Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

hmm tak czytam te recke na in4 i jesli faktycznie karta jest tak wydajna jak tam pisza kupowanie uzywanego 8800gts staje sie nieoplacalne jesli kwota przekroczy 550-600zl :/ wspolczuje wlascicielom kart z serii 8800gts/gtx.

nie ma co wspolczuc ja juz mam na aukcji 1000 zl za mojego gtsa 640 mb, a kupilem go za 1150 :P 5 miesiecy temu

 

795 zl w tym sklepie devcom

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sens jak masz kupca za rozsadna cene :) zawsze to ta sama lub lepsza wydajnosc + pare stowek w kieszeni :)

dobrze chlop prawi, skoro mozna miec 8800gt za 800 zl a gts 640 sprzedac chocby za 1000 zl to jestes 200 zl do przodu, masz wieksza wydajnosc itd. itp. trik polega na tym by karte sprzedac w odpowiednim momencie

 

co do sklepu devcom i ich ceny wyslalem do nich maila, wiec bede mial odpowiedz w formie pisemnej, jak znam zycie to cena pojdzie w gore tak jak bylo w przypadku 2900pro

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesi wycisneli 750 z rdzenia:

 

750MHz pro grafické jádro, 1700MHz pro Shadery a 1960MHz pro paměti.

 

PcTuning.cz

 

 

 

 

http://www.extrahardware.cz/files/images/c...g92_specs_t.jpg

 

:> Foty z prezentacji. I po ptakach.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy starają się być bardzo błyskotliwi pisząc o żalu, współczuciu czy wyśmiewając zakup 8800gts i gtx. To ja będę równie błyskotliwy i odpiszę na takie teksty... pozwolicie?

Przecież te modele są już od dobrego roku na rynku i w momencie gdy dało na nich się grać we wszystkie gry komfortowo "Oni" siedzieli na jakiś "badziewiach" i mogli sobie pozwolić najwyżej na oglądanie screen'ów w pełnych detalach.

:D

Normalne, że sprzęt tanieje i wchodzi nowy, który go wyprze z rynku i spowoduje spadek cen tych pierwszych. Patrząc teraz to jasne jest, że to bardzo dobra oferta i dopiero teraz kupno gtx'a za wysoką cenę jest nieopłacalne. Ale bzdetne teksty zatrzymajcie dla siebie i swojego pamiętnika sfrustrowanego gracza.

 

Fucktem jest, że teraz coś mnie ukuło w doopsko bo cena niższa i wydajność lepsza ale taka jest kolej rzeczy i patrząc na to z drugiej strony to nie mógłbym grać sobie w te wszystkie gry w sposób jaki lubię. Przeżyję to i jak "Oni" będą siedzieć na 8800gt to ja i reszta zapaleńców będzie miała już karty następnej generacji. Tak, to tyle w tym temacie i nie ukrywam, że chciałem w tej wypowiedzi być złośliwy.

;-)

 

Pozdrawiam.

Popieram.

Sam gralem plynnie w zajefajne tytuly, gdzie cale zycie cieszylem sie kartami ti4200, 6600,7600 a wiec typowym middle segmentem, teraz mimo iz to najtanszy model dla mnie moj 8800gts 320 to byl hi-endem! pozwolil mi cieszyc sie plynnoscia i jakoscia jakiej nigdy nie zaznalem, sprzedaje go dzis za 850z, Lanc pozycza mi matroxa na PCI i poczekam z 2 tygodnie:P wymienie bez dokladania zlotowki, na karte troszke szybsza.

A teraz moje przemyslenia na temat zamiany gts 320/640 na GT ( specjalnie rodzine 320 i 640 traktuje jednakowo bo znam 4 gry gdzie roznica w fps wynikajaca z ilosci pamieci byla OGROMNA, a w reszcie tytulow tylko 1-2fps) O ile na gts mozna w niektorych tytulach cieszyc sie 53 fps to na GT z testow wynika ze na analogicznych ustawieniach fps osiagnie 58fps (ut jakby kto pytal:P) przykladow takich jest kilka, sens zamiany (zabawa, sprzedaz wyslka) wydaje sie znikomy...ale niestety na gts (a takze na ultra;P) pojawiaja sie najnowsze tytuly gdzie pojedyncza karta zbliza sie do granicy plynnosci ( lost planet, crysis) przy maxymalnym poziomie grafiki (spadki napewno ponizej 20fps) wtedy napewno kazdy fps wiecej na GT bedzie zbawieniem:) dlatego zmieniam;]

ps. do postu wyzej

IMHO za nizej niz 800 bym nie sprzedawal! lUdzie na forum jest kilkadziesiat tysiecy userow, co nie znaczy ze ci z allegro je czytaja;) wystawiam i tyle;) mi na aukcji po 800 proponowali, wkoncu 850 sie znalazlo:) trzeba poprostu poczekac:) cena 650-700zl imho bedzie w momencie gdy GT sie zadomowi na dobre:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostarczone nam do testów karty Zotac i Gigabyte potrafiły rozgrzać się do ponad 100 stopni Celsjusza! Gdy wyjmowałem kartę z komputera, ta wypadła mi z rąk! Okazało się, że radiator (nie GPU!) ma temperaturę blisko 90 stopni. Całe szczęście, że akcelerator znajdował się w momencie upadku kilka centymetrów nad biurkiem ;-)

 

Hehe a ja myślałem żeby już zrezygnować z HR-03 na rzecz czegoś mniejszzego.

Po tylu recenzjach można dojść jasno do wniosku że najlepszym wyborem będzie najtańszy GIGABYTE.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostarczone nam do testów karty Zotac i Gigabyte potrafiły rozgrzać się do ponad 100 stopni Celsjusza! Gdy wyjmowałem kartę z komputera, ta wypadła mi z rąk! Okazało się, że radiator (nie GPU!) ma temperaturę blisko 90 stopni. Całe szczęście, że akcelerator znajdował się w momencie upadku kilka centymetrów nad biurkiem ;-)

 

Hehe a ja myślałem żeby już zrezygnować z HR-03 na rzecz czegoś mniejszzego.

Po tylu recenzjach można dojść jasno do wniosku że najlepszym wyborem będzie najtańszy GIGABYTE.

Dodajmy:

 

Okazuje się, że problem jest znany, ale dotyczy tylko niektórych kart, które zostały wysłane do testów w prasie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że problem nie dotyczy ani samych układów graficznych, ani sterowników. Na pewnych kartach zamontowano po prostu wadliwą elektronikę odpowiedzialną za kontrolę obrotów wentylatora. Kiedy karta przekracza określoną temperaturę, wentylator powinien zacząć kręcić się szybciej - tak się jednak nie dzieje. Od razu Was uspokajamy: problem dotyczy tylko drobnej garstki kart wyprodukowanych jedynie dla prasy i partnerów. Wadliwe karty nie trafia do sprzedaży. W sklepach kupicie już akceleratory, które poprawnie będą regulować obroty wentylatorów.

tak dla pełnego obrazu sytuacji ;)

 

@down

 

Jak już kupię 8800GT to najlepszą - z najlepszym chłodzeniem, najlepiej kręcącą się, z najlepszym wyposażeniem. Jak zostanie mi kasy to dokładam trochę i biorę Quad Core oraz dodatkowe 2GB Ramu.

czyli będziesz najlepszy :banana: hehehe

Edytowane przez KoRuLaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupi za ta cene . Niech gral szuka sobie leszczy gdzie indziej a nie na forum . Swoja droga co innego jak bezstronny uzytkownik podaje linki , a co innego jak pracownik firmy robi reklame . Ten post powinien zostac usuniety.

 

I kazdy wie jaka grall ma opinie -nikt normalny tam nie kupi .

No chodzi o to, że cena będzie prawdopodobnie wyższa. Ta jak dla mnie zaporowa nie jest - mój 8800GTS 640MB poszedł za 1400zł, teraz jeszcze drugą pchnę od kolegi.

Jak już kupię 8800GT to najlepszą - z najlepszym chłodzeniem, najlepiej kręcącą się, z najlepszym wyposażeniem. Jak zostanie mi kasy to dokładam trochę i biorę Quad Core oraz dodatkowe 2GB Ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o to, że cena będzie prawdopodobnie wyższa. Ta jak dla mnie zaporowa nie jest - mój 8800GTS 640MB poszedł za 1400zł, teraz jeszcze drugą pchnę od kolegi.

Jak już kupię 8800GT to najlepszą - z najlepszym chłodzeniem, najlepiej kręcącą się, z najlepszym wyposażeniem. Jak zostanie mi kasy to dokładam trochę i biorę Quad Core oraz dodatkowe 2GB Ramu.

 

Muszę przyznać że ta świecąca w UV naklejka na coolerze BFG i te 5 lat gwarancji są warte tych 230zł W końcu to niska cena za bycie najlepszym :banana: :banana: :banana: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że ta świecąca w UV naklejka na coolerze BFG i te 5 lat gwarancji są warte tych 230zł W końcu to niska cena za bycie najlepszym :banana: :banana: :banana: :banana:

 

A co kupisz za 770zł ? i gdzie ?

 

Napewno cena z najblizsza dostawa spadnie o kilkadziesiat złotych ale niestety trzeba sie cieszyc tym co sie posiada..

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gral.pl/preview/BFG/GeForce8800...xDVIPCI-EOC_19/

 

Dostepna od srody, cena zaporowa jak u BFG ale otrzymujemy podkrecona karte z 5 letnia gwarancja...

 

Oczywiscie bardzo limitowane ilosci :(

 

byłem w gralu ok 11 rano. koleś twierdził że na zamówienie są wstanie załatwić tego BFG za ...809 PLN. widzę do 16 sprawa się trochę skomplikowała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z www.techplanet.pl

"Witam serdecznie,

 

Karty pojawiły się już w ofercie naszych dystrybutorów tylko jeszcze nie są dostępne – oczekują na dostawę więc liczę , że pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego będą już w naszej ofercie. Proszę śledzić ofertę na naszej stronie."

 

Więc teraz tylko muszą się rozesłać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakies inne info, niż z Pclaba o tym, że kart będzie mało?

Bo moze jedna wpadka nie świadczy o wszystkim, ale z tą temperaturą 90*C na radiatorze to... Dawno się tak nie uśmiałem. :lol: Nawet jakby twierdzili, że na nim było 80*C to i nadal byłoby to śmieszne!! Ale to Pclab, więc czego się spodziewać. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w gralu ok 11 rano. koleś twierdził że na zamówienie są wstanie załatwić tego BFG za ...809 PLN. widzę do 16 sprawa się trochę skomplikowała :)

O 11 rano to nie mielismy tego produktu w ofercie wiec ie wiem gdzie byles...

 

Gigabyte 8800GT jutro tez dostepny w magazynie, cena równiez zaporowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem asusa w Komsadzie, bedzie w poniedziałek.

880 zł

Chyba ostatni, Gigabajtów, jak twierdził pan po drugiej stronie słuchawki było 10 sztuk w Polsce, z czego 4 sztuki u nich.

W Komputroniku maja być jeszcze dziś

Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...