Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

to sa raczej ze zwyklym chlodzeniem ja swojego jak kupywalem tez mial byc ze swoim wlasny jednak okazalo sie ze jest inaczej ale i tak go wzialem i ogolnie po przesiadce z 7900gs jestem zadowolony tylko ze jak odpalilem crysisa na full znaczy sie bez aa i filtrowania to widok 20 fps troche mna wstrzasnal ale nic sa inne gry tez tak wiec ok , przy tej poprostu bede musial zjechac z rodzialka

W jakiej rozdzialce masz 20fps? 2600x1600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280 1024 inni tez tak maja stery jakie mam to 169.02 ,

Aaa juz sie polapalem tyle to masz w dx10 :) to itak nice hehe. Na dx9 z 4xAA 16XAF i high w 1280x1024 pewnie bedie plynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa juz sie polapalem tyle to masz w dx10 :) to itak nice hehe. Na dx9 z 4xAA 16XAF i high w 1280x1024 pewnie bedie plynnie.

no dokladnie ;) wlasnie sprawdzam stabilnosc teraz oc karty poki co pisze z telefonu ;) na razie takty 700 1770 1018 petla marka 06 juz leci godzine i na razie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie ;) wlasnie sprawdzam stabilnosc teraz oc karty poki co pisze z telefonu ;) na razie takty 700 1770 1018 petla marka 06 juz leci godzine i na razie jest ok

Karta referencyjna i chlodzenie stock? Zapodaj jakie temperatury masz po tkim OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, w rozmowie ze sklepem, dowiedziałem się ciekawej rzeczy (oczywiście nie jest to wiadomość oficjalna), a mianowicie, że Wiele kart, na które czekają sklepy, nie dotarło nawet do hurtowni, bo już "po drodze" zostały rozdzielone. :angry:

 

Wiecie co, mnie się wydaje, że nVidia celowo wprowadza teraz takie małe ilości, żeby rozpalić nas do czerwoności. Poczekają do okresu zakupów przedświątecznych i rzucą duże ilości po cenach "okazyjnych". A my, szczęśliwi, będziemy je kupować po 1000 zł. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta referencyjna i chlodzenie stock? Zapodaj jakie temperatury masz po tkim OC.

tak referencyjna karta temperaturki po takim oc 40 stopni ale wiatrak na 100 chodzi i dziala tak glosno jak suszarka , ale jak gram tylko tak wiec mi to nie przeszkadza w trybie 3d skacze do 66 , aha ale bude mam otwarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam xfx 8800gt 600/1500/1800 wczoraj nabyta.3dmark 06 wynik na standardowych taktach to 11360.Wiec pierwszy raz zabralem sie za podkrecanie riva tuner ustawilem 660/1600/1900 wynik skoczyl na 11956 ale i temp skoczyla idle z 65 stopni w stresie podczas testu 84 widywalem ? .Jak ustawic obroty wentylka na 50% tez programem riva tuner ?.Ogolnie jak to sie kreci co pierwsze core shadery czy pamiec ?.Reszta bebechow to c2d e6750@3,2 ghz 2gb ramu patriot.A jak wyniki mizerne troche chyba ? system to vista home premium x64.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Rintin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyniki mizerne troche chyba ? system to vista home premium x64.

wynik norma

 

Co dobre ArticCooling NV5 też pasuje na 8800GT

jesteś pewien? jestem ciekaw czy z tym chłodzeniem można zyskać coś w oc - może ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komsadzie jest zotac za 850zl - nic nie pisza o dostepnosci wiec zakladam ze go maja ale ja bym jednak poczekal na cos mniej dziwnej marki i w mniej dziwnym sklepie

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i pasi ale czy będzie wydajniejsze jak standardowe chłodzenie?20zł to nie pieniądze jakbym miał grafę to i tak chyba bym nie ryzykował i kupił S1 tu masz pewność że pociągnie to na niskiej temperaturze.Ciekawe jakie by były temperatury na pasywnym S1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...