Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie coś wydali normalnego ;), Na takie karty czekałem, z innym chłodzeniem i PCB nie jest takie długie Plus dla Gigabyta.

Dokładnie :). GB tutaj wystaje na lidera. Szkoda tylko ze radiatorów na mem nie dali ale zawsze można jakieś fajne miedziaki dokupić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Brisbane nie powalczę w markach, ale coś z niej jeszcze wycisne na bank:)

smark05

 

Dołączona grafika

 

Na razie dalej się nie bawię - muszę się dokształcić w kwestji rop/shader.

 

P.S.

W razie pytań: zapłaciłem 980PLN z przesyłką i 3-letnią gwarancją na terenie Polski i nie będę płakał jesli za chwilę będą po 800 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi o smarka05. No jeżeli stock to jest Gainward@725/1728/1000 to ja wysiadam.

Byłem przekonany że wszystko widać na screen`ie/ w linku:)

Gainward 06@stock, 05@725/1728/1000.

 

Pozdro...

O własnie ;). Dzieki. To wynik imo bardzo dobry jak na x2 :). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok tak wiec mam palita z normalnym chlodzeniem znaczy sie standadrowym od razu mowie dalem za niego 969zl , karta jak dziala na 100 procent suszarka nie do wytrzymania myslalem ze kazdy przesadza to co pisal ze jest glosno itp jakos nie jestem wrazliwy na glosna bude ale to przeszlo moje wyobrazenia i teraz pytako za 100 punktow jak ustawic wiatraki w riva tunerze zeby wlaczaly sie na 100 ale tylko w trybie 3d bo tam widze moge dac tylko 100 ale we wszystkim tzn w 2d i 3d post-3202-1194451074_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta ma chyba tylko jeden tryb :D

Pierwszy test smarka 05

Dołączona grafika

... i cisza

 

Dołączona grafika

... hałas nie do zniesienia.

 

Trzeba będzie wybrać jakąś odpowiednią prędkość i da się z tym żyć, a na noc na minimum - do zmiany chłodzenia.

 

RT i tak uparcie twierdzi, że wentyl leci na full a tak nie jest.

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co sie zastanawiaja nad roznica miedzy PCIE 1.0 i 2.0 - dodajcie to do Faq:

Dołączona grafika

 

Podrzuć źródło.

Już jest jakiś spis płyt głównych mających PCI-E 2.0 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć źródło.

Już jest jakiś spis płyt głównych mających PCI-E 2.0 ??

ale ja nadal nie rozumiem skąd tam dwie karty :?

jaki to ma sens w kontekście wpływu na wydajność PCI-E? powinno to się raczej odbyć na jednej karcie bo inaczej to można sobie ten wykres wsadzić w d.. poza tym opis jest taki że nie wiadomo która karta na jakim wykresie - nie widzę sensu wrzucania tego w faq

 

Ta karta ma chyba tylko jeden tryb :D

hmm dziwne - u mnie karta normalnie skaluje się w RT. dodam że zaraz po zainstalowaniu karta domyślnie pracuje bardzo cicho - tryb 100% wymusiłem w RT bez problemu. widzę że wyniki mamy podobne (zegary). z tego co czytam to raczej jedne ze słabszych osiągów ..no ale kto nie ma szczęścia w kartach ten ma.. ;)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

Dodany zostanie (tak samo jak w przypadku Palita), trójfazowy system zasilania, który zwiększy potencjał o/c karty oraz jej żywotność.

z tym oc to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Mi sie nowe PCB podoba, jednak sam wyglad karty...taki 7600/7900gs:P (mialem dobra karta! wiec nie nazekam)

Pytacie do czego pije...temperatury. Otoz sama karta z tak wydajnym radiatorkiem i wentylem bedzie zimniejsza nie zaprzecza

Tak samo 7600gs OC od galaxy jakiego mialem, kazdy przyzna ze karta chlodniejsza od 8800gts320 ktory sie mocniej grzal...

Jednak ja zauwazylem ze po zmianie 7600gs na 8800gts spadly mi temperatury na CPU! Ja to tlumacze tym ze mimo iz GTS mial kilkanascie stopni wiecej na rdzeniu, to jednak jego dwustlotowe (moze byc i jedno tak jak na ref GT) chlodzenie wyciaga na zewnatrz budy(rys 1:P) cieplo z ochlodzonego rdzenia, a taki galaxy robil male tornado a cieple powietrze nadal w budzie zostawalo (rys 2)i uchodzac do gory skutecznie podrzewalo procka;)

Czy ktos mial podobne doswiadczenia...

Wiem ze referencyjne chlodzenie to grzalka i suszarka, nikla powierzchnia oddawania ciepla, sama blacha brak prawie żeberek w stosunku do zalmanowatego;p radiatorka. Jednak imho (podkreslam IMHO) sprawuje się lepiej w poprawnej cyrkulacji powietrza. :huh:

ps.suchyjastrzab fajny przycisk START... :|

post-119177-1194459200_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testuje Palita 8800GT :)

Wentylator ustawiony na auto cicho chodzi nawet w 3d

Ustawiony na 100% przypomina mi X800Xl i X1800XL :) "suszarka"

Oczywiście nie trzeba go puszczać na 100% tylko zostawić auto.

 

Palita testuje na razie 705Mhz GPU i 1000Mhz Pamiątki.

O 5Mhz teraz będę podbijał rdzeń i zobaczymy ile pójdzie max.

 

Wersja Palita standardowa, ale mile zaskoczony głośnością.

 

Xibi B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy pójdzie wyżej niż mój ~ powodzenia

ponawiam pytanie:

odpalał ktoś Unigine_v0.4_Sanctuary pod Vistą 32 na 8800GT? albo chociaż pod XP? bo mi kurcze nie chce ruszyć :/

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy pójdzie wyżej niż mój ~ powodzenia

ponawiam pytanie:

odpalał ktoś Unigine_v0.4_Sanctuary pod Vistą 32 na 8800GT? albo chociaż pod XP? bo mi kurcze nie chce ruszyć :/

musisz se sciagnac instalke,taka zwykla przegrana z zipa u mnie tez nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, ceny na allegro jak narazie nie zachecaja do zakupu ( prawie 1k za inno3d :P ). Ja poczekam az spadna one do poziomiu 850-900 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...