 

http://www.allegro.pl/item359525514_gigaby...512mb_wawa.html

http://www.allegro.pl/item356710391_zotac_...0_gw_od_ss.html

http://www.allegro.pl/item357274123_galaxy...nowe_sklep.html

http://www.allegro.pl/item355449128_galaxy...ns_samsung.html

 

nie sugerujcie sie cenami bo wziąłem pierwsze lepsze chodzi mi tylko o wybór.

jak dla mnie ten zotac konkretnie wyglda no ale niewiem zobaczcie :) .

 

I ostanie pytanie czy mój CHIEFTEC 400W., pociągnie tą karte czy będą jakieś problemy ???

z góry dzieki i prosze o odpowiedz.

Sugeruje jak poprzednicy. Kupić najtańszą karte - vide Zotac - i zmienić chłodzenie na Accelero (razem z radiatorkami na sekcje zasilania i ramy). Naprawdę warto. Ewentualnie Gigabyte, która w standarcie jest juz podkręcona, a dodatkowo ma soft do podkrecania który umozliwia zwiekszenia napięcia do 1.2V bez edycji biosu, choc ja walcze już z drógą sztuka, bo cos mi padają. Jeśli nie wchodzi w grę I opcja, to sugeruję MSI Zilent. Dobre wykonanie, podkręcona fabrycznie i potencjał do OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wchodzi w grę I opcja, to sugeruję MSI Zilent. Dobre wykonanie, podkręcona fabrycznie i potencjał do OC

lub zauważalnie tańszą a też podkręconą Leadtek Winfast 8800GT ZL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za odpowiedzi. Ale wiesz co adnet chyba zdecyduje sie na tego gigabyte , a nie masz pojęcia czemu ten gigabyte ci tak pada?? może masz pecha... . Ewentalnie teraz mam dylemat pomiedzy tym zotakiem a gigabyte .? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za odpowiedzi. Ale wiesz co adnet chyba zdecyduje sie na tego gigabyte , a nie masz pojęcia czemu ten gigabyte ci tak pada?? może masz pecha... . Ewentalnie teraz mam dylemat pomiedzy tym zotakiem a gigabyte .? pozdrawiam.

przejrzyj pare ostatnich stron n/t kart GB sporo jest napisane. ja rowniez rozwazalem zakup tej karty, ale po sugestiach od userow decyzja padla na galaxy, z tym ze ja chce sie bawic zworka, wiec razem z accelero dojdzie troche radiatorow na sekcje zasilania. Ty nie chcesz sie raczej bawic w oc, wiec podumaj nad galaxy z cooler masterem (wersja heat pipe) - cichy i wystarczajaco chlodzi po lekkim oc. polecam rowniez lekture testow ze szczegolnym uwzglednieniem tego. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za odpowiedzi. Ale wiesz co adnet chyba zdecyduje sie na tego gigabyte , a nie masz pojęcia czemu ten gigabyte ci tak pada?? może masz pecha... . Ewentalnie teraz mam dylemat pomiedzy tym zotakiem a gigabyte .? pozdrawiam.

Pierwsza rewizja Gigabyte 8800GT Ultra Durable padała z uwagi na słabe memorki mede by Quimonda. Wycofali całą serje, ale niektóre sklepy jeszcze tym obracają (srebrny cooler i w/w pamieci). Wersja B ma memorki Samsunga i nowy cooler Zalmana - tym razem żólty - ale nadal niektórzy mają z nią problemy, które polegają za zwieszaniu, wystepowaniu czarnych ekranów w 3D. U mnie wywalało nawet w pulpicie i błędy sterownika. Onecnie karta poszła do kumpla na testu, a ja dostane jego Galaxy, żeby sprawdzić czy u mnie coś innego nie daje po [gluteus maximus]. Dodam tylko że wystarczy wpisac w Google i zobaczysz - to nie odosobiony przypadek. Dlatego polecam MSI, ewentualnie 8800GTS 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za odpowiedzi. Ale wiesz co adnet chyba zdecyduje sie na tego gigabyte , a nie masz pojęcia czemu ten gigabyte ci tak pada?? może masz pecha... . Ewentalnie teraz mam dylemat pomiedzy tym zotakiem a gigabyte .? pozdrawiam.

 

Hehe. Nastepny niedowiarek. Jak chcesz, to kupuj Gigabyte, sam sie przekonasz. Ja mialem obie wersje i obie sa do d..y! Pierwsza - wiadomo, a druga tez sie krzaczyla, wysypywala, rozowe/niebieskie ekrany, az calkiem padla. A serwis wymienil mi ja na ...WERSJE PIERWSZA!! :)) I bujam sie z serwisem juz do ponad dwoch miesiecy. A tez nie wierzylem innym uzytkownikom. Przeciez ta karta tak fajnie i solidnie wyglada, ultra durable 2 i takie tam. No, jakbym chcial na nia tylko patrzec, to i owszem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za odpowiedzi. Ale wiesz co adnet chyba zdecyduje sie na tego gigabyte , a nie masz pojęcia czemu ten gigabyte ci tak pada?? może masz pecha... . Ewentalnie teraz mam dylemat pomiedzy tym zotakiem a gigabyte .? pozdrawiam.

Ci co nie mają o czym pisać nie piszą na forum, chyba, żeby się pochwalić... :rolleyes: A Gigabyte to jedna z najpopularniejszych marek. Narzekających to ilu razem będzie? Na ile sprzedanych kart? Zresztą wszystko może się popsuć nawet Rolls Royce.

 

Ja tam się pochwalę, że jestem zadowolony z mojego Gigabyte 8800GT z VF830 od samego początku a mam jedną z pierwszych z nowej rewizji z promocji w Vobisie za 650zł. :D Przedtem miałem niebieskiego Palita 8800GT Super i Powercolor 3870 z Zerotherm.

 

Zero problemów jak dotąd.

 

Teraz Gigabyte 8800GT są też na Hynixach moja ma Samsungi więc może to coś ma do rzeczy...

 

Dlaczego kupiłem Gigabyte to pisałem już wcześniej i dalej żadna 8800GT tego nie przebija.

 

EDIT. Jestem na 200 stronie, przechodzę do historii. :D

Edytowane przez Feniks007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekających to ilu razem będzie? Na ile sprzedanych kart? Zresztą wszystko może się popsuć nawet Rolls Royce.

No ta zasada dotyczy też innych firm -to jednak Gigabyte musiało poprawiać rewizje i do tego niezbyt skutecznie jak się powoli okazuje.I niestety o kartach Gigabyte chyba najwięcej się czyta w kontekście awaryjności -a przecież to oni mają Ultra Durable.Wśród moich kolegów Gigabyte odeszło niemal całkiem w zapomnienie tak jak Asrock na mobaski którego niektórzy czuli dziwną modę dawno temu.Powoli zaczynają sie narzekania na "nieseryjność" płyt Asusa ale to inny temat.Jeszcze dwóch kumpli ma płyty Gigabyte(jeden 939 ,a drugi 775) ,a jeden grafikę(8600 pasywne).Ja miałem dwie płyty Gigabyte(po drugiej wymianie na inny model sprzedałem nie wypakowując).Musiało je MSI zastąpić -tańsze chodziło wyżej i sprzedałem sprawne.Gigabyte może jest i popularna ale jej solidność zawsze była nieco loteryjna niestety -przynajmniej ja to tak widzę.Głupio mi teraz ,że jechałem na swoją kartę bez litości -choć ma dziwactwa i jest przekombinowana to chodzi i nie pada więc może nieco przesadzałem.Ogólnie sprzedanych było mnóstwo ,a ile padło?A Palitów?Asusów(nie lubię...buee)?Nie wspomnę o "amerykańskich" czy mniej licznych MSI i Leadtekach.Jakoś wydają się być solidniejsze...ale nie mam tu jasnego zdania.Niestety jakoś w ogólnym rozrachunku Gigabyte tu odstaje.

Ja tam się pochwalę, że jestem zadowolony z mojego Gigabyte 8800GT z VF830 od samego początku

No i fajnie -chciałbym aby wszyscy byli zadowoleni ze sprzętu(no zwłaszcza ja :razz: ).Pisałeś o firmie Rolls Royce...Ja napisze o firmie FIAT -no przecież zdarzy się jedna Siena na ileś tam co nie sprawi kłopotu.Tak samo Brawa i Bravo :wink: .Sam niedawno chwaliłem Gigabyte rev.B i całkiem niedawno wycofałem się z tego....

Oczywiście ,że jest wiele kart Gigabyte nie sprawiających kłopotu ale osobiście nie potrafiłbym polecić ich kart z czystym sumieniem -za duży odsetek ma problemy.A jestem kryty hehe -swoją czyli Galaxy też odradzam więc trudno tu chyba mówić ,że jestem subiektywny.Mimo ,że jest mniej awaryjna(bo jest) to jest też bardzo upierdliwa.Każdy ma swoje zdanie oczywiście ,a moje wygląda tak -MSI lub Leadtek ,które były wcześniej wymieniane.Może też Palit -cewki piszczą nie tylko na nich no i przynajmniej w domu...nie w serwisie.Zotac z linka ma chłodzenie kiepskie -wyjec i tyle.Ale chyba gwarancję 5lat.To może być duuuży plus przy odsprzedaży karty co kiedyś w końcu nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta zasada dotyczy też innych firm -to jednak Gigabyte musiało poprawiać rewizje i do tego niezbyt skutecznie jak się powoli okazuje.I niestety o kartach Gigabyte chyba najwięcej się czyta w kontekście awaryjności -a przecież to oni mają Ultra Durable.Wśród moich kolegów Gigabyte odeszło niemal całkiem w zapomnienie tak jak Asrock na mobaski którego niektórzy czuli dziwną modę dawno temu.Powoli zaczynają sie narzekania na "nieseryjność" płyt Asusa ale to inny temat.Jeszcze dwóch kumpli ma płyty Gigabyte(jeden 939 ,a drugi 775) ,a jeden grafikę(8600 pasywne).Ja miałem dwie płyty Gigabyte(po drugiej wymianie na inny model sprzedałem nie wypakowując).Musiało je MSI zastąpić -tańsze chodziło wyżej i sprzedałem sprawne.Gigabyte może jest i popularna ale jej solidność zawsze była nieco loteryjna niestety -przynajmniej ja to tak widzę.Głupio mi teraz ,że jechałem na swoją kartę bez litości -choć ma dziwactwa i jest przekombinowana to chodzi i nie pada więc może nieco przesadzałem.Ogólnie sprzedanych było mnóstwo ,a ile padło?A Palitów?Asusów(nie lubię...buee)?Nie wspomnę o "amerykańskich" czy mniej licznych MSI i Leadtekach.Jakoś wydają się być solidniejsze...ale nie mam tu jasnego zdania.Niestety jakoś w ogólnym rozrachunku Gigabyte tu odstaje.

 

No i fajnie -chciałbym aby wszyscy byli zadowoleni ze sprzętu(no zwłaszcza ja :razz: ).Pisałeś o firmie Rolls Royce...Ja napisze o firmie FIAT -no przecież zdarzy się jedna Siena na ileś tam co nie sprawi kłopotu.Tak samo Brawa i Bravo :wink: .Sam niedawno chwaliłem Gigabyte rev.B i całkiem niedawno wycofałem się z tego....

Oczywiście ,że jest wiele kart Gigabyte nie sprawiających kłopotu ale osobiście nie potrafiłbym polecić ich kart z czystym sumieniem -za duży odsetek ma problemy.A jestem kryty hehe -swoją czyli Galaxy też odradzam więc trudno tu chyba mówić ,że jestem subiektywny.Mimo ,że jest mniej awaryjna(bo jest) to jest też bardzo upierdliwa.Każdy ma swoje zdanie oczywiście ,a moje wygląda tak -MSI lub Leadtek ,które były wcześniej wymieniane.Może też Palit -cewki piszczą nie tylko na nich no i przynajmniej w domu...nie w serwisie.Zotac z linka ma chłodzenie kiepskie -wyjec i tyle.Ale chyba gwarancję 5lat.To może być duuuży plus przy odsprzedaży karty co kiedyś w końcu nastąpi.

Do niczego tutaj się nie mogę przyczepić, logika i zdrowy rozsądek u ciebie działa. :)

 

Dlatego nigdy nie polecałem wprost niczego pisząc, że każdy musi sam podjąć decyzję. Piszę tak dla przeciwwagi trochę. :wink:

 

Chodziło mi o to, że dużo osób narzeka na Gigabyte a mi sie udało i to kilka razy z różnym sprzętem. Z drugiej strony czy są jakieś marki pewniaki?

 

Kiedyś miałem Asusy i dawno już zrezygnowałem, potem Gigabyte, ale powoli mi przechodzi no i jeszcze MSI i Leadtek mam na stanie ale nie powiedziałbym, że to są pewniaki raczej ze sprzętem komputerowym to teraz taka loteria trochę jest...

 

Życzę wszystkim dużo szcześcia... no i aby firmy zaczęły stawiać na jakość a nie na ilość. Marzenia co nie? Business is business - niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie polecałem wprost niczego pisząc, że każdy musi sam podjąć decyzję. Piszę tak dla przeciwwagi trochę. :wink:

Tak toćzna!Yin i Yang must sein!Tu się zgodzę :wink: .Prawda IMHO jest bolesna -firmy kombinują jak nas zwabić i wydoić ,a my jak się nie dać :wink: .Kto ma szczęście to trafi.Kolega ma C2D .któremu daleko taktami do mojego AMDka -mimo wielu podejść na różnych mobaskach.Ot -pech i tyle..A niby wszystkie 3kę robiły...

Ale w tym całym elektronicznym pechu można też winnych znaleźć -o rety znowu padło na Chińczyków :razz: .A raczej na zleceniodawców -zmniejszają koszta ,a my liczymy na fart.Kupowałem kiedyś dla ludzi Patrioty LLK -sam miałem najtańsze Patki(a i tak drogie wówczas).Te LLK to było coś -na micronach...Były świetne.Mój najlepszy kumpel pyta...a ja mu na to LLK!Bierzemy i....OC jak w moich taniochach(ledwie 900 minęły i to nie "ściskane").Aaaa -zapomnieli ogłosić ,że teraz Elpida tam siedzi :mad: .Groźba/prośba wymieniłem...Tak widzę właśnie troskę firm -mają się o kogo troszczyć...o siebie :rolleyes:

Sam długo używałem schematu -mobo MSI, CPU ...różnie, grafika Leadtek.Internet namówił mnie na Ati, a potem na Galaxy 6600GE(dawała czadu hihi).Długa to już miłość -kilka Galaxy kolejnych, a w międzyczasie Intela zastąpiły AMD(wtedy było warto -dziś zrobię odwrotnie).MSI -DFI(i znów wrócę do MSI chyba choć DFI świetna i basta).Miałem fart ogólnie i nawet Brisbane się około 3 kręci hehe.Ale tak dumając co wybrać ...nie wiem sczerze -chyba sklep z dobrym serwisem/regulaminem/opinią :wink: .I w nim dobierać kartę.Bo coraz częściej gwarancja staje się ważniejsza od reszty -coraz częściej potrzebna.Gdyby ten Zotac miał chłodzenie ok...ale jak ma nie być zmieniane....

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko czy ktos ma konto na XS?

niestety ja jakos nie doczekałem sie @ z aktywacja :|

i teraz czy kto mogłby w moim imieniu zapodac tam jeden temacik?

chodzi o OVP modka :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do mojego problemu: zauważyłem również że krawędzie są po ząbkowane mimo że AA mam ustawione na 4x. Widać to szczególnie w GRIDzie kiedy patrze na boczną barierkę w oddali lub na górną krawędź samochodu. Wcześniej, w Rainbow Six 2 też miałem duży problem z AA ponieważ kiedy go włączyłem w grafice pełno było takich artefaktów jakby. Przeinstalowałem stery i wszystko gra więc to była na pewno wina sterów. Co do cieni to np. na zderzaku od samochodu widać ciemne paski. Proszę poradźcie coś bo nie mogę już z tym wytrzymać. Co ciekawe kiedy próbuję instalować inne sterowniki wyskakuje okno informujące że sterownik nie zgadza się ze sprzętem(czy coś w tym stylu), tyle tylko że ja instaluje stery z płytki dołączonej do karty więc powinno pasować. W sumie mogę zainstalować tylko dwie wersje seterów tj. 169, 174. Próbowałem też tej opcji "Disable LOD bias" i nie pomaga. Proszę poradźcie coś :?

Hej! Nikt nie pomoże? Przed chwilą zainstalowałem nowy system w dodatku na nowym dysku, zainstalowałem najnowsze stery i dalej to samo czyli nie jest to wina sterowników tylko jest to uszkodzenie karty. Teraz tylko co to może być. Czy w ogóle możliwe jest żeby za cienie i AA odpowiadała bezpośrednio karta a nie sterownik? Proszę poradźcie coś. Może powinienem przepiąć zworkę aby zwiększyć napięcie? Czy mogę z tym iść na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda IMHO jest bolesna -firmy kombinują jak nas zwabić i wydoić ,a my jak się nie dać :wink: .Kto ma szczęście to trafi.Kolega ma C2D .któremu daleko taktami do mojego AMDka -mimo wielu podejść na różnych mobaskach.Ot -pech i tyle..A niby wszystkie 3kę robiły...

 

Ale tak dumając co wybrać ...nie wiem sczerze -chyba sklep z dobrym serwisem/regulaminem/opinią :wink: .I w nim dobierać kartę.Bo coraz częściej gwarancja staje się ważniejsza od reszty -coraz częściej potrzebna.Gdyby ten Zotac miał chłodzenie ok...ale jak ma nie być zmieniane....

Co do sprawy awaryjności to ze sprzętem komputerowym to jest chyba tak, że tu wszystko tak szybko leci do przodu, że w zasadzie żadne produkty nie wychodzą poza stadium "choroby wieku dziecięcego". To z samochodów, gdzie wiadomo, że pierwszych roczników się nie kupuje, chyba że dla szpanu. Tu w komputerach raczej nie ma dopracowywania sprzętu tylko leci nowy model i zawsze wszystko jest w wieku dziecięcym z jego dolegliwościami. No niby Gigabyte zrobił rewizję B 8800GT, tylko gdzie C, D itd. Wyszły seria 9xxx i do widzenia.

 

Dlatego chyba tylko liczyć na szczęście lub przyjąć twoją radę z serwisem gwarancją itp. Nikt nie da pewności nawet najlepszy kumpel, bo to nie od nas zależy niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie chłopaki rozpisali :) .Jeszcze raz dzieki wszystkim za wyczerpujące odpowiedz. Jednak postanowiłem że wezme tego zotaca ,długa gwarancja fabrycznie podkręcony no i widziałem go najtaniej ze wszystkich modeli. Co do głośności pewnie macie racje ale tak szczerze mówiąc i tak mi ten mój komp wyje że szkoda gadać.... wiec raczej bez różnicy. Sprawdzałem tego MSI jeszcze co ktoś tu wspominał ale kurde dorgi troche.... tak samo ten galaxy heatpipe najtaniej to 600zł. Chociaż jak dozbieram kase to jeszcze przed zakupem ewentualnie będzie zotac VS galaxy.. :wink:

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...