Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz się z Lancem dogadać :D

Sorry... To nie ja!

 

Nie moja wina, że ktoś kopiuje mój opis z działu Sprzedam na forum i sobie to do aukcji wrzuca :lol: :damage_wall:

 

EOT

 

EDIT:

Moje konto na allegro...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedz od apollo.pl Prawdopodobnnie jutro na magazynach pojawia sie 88gt Gigabyte. Ilosc sztuk ograniczona. Pierwszenstwo maja osoby które dokonały juz zamownienia :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry... To nie ja!

 

Nie moja wina, że ktoś kopiuje mój opis z działu Sprzedam na forum i sobie to do aukcji wrzuca :lol: :damage_wall:

 

EOT

 

EDIT:

Moje konto na allegro...

Lanc daj spokój... nikogo nie musisz przekonywać i się tłumaczyć( wiesz kto się tłumaczy :wink: ) takie sprawy to i tak nie na forum.

 

Właśnie jestem w trakcie rozmowy z człowiekiem. Szczegóły zachowuję dla siebie choć już padła odpowiedź na forum po co taki zabieg z ceną. Sądzę jednak, że nie ma co...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się kłucił.

"Podpisałeś" umowe kupna-sprzedaży więc jak nie będzie chciał gośc wysłać karty to pisz do allegro w sprawie odszkodowania ;]

i już po 3 letnim procesie, sprzedający będzie miał nakazane wydać kartę;)

hm...

Obie strony pewnie się dogadają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Właśnie jestem w trakcie rozmowy z człowiekiem...

zapytaj czy nie ma wiecej tych kart, bo cena niezla ;) :lol:

 

Nie no ale tak serio troche glupio robic goscia w bambuko na 900 zl ;) mam nadzieje, ze podejmiesz wlasciwa decyzje, ew dogadaj zeby sprzedal z mniejszym zyskiem (na czteropak xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly juz takie sprawy jak ludzie kupowali samochody za 1zeta - wszyscy kupujacy przegrali. wytlumaczenie sprzedajacego jest takie ze "omylkowo wpisal kwote - mialo byc 1 000zl, a wpsalo sie 1,000" itp itd.

gdzies nawet czytalem o tym dosc obszerny artykul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale tak serio troche glupio robic goscia w bambuko na 900 zl ;) mam nadzieje, ze podejmiesz wlasciwa decyzje, ew dogadaj zeby sprzedal z mniejszym zyskiem (na czteropak xD)

ja mysle ze nikt by nie chcial tak sie pomylic i mysle ze kazdy powinien byc czlowiekiem,bo to kazdemu moze sie kiedys stac.

niewiem ale moze gosc by sprzedal karte bez swojego zarobku??chyba by to bylo uczciwe bo cena i tak chyba by byla dobra

szlajania po sadach pewno kilka lat a to traci na wartosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i co powiesz w sądzie że wylicytowałeś kartę za 1zł a jak obrona zada ci pytanie skąd wiedziałeś że to 8800GT to powiesz że przeczytałeś tytuł aukcji a tytuł aukcji jest integralną częścią opisu a w opisie jasno pisze że karty są po 930 zeta.

 

Regulamin allegro jest niejasny i niesprecyzowany w pewnych kwestiach. Poza tym allegro nie opowiada się w takich sytuacjach po żadnej ze stron a liczy na polubowne rozwiązanie sprawy.

 

W opisie jest zaznaczone ile faktycznie kosztują karty więc nie wiem po co ta zabawa w "licytuje a może".

 

Po przekazaniu informacji allegro sprzedającemu można co najwyżej zawiesić konto na jakiś czas dopóki nie wyśle sprostowania że się pomylił itp. Wtedy raczej mu je odblokują. Bodajże są 3 zawieszenia po których blokuje się konto na amen.

 

Czy warto się łudzić w takich sytuacjach na wygraną w sądzie, przecież jasno wychodzi że kupujący jest w tej sytuacji naciągaczem. Wypełnianie papierów, czekanie na rozprawę, zemsta sprzedającego. Imo nie warto się w to bawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sępy powyżej :lol:. Keniger - popieram

Otrzymałem odpowiedz od apollo.pl Prawdopodobnnie jutro na magazynach pojawia sie 88gt Gigabyte. Ilosc sztuk ograniczona. Pierwszenstwo maja osoby które dokonały juz zamownienia :damage_wall:

No jeżeli to jest ten GB ( http://www.apollo.pl/store/show_detail/b64:ODgwMGd0/38880 ) to imo nic ciekawego (przynajmniej za 1k). Eh chyba normalnych cen sie w ogole nie doczekamy... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nikt by nie chcial tak sie pomylic i mysle ze kazdy powinien byc czlowiekiem,bo to kazdemu moze sie kiedys stac.

niewiem ale moze gosc by sprzedal karte bez swojego zarobku??chyba by to bylo uczciwe bo cena i tak chyba by byla dobra

szlajania po sadach pewno kilka lat a to traci na wartosci

 

Tak i co powiesz w sądzie że wylicytowałeś kartę za 1zł a jak obrona zada ci pytanie skąd wiedziałeś że to 8800GT to powiesz że przeczytałeś tytuł aukcji a tytuł aukcji jest integralną częścią opisu a w opisie jasno pisze że karty są po 930 zeta.

 

Regulamin allegro jest niejasny i niesprecyzowany w pewnych kwestiach. Poza tym allegro nie opowiada się w takich sytuacjach po żadnej ze stron a liczy na polubowne rozwiązanie sprawy.

 

W opisie jest zaznaczone ile faktycznie kosztują karty więc nie wiem po co ta zabawa w "licytuje a może".

 

Po przekazaniu informacji allegro sprzedającemu można co najwyżej zawiesić konto na jakiś czas dopóki nie wyśle sprostowania że się pomylił itp. Wtedy raczej mu je odblokują. Bodajże są 3 zawieszenia po których blokuje się konto na amen.

 

Czy warto się łudzić w takich sytuacjach na wygraną w sądzie, przecież jasno wychodzi że kupujący jest w tej sytuacji naciągaczem. Wypełnianie papierów, czekanie na rozprawę, zemsta sprzedającego. Imo nie warto się w to bawić

Co to ma być? Mam wrażenie jakbyś na mnie krzyczał więc wyhamuj. Pieniądze to nie klocki i jak ktoś wałkiem walczy to od wałka ginie. :wink: To co ja myślę na temat tej sprawy to jedno a co zrobię to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem.

:lol:

Co teraz? Za zeta mam gt?

 

qqrydza, nie wiem jak to sie skonczylo, ale trzeba nie miec honoru i byc prostakiem by klocic sie o cos takiego(mowie o kupujacym). ludziom ktorzy w taki sposob traktuja innych zycze by sie udlawili swoimi zakupami :(

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? Mam wrażenie jakbyś na mnie krzyczał więc wyhamuj. Pieniądze to nie klocki i jak ktoś wałkiem walczy to od wałka ginie. :wink: To co ja myślę na temat tej sprawy to jedno a co zrobię to drugie.

Wstydzisz sie przyznac? :/ no tak, wtedy wszyscy by wiedzieli z kim maja do czynienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i co powiesz w sądzie że wylicytowałeś kartę za 1zł a jak obrona zada ci pytanie skąd wiedziałeś że to 8800GT to powiesz że przeczytałeś tytuł aukcji a tytuł aukcji jest integralną częścią opisu a w opisie jasno pisze że karty są po 930 zeta.

 

Regulamin allegro jest niejasny i niesprecyzowany w pewnych kwestiach. Poza tym allegro nie opowiada się w takich sytuacjach po żadnej ze stron a liczy na polubowne rozwiązanie sprawy.

 

W opisie jest zaznaczone ile faktycznie kosztują karty więc nie wiem po co ta zabawa w "licytuje a może".

 

Po przekazaniu informacji allegro sprzedającemu można co najwyżej zawiesić konto na jakiś czas dopóki nie wyśle sprostowania że się pomylił itp. Wtedy raczej mu je odblokują. Bodajże są 3 zawieszenia po których blokuje się konto na amen.

 

Czy warto się łudzić w takich sytuacjach na wygraną w sądzie, przecież jasno wychodzi że kupujący jest w tej sytuacji naciągaczem. Wypełnianie papierów, czekanie na rozprawę, zemsta sprzedającego. Imo nie warto się w to bawić

bzdury

naciągaczem jest tu sprzedawca

mógł się pomylić - ok

ile mógł pomylić? myślę że więcej niż dwa zera nie przejdą

z drugiej strony w opisie podaje cenę 930 - cwaniaczek - więc nie mógł się pomylić - mamy nieuczciwą prowokacje

bezwzględnie pisałbym do allegro - koleś wystawia przedmiot i jest tam pole cena czy opcja cena minimalna

najwyżej zablokują mu konto i chwała im za to bo to debilizm by w ten sposób mamić ludzi

myślę też że jest szansa wyegzekwowania tej umowy kupna - spróbuj bo większość z tych którzy tutaj teraz piszą o latach świetlnych egzekucji nigdy nawet nie widziała rzecznika praw konsumenta

pozdrawiam i szczerze życzę powodzenia :)

 

qqrydza, nie wiem jak to sie skonczylo, ale trzeba nie miec honoru i byc prostakiem by klocic sie o cos takiego(mowie o kupujacym). ludziom ktorzy w taki sposob traktuja innych zycze by sie udlawili swoimi zakupami :(

?? nie rozumiem? dlaczego? co w tym nieuczciwego? ten koleś z pełną świadomością konsekwencji wystawił ten przedmiot za 1 zł - nie widzę tam pomyłki. dla mnie to właśnie jest prostactwo - chrzani regulamin bo liczy że uda mu się zmamić klienta. i właśnie przez takich dup..w jak ten sprzedawca ludzie nie kupują w normalnych sklepach (normalnych cenach).

 

Wstydzisz sie przyznac? :/ no tak, wtedy wszyscy by wiedzieli z kim maja do czynienia...

z kim? co to za głupie sugestie? nie każdy ma tatę sponsora, a za głupotę się płaci i warto przypomnieć o tym temu sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? nie rozumiem? dlaczego? co w tym nieuczciwego? ten koleś z pełną świadomością konsekwencji wystawił ten przedmiot za 1 zł - nie widzę tam pomyłki. dla mnie to właśnie jest prostactwo - chrzani regulamin bo liczy że uda mu się zmamić klienta. i właśnie przez takich dup..w jak ten sprzedawca ludzie nie kupują w normalnych sklepach (normalnych cenach).

Czegos chyba nie ogarniam. Ty serio myslisz, ze z pelna swiadomoscia wystawil ta karte za zlotowke? :kijem:

 

z kim? co to za głupie sugestie? nie każdy ma tatę sponsora, a za głupotę się płaci i warto przypomnieć o tym temu sprzedawcy

Wspolczuje ludziom ktorzy maja z toba na codzien do czynienia. Moze kiedys cie wydymaja w podobny sposob i wtedy zrozumiesz o co mi chodzi... Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegos chyba nie ogarniam. Ty serio myslisz, ze z pelna swiadomoscia wystawil ta karte za zlotowke?

Wspolczuje ludziom ktorzy maja z toba na codzien do czynienia. Moze kiedys cie wydymaja w podobny sposob i wtedy zrozumiesz o co mi chodzi...

kolego wyhamuj troszkę bo może z Twoją mamą chodziłem do szkoły..

myślę że ten użytkownik nie pierwszy już raz korzystał z allegro i jest dla mnie co najmniej dziwne że podaje kilka cen w swoim opisie i wystawia towar BCM za 1 zł - troszkę zbyt dużo tutaj przypadku. myślę że sprawa warta jest zaangażowania i jeśli faktycznie omyłkowo wprowadza w błąd to powinien przynajmniej zaproponować korzystne dla obu stron rozwiązanie. uważam również że kupujący ma tutaj pełne prawo do egzekwowania tych postanowień i wyłącznie od jego dobrej woli zależeć powinno czy zaproponowane rozwiązanie jest satysfakcjonujące i bezwzględnie nie należy go oceniać po tym jak z niego skorzysta. po obu stronach są ludzie i jeśli doszło do nieporozumienia, to wypracują dobre rozwiązanie (może nawet zwyczajnie zapomną o całej sprawie). jednak jeśli sytuacja przybierze inny obrót to ja nie widzę powodu by szkalować tutaj kupującego - widocznie sprzedawca nie umiał tego uczciwie i pozytywnie załatwić.

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Cala strona o allegro!!!! zamiast o GT

 

zle wam nie zycze-ale przydalobysie aby ktos zrobil tu troche porzadkow i nakierowal temat na wlasciwe tory,bo robicie prawdziwy smietnik

 

moderzy do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ale - już skończyliśmy OT

generalnie pół tematu jest o dostępności :)

myślę że już końcem tygodnia będzie lepiej bo pojawi się tutaj więcej posiadaczy.

 

jak myślicie, karta z trójfazowym PCB może mieć znacząco wyższy pobór mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...