Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość osohozi

Ja mam dostęp do wszystkich produktów action jest w ofercie Palit ale niedostępny na razie,brak fotek czy wersja normalna czy z tym nowym wiatrakiem.Cena podana dla mnie wynosi 874zł.

Skoro nie ma daty dostawy to bynajmniej w tym tygodniu bym się jej nie spodziewał, cena brutto dla mnie 840,58zł -Action.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

Skoro nie ma daty dostawy to bynajmniej w tym tygodniu bym się jej nie spodziewał, cena brutto dla mnie 840,58zł -Action.

ta cena obowiazuje wszystkie modele - producentow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość osohozi

ta cena obowiazuje wszystkie modele - producentow?

Przecież rozmowa jest o Palicie i kolega wcześniej napisał, że tylko Palit jest w cenniku, więc po co to Twoje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje ktoś z was w firmie ACTION?

Jak na razie nie ma tam w ofercie 8800GT.

Może ktoś orientuję się kiedy ta firma będzie je miała na stanie.

Pojawiły się Pality w cenniku... Dzwonię jutro do nich kiedy dostawa i ile można ich dostać... Na razie wychodzą 685 netto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja diablo jestem ciekaw czy dotrze jutro do mnie zakupiony (tj. zapłacony i potwierdzony) asus z Komsadu. W środę się do nich nie można było dodzwonić, w piątek- kiedy to miała nastąpić dostawa nie pracowali, ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na Zenfista a tam HR-03 GT stoi za 199zł. A jaka jest różnica między wersją A, 2 Heatpipy i radiatorki na mosfety. Tak też podaje Thermalright a jednak nie ma 8800GT na liście kompatybilności. Chcą wycisnąć jak najwięcej kasy więc jeśli ktoś chce brać wersję A to 127,50 na allegro to nie 199.

 

Co do ceny za Gigabyte to może tak być oczywiście może też skoczyć do 800 ale Agito to dobry sklep i sprzedaje towar hurtowo, a nie parę sztuk.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc ze bedzie taka cena wedlug mnie skoczy i to o wiele

Wszystko zalezy kiedy bedzie ta dostawa, ja wierzylem, ze karty beda ponizej 800zł ale mysle ze na to musimy jeszcze troche poczekac.

 

250$ x 2.55 x 1.22 = 777zł + samobujcza marrza w niektórych sklepach i da nam kwote ponizej 800zł...

 

Przypuszczam ze karty niektórych producentów beda kosztowaly nawet ponizej 250$ wiec ceny ponizej 800zł sa bardzo realne pod warunkiem ze dolar bedzie oscylowal na dzisiejszym poziomie...

 

U jednego z dostawców pierwsza partia gigabyta byla w cenie nawet ponizej 240 zielonych, aktualnie jest to ponad 290...

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny za Gigabyte to może tak być oczywiście może też skoczyć do 800 ale Agito to dobry sklep i sprzedaje towar hurtowo, a nie parę sztuk.

Potwierdzam - kupowałem u nich nie raz i przeważnie byli w czołówce najniższych cen produktów i dostaw (10pln za kuriera !).

 

 

Szukałem w eMarkecie ale jeszcze nic nie mają a najtańszy GT który oferują to ZOTAC za 885 + 15 dostawa ... gdyby to był jeszcze ZOTAC 700/2000 a oni mają zwykły w cenniku czyli 660/1800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku pewnie i ja sie skusze na GB :P. Jak narazie na nich najlepsze oc widziałem (odziwo) a przy takiej (czyt normalnej) cenie imo warto. Ofc chłodzenie do wymiany.

No trzeba by jakiś HR-03 Rev. A zapodać na kartę :-P ... szkoda kasy na GT - niby 2 rurki więcej + niby pokrywa PWN IC ale z tym sobie można chyba poradzić :wink:

 

Te OC któe widziales to byly sample..

Dokładnie. Raczej nie ma się co nastawiać na więcej jak 720MHz (przy dobrych wiatrach) :wink: Zresztą jeśli ktoś nie będzie zmieniał wentylka i będzie dla ciszy non stop na AUTO to więcej jak 660-680 nie wyciśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

na xtremesystem ludziki robia po 800 na rdzeniu, w ogole maja ladne oc na tych grafach. niestety ciezko powiedziec jakiej firmy sa to egzemplarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może BFG :wink: , karta wsadzona i z marszu :

GPU-756 MHz na stocku robi ale łapie freza przy 90C

lipa ten qlerek fabryczny <_<

może jutro się coś podłączy z H2O :rolleyes:

Dołączona grafika

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item263626545_bfg_8800gt...l_5_lat_gw.html

a ta będzie dobra ??

bo mam dylemat na raty bym wzioł

OC wersja :lol2: cale 25 mhz na rdzeniu dali- łał :| Dobre tylko 5 lat gwary. Ja bym poczekal jednak na nowe dostawy.

 

Branie gafiki na raty to imo jeden z najglupszych pomyslow, sprzetu tego typu nie oplaca sie brac na raty bo blyskawicznie traci na wartosci i kiedy splacasz ostatnia rate za karte ktora wyszla Cie 1000 pln jest juz warta polowe ceny, ale to twoje pln wiec rob jak uwazasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC wersja :lol2: cale 25 mhz na rdzeniu dali- łał :| Dobre tylko 5 lat gwary. Ja bym poczekal jednak na nowe dostawy.

 

Branie gafiki na raty to imo jeden z najglupszych pomyslow, sprzetu tego typu nie oplaca sie brac na raty bo blyskawicznie traci na wartosci i kiedy splacasz ostatnia rate za karte ktora wyszla Cie 1000 pln jest juz warta polowe ceny, ale to twoje pln wiec rob jak uwazasz.

a co za roznica czy na raty czy nie???

mowisz takim tonem ze jakby kupil za gotówke to by karta nie stracila na wartosci - jego kasa - po co w oogle komentujesz?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostawy nowych kart są mocno opóźnione. Odbyłem z godzinkę temu arcyciekawa rozmowę ze sprzedawca w sklepie w którym zamówiłem odnośnie owego opóźnienia dostawy do mych rąk własnych. Twierdził on min. ze kart sa ilości śladowe i chętnie by sprowadzili kilka tysięcy sztuk, ale towar juz nie tyle jest deficytowy co zwyczajnie niedostępny. Przy czym, zagadkowa sprawa jest z komputronikiem, który posiada karty wcześniej u polskich(czy raczej na Polskę) dystrybutorów niedostępne (min. Leadtek zdaje się).

Z najpopularniejszymi Gigabitami, jest cytuje "masakra". Niemniej jednak ogromny + dla sklepu i obsługi za obszerne wyjaśnienie sytuacji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem byc spokojny, ale juz sie posralem :oops: i chyba nie wytrzymam. Wstepnie zamowilem sobie Gigabyte'a 8800 GT za 880 PLN (zamowionych zostalo 50 szt.) ale nie wiadomo dokladnie kiedy beda w moim zrodle. Prawdopodobnie kolo srody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...