Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.arche.home.pl/osc/product_info....oducts_id=14409 za 441 ale jest :> EOT

 

A co do Palita to jak na start - cena 890 wydaje sie byc calkiem ciekawa pod warunkiem ze to jest juz wersja z 3 fazowym zasilaniem i ich Zlewmanem zamiast chlodzenia referencyjnego

 

A tak na marginesie GTS 320/320 za 897 zl ;] Widac ze koniuktora rynku juz odczula pietno GT

http://www.pixmania.com/pl/pl/542255/art//...p;CodePromo=oui

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to ten palit ze swoim chłodzeniem

2799491[/snapback]

http://www.arche.home.pl/osc/product_info....oducts_id=14409 za 441 ale jest :> EOT

 

A co do Palita to jak na start - cena 890 wydaje sie byc calkiem ciekawa pod warunkiem ze to jest juz wersja z 3 fazowym zasilaniem i ich Zlewmanem zamiast chlodzenia referencyjnego

 

12 miesięcy gwary ... moja używka miała jeszcze 13 i kupujący znał potencjał OC :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nada karta porównywalna a nawet lepsza od 8600GT

Niechce robić burdelu , ale całkowicie nie masz racji. Co do starszch gier to tak , w nowych to już nie ma szans z 8600gt , wszystko za sprawą shaderów , zwłaszcza wydajność verteksów w serii 8 bije całkowicie na łeb serie 7. Mocne obciażenie verteksów jest przykładowo w oblivionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenniku to Ci zaraz moge znalezc w innych sklepach jeszcze GeForca FX5900 :)

Informacja na stronie (w cenniku) a stany magazynowe (możliwosc zakupu towaru) to dwa rozne swiaty..

 

7900GS w dystrybucji znikneły juz jakis czas temu, czasem jeszcze trafiaja sie jakies niedobitki w chorych cenach..

 

@sideband

Moze w nowszych tak ale karta tego pokroju nie oszukujac sie nei nadaje sie zbytnio do najnowszych tytułów DX10 :)

 

Zarówno 7900GS jak i 8600GT słabo chodzi w demie CRYSISa, juz sprawdzalem i wypadaja niemal identycznie :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLODZENIE wnioskujac thermalright hr-03 Rev. A i hr-03 plus nie pasuje i trzeba bedzie czekac na hr-03 GT. Szkoda bo pewnie cena bedzie wysoka.

jak to nie pasuje, przeciez kilka stron wczesniej bylo o tym HR-03+ (nie pasuje) HR-03 rev.A (pasuje), wiec nie wiem na co czekac?

 

BTW. Ciekawe ile za swoja karte z sig'a moglbym wziac, hmmm? Ale nie wiem czy ja bede sprzedawal. Zawsze sie moze przydac przy kolejnej wymianie karty.

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. Na allegro 8800GTX schodzą już po 1200 zł (używki)

Popatrz dobrze - od 1200 to się licytacje zaczynają :). Zresztą trudno by za używkę ktoś wołał ponad 1500... Nówki za 1700 znajdziesz.

Rzeczywiście, ktoś kto kupił GTX powiedzmy miesiąc temu dziś nieźle sobie w brodę pluje. Dziwny to ruch nvidii, oj dziwny, żeby wydawać grafę , która potrafi w określonyć przypadkach i po OC dogonic GTX. W sumie to trzeba się cieszyć :). Ja akurat swojego GTX kupowałem w końcu stycznia i nie mam powodów by walić głową w mur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie Galaxy (i tutaj np. rozumiem czemu sa drozsze od innych, chlodzenie itp) ale nadal w arche mozna kupic za ~400zl eVGA 7600GS PCI-E z normalna 24 miesieczna gwarancja. Co do porownania 7900GS vs 8600GT to dla dx9 ma sens ale kto kupuje 8600GT dla dx9? Dla dx10 tez nie ma wiekszego sensu ale jednak wyzszoscia tej karty nad 7900GS jest wlasnie obsluga dx10 i za to sie placi, wiec imho ceny 7900GS powinny spasc do poziomu wlasnie 250zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REV. A PASUJE, METRO z EXTREME SYSTEM zamontował ją na swojej karcie i przy taktowaniach 745/1890/2080 ma temp. w IDLE 34. STRES 52. Z początku nie chciało mi się wierzyć że nowy HR-03 GT będzie miał w stresie 45C ale po wynikach metro nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Wersję GT kupię jeśli nie będzie wyższa niż wersja na GTX czyli 165zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci o icompie powiedziec jedno jak karta ci padnie bedziesz czeka rownob31dni roboczych na wymiane bo sa sk***** poza tym moge ci odeslac nie dzialajaca karte i bedziesz sie znimi buja przy wspolpracy z federacja konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle że pisałem maila do apollo.pl. Przypadkiem wysłałem 2x do nich maila a odpowiedz otrzymałem od dwóch różnych pracowników sklepu.

 

Witam,

Dostawy spodziewamy sie po 11 listopada. Ilość sztuk ograniczona, niestety:(

Z poważaniem

Radosław Nattich

 

Ten model będzie dostępny dopiero po 12 listopada.

pozdrawiam

 

P.S. mowa o karcie od gigabajta.

Edytowane przez Chetau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie w sprawie Palita. Nie wiem, czy warto czekać na wersję OC Sonic+. Czy z ich normalnej karty nie da się wycisnąć tego samego, bo dokupić chłodzenie to chyba nie będzie taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLODZENIE wnioskujac thermalright hr-03 Rev. A i hr-03 plus nie pasuje i trzeba bedzie czekac na hr-03 GT. Szkoda bo pewnie cena bedzie wysoka.

Ciekawe ile w tym marketingu ...

 

Dołączona grafika

 

Z tego co wiem > 80C na stockowym coolerze miało część kart które trafiły do recenzentów. Automatyczna regulacja obrotów nie działała w nich prawidłowo. Po ustawieniu ręcznie na 100% karta w load miała 60 kilka stopni.

 

Więc mamy powiedzmy 65C vs 45C ... tylko jaki wentyl został użyty na HR-03 GT by uzyskać taką temperaturę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, faktycznie niezle poszly ceny GTXow :) A jak myslicie, opłaca sie kupic GTXa do 1200zł na gwarancji z allegro ? Bo jak na moj rozum to sie bardzo opłaca, zwłaszcza przy obecnych cenach GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, faktycznie niezle poszly ceny GTXow :) A jak myslicie, opłaca sie kupic GTXa do 1200zł na gwarancji z allegro ? Bo jak na moj rozum to sie bardzo opłaca, zwłaszcza przy obecnych cenach GT.

Imho jak ktos juz ma silne parcie na grafe to za 1200 brac gtx;]

Oby tylko ceny spadly do konca listopada do 850zl...bo kurde sprzedalem grafe i gram w diablo 1:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Wiadomości z placu boju...

650/1900 pierwszy bench bo mniej mi się nie chciało, 1GB ram 667MHz, Quad na 2,4GHz bo na boxie więcej niet.

11770 na codziennym systemie zaśmieconym,stery najnowsze, cośtam.04 :P

Dołączona grafika

W marku na 100% wentyl i karta miała max 62'C. Ustawiłem na auto i 15min grałem w crysisa 1280x High, temperatura >90'C ale było cicho. Na 100% ciężko by wysiedzieć. Średnio widziałem 36-50FPS, lecz jadąc autem i strzelając do wietnamców spadło do 5FPS, nie wiem WTF czy to stery czy mało ramu. Załączone screeny z temp.

Dołączona grafika Więcej info później. Karta BFG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aqiulino:

 

Mam prośbę - odpal demko Crisis i wentyl na auto i zobacz jak ustawia się wentyl - tzn na ile % ??

 

Odnośnie tych 5FPS to wygląda na braki w RAMie systemowym. Gdyby to była karta to zmiana ustawień na LOW powinna dać kopa w FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sie nie pojawily..

Zawsze to lepiej poczekac 3 tygodnie i kupic za sugerowana przez producenta cena niz za zbojecka marze. W Polsce tez wiekszosc sklepow przyjmuje zamowienia na witrualne karty, wiec tu nie widze problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecz jadąc autem i strzelając do wietnamców spadło do 5FPS, nie wiem WTF czy to stery czy mało ramu.

169.04 <- wywal te stery w temacie o crysis pisza ludzie ze na tych dziala DUZO WOLNIEJ i wracaja do starych 167 costam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepiej poczekac 3 tygodnie i kupic za sugerowana przez producenta cena niz za zbojecka marze. W Polsce tez wiekszosc sklepow przyjmuje zamowienia na witrualne karty, wiec tu nie widze problemu.

oczywiscie, jestem tego samego zdania, to co nagle to po diable..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z placu boju...

650/1900 pierwszy bench bo mniej mi się nie chciało, 1GB ram 667MHz, Quad na 2,4GHz bo na boxie więcej niet.

11770 na codziennym systemie zaśmieconym,stery najnowsze, cośtam.04 :P

Dołączona grafika

W marku na 100% wentyl i karta miała max 62'C. Ustawiłem na auto i 15min grałem w crysisa 1280x High, temperatura >90'C ale było cicho. Na 100% ciężko by wysiedzieć. Średnio widziałem 36-50FPS, lecz jadąc autem i strzelając do wietnamców spadło do 5FPS, nie wiem WTF czy to stery czy mało ramu. Załączone screeny z temp.

Dołączona grafika Więcej info później. Karta BFG.

Ja na twoim miejscu mial bym wentyl w grach zawsze na 100% zawsze wtedy nie bedzie temperatur powyzej 90 stopni i bedzie mozna sobie pozwolic na wieksze oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z placu boju...

650/1900 pierwszy bench bo mniej mi się nie chciało, 1GB ram 667MHz, Quad na 2,4GHz bo na boxie więcej niet.

11770 na codziennym systemie zaśmieconym,stery najnowsze, cośtam.04 :P

Dołączona grafika

W marku na 100% wentyl i karta miała max 62'C. Ustawiłem na auto i 15min grałem w crysisa 1280x High, temperatura >90'C ale było cicho. Na 100% ciężko by wysiedzieć. Średnio widziałem 36-50FPS, lecz jadąc autem i strzelając do wietnamców spadło do 5FPS, nie wiem WTF czy to stery czy mało ramu. Załączone screeny z temp.

Dołączona grafika Więcej info później. Karta BFG.

Kreciles ja czy tak sie grzeje niepodkrecona? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...