Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Zalmanik na obrotach w pozycji MIN jest niesłyszalny. Na MAX jest mało słyszalny (nie wiem do czego porownac ale leciutko go slychac z zamknietej budy). Roznica miedzy MAX a MIN jest na rdzeniu kilka C wiec u mnie i tak chodzi ciagle na MIN. Ogolnie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktos napisac jak ta grafa 8800GT sie sprawuje w grze Gothic3(patch1.6) w rozdzialce najlepiej 1280x1024 czy jak bym zmienil swojego 8600Gt na 8800GT bedzie znaczaca roznica w grze G3 i wyzej wymienionej rozdzialce bo tyle monitor ma max :wink: za odp z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej -to oczywiste.Będziesz mógł podopalać G3 sterownikami -np.wymusić AA czy transparentne AA.Ale...

....z Gothicem 3 problem jest w czym innym -w ścinkach.Tnie i tyle.Miałem kilka dni temu AMD x2@~3GHz -cięło.Zmieniłem na C2D -tnie(może mniej nieco ale to pewnie autosugestia).Kart już widziała u mnie chyba ze sześć ta gra i...cięło zawsze.Najmniej na...7600 :rolleyes: Dowaliłem jej sterami efektów graficznych i szła wolno ale baaaardzo rzadko tnąc.Doczytywała w locie.Niestety już na 7900 niezbyt to działało <_< .Ogólnie dla mnie zarżnęli grę jak barana po zmroku....Fajna ale trzeba mieć cierpliwość ministranta(praktykującego :wink: ) aby grać.Bo sprzęt dwa razy mocniejszy niż zalecany na "hoho wypas" ,a tu buba na całej linii...Robią czwórkę...litości :unsure: .Proszę fanów o nie "bicie" mnie -sam jestem fanem serii ale też zarabiam i nie lubię jak mi nieskończone gry wciskają...

Niemniej....niemniej....o czym to ja miałem??Aaa -wiem!

Kartę jak masz za co kup dla jakichkolwiek innych gier(no G3 też nie wykluczam -jak masz cierpliwość to gra jest świetna).Kop po 8600(całkiem zresztą niezłe karty i niedrogie obecnie) jest sążnisty.88gt choć już nie najnowsza jak na IT to nadal może zadziwić mocą.Naprawdę bez sensu opisywać co i jak...Idź do kolegi co ma i popatrz jak u niego wszystko chodzi.Wiem ,że masz jakiegoś Intela dwurdzeniowego po OC więc karta jak znalazł.Na AMD nieco jej u mnie brakowało "odejścia".Tylko wiesz w czym rzecz jeszcze?Zasilacz, zasilacz ,zasilacz -wiem jaki masz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miron72 a gdzie wy to ustawiacie AA ja tylko mam w ustawieniach low,medium i high,ktos kiedys pisal ze pamiec grafy jest tez wazna ja mam na galaxy 8600gt tylko 256mb i tak malo co sie tnie na tej grafie spodziewalem sie gorzej a jak zmniejsze rozdzielczosc to zupelni prawie ze wcale a co do zasilacza przed grafa bede go musial wymienic bo na zimowe wieczory pewne bedzie ze cos z tych 9600gt,8800gt,gts 512 sie zalatwi a co do ramu czy wiecej niz 2 gb cos daje w G3????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie wczoraj bawiłem bawiłem Nibitorkiem az tu nagle wyskoczyło mi na grafice 1.55v :|

tak wiec jest szansa ze u innytch tez bedzie cos takiego dzialac.

ktoś chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :|

a co najsmieszniejsze w Voltage Table Editor ustawiona przezemnie wartosc nie była wcale 1.55v :D

Edytowane przez opo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapodaj jak to zrobiłeś

prosta sprawa

- godzina 20 biore 3x 0.5L sliwowicy czeskiej i ide do kumpla.

- godzina 1 wracam taxa do domu

- godzina 2 kombinuje z biosem ( 3x0.5L) pomogło

- godzina 2.10 mam 1.55v na gpu z biosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa

- godzina 20 biore 3x 0.5L sliwowicy czeskiej i ide do kumpla.

- godzina 1 wracam taxa do domu

- godzina 2 kombinuje z biosem ( 3x0.5L) pomogło

- godzina 2.10 mam 1.55v na gpu z biosa

Białe myszki też ??

0,75l na łebka śliwowicy 70% - gratuluje albo humoru, albo głowy i wątroby ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisałem że łącka sliwowica ino czeska (mniej voltowa)

jako ze środek wspomagajacy modek biosa jeszcze działa wiec nie jestem jakos wstanie wkleic bioska na forum ale jeśli ktos sie tego podejmnie niech poda @ a podesle biosek do testow.

ps nie wiem czy u kazdemu zadziała

 

 

link do bioska

 

Download here

Edytowane przez opo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam ci to udowodnic zrobic zdjecie ??

a pozatym to wiem co widze na mierniku.

prosze wiec napisz w jaki sposob mam ci to udowodnic zeby cie to zadowalało?

a wtedy pisz teksty w takim stylu jak napisałes.

 

 

pozatym przez to ze mam nisko OCP karta z takim v nie pozwala na odpalenie aplikacji 3d

Edytowane przez opo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyłeś mnie ty mi głupotami , napięcie zamiast podnieść to obniżyłeś. Liczy się ustawiony vid , a nie wartość wpisana w okienku. Nawet nie wiem czy masz referenta , bo jak nie to nawet przez bios nie możesz zmieniać napięcia na gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyłeś mnie ty mi głupotami , napięcie zamiast podnieść to obniżyłeś. Liczy się ustawiony vid , a nie wartość wpisana w okienku. Nawet nie wiem czy masz referenta , bo jak nie to nawet przez bios nie możesz zmieniać napięcia na gpu.

tak wiec pozostaje wam udowodnic ze ten sposob w moim przypadku działa.

wiec prosze o propozycje jak wam mam to udowodnic?

 

 

 

ps:Jest ktos z Lublina??

 

ps2: sideband za tydzien bede w ostrowcu wiec nie ma problemu biore karte i zobczysz na własne oczy. i jak wytłumaczysz ze po takim modzie biosa na mierniku ukazuje sie zamiast 1.1v 1.55v ?? czary? a moze wlasnie za kazdym razem jak wgrywam ten bios to mi mierniczek nawala??

Edytowane przez opo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam ci to udowodnic zrobic zdjecie ??

prosze wiec napisz w jaki sposob mam ci to udowodnic zeby cie to zadowalało?

Nie musisz udowadniac, bo poprostu nie ma czego

jak pisalem wyzej to ze pisze ci w okienku 1,55 nie znaczy ze w realu tyle jest

 

Poza tym 8800GT na zwyklym AC przekrecila by sie od takiego napiecia

 

btw. jakiej firmy masz tego 8800gt ?

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz udowadniac, bo poprostu nie ma czego

jak pisalem wyzej to ze pisze ci w okienku 1,55 nie znaczy ze w realu tyle jest

 

Poza tym 8800GT na zwyklym AC przekrecila by sie od takiego napiecia

 

ja napiecie mierze miernikiem wiec nie kumam o czym mowisz.

jak wytłumaczysz wzrost temp po wgraniu tego biosa z 30 do 40 *C  w idle?

 

i zmiane wskazan na mierniku? a nie w okienkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy masz karte ?

 

na jakim chlodzeniu ??

 

i jak kwetia o/c przed modyfikacja i po modyfikacji

 

ja poprostu nie moge uwierzyc ze tam jest realnie 1,55v ... karty te strasznie grzeja sie juz przy 1,3v (po vmodzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech ktoś wgra ten bios do innego referenta i po problemie , jak wzrośnie do 1.55v to znaczy , że nie ściemniasz :wink:. Ale nibitor nie kłamie jest załączony vid 1 , czyli 1.0v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta PoV 8800GT EXO

chłodzonko Accelero S1 + 120mm

 

tak nibitor nie kłamie tylko ze w moim przypadku mam vid 00 czyli 0.95v bo tu nie chodzi o pole Extra ale o 3d

sideband nie chcesz sie przekonac osobiscie za tydzien?

jeśli bym ściemniał to bym tego nie proponował.

jeśli nie chcesz sam sie przekonac to nie oczerniaj mnie tu i nie pisz ze ściemniam.

 

ja nie mam nic do stracenia jadąc do Ostrowca Św. razem z karta i 2 wersjami bioska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kiedy będziesz w Ostrowcu???? W jakich godzinach???

 

Edit:

 

No to nie pasuje :wink: , w następnym by przypasowało.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kiedy będziesz w Ostrowcu???? W jakich godzinach???

piątek od 18-20 do niedzieli (ale sobota odpada)

 

 

Strongmen juz powyzej 1.2v w aplikacjach 3d napiecie na mofsetach spada do 0

jestem w trakcie kombinowania OCP modka

 

atitool jeszcze działa do 1.25v

 

z racji OCP nie jestem wstanie przetestowac 1.55v mam nadzieje ze to niebawem sie zmieni

 

 

ps: ma ktos aktywne konto na forum XS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm..no ja też jestem z Ostrowca :wink: .Może się namyślę na mini OC party hehe...

Ostatecznie można grafice bloczek mój na szybko założyć(...by było) jak coś plus dodmuch PCB i naprzód...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie i treściwe pytanko, którego producenta kartę najlepiej kupić, zależy mi na dobrym chłodzeniu (lepsze OC) no i abym mógł robić bios mody na wyższe napięcie, do wyboru mam karty firm: Galaxy, INNO3D oraz EVGA.

 

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...