Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Sorella ale to w 1920x1200 4xAA i 16xAF ... w 1280x1024 4x4 bedzie lepiej ;]

ale niektorzy jednak graja w wyzszych rozdz....

dla mnie to 1920x1200 z AAx2 to by bylo minium.....

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niektorzy jednak graja w wyzszych rozdz....

dla mnie to 1920x1200 z AAx2 to by bylo minium.....

Sprawa jest bardzo prosta jak się mysli o takich roździałkach to na grafy trza wywalić 2-3K i SLI postawić.

Oczywiście dla komfortowego grania w gry typu crisis i nic tego nie zmieni. a na jednej karcie czy to GT czy GTX to 1280 max przy przyzwoitej jakości.Ale właśnie po tych wykresach widać czym jest naprawdę GTX ze swoją szyną .... więc jak ktoś myśli o takich rozdziałach to GTX a nie GT.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo prosta jak się mysli o takich roździałkach to na grafy trza wywalić 2-3K i SLI postawić.

Oczywiście dla komfortowego grania w gry typu crisis i nic tego nie zmieni. a na jednej karcie czy to GT czy GTX to 1280 max przy przyzwoitej jakości.Ale właśnie po tych wykresach widać czym jest naprawdę GTX ze swoją szyną .... więc jak ktoś myśli o takich rozdziałach to GTX a nie GT.

IMho ani to ani to, bo na obu płynnosci nie uswiadczysz:)

Czekac na nowe karty:) chyba ze ktos ma ludzkie rozdzialki w wymaganiach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMho ani to ani to, bo na obu płynnosci nie uswiadczysz:)

Czekac na nowe karty:) chyba ze ktos ma ludzkie rozdzialki w wymaganiach:)

Akurat w Crysis nawet w zwykłych rozdziałkach (1024/1280) z aax4afx8 i tak w vhigh nie da sie płynnie grać na żadnej single karcie ;).

 

Tutaj news o zoltacu amp (700/1700shadery/2000mem + chyba nie referencyjne chłodzenie - wydaje sie wieksze i wiekszy wiatrzaczek ;p) bierze gtx:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...5&Itemid=40

 

A przecież to fabryczne oc ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorszy okres juz sie zaczol z nadejsciem 4 kwartału..

Czemu nikt z was nie płacze i nie wspomina o tym ze 2900PRO 512 powinien kosztowac 229$ a sklepowe ceny sa okolo 1000zł ?

ja plakalem ;p;p

chyba 249$ (no chyba ze teraz znizyli) a po drugie to juz daleka przeszlosc przy 88gt, w ogole r600 o ati tearz sie do tego nie przyznaje bo wstyd...;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie to całe "ciśnienie" na nagły zakup 8800 GT. Jak widzę niektórym sklepom nieźle odbiło i chęć zysku przesłoniła jakikolwiek zdrowy rozsądek (szczególne wyrazy uznania dla komputronika (ale w Pyrlandii to akurat normalne)).

Osobiście dla mnie istnieje tej jesieni tylko jeden powód by kupić 8800 GT i ten powód zwie się UT3. Na szczęście premiera dopiero 22 listopada, więc do tego czasu karty zaleją rynek i wrócą do normalnych cen.

Jednak jeśli ktoś nie grał w Gears of War na X360 (gram od roku), to powiem - warto wydać te 200 zł więcej, by już w przyszłym tygodniu zobaczyć co potrafi EPIC i engine UT3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900 zł za wersje z 512 MB ramu i 720 zł za z 256 MB mozna jeszcze dac. Ciekawe jaka będzie miedzy nimi różnica wydajnościowa. Fajnie ze nowe radeony 3850-70 maj potaniec dp 150-200 $. Jesli rozmieszczenie otworow bedzie takie jak w 8800 GT i moj thermalright hr-03 bedzie pasowal to na pewno wezme radeona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie to całe "ciśnienie" na nagły zakup 8800 GT. Jak widzę niektórym sklepom nieźle odbiło i chęć zysku przesłoniła jakikolwiek zdrowy rozsądek (szczególne wyrazy uznania dla komputronika (ale w Pyrlandii to akurat normalne)).

Osobiście dla mnie istnieje tej jesieni tylko jeden powód by kupić 8800 GT i ten powód zwie się UT3. Na szczęście premiera dopiero 22 listopada, więc do tego czasu karty zaleją rynek i wrócą do normalnych cen.

Jednak jeśli ktoś nie grał w Gears of War na X360 (gram od roku), to powiem - warto wydać te 200 zł więcej, by już w przyszłym tygodniu zobaczyć co potrafi EPIC i engine UT3.

Tak 2 tygodnie wczesniej kupic grafe za 200zl wiecej tylko po to aby zobaczyc grafike, ktora po 2 tygodniach bedzie taka sama;]

Sorki ale tu jest Pyrlandiia;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

256 mb to za mało dla tej karty ;).

 

Co do radosława to mam nadzieje ze już nie przełożą premiery i wyjdzie na czas aby ceny GT spadły :). No jeszcze jak na starcie bedzie kosztował 700 zł (150$) to ja biore chyba radosława i płyte z CF i za jakiś niedługi czas drugą kartę :P. Problem w tym ze jak znam życie może nie być tak różowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji jak nie było.

Wydajność gt przy 750gpu/2000mem:

Dołączona grafika

I porównanie:

Dołączona grafika

Szkoda ze nie wiadomo na ile poszły shadery bo koleś niżej uzyskał bardzo podobny wynik przy 705/2140

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=163960

 

Jak dla mnie miodzio a przecież to dopiero początek :).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy chcecie od Pyrlandii?? to że część ludzie z Pyrlandii jest pazerna na kasę to nie powód do generalizowania, a że Komputronik ma takie ceny to nie wina Pyrlandii, gdyby Komputronik miał siedzibę gdzie indziej to też ceny tych kart były chore ( i nadal są - same przekleństwa mi się cisną na usta jak widzę te ceny),

Pan Juhas nie jest z Pyrlandii a z Dolnego Śląska, a cenę za kartę ma również lekko za wysoką

http://www.allegro.pl/item263286871_premie...256bit_box.html.

Ja poczekam, zobaczę jak ceny bedą wyglądać za jakieś2 tyg, a na razie nie wiem jaką grafe włożyć do nowego kompa haha (chyba kupię coś pci żeby w ogóle korzystać z kompa).

Pozdrawiam

Edytowane przez SWENOR27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Tak 2 tygodnie wczesniej kupic grafe za 200zl wiecej tylko po to aby zobaczyc grafike, ktora po 2 tygodniach bedzie taka sama;]

Sorki ale tu jest Pyrlandiia;]

troche wyluzuj z tymi "osadami" -co cie obchodzi kto i za ile kupuje grafe,ma kase i ochote kupic drozej to kupuje,co w tym widzisz za problem???,ktos cie zmusza do kupowania??,nie?? to pozwol innym cieszyc sie z ich wyboru a nie rzucasz Pyrlandia.

 

bez kitu z takimi ktos powinien ktos tutaj cos zrobic, bo sie czytac tego topicku nie da,zamiast o karcie musze czytac kogos zale bo mu dupsko sciska ze inni bede juz miec a on jak cena spadnie :mur:

 

ps.niech jakis mod powyrzuca te tony OT albo zamknie topic zeby sie troche uspokoilo

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche wyluzuj z tymi "osadami" -co cie obchodzi kto i za ile kupuje grafe,ma kase i ochote kupic drozej to kupuje,co w tym widzisz za problem???,ktos cie zmusza do kupowania??,nie?? to pozwol innym cieszyc sie z ich wyboru a nie rzucasz Pyrlandia.

 

bez kitu z takimi ktos powinien ktos tutaj cos zrobic, bo sie czytac tego topicku nie da,zamiast o karcie musze czytac kogos zale bo mu dupsko sciska ze inni bede juz miec a on jak cena spadnie :mur:

 

ps.niech jakis mod powyrzuca te tony OT albo zamknie topic zeby sie troche uspokoilo

Moj post dotyczyl Tanhausera posta i faktu ze go smieszy "cisnienie" na 8800gt oraz jego smiesznej argumentacji na zakup dla jakiegos GOW

A jakbys drogi chlopcze nie zauwazyl, 90% ludzi w tym topicu przeczekac ma zamiar wysokie ceny!!!!!

Dlatego uogólniłem, ale nigdzie nikomu nie wytykalem bo to jego pieniadze! Jakby mnie bylo stac to juz dawno bym kupil 8800gt nawet za 1200zl!

Gratuluje ci jesli masz bogatych rodzicow, albo dobra prace ale nie wszyscy mogą sobie pozwolic na taki luksus.

Poza tym robowsky post przed toba pisze

Gratulujemy sprzedaży http://allegro.pl/item263279194_bgf_8800gt...cja_poland.html

To tylko jedyne 1229zł + Koszty przesyłki LOL icon_biggrin3.gif

Jakos sie go nie czepiasz? wiec albo idz czep sie tramwaju albo weź sie napij melisy;]

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna karta XFX, ja kupuje chyba na 2 tydzień jak znajde cosik do 1000 zł to chyba wezme :)

w Komputroniku powiedzieli ze prawdopodobnie w drugim tygodniu br. miesiaca nie powinno byc problemu z dostepnoscia a ceny powinny spasc, tak sobie mysle ale to tylko domysly ze po 15 listopada za 900 zł kupie jakiegos gigabyte ale poczekam na Palita choc skoro na gigabyte mozna uzyskac te 750 MHz to czy rzeczywiscie to 3-fazowe zasilanie w Palicie poza zmniejszeniem temperatury i stabilnoscia zaowocuje lepszym tj. wyzszym OC, jakos nie wydaje mi sie, ale trzeba poczekac,

nic te 2 tygodnie jakos wyciekna przez palce szybko mam nadzieje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.geforce9.pl/index.php?news=74

 

Skończyliśmy zestawienie obecnie dostępnych modeli kart graficznych GeForce 8800GT. 19 producentów, 30 różnych modeli, a 20 z nich ma dołączoną fotografię.

 

Spośród nich, najciekawsze wydają się być oferty ...

 

Takich firm jak jak:

 

Sparkle GeForce 8800GT Calibre P888 675/1728/900MHz - z chłodzeniem dwuslotowym

Sparkle GeForce 8800GT SF-PX88GT512D3-HP Cool-pipe 3 600/1500/900MHz - z chłodzeniem pasywnym

Palit GeForce 8800GT - z chłodzeniem typu orb i trójfazowym zasilaniem

Gigabyte GeForce 8800GT 512MB GDDR3 256bit 750/1875/900MHz - z najwyższymi fabrycznymi taktowaniami

Zotac GeForce 8800 GT AMP! Edition 700/1650/1000MHz - z nieco ulepszonym coolerem NVIDII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

@Pussik, weź wykasuj "BFG GeForce 8800GT 768MB Overclocked GDDR3 256bit 700/1750/1000MHz" skąd macie to info? Bo na pudełku to po GTXie jest xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było podpisane, że to może byc fake.

 

Skąd? A niosło się o tej karcie na paru forach, tyle, że jak można umieścić 768MB przy 4 kontrolerach? Tyle, że mnie już nic nie ździwi i nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj post dotyczyl Tanhausera posta i faktu ze go smieszy "cisnienie" na 8800gt oraz jego smiesznej argumentacji na zakup dla jakiegos GOW

A jakbys drogi chlopcze nie zauwazyl, 90% ludzi w tym topicu przeczekac ma zamiar wysokie ceny!!!!!

Dlatego uogólniłem, ale nigdzie nikomu nie wytykalem bo to jego pieniadze! Jakby mnie bylo stac to juz dawno bym kupil 8800gt nawet za 1200zl!

Gratuluje ci jesli masz bogatych rodzicow, albo dobra prace ale nie wszyscy mogą sobie pozwolic na taki luksus.

Poza tym robowsky post przed toba pisze

Gratulujemy sprzedaży http://allegro.pl/item263279194_bgf_8800gt...cja_poland.html

To tylko jedyne 1229zł + Koszty przesyłki LOL icon_biggrin3.gif

Jakos sie go nie czepiasz? wiec albo idz czep sie tramwaju albo weź sie napij melisy;]

Jakiegoś GOW-a :lol: Widzę, że nie grałeś w tę grę. Nie spotkałem do tej pory gry, w której po roku grania, gracze w multi potrafią się zatrzymać na chwilę tylko po to by zachwycić się jakimś detalem na mapie, na której grali już 1000 razy. Polecam szczególnie Mausoleum i Garden.

Dlatego, jeśli dla kogoś 200 zł to nie problem, to warto mieć już ten tytuł w dniu premiery, a co za tym idzie i kompa, który udźwignie tę grafę.

 

Inna sprawa (i tu masz zupełną rację), że podchodząc racjonalnie do tematu, to nie warto rzucać się na kartę za wszelką cenę. A już całkowitym absurdem jest wywalanie na grafikę kasy, za którą, za dwa tygodnie, będzie można mieć tę samą kartę + procesor (ewentualnie RAM). To po prostu wyrzucanie pieniędzy w błoto.

 

Warto też poczekać te 2 tygodnie z innego powodu - powinne pojawić się karty z autorskimi systemami chłodzenia i dobrym OC - a za taką kartę warto dać i 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś GOW-a :lol: Widzę, że nie grałeś w tę grę.

OK masz mnie:P ale jak tylko wyjdzie na PC to go zalicze.

 

Jejku, przy tej wymianie grafy zdalem sobie sprawe, ze moj freezer +2x80mm+AC120 z tylu i GTS wentyl to wyjce;D

Teraz mam pasywke, komp z downclockiem, i tylko wentyl na fryzjerze 900rmp...cisza;D:D

Kurde cos czuje ze bede atakowal pasywke:| albo na WC wezne kredyt:D

Czuje ze ten 8800gt to bedzie wyjec;/

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...